Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Строки полювання в Україні

Строки полювання в Україні

» 23.04.2008 12:26 pm

Полювання на лося і оленя

З 1 по 30 вересня - допускається тільки трофейне і селекційне полювання на самців. Дозволені способи полювання - із засідки, з підходу, з манком; з 1 жовтня по 30 листопада - дозволяється полювання на будь-яких тварин, зазначених у разовому дозволі. Дозволені способи полювання - загоном, із засідки, з підходу, з під'їзду, із собаками (крім гончих). З 1 грудня по 15 січня дозволяється трофейне і селекційне полювання на оленя із засідки.

Полювання на козулю

З 1 липня по 30 вересня - дозволяється індивідуальне трофейне і селекційне полювання на самців. Дозволені способи полювання - із засідки, з підходу, з манком. З 1 жовтня по 30 листопада - дозволяється полювання на будь-яких тварин, зазначених у разовому дозволі. Дозволені способи полювання - загоном, із засідки, з підходу, з під'їзду, із собаками (крім гончих).

Полювання на кабана

З 15 травня по 30 вересня - дозволяється полювання на потравах сільгоспкультур. Добича дорослих самок забороняється. Дозволений спосіб полювання - із засідки. З 1 жовтня по 30 листопада - дозволяється полювання на будь-яких тварин, зазначених у разовому дозволі, крім свиноматок - вожаків стада. Дозволені способи полювання - загоном, із засідки, з підходу, із собаками (крім гончих); з 1 грудня по 15 січня - дозволяється видобуток цьогорічків, а також селекційний відстріл тварин будь-якої статі і віку. Дозволений спосіб полювання - із засідки з вишок, а також з лайками, тер'єрами і таксами, що мають польові дипломи по даному виду.

Полювання на тетерева

Полювання на тетерева здійснюються по мисливських путівках. Весняне полювання на самців тетерева на токовищах дозволяються з 20 березня по 10 травня з початку токування до 9 годин ранку. Полювання на тетерева в інший час доби навесні забороняються. Полювання навесні дозволяється тільки на токовищах із чисельністю не менш 8 токуючих півнів із засідки. З одного токовища дозволяється добувати не більше 20% токуючих самців. З першої суботи серпня по останню неділю жовтня дозволяється рушничне полювання на тетерева по виводках з собаками (лягавими і спанієлями), при цьому з одним собакою можуть полювати не більше 2 мисливців. Для полювання на тетерева дозволяється використати гладкоствольну і нарізну мисливську зброю (тільки на токовищах) калібру 5.6 мм із патроном "магнум". Орендарі мисливських угідь вправі встановлювати денні або сезонні норми добичі тетерева одним мисливцем.

Полювання на глухаря

Полювання на глухаря здійснюється по разових дозволах. На глухаря дозволяється тільки весняне полювання з підходу на самців на токовищах у період з 20 березня по 10 травня з початку токування до 7 годин ранку. Полювання в інший час доби забороняється. Полювання дозволяється тільки на токовищах із чисельністю токующих півнів не менш 8. Для полювання на глухаря дозволяється використовувати гладкоствольну і нарізну мисливську зброю калібру 5.6 мм із патроном "магнум".

Полювання на водоплавну болотну дичину і вальдшнепа

Перша субота серпня - остання неділя листопада дозволяється з підходу, з під'їзду, із засідки, із собаками і ловчими птахами. З 1 квітня по 10 травня, зі світанку до 10 годин ранку і з 18 годин до настання темряви на селезнів дозволяється полювання із засідки з підсадженою качкою на тязі. З 10 березня - 10 травня, зі світанку до 10 годин ранку і з 18 годин до настання темряви на пролітних гусаків з підходу, із засідки, із профілями, манними (підсадженими) гусаками. Перша субота вересня - остання неділя листопада зі світанку до 10 годин ранку, і з 18 годин до настання темряви на пролітних гусаків з підходу, із засідки, із профілями, манними (підсадженими) гусаками.

Полювання на рябчика

Полювання на рябчика здійснюються по мисливських путівках. Полювання дозволене в першу суботу вересня і останню неділя листопада.

Правила полювання на копитних

При полюванні на диких копитних забороняється застосування наступної нарізної мисливської зброї, а також боєприпасів: на колективних полюваннях самозарядної зброї з ємністю магазина більш ніж на три патрони; для добичі дорослих особин лося, оленя, кабана зброї під патрон менш 6.5х57; для добичі лося, оленя, кабана і козулі - нарізної зброї калібру 5.6 мм під патрон кільцевого запалення; патронів з кулею в обочці
Для полювання на диких копитних тварин дозволяється використовувати гладкоствольну мисливську зброю з кульовими патронами (за винятком кабана-цьоголітка і козулі, стріляти по яких дозволяється і картеччю), нарізна мисливська зброя калібру від 6.5 мм і вище з експансивною кулею.
Для полювання на оленя- цьоголітка, кабана- цьоголітка, козулю дозволяється використовувати мисливський карабін "Барс" з експансивною кулею. Для полювання на кабана із засідки з дозволу орендарів мисливських угідь може допускатися застосування зареєстрованих в органах Міністерства лісового господарства Республіки Бєларусь спеціальних освітлювальних приладів, про що робиться відповідна відмітка в разовому дозволі.
При полюванні на диких копитних тварин забороняється стріляти по тваринах з нечітко розпізнаними ознаками, зазначеними в разовому дозволі. У випадку поранення тварини при проведенні полювання на диких копитних про це керівником полювання робиться відмітка в разовому дозволі. Подальше полювання може здійснюватися тільки по доборі пораненої тварини. У випадку, якщо добути поранену тварину не вдалося, з мисливця (мисливців) стягується 50% вартості разового дозволу. При цьому разовий дозвіл закривається як використаний.

Аватар користувача
Fedia
 
Повідомлення: 753
З нами з: 04.04.2007 06:33 pm
Звідки: Сихів,Антонича

Re: Строки полювання в Україні

» 23.04.2008 03:04 pm

З 1 квітня по 10 травня, зі світанку до 10 годин ранку і з 18 годин до настання темряви на селезнів дозволяється полювання із засідки з підсадженою качкою на тязі.

Хіба на Україні дозволяється весняне полювання? Чи я чогось незнаю, просвітіть :oops:

Аватар користувача
Андрій К.
 
Повідомлення: 148
З нами з: 06.02.2007 05:22 pm
Звідки: Львів

Re: Строки полювання в Україні

» 23.04.2008 03:08 pm

Мене це питання вже давно хвилює, але ніхто не може конкретно надати аргументовану відповідь спираучись на конкретний наказ!!!!

Аватар користувача
Fedia
 
Повідомлення: 753
З нами з: 04.04.2007 06:33 pm
Звідки: Сихів,Антонича

Re: Строки полювання в Україні

» 29.04.2008 08:18 pm

Федя, ти напевно в Бацьки недавно був в Бялорусі, раз виставив на огляд ці терміни полювання ?

Аватар користувача
Andry-Hunter
 
Повідомлення: 64
З нами з: 17.05.2007 11:11 pm
Звідки: Львів


Повернутись в Розмови про всеХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей