Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Оснастки

Все про донні снасті

Re: Оснастки

» 30.08.2013 02:24 pm

Підкажіть, як ставиться амортизатор на фідер, ніде неможу знайти інфи (часто при закиді обрив оснастки)!? Дякую! :cry:

vova2991

Повідомлення: 62

» 30.08.2013 03:32 pm

Я особисто не знаю ніякого амортизатора, який допомагає не обірватись при закиді. Для цього є шок-лідери, якщо основна тонка, а оснастка важка.
Детальніше про оснащення фідера - яка основна, матеріал, діаметр, вага годівнички і який прут. Так буде простіше знайти причину обривів

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 30.08.2013 04:24 pm

Якщо у Вас постійні обриви оснастки з незрозумілих причин, можливо потрібно перевірити чи рівно розташовані кільця на вудилищі.Це може бути основною причиною.

юрій-lviv

Повідомлення: 20

» 28.04.2014 11:42 am

Доброго дня,
Мав на вихідних тоже проблем 2 відстріли при виконанні аля силового закиду.
Отже вхідні дані:
Фідер Салмо Таргет 120 3,6м
Волосінь 0,25
Вершинку брав саму жорсткішу.
Закормочна кормушка на 30 грам моцно набита прикормкою.
Перед тим закидав так легенько далеко не летіло, вирішив кинути посильніше і подальше зза спини, різким рухом намагаючись послати це все подалі відстріл.
Тут же до основної привязую флет 30 грам набитий пластиліном, ще один силовий закид і знову відстріл.
Після цього причіпив соску і кидав легесенько так на метрів 20-25....

Після рибалки оглянув кінчик фідера саме останнє кільце було загнути в бік до бланка, відігнув назад... чи довго прослужить хз..
Я щось не розумію як тим фідером правильно користуватися, бо фактично фідери на 2,7 мене тупо перекидають по відстані я заледве 30грам можу на 30 м кинути.

Yuras

Повідомлення: 217

» 28.04.2014 11:50 am

Yuras написав:Доброго дня,
Мав на вихідних тоже проблем 2 відстріли при виконанні аля силового закиду.
Отже вхідні дані:
Фідер Салмо Таргет 120 3,6м
Волосінь 0,25
Вершинку брав саму жорсткішу.
Закормочна кормушка на 30 грам моцно набита прикормкою.
Перед тим закидав так легенько далеко не летіло, вирішив кинути посильніше і подальше зза спини, різким рухом намагаючись послати це все подалі відстріл.
Тут же до основної привязую флет 30 грам набитий пластиліном, ще один силовий закид і знову відстріл.
Після цього причіпив соску і кидав легесенько так на метрів 20-25....

Після рибалки оглянув кінчик фідера саме останнє кільце було загнути в бік до бланка, відігнув назад... чи довго прослужить хз..
Я щось не розумію як тим фідером правильно користуватися, бо фактично фідери на 2,7 мене тупо перекидають по відстані я заледве 30грам можу на 30 м кинути.

Зробіть відео як Ви управляєтесь з снастю. Дуже дивно кормак 30 грам і сама жорсткіша вершинка, схоже не вказаний ще дзвіночок :) можливо перед закидом його слід знімати :wink: Як на мене причина в техніці закиду...

RIS

Повідомлення: 133

» 28.04.2014 12:06 pm

Дзвіночка не було.
Техніка закиду була як для карпового прута, різким рухом в напрямку озера намагався послати оснастку.

Yuras

» 28.04.2014 02:30 pm

Yuras написав:Волосінь 0,25

А от яка волосінь ти і не вказав ...
З свого досвіду, що знаю постараюсь пояснити:
Люба моно леска має пам"ять, - яка більшу, яка меншу, але люба. Для фідера використовують спеціалізовані лески як з найменшою пам"яттю.
Часто після користування на фідері лескою, останні 3 - 5 метрів сильно покручені кільцями. Так як в тебе зігнулось кільце, це означає, що був перехльост. Перехльости бувають при двох умовах;
- найчастіше, це коли відносиш фідер назад і перед забросом не підтягуєш пальцем леску для перевірки чи нема перехльосту - тоді при перехльості загинається останнє кільце.
- інший випадок (буває рідше), це коли леска з "хорошою" пам"яттю на кінці дуже покручена кільцями ( видно коли леска в вільному стані), ти замахуєшся, махаєш, кидаєш і в момент коли фідер під час кидка зупиняється, оснастка пролітаючи біля кінчика фідера дає слабину лесці і відбувається перехльост. Як результат - відстріл кормушки і зігнуте кільце, в такому випадку частіше 2-е від вершинки.

Перед рибалкою треба перевіряти в якому стані останні 5м. лески по закручуванності, ну і на розрив також.

SAS

Повідомлення: 328

» 28.04.2014 03:42 pm

SAS написав:

Люба моно леска має пам"ять, - яка більшу, яка меншу, але люба. Для фідера використовують спеціалізовані лески як з найменшою пам"яттю.
Часто після користування на фідері лескою, останні 3 - 5 метрів сильно покручені кільцями. Так як в тебе зігнулось кільце, це означає, що був перехльост. Перехльости бувають при двох умовах;
- найчастіше, це коли відносиш фідер назад і перед забросом не підтягуєш пальцем леску для перевірки чи нема перехльосту - тоді при перехльості загинається останнє кільце.
- інший випадок (буває рідше), це коли леска з "хорошою" пам"яттю на кінці дуже покручена кільцями ( видно коли леска в вільному стані), ти замахуєшся, махаєш, кидаєш і в момент коли фідер під час кидка зупиняється, оснастка пролітаючи біля кінчика фідера дає слабину лесці і відбувається перехльост. Як результат - відстріл кормушки і зігнуте кільце, в такому випадку частіше 2-е від вершинки.

Перед рибалкою треба перевіряти в якому стані останні 5м. лески по закручуванності, ну і на розрив також.

Щодо волосінні то і справді вона не першої свіжності 2 роки їй мінімум.
Думаю в мене відбувся випадок №2 описаний вами, а може і перший, готовий визнати що не особо перевіряв бо й не думав чомусь шо таке може буть...
Зара перемотаю на Джексон 0,25 Фідерну купив, чи можливо порадите щось інше. Шнур чомусь боюся ставити.... шоб пальці не порізати при закидах.

Yuras

» 28.04.2014 11:01 pm

Yuras написав:
SAS написав:

Щодо волосінні то і справді вона не першої свіжності 2 роки їй мінімум.
Думаю в мене відбувся випадок №2 описаний вами, а може і перший, готовий визнати що не особо перевіряв бо й не думав чомусь шо таке може буть...
Зара перемотаю на Джексон 0,25 Фідерну купив, чи можливо порадите щось інше. Шнур чомусь боюся ставити.... шоб пальці не порізати при закидах.

Намотуй плетенку і проблеми з дальністю зникнуть,а на палець трошки пластиру або ізоленти намотай. Хоча кормушка такої ваги не повинна прокрутити катушку,хіба фрикціон зовсім відпущений.

МВ

Повідомлення: 1

» 17.06.2015 09:01 pm

Для роздумів про скрутку на ін-лайні...
https://www.facebook.com/rsyourfishing/videos/vb.1449630825272052/1648410312060768/?type=2&theater

Pavel K

» 22.06.2015 06:33 pm

Pavel K написав:Для роздумів про скрутку на ін-лайні...
https://www.facebook.com/rsyourfishing/videos/vb.1449630825272052/1648410312060768/?type=2&theater

Роз"ясніть недосвідченому фідеристу, в чому різниця між відводами на цьому відео? Що таке пряма петля? Візуально на відео вони виглядають однаково...
Дякую.

Fishkeen

Повідомлення: 714

» 22.06.2015 06:49 pm

Пряма петля - це просто петля, прив'язана до ковзаючого по основній елемента, на відео видно, що "плечі", які утворюють петлю вільні, не перекручені між собою. Ну а скрутка - це та сама петля, в якої ці плечі скручені в один жгутик. Під час замаху, коли на цю скрутку починає діяти додаткова сила інерції годівнички, цей жгутик намагаєть видовжитись і розкрутитись, тим самим закручуючи основну з поводком.
Під час закиду за рахунок сильного навантаження і тертя ніяки вертлюжки не працюють.

Скрутка:
Зображення

Pavel K

» 22.06.2015 09:33 pm

Pavel K написав:Для роздумів про скрутку на ін-лайні...

Вирішив також написати про свої роздуми, з приводу даного відео.
- Коли перший раз глянув, то нічого не зрозумів, - що за оснастка скользячий патерностер і до чого там та скрутка взагалі. Не мав часу і забув. А тепер переглянув 2-а рази, розібрався і хочу описати своє бачення тої "проблеми".
Вся проблема в тому, що то ін-лайн оснастка і механіка її роботи повністю, як у семитричної перлі, тобто відвод поводка (здається також скрутка) відхиляється вбік за рахунок вантажу кормушки, який давить на вузол і відвод відхиляється. Як говорить автор - "натягиваем ее.., как видим практически ничего не происходит", практично нічого тому, що він не правельно імітує закид, - він дуже плавно то робить, а при різкому навантаженні, як при закиді, оте "практично нічого" якраз і буде різко дьоргатись, що може бути навіть гірше того покручування вбік, що в свою чергу ще залежить від вузла на скрутці відвода для поводка. Хоча я, так до кінця і не зрозумів, для чого відвод для кормушки.
Мені ця оснастка однозначно не подобається, по-перше - своєю ненадійністю при закиді, по-друге купою заморочок при її виготовленні.
В таких випадках я користуюсь несиметричною петлею, але є одне але: - по конструкції вона наближається до семитричної петлі, а саме - скрутка-відвод для поводка від нижньої точки (в навантаженому стані) вище на 2-3 мм. Що це дає ?, а щоб відвод був як накоротший, а значить жорсткіший і кінець скрутки-відвода був чуть нижче кормушки.
Одним словом таку конструкцію,як не дьоргай - відвод як вкопаний, і якби випадково покрутився, то нехай, всеодно відвод довший ніж кормушка.
А, мало не забув, - кормушка чіпляється до карабінчика з вертлюжком який скользить по чуть довшій стороні петлі.

Ну от такі мої роздуми - може я в чомусь не правий, не знаю.

SAS

Повідомлення: 328

» 23.06.2015 06:46 am

SAS написав:Хоча я, так до кінця і не зрозумів, для чого відвод для кормушки.
Мені ця оснастка однозначно не подобається, по-перше - своєю ненадійністю при закиді, по-друге купою заморочок при її виготовленні.

Ключове слово - ін-лайн. А це єдина дозволена тепер на змаганнях оснастка. Правда, вона дійсно морочна, за звичай відвод роблять для поводка і в більшості варіантів на поводок роблять скрутку, а на годівничку короткий відвод-подовжувач у вигляді простої петлі або і зовсім без неї (тільки ковзаючий вертлюг з вставкою-бусиною і карабіном). Там все працює зовсім по іншому. Ну а про симетричні і несиметричні петлі, про патерностери для течії вже перебалакали багато :)

Pavel K

» 18.07.2015 10:53 am

може хтось користувався таким цыкаво почути враження
Приєднані файли
IMG_20150718_104028.jpg

popandopol

Повідомлення: 5

Поперед.Далі