Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Отпускаем рыбу

Зроби світ навколо себе кращим

Re: Отпускаем рыбу

» 08.11.2010 12:10 pm

Перед поїздкою на Шепель (змагання з човна), 6.11.2010 року вирішив розімятись по окуню на знайомій водоїмі. Прибув на місце а там вже конкурент :D (Олег з "Lemberg") тренується. Разом трохи веселіше, за 4 години 175 шт.
.jpg
175 остарбайтерів
загальною вагою 4 кг.
4.jpg
4 кг
Перевезли окунців на нову для них водойму - "Кірпичка" (вул. Володимира Великого) - всі окунці в нормальному стані вирушили на знайомство з водоймою
.jpg
прибульці
.
.jpg
міграційна рибна поліція

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 452

» 25.10.2011 08:05 pm

Решил метить рыбу которую отпускаю. Если поймаете, это МОЯ, отпускайте обратно :)
Поплыла в Кирпичку. :)

2.jpg
1.jpg

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3280

» 26.10.2011 03:21 pm

Принцип "Піймав - відпусти" був відомий мабуть ще кілька століть тому, є приклад з історії:
"...Под Москвой при чистке Царицынских прудов (в конце прошлого столетия) была поймана трехаршинная (2 м) щука с золотым кольцом в жаберной крышке и с надписью: «посадил царь Борис Федорович»."
ВОВА вирішив продовжити царську традицію :)

alex_fisher

Повідомлення: 135

» 15.06.2012 07:54 pm

Шесть карасей хорошей породы с Мыклашева обрели новый дом в Стрийском парке. :)
Вода чистенькая и рыба хорошо просматривается, что очень плохо для проходящих людей-дикарей. :)

IMG_4883.jpg
IMG_4886.jpg

Вова

Повідомлення: 3280

» 14.07.2012 05:59 pm

Зідзвонились недавно з нашим форумчанином IGOR--76, з яким познайомились під час акції зариблення Яворівського кар"єру,
він запропонував ще щось зарибити. Сказав що знає секретне озеро, в якому водиться багато мілкого лина.
Ми вирішили, сьогодні з ранку (Після обіду Ігор мав роботу), наловити його вудками і випустити в одну з
Львівських калабань.

ЗображенняЗображення

Та не сталося - як гадалося, лин вперто не хотів клювати. Щоб не пропадав день,
поїхали до Ігора знайомих, на приватний став. Де за помірну плату, взяли приблизно 150ть карпиків.
Вся риба, успішно пересилилась на Левандівку.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Рибалка не вийшла, але своє ми зробили... За лином ще поїдем :) .

ramanuch

Повідомлення: 333

» 07.10.2012 12:38 pm

зариблюємо озеро на погулянці http://youtu.be/GfPpQED0DYo http://youtu.be/HgX0ymbapyk http://youtu.be/gLqYT-GBUOY http://youtu.be/WHe5kzgC08s

анат.автолікар

Повідомлення: 49

» 12.11.2012 02:54 pm

Вчора усвідомив, наскільки глибоко уже засіла звичка відпускати пійману рибу.
На німфу - імітацію ручейника "сіла" пристойна райдужка.
По хорошому, варто б її забрати - вид для наших річок агресивно-чужий, можна сказати шкідливий. Жертиме молодь харіуса, струмкової форелі..
Та й розмножуватись не буде у природніх умовах, навіть якщо знайде собі пару (принаймні так стверджують спеціалісти).
І вечеря смачна.
І... не зміг, відпустив. І вірите, анітрохи не шкодую. Риба подарувала мені масу емоцій на виважуванні. Якщо попадеться раптом ще раз, подарує ще. А ні - то просто поживе ще трохи, поки не трапить на гачок хробачатнику.
Але вигляд оцього неквапом відпливаючого живого бруска срібла, з райдужним переливом, усіяного цятками...
Як на мене, це варте того, щоб повечеряти сосисками ))
Приєднані файли
rain2_11_12_2012.jpg
rain_11_12_2012.jpg

hudz

Повідомлення: 35

» 27.01.2013 01:40 pm

На рахунок відпускання риби в платниках,вище йшла мова що це немає змісту бо вони зарибльються.Можливо і зариблюються але не 10-ми і не 15-ми, а "кілограмчиками"і уявіть скільки часу треба щоб цей "кілограмчик"став трофейного розміру і цей ставок став знову цікавим для риболовлі.Вже на даному етапі свого карпфішингу, я зробив для себе висновок,що відпускати треба особливо трофейні екземпляри, які складають кістяк водойми і роблять її не розплідником для малька, а повноцінною водоймою.А на рахунок тарифів на платниках, то вони мають бути зовсім іншими для людей які відпускають рибу,орендар водойми повинен розуміти,що відпускання це і хороша реклама його водоймі, бо люди які стають свідками відпускання і самі активізуються і процес "армянського радіо"запускають.
PS.В кінці сезону 2012 подарували мені відеореєстратор на який я звичайно спробував зняти одну з своїх рибалок,як закінчилась риболовля можна глянути на відео яке додаєтьсяhttp://www.sportfishing.ua/ucontent/video/cont_17043/66517.html дві торпеди повертаються до дому!Сорі за якість і паузу між діями.

romanKRT

Повідомлення: 230

» 27.01.2013 03:32 pm

Так мы отпускаем рыбку в свою реку. А дочь у меня уже с 7 лет к этому приучена.Очень полюбляет с папой порыбалить на спиннинг :D .
И вот оно, что такое детское счастье!
Зображення

И отпускаем как папа учил, пусть растет и радует нас в следующий раз сказала доченька
Зображення

"Успешное переселение"
Приехали с рыбалки, на водохранилище окуня просто море, река наша вся перепутана сетями, особенно весною.Надо же как то пополнять запасы рыб, иначе скоро детям показать нечего будет.
Вся рыбка жива и здорова, и будет нас еще долго радовать своими поклёвками :)
http://www.youtube.com/watch?v=6QHypeCnJgo
Извините, видео как ссылка, почему то.

vodila

Повідомлення: 5

» 28.01.2013 07:23 am

S.В кінці сезону 2012 подарували мені відеореєстратор на який я звичайно спробував зняти одну з своїх рибалок,як закінчилась риболовля можна глянути на відео яке додається http://www.sportfishing.ua/ucontent/video/cont_17043/66517.htmlдві торпеди повертаються до дому!Сорі за якість і паузу між діями.
Береженого Бог береже!Бережіть ПРИРОДУ...

im

Не йде твоє відео!

rom-an

Повідомлення: 58

» 26.05.2013 10:35 pm

Всім привіт!Вирішив коротко описати і проілюструвати в цій темі свою останню риболовлю,на одному з своїх улюблених ставків.Перепрошую що не пишу у звітах,просто намагаюсь вберегти ставок від нашестя "голодних,з десятьма патиками на кожному з яких пять гачків"і таке інше...з контролем там проблеми, хоч водойма і в оренді і окремі красавци думають що за своїх надцять грн, мусять вивезти на 200.Отож,я неочікувано для себе добре відловився,а не очікувано бо поїхав з дружиною та компанією просто відпочити та за ніч я зловив пять коропів середньою вагою 4кг,прикормився я відерком пєлєтса 7 кг від карпіо який дуже добре себе зарекомендував,пєлєтц був пробустерований заливкою від СБС для спода,наживка дамбели з рибним смаком.Закинувся десь о 17:00 а з 22-гої пішла жара...
Приєднані файли
1.jpg
13.jpg
12.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
99.jpg
88.jpg
77.jpg
22.jpg
11.jpg

romanKRT

» 30.05.2013 04:41 pm

Відпочивали з поплавцем на ставочку, погана погода далась в знаки тому в улові до 20ти карасиків малесенького розміру,
вирішив їх переселити у озерце в парку біля перехрестя Стрийська Наукова,
будучи в Закарпатті біля замку Шенборна санаторій «Карпати» бачив як там з радістю діти підгодовують хлібом мілкого карасика в подібному озерці, щоправда чистому і більшому, думав можна і це почистити - хай діти тішаться

Який же я був злосний :oops: коли на наступний день мужичок з вудочкою, попри те що озерце заросле і брудне, вже "рибалить" :f1:
звісно що я його нагнав, але після закінчення нерестової заборони вже мабуть не наженеш...
IMG_20130528_211015.jpg
карасики у ведерку
.jpg
озерце
IMG_20130528_211026.jpg
IMG_20130528_211132.jpg

Juranx

Повідомлення: 33

» 04.06.2013 12:07 am

Всім привіт!Знову вирішив написати про свою риболовлю в цій темі,задля добробуту водойми не буду відкривати її місце знаходження.Одже прибувши на став я зрозумів що рибалити буде не легко,оскільки він повністю вкрився рослинністю,кілька "вікон"які вдалось візуально визначити потім виявились місцями де водорослі просто ще не доросли до поверхні.Я вирішив ловити на цих" вікнах",бо рослинність там була не такою густою.Жилку довелось залишити в повітрі розмістивши род-под у позу скайпода
Image00005.jpg

Як показує мій не великий досвід лову на цій водоймі,місцеві мешканці повністю ігнорують поп-апи,тому я вирішив просто балансувати тонучий дамбл половинкою плаваючого штучного дамбела від Авіда.Мій улюблений,універсальний монтаж з кілечком,повністю ховався в пва пінку,що дозволяло насадці при опусканні на дно безперешкодно прошмигнути між водорослями,та взагалі я завжди ховаю цей монтаж у пва,щоб виключити будь-які перекручування...
Image00002.jpg
Image00004.jpg

Дану оснастку я вяжу для всіх рибалок і ще ні разу вона мене не підвела,вона добре працює як з тонучими, так і з плаваючими насадками і якщо правильно звязати то в 90 вдсотків покльовок вона працює ось так-
Image00007.jpg

Одже з десяти покльовок всі десять були реалізовані,важливим нюансом стало налаштування кліпси таким чином щоб після засічки,грузило відщолкувалось і зявлялась можливість підняти рибу на поверхню.
Найбільший короп заважив на 6.500 найменший зеркальний 2 кг,всі решта 4-5кг
Image00010.jpg
Image00023.jpg
Image00025.jpg
Його звали ШРАМ
Image00026.jpg

Я вперше вирішив побавитись кліпсуванням,і після короткої безболісної процедури,всі "бійці"повернулись до дому
Image00013.jpg
Image00014.jpg
Image00019.jpg
Image00021.jpg
Image00027.jpg
Image00020.jpg

Риболовля видалась дуже продуктивною і я поїхав додому з приємною втомою і відчуттям сатисфакції від зробленої роботи і резельтату.
До речі,якщо хтось,десь,колись,впіймає коропа з чорною кліпсою,то я попрошу ВІДПУСТІТЬ,ЦЕ МІЙ :D

romanKRT

Грушів (Завадівське водосховище)

» 08.07.2013 06:41 pm

Прохання до львівських рибаків мирної риби.Виникла ідея легкого переселення підлящщиків з грушева на яворівське море.В Грушеві того смороду багато,якщо вертаючись додому ви зробите крюк в 7 км (з траси до кар"єру і назад),і випустите 10-20 підлящика то будете мати впевненість що через рік на кар"єрі будуть лящі!Водної гладі і глубини позволяють там рибі швидко рости.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

Re: Грушів (Завадівське водосховище)

» 10.07.2013 05:01 pm

Перших 40 штук пересилили довезли нормально дякую Риваку за мою прозьбу по зарибненю Яворівського карєру хотілось щоб то була акція яку підтримають рибаки які небайдужі до спортивного рибальства. Наловити 30-50 штук підлящика на Грушеві за годину можна без проблем.

lesyk-r

Повідомлення: 19

Поперед.Далі

Повернутись в Акції

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей