Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карпоманія (балачки)

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Карпоманія (балачки)

» 06.04.2014 10:34 pm

Дякую,за пораду!!!!!!! :D

Міхал

Повідомлення: 138

» 15.04.2014 02:23 pm

Boss123456789 написав:Теми про побудову карти сектора(місця лову) не знайшов пишу тут.

Спробував намалювати досить детальну карту дна, на якій близько 150 вимірів. Процес вимірювання зайняв більше 4-х годин (на більше забракло часу), і ще годинку роботи олівцем. Ось що з цього вийшло:
1_сект.jpg

Питання який з квадратів найбільш перспективний для ловлі, зважаючи на те, що більш мілкі ділянки з твердим дном, а на глибших присутній мул. Ядумаю про сектор 2-90м, сектор 8-85м, сектор11-90м-95м це дасить ділянки щоб на нис точно закинути (потрібно, ще для точності проміряти центральну лінію 8-9 сектор). Можливо перспективніше місце в ямі, але місце в ямі напевно буде залежати вже від напрямку вітру. Глибину записував в футах, як виявилось, це досить зручно.

дивлюся на карту і не можу зрозуміти як можна практично проміряти глибини по всіх напрямках і на однакових відстаннях,я маю наувазі наприклад на відстані 100 метрів по всіх напрямках виходить рівно 100 метрів.Я пробував мені не получалося виходило на одному напрямку 99,на другому 102,на третьому 97 і так далі.Скажіть секрет

bor_vasya

Повідомлення: 16

» 15.04.2014 05:25 pm

дивлюся на карту і не можу зрозуміти як можна практично проміряти глибини по всіх напрямках і на однакових відстаннях,я маю наувазі наприклад на відстані 100 метрів по всіх напрямках виходить рівно 100 метрів.Я пробував мені не получалося виходило на одному напрямку 99,на другому 102,на третьому 97 і так далі.Скажіть секрет

Все дуже просто. Шнур має мітки кожних 5м (при цьому кожних 10м вказана відстань, це дозволяє після закидання маркера майже одразу визначити відстань до грузу) і коли мітка скажіно знаходилась де починається берег (на урізі води) робив вимір. Тому і є чіткий крок 5м. Як тільки мітка на "лінії контролю" міряєм глибину. Якщо щось цікаве на проміжку також не проблема, зупинились поміряли і довели мітку до потрібної точки. Там де відстань не кратна 5м приблизно оцінював яка частина з 5м є до слідуючої мітки, скажімо метер до мітки чи два метри після мітки.
Удачі :f1:

Boss123456789

Повідомлення: 176

» 15.04.2014 09:37 pm

Boss123456789 написав:

Все дуже просто. Шнур має мітки кожних 5м (при цьому кожних 10м вказана відстань, це дозволяє після закидання маркера майже одразу визначити відстань до грузу) і коли мітка скажіно знаходилась де починається берег (на урізі води) робив вимір. Тому і є чіткий крок 5м. Як тільки мітка на "лінії контролю" міряєм глибину. Якщо щось цікаве на проміжку також не проблема, зупинились поміряли і довели мітку до потрібної точки. Там де відстань не кратна 5м приблизно оцінював яка частина з 5м є до слідуючої мітки, скажімо метер до мітки чи два метри після мітки.
Удачі :f1:

Ящо по асвальті тягнути може і є чіткий крок 5м,але якщо пішов різкий спад а потім щей підйом то по шнуру 5м а по відстані буде зовсім інша відстань.Мені здається що це все теорія,на практиці все поіншому.Зверніть увагу на карти Тараса Соло,Колєснікова і взагалі на карти які можна побачити в неті,журналах я ніде небачив такої точності.

bor_vasya

» 15.04.2014 09:59 pm

bor_vasya написав:
Boss123456789 написав:Зверніть увагу на карти Тараса Соло,Колєснікова і взагалі на карти які можна побачити в неті,журналах я ніде небачив такої точності.

Карти рельєфу дна, вище вказаних осіб, робилися і робляться за допомогою - дальноміра. Тому і точність там більша ніж з орієнтацією по відміткам на шнурі...

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 16.04.2014 09:03 pm

Valldemar написав:
bor_vasya написав:
Boss123456789 написав:Зверніть увагу на карти Тараса Соло,Колєснікова і взагалі на карти які можна побачити в неті,журналах я ніде небачив такої точності.

Карти рельєфу дна, вище вказаних осіб, робилися і робляться за допомогою - дальноміра. Тому і точність там більша ніж з орієнтацією по відміткам на шнурі...

Може я не зовсім зрозуміло написав,я мав наувазі що якраз в вище вказаних осіб якраз і нема такої точності як в Boss123456789 по відміткам на шнурі,тому я не можу йому і повірити що це можливо.В мене тоже дальномір поки що неможу добитися і приблизно такої точності по відстаннях.

bor_vasya

» 17.04.2014 12:18 pm

Вітаю. Сьгодні прогулювався краківському, в результаті купив шнур повер-про на шок. Незнаю як на рахунок оригінальності, але ціна 80 грн за 125м вважаю дуже непогана. Кому цікаво де пишіть в пп, щоб не робити тут реклами.

Андрій К.

Повідомлення: 148

» 17.04.2014 02:36 pm

Підкажіть будь-ласка де зараз шукати карпа на мілині чи в глибоких місцях?

Povroznyk

Повідомлення: 31

» 18.04.2014 01:41 pm

Ящо по асвальті тягнути може і є чіткий крок 5м,але якщо пішов різкий спад а потім щей підйом то по шнуру 5м а по відстані буде зовсім інша відстань.Мені здається що це все теорія,на практиці все поіншому.Зверніть увагу на карти Тараса Соло,Колєснікова і взагалі на карти які можна побачити в неті,журналах я ніде небачив такої точності.

Щойно повернувся з чергування тому відповім трохи з запізненням. Нажаль дальноміра немаю і не користувався ніколи тому міряю так як є змога. Якщо маркеритись взагалі без орієнтації на відстань по шнурі, то виходить досить тяжко. Колись карту не складав просто проводив маркер і запамятовував як міняється глибина і коли знайшов щось цікаве кліпсував і рахував кількість обертів( оберти переводив у відстань на колишках) далі кидав у тому самому напрямку і тагнув блище до берега. Якщо так робити то виходить, що треба мінімум кілька разів закинути в тому самому напрямку, якщо відчувається кілька перспективних місщь і кожен раз рахувати оберти і записувати.
Хоча за теоремою піфагора при довжині шнура 100м і глибині 3м до поплавка буде 99,55м хоча треба пам'ятати про течії які вносять похибку.
Хоча і точність в межах 1м для закидання оснастки це ДУЖЕ КРУТО. Ставлю мітки маркером на жилці і навіть при кліпсуванні дуже рідко мітка є в тій точці де потрібно, зазвичай в межах довжини бланка 2-4м (це через те, що треба вгадати довжину жилки яку необхідно залишити на дугу) і це тільки по відстані, а ще є напрямок який не менш важливий, а досягти такої самої точності по напрямку думаю ще складніше особливо при боковому вітрі. От так я думаю і на істину не претендую, це лише перші кроки в картографії.

Boss123456789

Повідомлення: 176

» 06.05.2014 02:02 am

Не знав де помістити дуже цікаво!
https://www.youtube.com/watch?v=a_iPP17La1c&list=PL1sTym4aFPyNiIqUqbiHCilECWHMpBWWx

tadik-808

Повідомлення: 96

» 25.05.2014 02:48 pm

Всім доброго дня!Довго шукав де спитатись,вирішив тут.Карпа лапаю,але не вважаю себе професіоналом,виникло таке запитання.Завжди використовував,як основну,жилку,минулого року кум прислав з Америки шнури від Berkley,[url]Зображення[/url][/url]Не знаю чи вартує ставити як основну для ловлі коропа,чи сильно падає дальність закиду з шнуром?.Тонші використовую для ловлі хижака,ніяких нарікань нема,ця лежить без діла.Ніякої інформації в неті знайти не можу.Може хтось підкине де черпнути інформацію.

Viktor69

Повідомлення: 26

» 25.05.2014 11:47 pm

Вітаю! Панове,наболіла мені одна тема і я вирішив написати тут,одже є у моїй рідній Судовій Вишні кілька невеликих озер,які розміщені каскадом і живляться від одного джерела. Ще "шпіндюком" я ловив там рибу і першого коропа зловив там з батьком і взагалі це мої рідні і близькі серцю місця.Найцікавіше і думаю найстарше це перше озеро від джерела,воно не реально красиве, більша частина його закоряжена і заросла,майже вся берегова лінія заросла непролазними хащами,виглядає як доісторичний куточок землі.Минулого року я вирішив зїздити туди на коротку добову сесію,приїхав,закинувся,підїхали старі друзяки,сидимо відпочиваємо і тут до нас підходить два мудака з місцевих і вимагають негайно вимотати снасті,довгой переговорний процес не дав результату,ні те що рибу я відпускаю, ні інші мої аргументи не були почуті. Потім я взнаю що купка "австралопітеків" які зеленого поняття не мають, про правила любительського рибальства, а що таке спортивне рибальство взагалі не знають,створили якусь спілку і роблять там собі що хочуть.Після цього приїжджаючи до дому,мені в руки попадалась місцева газета в якій є рубрика"Трофеї нашого району" де на фото зображений один з цих "клубників",шкіриться і тримає за жабра 12-ти кілограмового коропа з якого стікає кровяка,герой бл...ть!А побувавши в дома цих вихідних я дізнався (інфу перевірив) що був зловлений короп на 31КГ :shock: і що ви думаєте вони з ним зробили, ЗЖЕРЛИ!!! :evil: Не знаю як достукатись до цих дебілів,як викорінити цей первіснообщинний лад? Озеро старезне,з величезним потенціалом а убогі просто знищують його! Хто що думає з цього приводу?

romanKRT
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 226

» 26.05.2014 12:40 pm

Дістати кулемета - і розстріляти!!!

Ну а якщо серйозно, потрібно починати копати в юридичній площині: кому реально належить озеро, чи хтось орендує...., шо за спілка (клуб) і чи оформлені вони юридично ....

Тільки при наявності такого роду інформації можна думати шо робити далі...

олег82

Повідомлення: 114

» 26.05.2014 06:58 pm

31кг,це ж рекорд України,чи ні?Дивно,що зїли,в основному такі "рибаки"перепродують рибу.Що з тим робити,однозначно,що не будучи юридичним лицем,мало,що вдасться вивідати,але чув про подібну ситуацію,людина зверталась в Київ,там є організація яка називається "Організація з контролю за водними ресурсами України" або якось так(можу напутати).Попробуйте через них,вони повинні мати всю інформацію по водоймам.А ще місцеві депутати обовязково знають все про той став,чи в оренді чи ні.

Viktor69

Повідомлення: 26

» 26.05.2014 07:23 pm

Viktor69 написав:31кг,це ж рекорд України,чи ні?Дивно,що зїли,в основному такі "рибаки"перепродують рибу

Уявіть собі наскільки вони обмежені і тупі, що знищили таку рибу,вони навіть уяви не мають про цінність такої риби як трофея,для них це просто 31кг мяса.Звичайно що як би у них було трошки більше розуму і зявилась хоча би примітивна ціль продати рибу,то у мене там друзі,вчасно дали би знати,я би оперативно включився і короп вже би плавав у Прилбичах.Алеж ні,настільки все запущено, що навіть уяви про продаж риби через її цінність як трофея немає,от і виводить з себе,що такі дурбецели в нашій Державі можуть отримати доступ до таких водойм, де напевно ще плаває не один рекорд України.

romanKRT
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 226

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей