Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поможіть в виборі снасті для початку: спінінг, катушка і т.д

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

Re: Поможіть в виборі снасті для початку: спінінг, катушка і т.д

» 28.08.2014 10:42 pm

Opium написав:Допоможіть з вибором спінінга для початку. Другу перед днем народження закортіло попробувати ловлю на спінінг, так як поплавок і фідер він освоїв, на черзі спінінг(підсадив на рибалку я його конкретно :D ). Бюджет-до 800, крайній-до 1000 грн. Важко розібратися з тим курсом теперішнім, тай знижок немає, а спін треба вже. Це має бути лайт-до 10-14 грам. Приманки-як і всі початківці захоче ловити на все, тому це вертушки 1-2 номеру, джиг до 8 грам, воблери-дуже сумнівно. Раніше за ці гроші я б сміло рекомедував Мегу, Ультру чи Солпару-сам маю чи мав ці патики і знаю про їх якість і характеристики, але ціни на жаль змінилися, тому потрібна допомога. На прикметі Pontoon21 Gancho і Banax Stratos. Придивлявся до Фаворітів-але там по відгуках досить пристойний відсоток заводського браку, хоча теж маю на увазі. Азури дорожчі тепер, флагман-теж виникають певні сумніви. Так що будь-які конструктивні варіанти прийму до уваги :!: :)

Кращого за ганчо в такому бюджеті нема!

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 28.08.2014 10:58 pm

Opium написав:Допоможіть з вибором спінінга для початку. Другу перед днем народження закортіло попробувати ловлю на спінінг, так як поплавок і фідер він освоїв, на черзі спінінг(підсадив на рибалку я його конкретно :D ). Бюджет-до 800, крайній-до 1000 грн. Важко розібратися з тим курсом теперішнім, тай знижок немає, а спін треба вже. Це має бути лайт-до 10-14 грам. Приманки-як і всі початківці захоче ловити на все, тому це вертушки 1-2 номеру, джиг до 8 грам, воблери-дуже сумнівно. Раніше за ці гроші я б сміло рекомедував Мегу, Ультру чи Солпару-сам маю чи мав ці патики і знаю про їх якість і характеристики, але ціни на жаль змінилися, тому потрібна допомога. На прикметі Pontoon21 Gancho і Banax Stratos. Придивлявся до Фаворітів-але там по відгуках досить пристойний відсоток заводського браку, хоча теж маю на увазі. Азури дорожчі тепер, флагман-теж виникають певні сумніви. Так що будь-які конструктивні варіанти прийму до уваги :!: :)

Тільки що згадав, недавно надибав в просторах нету досить цікавий варіант чуть дороще 1000 грн. Спіннінг не дуже популярний, але відгуки можна знайти. Це - Kosadaka Mustang Light Special. Не знаю, чи знайдуться тут на форумі люди, котрі ловили ним, але судячи з відгуків - непоганий універсал.

Rolmes

Повідомлення: 74

» 29.08.2014 12:03 am

Пораджу звернути увагу на NorStream. Ловлю NorStream флагман ІІ третій рік. Задоволений. Пробував ловити дорогими спінами друзів - не моє. Досить великий вибір моделей. хай щастить на :f1: .

Гал

Повідомлення: 165

» 29.08.2014 11:03 am

Дякую всім, але уже купив гад ганчо лайтовий до 12 грам з ростом 213 см. Катушку підібрав Інвенто від Флагмана-екузіми не було, а інвенто по якості збірки, плавності ходу видалася кращою(надійність механізму час покаже-але там буде максимум 10-15 рибалок в рік). Враховуючи, що це початковий комплект для друга, який ніколи не ловив спінінгом-досить хороший набір вийшов. Сам я уже пройшов катушки від ріобі і спінінги даної цінової категорії, Норстрім зокрема. Так от Норстрім дуже непогані прутики, але дуже вже легко зламав вершинку при формуванні гострого кута між шнуром і спініннінгом, пізніше відпиляв до 1 кільця за тюльпаном, відловив рік і успішно продав людині, яка хотіла туди вклейку поставити. Того для початку-вирішив не розглядати.

Opium

Повідомлення: 79

» 17.03.2015 09:38 pm

Всім привіт!
Знайомий хоче купити перший спінінг, висотою приблизно 2.10-2.30 і тестом до 15 грам, для ловлі переважно на озерах з берега , час від часу на річці, по приманках : блешні, джиг, воблери, потрібно щось універсальніше.
і катушку під цей спінінг, сума бюджету 1600-1700 грн.
Буду вдячний за любу інформацію.

Pyrih

Повідомлення: 30

» 17.03.2015 10:50 pm

як варіант - можна було б черік берклі пошукати, правда зараз з стрибками - погано в цінах орієнтуюсь. при баксі по 8 - ціна хорошого б/у була в межах 250-300 грн за палку.
там правда було кілька версій. якщо зупинишся на цьому варіанті - то я гляну який краще (були різьні типи кілець, лапшистість і т.д).

якщо не путаю - Berkley Cherrywood NEW (2009). там і бланк норм і тюльпан вже не треться - кільця LTS
у мене є 7-22, по низам правда глухуватий але при тому навіть маньячку пульнути може 2-3 грами досить нормально. а є такі ж тестом 4-16
Зображення
Востаннє редагувалось Taipen в 17.03.2015 11:48 pm, всього редагувалось 4 разів.

Taipen

Повідомлення: 552

» 17.03.2015 10:58 pm

Pyrih написав:Всім привіт!
Знайомий хоче купити перший спінінг, висотою приблизно 2.10-2.30 і тестом до 15 грам, для ловлі переважно на озерах з берега , час від часу на річці, по приманках : блешні, джиг, воблери, потрібно щось універсальніше.

нехай дивиться в сторону флагмана....сьогодні при такому бюджеті сильно не розженешся

Olehkh

Повідомлення: 167

» 18.03.2015 10:47 am

Хай дивиться Flagman Thunder в потрібному тесті і напевно якусь екусіму...

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 18.03.2015 11:01 am

Berkley CHERRYWOOD з таким тестом найшов з висотою 1.83
Хто може користується такою фірмою як Favorit а саме моделями,
Favorite Blue Bird BB732MS-S
Длина: 2.21 м
Вес: 100 г
Кастинг (тест): 4-14 г, або
Спиннинг Favorite Expert EXS-732L
Длина: 2.19 м
Тест: 3 - 10 г
Чи краще дивитися в сторону Флагманів?

Pyrih

Повідомлення: 30

» 18.03.2015 11:37 am

Blue Bird - не універсальний спін, має вклейку, заточений під джиг.
Стосовно решти... В такому бюджеті прути не можуть мати якихось виражених переваг по характеристиках... Вибирайте, що в руку ляже...

Fishkeen

» 31.03.2015 07:28 pm

Pyrih написав:Berkley CHERRYWOOD з таким тестом найшов з висотою 1.83
Хто може користується такою фірмою як Favorit а саме моделями,
Favorite Blue Bird BB732MS-S
Длина: 2.21 м
Вес: 100 г
Кастинг (тест): 4-14 г, або
Спиннинг Favorite Expert EXS-732L
Длина: 2.19 м
Тест: 3 - 10 г
Чи краще дивитися в сторону Флагманів?

Blue Bird BB732MS-S однозначно заточенийпід джиг, моя Вам порада, напросіться до великої групи рибалок, або на змаганнях попробуйте як можна більшою кількістю "покидати", тоді і може зрозумієте, що Ваше. Маю 5-ть спінів від 0.5 до 20 гр. тесту, різних довжин, перед паскою в будній день буду на Гамаліївці тестувати, є бажання, Вас підберу, попробуєте. Пишіть в ПП.

Гал

» 31.03.2015 07:46 pm

Шось мені підказує, що на змаганнях не буде можливості потестити палочки в такому бюджеті :)
Фестивалі тут більше підійдуть, а найкраще - більш менш визначитись, які вудилища підходять по заявлених характеристиках і ціні, а тоді шукати власників таких вудилищ для спільних покидушок.

Fishkeen

» 31.03.2015 08:08 pm

Fishkeen написав:Шось мені підказує, що на змаганнях не буде можливості потестити палочки в такому бюджеті :)
Фестивалі тут більше підійдуть, а найкраще - більш менш визначитись, які вудилища підходять по заявлених характеристиках і ціні, а тоді шукати власників таких вудилищ для спільних покидушок.

Згідний. Але треба з чогось починати. Я перебрав за чотири роки десь палочок 20-ть. І скажу Вам відверто, розумію, що я знаходжуся на нижньому щабелі , і багато чого не "роздуплив". Але вже розумію основні поняття ловлі хижака. Все пізнається в порівнянні. Але для мене спін за 3000 грн., деколи гірший від бюджетного за грн. 800.
Ловлю зараз на мітчел еліт 2-8 гр, 1.80 см., Норстрім флагман 2 довж. 2.00 м тест 5-20 гр. і все одно шукаю кращого, але за останній рік не знайшов. (Бюджет до 2 000 грн.) Десь так...

Гал

» 31.03.2015 09:20 pm

Pyrih написав:Всім привіт!

1600-1700 це і на палку і на катушку?

Olehkh

Повідомлення: 167

» 31.03.2015 11:23 pm

Все пізнається в порівнянні. Але для мене спін за 3000 грн., деколи гірший від бюджетного за грн. 800.

Я теж через це пройшов. Справа в тому, що патики внизу цінового сегменту прибл. одинакові між собою, їх найчастіше позиціонують, як "універсальні". Дорожчі прути треба використовувати за спеціалізацією, і купуються вони під конкретні задачі, в цьому випадку думка про кращість дешевого прута не проскакує.

oleh

Повідомлення: 826

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей