Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Оснастки

Все про донні снасті

Оснастки

» 08.04.2008 09:10 pm

Слово "патерностер" в переводе с латыни означает - "Отче наш". Именно так называют жесткий боковой поводок различных конструкций, с помощью которого к основной леске прикрепляют разнообразные искусственные и естественные приманки, грузила и поплавки. Например, в донной снасти с помощью патерностера может крепиться как крючок с наживкой, так и грузило, а в спиннинге - всевозможные приманки, основные и дополнительные, или то же грузило. Кроме того, патерностер позволяет избежать перехлеста поводка и основной лески при различных манипуляциях со снастью.

Aleks

Повідомлення: 40

Re: Патерностер

» 08.04.2008 09:28 pm

А каким узлом вяжется подобный Отче наш?

Юра

Повідомлення: 329

» 09.04.2008 02:50 pm

На цьому ресурсі лежать фотографії як вязати патерностер на основній жилці http://salapin.ru/article463.html

fisher

Повідомлення: 332

» 21.04.2008 12:08 am

Оснастка Патерностер, модифікації Стіва Гарднера являється однією з найчутливіших і найпростіших для фідерної (і не тільки) ловлі. Її вязання займає не більше 1хв, і вона володіє прикрасною чутливістю, поступаючись лише, на мій погляд, несиметричній петлі!! Я її використовую, практично у всіх умовах, і мене вже не мучать надоїдливі "перехльости" які так часто портять нерви і саму рибалку.
:) Простота - мати надійності. Використовуйте не пожалієте!!! :)

Spyker

Повідомлення: 94

» 21.04.2008 11:06 am

to Spyker . А як вяжеться "не симетрична петля" ? (Якщо не секрет :) )

fisher

Повідомлення: 332

» 21.04.2008 08:49 pm

Ось тут приклад несиметричної петлі, яку я використовую :)
 петля.jpg
Приклад несиметричної петлі

Spyker

» 21.04.2008 09:55 pm

http://feeder.narod.ru/fishing/Loop2.htm

Додам зі свого досвіду що особисто мене влаштовує відсутність будь-яких протизакручувачів. До основного шнура прив'язую відрізок лєски 0.8-1.2м, до вільного кінця якої карабін і повідок. Ще один карабін з вертклюжком (для кормушки) свобідно ходить по тому відрізку лєски, хід його можна обмежити стопорками для реалізації самозасічки. Запутування снасті свісно трапляється, але не частіше ніж з будь-яким протизакручувачем, діло техніки. :)

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 751

» 24.04.2008 09:09 pm

Протизакручувач, то є протизакручувач - переважно трубка, його використовують по бажанню, і звісно трошки програють в чутливості. Особисио я трубочку-протизакручувач використовую тільки на течії - недостатня чутливість компенсується тим шо оснастка менше котиться за течією, завдяки згину трубки - великий плюс. Крім протизакручувачів я використовую, так звану скрутку лески (вона помітна на малюнку вище). Якшо, поводок з тонкої лески, і потрібна його довжина більше 35см - то зробивше 10-20см скрутку на поводку, ми, з мого досвіду і не тільки, уникаєм 75% захльостів і запутувань!!!!!! :)

Spyker

» 07.10.2008 11:55 am

Я тоже пользуюсь оснасткой описаной volvo без всяких противозакруток, только длина лески, с двумя стопорками, между которыми бусинка с карабином для кормушки 40-35см. Вверху петля с карабином(на основной леске просто петля, так она проходит через малые кольца вершинки), а внизу петля, защищенная бусинкой от ударов кормушки, для крпления поводка петля в петлю.
Приєднані файли
Photo-0003.jpg
бусинки с карабином для кормушки

Игорь

Повідомлення: 178

» 09.10.2008 10:37 pm

Експериментував з патерностером.
1. Виявляється, довжина петлі до кормушки на загальну чутливість оснастки майже не впливає (навіть якщо кормушка прив"язана впритул до основної лєски).
Тобто, якщо раптом, в процесі лову вузол, що фіксує петлю кормушки дасть слабину, і кормушка стягнеться впритул до основної лєски, можна не панікувати і продовжувати ловлю.
2. При прив"язуванні поводка дуже бажано використовувати спочатку 10-15 см. жорсткої лєски, (або скрутки, як показано на схемі асиметричної петлі), а вже потім тонкого поводка з гачком. В моєму випадку використання 10 см. шнура Fireline 0.2 дозволило практично позбутись будь-яких перехльостів.

Strange_R

Повідомлення: 117

» 20.10.2008 11:15 pm

Тобто, якщо раптом, в процесі лову вузол, що фіксує петлю кормушки дасть слабину, і кормушка стягнеться впритул до основної лєски

Цей вузол нівякому разі не повинен "стягуватися" самостійно, для цього вяжеться чотирикратний хірургічний вузол, який ще в моїй практиці ніколи не стягувався. В разі коли таке сталося зразу бажано замінити цю петлю, бо можливо що леска в цьому місці перетерлася або послабилася. :)
Виявляється, довжина петлі до кормушки на загальну чутливість оснастки майже не впливає

Довжина петлі практично не впливає на чутливість тільки у тому випадку коли дно тверде, камаянисте, якшо ж водойомі наявний намул, то тут обовязково петля має мати хоч би 10см :)

Spyker

Re: Оснастки

» 26.04.2010 12:48 pm

Петля Гарднера
101.jpg

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 27.04.2010 01:25 pm

Я використовую дану оснастку і вона себе дуже добре зарекомендувала по карасю і платві. Сигнал дуже добре передається на кінчик вудилища тому, що кормушка є "скользаща" і не фіксується що є добре для обережної риби, тобто риба не відчуває ніякої важкості кормушки навідміну фіксованих кормух, яка б не була важка кормушка не іграє ролі хіба Вам + дальність і точність польоту. І нетреба видумувати лишніх гачків я пробував і в кормушку і всюди---ЛИШЕ ОДИН ГАЧОК- то мені сказав мудрий рибак "більше гачків-менше риби" виявилось на всі 100% правда. Ось схема:
.jpg

garabets

Повідомлення: 129

» 27.04.2010 02:38 pm

Стопор краще замінити на гумову бусинку, щоб при закиді вертлюжок в трубці кормушки не заклинило, а сам стопор треба ставити вище кормушки, якщо є потреба зробити напівскользячу оснастку. Користуюсь такою (в Завидовичах на змаганнях теж використовував). В принципі це класичний метод. Поводок може бути як і короткий 4-6 см, так і довгий.
І ще... Забудьте про всякі "обережності" риби при донній ловлі. Якщо поводок правильний і гачок гострий, то риба, яка взяла насадку - ваша. Якщо їй вдалось виплюнути насадку без повтору - не ваша :). Ця оснастка просто добре передає покльовку в будь яку сторону. Зусилля, яке потрібно зробити рибі для того, щоб зрушити кінчик фідера і подолати тертя монофілу теж не маленьке, відчувається добре

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 2777

» 27.04.2010 10:33 pm

Згідний якщо штопорок маленький то може і застрягне в мене стоять такі більші шо вона не пролазить (чорні такі) на мою думку краще з штопорком, бо ним Ви можете віддалити кормушку від гудза на 5-50см. і більше, якщо це потрібно (це для того, як не хочеш міняти з маленького поводка на довгий), а можна взагалі без них, гудз не зношується за 3- 5 рибалок, а як більше ловити то ітак перев'язувати все треба поводки і т.д. На рахунок напів скользящої кормушти коже на свій розсуд на мою думку його просто непотрібно. Чим все проще тим краще. При ловлі в мене не було перехльостів взагалі, ну тільки якщо по водорослях тягяти і зацепи робити.

garabets

Повідомлення: 129

Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей