Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карпоманія (балачки)

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Карпоманія (балачки)

» 31.03.2014 10:40 pm

до ОFFICER.... Однозначно монтаж із вертлюжком на лідкорі ( чи на трубці) буде безпечнішим для коропа у випадку обриву... ( вертлюжок з меншим зусиллям сповзе ніж вище згаданий пластиковий трійник..... що стосується довжини повідця... відповідь не однозначна.... короткий при закиді не буде плутатись, а крутитиметься як пропелер навколо лідкора... а от коли доводиться використовувати довгий, просто підвязую його за гачок нткою ПВА до тогож таки лідкора... доставлений до місця лову... нитка розчинится, а повідець займе своє робоче положення.....
P.S. це моя особиста думка.....

jedi

Повідомлення: 132

» 31.03.2014 10:43 pm

Можна для початку задам просте запитання? Чому вертоліт? З якою метою ?

Андрій К.

Повідомлення: 151

» 01.04.2014 09:43 pm

чому "вертоліт"? для того щоб ловити на замуленому дні, а ще тому, що монтажі з безпечною кліпсою та інлайн вже використовував, а ще тому, що карпфішинг по справжньому для мене розпочався рік тому і все нове, невипробуване є цікавим і пізнавальним... тому запитую в бувалих карпятників...

ОFFICER

Повідомлення: 14

» 01.04.2014 11:29 pm

ОFFICER написав: тому запитую в бувалих карпятників...

Ну поки бувалі,формулюють думку,щоб відповісти на питання :D .я маючи хвилину напишу кілька слів.
Склавши такий монтаж та намаючись земітувати його політ, у мене гачок переплітався із лідкором.

Вважаю оснастку вертоліт оптимальною для чод-ріга,довгі "мягкі"поводки успішно можна використовувати з кліпсою,завжди ховаю гачок у пінку(не обовязково чіпляти як у ютубі :) ,можна придати щільнішу форму вологими пальцями,щоб не сильно впливала на дальність)і привязую до кліпси з протилежної сторони до груза,товщину муляки можна визначити навіть без маркера закинувши кілька разів грузило без оснастки в точку ловлі(от вам і довжина поводка)коли ця конструкція попадає у воду,її зразу можна трохи висмикнути з муляки ,одним точним рухом,нитка розчиниться першою,пінка відведе гачок від кліпси,якість відведення залежить від типу і розміру насадки.
Чи можна повідок з насадкою помістити у ПВА пекет окремо від грузила для запобігання його закручування за лідкор?

У випадку гелікоптера,трудно :D тому і кажу.оснастка для чода :) ,у випадку кліпси чи ін-лайна,краще пакувати все у пакет,але акуратно і правильно,не забувати трохи дірявити пакет,щоб не було ефекту "буйка" :) ,особливо якщо груз з якихось причин поза пакетом,якогось критичного занурення пва в муляку не буде,за рахунок як габариту самого пакета (навіть якщо найменший)так і наявності повітря у пакеті,яке дуже сильно гальмує активне занурення.Успіхів!

romanKRT
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 230

» 02.04.2014 09:19 am

Для мене так само "вертоліт" це в першу чергу чод-ріг, короткий жорсткий поводок з плаваючою насадкою. Ще з минулого сезону на одній снасті пробую його ставити, але наразі результату нема. :) мабуть ще недостатньо досвідчений. :) класичний поводок на кліпсі чи інлайні з огрузкию під поп-ап працює, а чод ні. :notknow
Вертоліт на донні бойли не використовую(колись давно пробував - не сподобалося), бо не бачу переваги перед кліпсию навіть у намулі. Як на мене краще - довгий поводок+пва+по можливості легше плескате грузило або трілоб.
Тай муляка різна буває, тут можна довго балакати....і взагалі я стараюся в глибокий мул не лізти :)

Андрій К.

Повідомлення: 151

» 02.04.2014 01:38 pm

В мене,з оснасткою вертоліт (нейтральний бойл) покльовки були,але реалізація нульова.

Щучечник

Повідомлення: 176

» 02.04.2014 01:51 pm

у свій час я ловив тільки на вертольот, але у перемишлянах.

giorgio

Повідомлення: 1354

» 03.04.2014 05:09 am

По оснастці вертоліт можна почитати тут

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 947

» 04.04.2014 07:35 pm

Тарасе, дякую за вичерпну відповідь. На фото зображені саме такі монтажі які я придбав. Обов'язково прислухаюсь до твоїх слів і випробую. Однак, я таки спробую помістити повідець з насадкою у ПВА-пакет з прикормом, а вертлюжок з бусинкою щоб не змістився на лідкорі під час падіння у воду, я думаю зафіксувати ПВА-ниткою. Чомусь мені здається, що в такий спосіб монтаж легше ляже на дно, буде замітнішим та доступнішим для коропа. Можливо я помиляюсь, спробую і розкажу. Ще раз дякую за поради, сподіваюсь вони мені допоможуть.

ОFFICER

Повідомлення: 14

» 06.04.2014 07:16 pm

Вітання!!!! прочитав в неті таку інфу що для підгодівлі карпа бойлами існують закормрчні бойли,це якісь інші бойли ніж ті на які ловимо чи це просто вислів"закормочні" хто в курсі прошу допомогти і поділитись інфою.

Міхал

Повідомлення: 138

» 06.04.2014 07:32 pm

менш насичені ніж ті на які ловимо. Хоча точніше сказати ті на які ми мали б ловити називаються насадочні і саме вони - мають більш насичений запах і смак. і якщо купляти, то вони продаються у баночках як поп апи.

giorgio

Повідомлення: 1354

» 06.04.2014 07:42 pm

тобто закормочні продаються в пакетах,а насадочні в баночках можуть бути і разом з діпом?

Міхал

» 06.04.2014 08:43 pm

Міхал написав:тобто закормочні продаються в пакетах,а насадочні в баночках можуть бути і разом з діпом?

Не можу говорити за всіх виробників,але менш більш серйозніші фірми насадочні бойли виготовляють в менших фасовках і вони по свому складу і хімії більш насичені,щоб виділятись на фоні прикормочного столу. Це так звані хукерси,тобто бойли які надіваються на гачок. Це не панацея і на практиці часто спрацьовує принцип "чим кормим на то і ловиться",але такі бойли є !

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 257

» 06.04.2014 09:46 pm

ttearjerker написав:
Міхал написав:тобто закормочні продаються в пакетах,а насадочні в баночках можуть бути і разом з діпом?

Не можу говорити за всіх виробників,але менш більш серйозніші фірми насадочні бойли виготовляють в менших фасовках і вони по свому складу і хімії більш насичені,щоб виділятись на фоні прикормочного столу. Це так звані хукерси,тобто бойли які надіваються на гачок. Це не панацея і на практиці часто спрацьовує принцип "чим кормим на то і ловиться",але такі бойли є !

як початківцю що порадите,(виробник,смаки,поп-апи,тонучі,пилящі)

Міхал

» 06.04.2014 10:16 pm

Міхал, може моя порада Вам не сподобається,але як початківцю я б Вам радив сідати на звіти з рибалок,змагань,по карповій ловлі,особливу увагу звертати на відеоматеріали і фото де за спиною риболовів,якісь баночки чи пакети з бойлами видніються,результати цих команд відслідковувати в таблицях і всі ці пазли складувати в одну картинку. Карпфішінг це шлях проб і помилок,але такий спосіб навчить Вас найважливішого- приймати рішення на рибалці своїми мозгами,а не реалізовувати чиїсь там нереалізовані плани чи припущення! Сезон тільки починається,а пам"ять в риби коротка тому, що їй зараз захочеться і які смаки переважатимуть знає тільки риба,а рибу як відомо ще ніхто не розговорив :D :D :D Але це лише моя думка!

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 257

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей