Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ловля в проводку

Мах, штекер, матч, болонез

Ловля в проводку

» 02.04.2008 04:36 pm

Народ поділіться досвідом як ловити, де ловити ,чим краще ловити, бо я практики ловіння плоплавчанкою на течії не маю :)

ORKO

Повідомлення: 1210

Re: Ловля в проводку

» 02.04.2008 10:23 pm

Ловил на верещице. Глубину выставлял либо так чтобы поводок котился по дну (если нет зацепов :) ), либо на определенной глубине (впринцепе все зависит от места ловли). Использовал удочку телескопическую длинной 4,5м (мне просто удобней такой ловить), леска 0,2мм, поплавок - 2-3гр. В улове преобладали окуни, верховодка и караси, реже попадались ерши.
Удочку желательно иметь достаточно легкую, так как весь процесс ловли она находится в руке. По желанию можеш ставить катушку либо воспользоваться глухой оснаткой - енто как удобней и смотря какой тип удилища.
Для ловли верховодки использовал телескопическое удилище 3,6м с глухим монтажем, леска 0,1мм + зимний поплавочек с огрузкой 0,24гр, крючок №16 овнер. Глубину выставлял от 15см до 25-30см и немного прикармливать, чтобы удержать стайку.
Короче говоря это практически та же поплавочная снасть только удилище желательно полегче весом (иначе к концу рыбалки рука отвалится :D )

Boss

Повідомлення: 153

» 03.04.2008 10:18 am

Дякую.

ORKO

Повідомлення: 1210

» 04.04.2008 02:32 pm

А я ше декеоли ставлю снасть "в натяжку". Шукаю прогалину в траві, ямку біля берега, щось цікаве, де може триматися риба. Потім кладу вудлище на осоку (підставку, ...) таким чином, щоб жилка з поплавком течією витягувалась акурат куда треба. Глибину виставляю більшу, ніж виставив би в стоячій воді, бо течія відхиляє жилку і поплавок від вертикального положення, бажано, щоб тюльпан був якнайближче до води і спуск не був дуже коротким, тоді немає ніякого опору покльовці, яка чудово помітна. Таким способом ловив коропів і карасів немаленького розміру (ну і всяка біла риба, окуні, обстрижені олівцями поводки само собою), які на пропливаючу за швидкою течією наживкою не дуже хотіли кидатись на течію із укриття, а от набридлива "казявка", що матиляється перед носом саме те.

Ромко

Повідомлення: 277

» 21.04.2008 12:29 am

Я досить часто ловлю Болонською вудочкою або впроводку (це одне і те саме) в районі стику річок Стрий і Дністер(с.Заліски). Для цього використовую вудилище довжиною 5 метрів(так зручніше) і бажано щоб воно було зроблено з вуглепластику - в цьому випадку рука майже не втомлюється, і рибалка приносить одне задоволення. Тут використовую спеціальні Болонські поплавки з довгим "кілем", краще щоб він був не металевий і бічне кільце було зроблено у вигляді сквозної трубочки. Місце підбираю з відносно рівним дном, але так щоб на цьому участку були певні глибинні перешкоди. Найкращим буде плато перед глибокими ямами. Замішую прикормку, чіпляюєм на крючок хробака і пускаю по закормленому місці. Але тут найкращий ефект дає проводка з затримками, тому для цієї ловлі вибирається вудилище якомога довше. Вдалої Рибалки!!!

Spyker

Повідомлення: 94

» 21.04.2008 10:13 am

А я на течії ловлю трохи інакше!!! Поплавок підтягую майше до кінця вудилища(так щоб він висів у повітрі, (щось типу донки)). Чіпляю чуть важче грузило і закидую по течії так щоб лєска пішла в натяжку. Вудочку на підставку і сижу курю бамбук :D чекаю на покльовку. Так і удобніше на течії і підсікати легше!!!!

Shtirlic

Повідомлення: 82

» 21.04.2008 11:29 am

Та яка ж це проводка?Це донка :D а тут власне про проводку говоримо.На течії головна проблема це підбір поплавка.Не правильний поплавок пливе швидко і тягне за собою всю снасточку.Я колись перся з ловлі верховодки на течії.Снасть-леска 0.12 флюро Салмо,гачок,через 25 см 0,5 грама груз і через 40 см кусочок пробки від вина(малесенький) Робив в ньому надріз ножем і проводив леску,потім ще петлею стопорив.Покльовки -класика.Або на дно,або пробка швидче поплила,або прорти течії..Закінчувалось все тим,що на 10-15 верховодку підходив напевно клен,бо після підсікання 30 секунд і перевязував снасть.Вудилище в мене бело 2,40 з тестом 3-15 фаст.То не помилка,то я блеснив,але потім вирішив відпочити від забросів. :D Тепер при поїздці на Дністер маю і набір гачків і пару грузиків для донної снасті.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 21.04.2008 11:36 am

Та я зрозумів що це донка так і там написав, просто ORKO питав про ловлю поплавчанкою на течії, я так ловлю так і йому написав :oops: :!:

Shtirlic

Повідомлення: 82

» 29.11.2009 08:06 pm

Ще такий метод називають ловля на заставку. Правда далеко так не закинеш, на довжину вудочки хіба :)

Sokalskuj

Повідомлення: 143

» 05.12.2011 08:39 pm

Я використовую для такого діла махову вудочку 5-6 метрів (так лекше рукам і над очеретом можна вести). Як наживку можна використовувати і живий корм, і мормишки (при мутній воді краще брати яскраву мормишку, а якщо ще й вдалось зберегти мотеля, так це вже взагалі казка :P :!: ). Поплавок відповідний до умов ловлі, насадки, способу проводки, жилка - 0,14, поводок - 0,12 :f1:

yurgenpidgoru

Повідомлення: 36

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей