Анонс

З Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!!!

ЛКАВ: "TOIRTAP LVIV STREET FISHING DAY" 22.10.17,місце проведення фесту будуть знати тільки зареєстровані учасники!!!
Пряма допомога нашим бійцям в зоні АТО
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Давайте допоможемо зробити сайт інформативнішим

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Давайте допоможемо зробити сайт інформативнішим

» 09.04.2008 11:04 am

Говорив з адміном і він погодився, що було б добре, якщо б на першому місці була максимально повна інформація про водойми. (Наразі про водойми). Народ дуже часто заходить на наш форум просто у пошуку інформації про дану водойму, а завдяки нам може мати не якусь а повну інфо. Важко шукати і вибирати її з постів які деколи розкинуті на т енній кількості сторінок. Звісно адмін це може зробити, але інформацію повинні давати ми.
Я зі свого боку збираю всю можливу інфо про ті водойми на яких був. Тому запрошую всіх до неважкої але дуже корисної праці.
Інформація з постів вибереться, але треба щоб було що вибирати. Дуже часто там багато написано а користі мало.
Прошу до дискусії що повинно бути в такій інфо
Востаннє редагувалось giorgio в 09.04.2008 11:13 am, всього редагувалось 1 раз.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1307

Re: Давайте допоможемо зробити сайт інформативнішим

» 09.04.2008 11:12 am

І як це має виглядати :?: Розкажіть бо не вїзджаю.

ORKO

Повідомлення: 1210

» 09.04.2008 11:14 am

Каждый обсуждаемый водоём нужно выставлять вот таким образом Грушев и всё будет гуд, первоначальная мысль такой и была, но быстро набивались водоёмы и не было нужной информации.

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3630

» 09.04.2008 11:15 am

І таку гілку робити з кожного озера так типу загальна інфа, рибалка, звіти :?:

ORKO

» 09.04.2008 11:20 am

иначе нас ждёт мусорный ящик через год... :? по наполнению сайта ежедневно сообщениями и просто болтовнёй, потом совсем не разберёшся.

Вова

» 09.04.2008 11:25 am

Можна попробувати але модераторам сказати щоб були жорсткіші і зразу любий флуд видаляти

ORKO

» 09.04.2008 11:26 am

Вова написав:Каждый обсуждаемый водоём нужно выставлять вот таким образом Грушев и всё будет гуд, первоначальная мысль такой и была, но быстро набивались водоёмы и не было нужной информации.

Слушно. Як мені було пояснено немає такої кількості і якості інфо для такого. Вже одну з таких водойм розформували але від адміна отримав таку відповідь:
... таку річ вже давно хтіли зробити і написати шаблон для опису водойм щоб у всіх нових були однотипні описи ... аде руки ніяк не доходять ... якщо маєш натхнення зробити приклад для якоїсь однієї водойми - було б дуже добре, а я тоді опис прикріплю першим повідомленням в відповідну тему

Тобто наразі в кожній темі повна інфо буде поставлена адміном на першому місці, а потім нижче піде обговорення.
Все ж таки: відкрив тему - прочитав інфо, а потім почитав відгуки і сам собі думай. Ось така ідея. :)

giorgio

» 09.04.2008 12:06 pm

Читаючи пости про водойми - люди між ішим хочуть бачити фото Інфраструктури якщо така є і доїзду. Стан дороги і наколишнього середовища.
На мою думку має бути:
1. Назва водойми і місцевосці де воно знаходиться, розміри
2. Карта (її легко стягнути з інету), фото доїзду, інфраструктури, стан дороги і наявність берега "пляжу"
3. Ціна рибалки за світловий день/добу (наявність знижок і т.п.)
4. Правила рибалки і відпочинку на території водойми. (ловля і відпочинок в нерест наприклад, кількість снастей, використання човна і т.п.)
5. Інфо про рибу яка там водиться. (яка, скільки :) і т.д.) По можливості на що ловиться
6. Обов"язково: як часто спускають і коли останні раз спускали (це інфо для рибалок)
Продовжуйте :)
7.
8.
9.

giorgio

» 09.04.2008 12:21 pm

Дуже актуальна ідея! А то відкриваєш водойму, а половину повідомлень - як доїхати , :!: а де це є , :!: а шо там є :!: Чекаєм на зміни! :D

Fedia

Повідомлення: 754

» 09.04.2008 12:46 pm

Fedia написав: Чекаєм на зміни! :D

Чекати на зміни а щось робити для цієї зміни це різні речі. :) Давайте конкретно, що окрім згаданого вище ви хотілиб бачити в інформації.

giorgio

» 09.04.2008 05:54 pm

Шаблон Грушева самый простой и доступный, где общая информация, отчёты, лов хищника- в который входит какие приманки лучше использовать на данном водоёме, лов белой рыбы- так же все описания... а по ходу событий можно добавлять и другие интересующие разделы в виде открытия новых тем.

рррр....говорил так делать с самого начала..

Вова

» 09.04.2008 07:00 pm

я тут два дні на сайт не заходив ... тепер не встигаю все прочитати ... сподіваюсь на днях надолужу :)

по темі: Вова - трошки не так, мова йшла про те щоб в кожній темі про водойму в першому повідомленні зібрату всю інформацію яка буде корисна риболовам ... по прикладу шаблона giorgio ... напевно там ще якісь поля додати є сенс ... якщо інформація буде уточнюватись про водойму - то корегувати це перше повідомлення ... щоб не було так як в Наварії на двох останніх сторінках питання про ціну ... проблема в тому що кожен володіє якоюсь часткою інформації і відповідно нею і ділиться ...
спробую пошукати якусь більш меньш знайому мені водойму і зробити приклад (не обіцяю що це буде швидко) ... як на мене то зараз основне виробити якись мехінізм як цю інформацію збирати - бо на данному етапі вишукувати інформацію по звітах і узагальнювати досить трудоємкий процес

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 09.04.2008 08:37 pm

Вова тут правий потрібно робити так як зроблено по грушеві :!: а перше повідомлення....... незнаю може бути балаган :?

ORKO

» 10.04.2008 11:11 am

Що такого є в розділі про Грушів ... тим більше щоб то було прикладом я так і не знайшов ... ми з giorgio ведемо мову про те що якщо один раз не полінитись і описати водойму по шаблону в якому є всі цікаві данні - тоді значна кількість питань про водойму відпадає сама собою

повторюсь що зараз пропонується першим повідомленням в темі про водойму зібрати всю корисну інформацію ... за цією інформацією будуть іти звіти ...

пробував написати приклад про Оселю .... мучився з годину ... а потім побачив опис від StarSamuraj :) і він настільки краще ніж моя спроба що свою ідею я закинув ... спробував узагальнити що ж цікаво б було знати про саму водойму ... вийшло наступне

1. Назва, населений пункт біля якого знаходиться, район (додати маркер на карту)
  2. Загальні характеристики водойми:
    1. Походження (природне, утворено за допомогою дамби)
    2. Для штучних водойм – інформація про те коли останній раз спускалось, хто регулює рівень води і як часто
    3. Про зелені насадження навколо водойми
    4. План водойми (можливо є сенс розграфити весь план в клітинку і підписати як в морському бої, щоб потім в подальшому описі і звітах посилатись на всім зрозумілі місця)
    5. Розмір водойми та опис берегової лінії
    6. інформація про глибини (бажано з позначенням на плані водойми), характерні зміни рельєфу дна, тип ґрунту дна
    7. водна рослинність
    8. пеньки, коряги, каміння (бажанно з позначенням на плані водойми), затоплені будівлі, дороги
    9. інформація про живлення водойми (річки що впадають, канали, розташування джерел з бажаним позначенням на плані)
  3. про рибу яка водиться (перелік, кількість, типові розміри, по можливості на що ловиться, особливості рибальства на поплавчанки, донні снасті та спінінг, можливо рибні місця на плані водойми, характерні для даної водойми прикорми і насадки), про додаткові приємності (наприклад раки)
  4. Власник водойми (орендар) – контактна інформація
  5. Ціни (у теплий період, за день, добу, у зимовий період, знижки), які снасті дозволені і їх кількість, правила рибальства (наприклад чи дозволено ловити підчас нерестової заборони) , чи можна забирати рибу (норми вилову), чи дозволено користуватись човном, місця в яких ловити заборонено. Перелік додаткових послуг і ціни (наприклад чи можливе прикормлювання власниками озера місця лову по попередній домовленості)
  6. Інформація про інфраструктуру навколо водойми (бази відпочинку, альтанки, настили), правила користування якщо такі є. (фото)
  7. Маршрути якими можна добратись власним транспортом (з позначенням ключових орієнтирів на карті, фото орієнтирів), стан доріг, для ґрунтових доріг обов’язково зазначити чи можна по ним їздити після дощу. Маршрути якими можна добратись громадським транспортом (автобуси, електрички, маршрутки)
  8. Про додаткові бонуси у вигляді грибів, ягід, і т.д.
  9. Додаткова інформація
    1. Чи є покриття мобільного зв’язку
    2. Найближчі магазини
    3. Де можна брати питну воду

якщо у когось є ще пропозиції - пишіть конкретно до якого пункту і що треба додати (окреме повідомлення про корекцію ... окремо про свох думки взагалі про цю ідею ... я тоді пропозиції буду відразу вносити в шаблон) ..

також необхідно створити перелік питань які зазвичай варто висвітлювати у звіти ... часто про деякі просто забувається - а написати одне-два слова не складно і для інших дуже цікаво (тіпа там погода, кількість людей, рівень води ...)

крім шаблона треба розробити процедуру через яку вносяться зміни до опису водойми ... часто корисна інформація чи уточнення містяться безпосередньо в звіті і тому їх важко обробляти (а прочитати десяток звітів щоб взнати інформацію про ціну - іноді важкувато) ... наразі всі уточнення пропонується робити окремим повідомленням типу "уточнення до опису і далі по пунктам шаблона що треба додати чи змінити" ... а звіт окремим повідомленням ... тоді таку інформацію легко перенести до загального опису а коректуюче повідомлення стерти ...

вобщем я думаю загальна ідея потрошки проясняється - якщо будемо мати один гарний опис і звіти - тоді набагато простіше приймати рішення чи варто їхати рибалити на водойму ... да і приємніше це все читати :)

звісно ж в кінці опису водойми висловлюється подяка всім хто був причетний до створення такого інформативного повідомлення

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 10.04.2008 12:28 pm

WOW! Про половину цього мені і в голову не приходило б писати, бо для мене воно типу "само собою" :D .
Я думаю, що вже цей шаблон є досить інформативним, але лишнім ніколи нічого не буває.
Думаю, що було б не зле також знати й де є найближчий медпункт. (дай Боже, щоб нікому не знадобилося, але...)

Щодо корегування, якщо буде внизу писати (так як у наших повідомленнях) що востаннє редаговано "***" ******* 200*, то буде зрозумілою свіжість інформації. Тобто будь яку свіжу інформацію скидувати якось (приват, e-mail) тому, хто має право редагування, я він у свою чергу редагує.

На рахунок викладання телефонів - без дозволу власника № тел. не можна. Я один раз взнав, то мене попросили нікому не казати бо найбільше потім видзвонюють і питають "А сьогодні клює?" і такого типу, а вони потім зляться.

А шаблон треба буде оформити у вигляді анкети, видрукувати собі, а на водоймі провести розпитування :) з метою отримання повної та достовірної інформації.

giorgio

Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість