Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Давайте допоможемо зробити сайт інформативнішим

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Давайте допоможемо зробити сайт інформативнішим

» 22.06.2017 01:47 pm

Вова,не бачать віддачі від других це як ? Ніхто не лайкає? :)
Я особисто колись писав по три звіти в тиждень просто писав і всьо-нічого не треба було.
Відколи я "підсів" на фести-на рибалку взагалі часу нема :)
Пишу звіт з фесту-5лайків! Люди читають і настільки ліниві що і подякувати не хочуть! :)
Вся причина в лінущах і небажанні бути корисним!!!!!!
Видихаються СЛАБАКИ!!!

НЕМОЖЛИВО ВИДОХНУТИСЯ -РОБЛЯЧИ УЛЮБЛЕНУ СПРАВУ!!!!!!!!!!!

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1075

» 22.06.2017 06:13 pm

мамай написав:... Видихаються СЛАБАКИ! ...

от тільки не треба тих діагнозів... :?

навіть улюблена робота (заняття) може вкурвити, якщо з неї нема приємного вихлопу

суджу виключно по собі: сАмі вдалі звіти лайкає один із двадцяти "читачів", "мінусити" - зась, а обговорення звітів заборонене категорично - відповідно я не вкурсі, що не так з моїм дописом, чи зацікавив він кого-небудь, чи воно взагалі комусь треба.
Природнє бажання людини - бути потрібною , тут не задовільняється.
Нах тоді пальці до клавіш збивати ?

@doc

Повідомлення: 737

» 22.06.2017 07:37 pm

Друже, вот на фига утрировать? Коменты под отчётом разрешены если они по существу - касаются названия темы, самого отчёта, являются информативными и полезными. Коменты типа - ты крут!, итить колотить! заменены плюсом (+)

Вова

Повідомлення: 3637

» 22.06.2017 11:31 pm

Так не "утрірую" я ).
І до лайків я не жадний,
більша частина "читачів" незареєстровані, їм і лайкати нема як.
До речі, от зробіть їм фотки недоступними без реєстрації, хай поповнюють ряди...
А легальні коменти по темі - це верх моїх мрій :roll:
от тільки ви домовтеся якось...
бо товариш Президент каже:
" Що коментувати?Знизу є "палець",сподобалося то" плюсанули",не сподобалося-не лайкаєте!!!
"Попі.......єть-є чат+ тема "Розмови про що завгодно" /forum-f10.html -там створюєм обговорення і коментуєм!!!Потім модерам легше почистити "срач"!!!!
Буде "губошльопство" в темах-БУДЕ БАН!!!"

я ся бОю :)

ЗІ. і плюса часом мало! Візьми звіти з спінінгами Толіка tosi, чи твої чари зі шкірою, мамаєві качки на донку зловлені (100% якась підстава :mrgreen: )
Як можна маленьким плюсиком виразити свої враження від прочитаного (побаченого)...

коротше кажучи, якщо трошки прослабити ПРАВИЛА, то і міняти нічого не потрібно
напевно...
:wink:

@doc

Повідомлення: 737

» 23.06.2017 04:56 am

Я не знаю как мы победили или ещё не совсем, сообщения - ну, що, клює?
Светиться тема, ты такой настраиваешься почитать отчётик, а там: клює тута чи ні? :D

Не знаю как у остальных дела, но я в личке постоянно отвечаю на вопросы по своему отчёту. Вроде как бы кто хотел, тот спросил, что хотел :)

Вова

» 23.06.2017 02:13 pm

І всетаки якщо хтось зробить можливість коментувати звіти, буду вдячний і буду тішитись :) І дякую всім хто тут висловлює свою думку, це вже дає розуміння що ти не один :)))

4Fun.BLADE

Повідомлення: 105

» 27.06.2017 12:52 pm

Вова написав:Друже, вот на фига утрировать? Коменты под отчётом разрешены если они по существу - касаются названия темы, самого отчёта, являются информативными и полезными. Коменты типа - ты крут!, итить колоатить! заменены плюсом (+)
член КАРПОВОГО клуба в "отчетике" ДЕТАЛЬНО описал(пиарил) прикормку, приманку, и ловил он "рыбку" (прям идилия). А что поймал (вес, штук, литры) стыдливо умолчал. Два раза спросил- что поймал. Вова-бдитель удалил посты. Типа не по теме? П.С. Вам того же.

beaver

Повідомлення: 54

» 27.06.2017 05:36 pm

beaver написав:
Вова написав:Друже, вот на фига утрировать? Коменты под отчётом разрешены если они по существу - касаются названия темы, самого отчёта, являются информативными и полезными. Коменты типа - ты крут!, итить колоатить! заменены плюсом (+)
член КАРПОВОГО клуба в "отчетике" ДЕТАЛЬНО описал(пиарил) прикормку, приманку, и ловил он "рыбку" (прям идилия). А что поймал (вес, штук, литры) стыдливо умолчал. Два раза спросил- что поймал. Вова-бдитель удалил посты. Типа не по теме? П.С. Вам того же.

Тут ніхто нічого нікому не винен!

мамай

Повідомлення: 1075

» 29.06.2017 11:50 am

мамай написав:
beaver написав:

Тут ніхто нічого нікому не винен!
Так Вова "за базар не отвечает"? П.С. Даже в крыму админ если удаляет пост, то удаляет лишь комент., вставляет "ком. удален" и ссылку на причину, хотя там и азиопа. А тут типа европа???

beaver

» 29.06.2017 03:01 pm

beaver написав: член КАРПОВОГО клуба в "отчетике" ДЕТАЛЬНО описал(пиарил) прикормку, приманку, и ловил он "рыбку" (прям идилия). А что поймал (вес, штук, литры) стыдливо умолчал. Два раза спросил- что поймал. Вова-бдитель удалил посты. Типа не по теме? П.С. Вам того же.

Можно ссылочку на отчёт-спам?

beaver написав:Так Вова "за базар не отвечает"? П.С. Даже в крыму админ если удаляет пост, то удаляет лишь комент., вставляет "ком. удален" и ссылку на причину, хотя там и азиопа. А тут типа европа???

Я привык что действия модераторов приписывают мне, но знаю, что они всегда всё делают абсолютно правильно и поддерживаю их действия на 100%
Что касается Вас, то Вы зашли на частную территорию со своими правилами установленными Громадой, поэтому Ваши примеры и возмущения не уместны.

Вова

» 06.07.2017 10:31 pm

1 имелся ввиду следующий отчет (за базар отвечаю): ########Re: отчеты о рыбалке
Суховецький Ростик» 04.04.2017 12:30 pm
Тренування на Майдані пройшло успішно. На водойму приїхали на світанку, ранок був прохолодним. Замішали два склада прикормочної суміші: одна чисто плотвина яка складалась з комбінації Flagman GOLD Secret Roach плюс грунт в невеличкій пропорції з додаванням ліквида Flagman Gold-X Roach, інша - універсальна, була зкомбінована з прикормкою Flagman Gold Super Bream black і одна прикормка з серії Pro Competition Big roach and bream. Риба відгукнулась відразу, спочатку прокльовувала менша рибка, вслід за нею підійшла більшенька. Ловили на двох дистанція 40 і 15 метрів. На ближній дистанції кльов був стабільніший. Найбільше рибці до смаку підійшла комбінація з двох пінок.
На водоймі обладнали нові мостики ######## там еще фотка бадьи с уловом, но вес, длина, и кубометр по фото не определить, посему и спрашивал.2. Частное,-в нете?? На общедоступном сайте? Типа частного неба и звезд? буду жаловаться в спортлото!

beaver

» 07.07.2017 04:33 pm

1. Согласен, мутный отчёт :D
2. Помоги пожалуйста с проплатой сервака на котором размещаемся, он бляха - муха частный, я тоже говорил хозяину про небо и звёзды, не помогает. ))

Вова

» 07.07.2017 10:19 pm

Для чого кнопка "Цитата" - відповісти з цитатою?

Romuald

Повідомлення: 96

» 07.07.2017 10:51 pm

Кнопка "цитата" для удобства. Но это не значит что ей нужно злоупотреблять. Иногда приходиться удалять эти цитаты, которые повторяются по три, четыре раза, пользователи просто нажимают "цитату" вместо "ответить". Если ответ следует сразу после сообщения и не на отдельную фразу сообщения, то "цитата" тут не нужна совсем.

Вова

» 10.07.2017 07:53 pm

Сидят значит три мужика в лодке, рыбачат. Ночь, светать начинает. Один говорит:
- Солнышко всходит!
Второй:
- Да давно такого красивого восхода не видел!
Третий двумя пинками выкидывает первых двух из лодки.
Мужики выныривают:
- За что!?!
- Первого за оффтоп, второго за флуд.
- Да ты что охренел совсем???!
Мужик достает весло и хрусь обоих по голове:
- А за оскорбление бан!!!

Romuald

Повідомлення: 96

Поперед.

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей