Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

зимние удочки

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: зимние удочки

» 28.12.2007 04:13 pm

Є альтернатива кабанячій щетині !!! З свого досвіду можу порадити вуса кота :). Ми із Батьком свого "Марчика" цілий сезон відкритої води рибою відгодовували, щоб вуса гарно відросли до зими, ще час-від-часу їх трішки підстригали - тоді вус товщий і довший. Хто не підготував свого кота до сезону льдоставу, може спробувати знайти щетину на Краківському (в старічка - будка справа від Лариси), або у знайомих мисливців (до-речі вус лисиці чи крупної норки теж підходить!). Вдалих експериментів!

Smutok

Повідомлення: 697

» 29.12.2007 02:50 pm

Звернув увагу на одну деталь в звичайній (напевне ше совковій) "балалайці".Жилка там проходить з катушки назовні через отвір, паралельний до хлистика, і все ніби нормально, але гострий край при вході в отвір зсередини не буде поступово пошкоджувати жилку при розмотуванні і змотуванні? Це, звичайно, не метал, але якщо взяти до уваги діаметр зимових жилок і кількість протягувань, то... :? Для експерименту протягніть жилку між нігтями...Поки що надумав приклеїти в місці тертя манюсінький шматочок шкіри, замші, войлоку чи чогось подібного, можливо, змазаного вазеліном, попередньо знявши трохи пластмаси в тому місці, щоб не було проблем зі вставлянням шпулі. Варто над тим паритись чи ні? :?:

Ромко

Повідомлення: 286

» 30.12.2007 01:12 am

Просто підріж кромку отвору з внутрішньої сторони гострим ножем, закругли її. Якщо це пластиковий корпус, то можна перед підрізанням "проплавити" розігрітим кусочком дроту, а потім підчистити ножем.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

» 03.11.2008 01:26 pm

Гарна удочка від Дайви на подарунок фанату зимової ловлі:

http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info.php?cPath=22_81_84_1104&products_id=7209

Відео як користуватись прилагається :D

BITR

Повідомлення: 781

» 03.11.2008 11:51 pm

:D На електронний ківок ловив.Ще 3 роки назад продавались на Бухарі-ге.. рідчайше.Але основне що губиш контакт з приманкою,не відчуваєш ніфіга.То так само як джигувати повністю "глухим " спіном-проводку імітуєш,але не чуєш ні дна,ні покльовки-таких тичочків за якими я і їзджу :D

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

Re: Господарство 'Лебідь'

» 13.01.2009 01:07 am

to Romko Чи не могли б Ви розказати , що то за такий специфічний кивок у Вас ( якщо не секрет :) ) Виглядає , ніби спочатку лавсан а на кінці щетинка?

fisher

Повідомлення: 326

» 13.01.2009 01:13 am

Ромко не розкаже :D Це спортивний кивок з пружини.Можливо трохи ним перероблений (зточений),бо я свій такий самий відклав-перейшов на лавсан.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 13.01.2009 05:15 pm

Та все просто! кивок комбінований металічна пластина зроблена з годинникової пружини і дві полоски лавсану. Лавсан з пружитою з'єднується кембріками, пересуваючи які можна регулювати жорсткість і стрій кивка. Вобшем можна відлаштувати під любі руки. Я маю різні кивки але найулюбленіший цей!
DSC00868.JPG

При нагоді покажу вживу. Успіхів!

Romko

Повідомлення: 252

» 13.01.2009 05:40 pm

а ти можеш цим ківком забезпечити дуже високочастотну і малоамплітудну гру мормихи?

tosi

Повідомлення: 1418

» 15.01.2009 12:21 am

to Romko Дякую за розяснення. Ідея класна :super1 такий собі - суперкивок. Вмене виникло , ще два питання : чи цей кивок саморобний? І де взяти ту пружину? ( в мене на стіні висить старий маятниковий годинник).Ледь не забув , сьогодні в Хаті Рибака бачив подібний кивок , але його вартість мене вразила -77 гриверь :o
to Admin . Будь-ласка, перенесіть це все у відповідну тему. Дякую.

fisher

Повідомлення: 326

» 02.12.2010 01:06 pm

Підскажіть будь-ласка, де можна купити зимові балалайки Salmo Sport і за якою ціною(приблизно), а також лавсанові кивки цієї ж фірми. Дякую!

Назар Непийпиво

Повідомлення: 126

» 02.12.2010 05:36 pm

Доброго дня всім рибакам!
Може питання і дитяче, але оскільки я пінгвінити почав минулого року (освоїв чуть-чуть мормишку)
Хто може підсказати або показати на фотографіях як виглядає зимова поплавочна вудочка, :?: маю наувазі ту якою в лунці лапають на поплавок.
Думаю в неї принцип недуже відрізняється від звичайної поплавчанки, але хотілося б побачити, і почути думки досвідчених рибаків, які кращі. Вкожного методу ловлі є свої ізюминки..

rom@n25

Повідомлення: 11

» 02.12.2010 06:16 pm

Вудки Салмо заїхали в ЗК що на Франка.І купа всякого одягу зимового.+велика к-сть кивків і мормих.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 02.03.2011 11:11 am

Кивки роблю сам, використовую лавсан з ЖК дисплеїв ( в майстернях з ремонту побутової техніки того добра хватає), у моніторах різна товщина плівки і на кожній матриці йде 2-3 листка ....

PIKE KILLER

Повідомлення: 142

» 20.01.2012 12:21 am

Якщо я попав не в ту тему. ВИБАЧАЙТЕ. якщо когось обідив тоже

Варіант зимової удочки якими я ловив в РІВНОМУ

Зимові удочки для ловлі на річці - дуже прості.
Звичайна зимова удочка. леска від 0.1 і більше ( я бачив як головль порвав 0.18 "пити треба менше на рибалці"),
дальше скользящий груз в залежності від течії ( звичайно до 10 гр) стопорок і маленький гачок. і ківок треба трохи жорсткіший.
груз опускається на дно і натягує жилку течія.

наживка зазвичай мотиль, падьонка, або опариш ( в рівному і зимою деколи їх продають).
Я ловив Підлящика ( не більше 600 гр), плотву ( місцеві ловили до 500 гр), густеру, рідко головль.

як варіант я прикормлював звичйною кормушкою саморобною прикормкою. Старші риболови довго з мене сміялись, але потім "чомусь" свердлили лунки нижче по течії....
І не смійтесь. :D .... Пробував оснастку щось типу патерноста з кормушкою і прикормкою - не погано, але прикормка замерзає, і головне не перекормити :)

або тяжкі саморобні мормишки ( вагу не скажу десь грам від 3 може і тяжчі) і звичайна гра на течії
і місцеві непогано ловлять на пучок мотиля або на падьонку

pomanselvestp

Повідомлення: 83

Поперед.Далі

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей