Анонс

З Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!!!

ЛКАВ: "TOIRTAP LVIV STREET FISHING DAY" 22.10.17,місце проведення фесту будуть знати тільки зареєстровані учасники!!!
Пряма допомога нашим бійцям в зоні АТО
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ЗВІТИ із грибовиськ

ЗВІТИ із грибовиськ

» 07.09.2009 09:32 pm

06.09 в 3 годині ночі невелика компанія Львівських активістів(Зеник(Джміль),Сергій(serhij) з Оксаною,Я з Галиною) вирушила в сторону Карпат прозундувати ліс на наявність грибів,а також активно відпочити.Траса пустенька,за кермом досвідчена Оксана і за короткий відрізок часу ми в Стрілках.В Стрілках звертаєм і ще кілометрів 20 неймовірно розтріляної дороги,яка з кожним наступним роком, завдяки нашим можновладцям, перетворюється на руїни(а навіщо її ремотувати?ліс красти і вивозити спокійніше там де мало автомашин і менше зайвих очей).
Біля п"ятої ранку ми на місці.Заїзжаєм на подвірья господи,де мешкає знайома сім"я місцевих бойків.Господар Ніколай в таку рань вже на ногах,порається біля скотини,якій байдуже-неділя сьогодні чи будній день.Побачивши нас: зі щирою усмішко зутрічає дружніми обіймами.Львівські приїхали.
На дворі ще темінь.З гір тягне сирістю і прохолодою.Від ранішнього свіжого карпацького повітря памарочиться в голові і пульс повільно перекочовує десь в сророну віска,удари якого в такій тиші здається можна навіть і почути.Релакс.
Вирішуєм не спішити і тихенько (щоб не побудити всю сім"ю і малих дітей) накриваєм на капоті невеликий сніданок.По трошки біленької...темно.Ще по трошки...далі темно.Ще-світає...Хочу зазначити,що місцеве повітря дуже швидко нейтралізує в організмі алкоголь.Перевірено(довелось побувати на весіллі).
Дана місцина являє собою ущелину у вигляді грунтової дороги,до якої туляться поодинокі садиби.Кругом ущелини-гори,де кожна гора і кожна ділянка має свою назву:Пилипів,Соснина,
Кечера,Ділок,Перелоги,Гребінь,Студений,Заріка.
Пилипів і Соснина славляться хорошими урожаями білих грибів,Кечера і Гребінь-маслятами та чорницями,Перелоги-козариками та підберезовиками(трипітяками).
Незважаючи на невтішні прогнози Ніколая(сухе літо,білих дуже мало,маслята ще не пішли,місцеві приносять від сили по3-6 білих)вирішуєм на початок піднятися на Пилипів.Домовляємось за дві години зустрітись і розходимся.
Гори димлять,краєвиди прекрасні,природа казкова,ліс просто шепче-що ще потрібно прибитому урбаном гомосапієнсу...
За пошуками і релаксацією час пролітає дуже швидко...і ось ми в зборі.
Рахунак по білих після першого тура:
Зеник-3;
Сергій-2;
Галка-2;
Я і Оксана не відійшли від нуля.
Кава,перекус,по 50 і після недовгих словесних баталій погоджуємось підніматись на Соснину.
Знов час летить як скажений...Загальний збір.Рахунок другого тура:
Галя-2;
Я-1;
Оксана-1;
Зеник,Сергій по нулям.
А далі було застілля з грибними делікатесами та картопльою приготованою в печі на дровах.Бутель відбірної місцевої і танці під гармошку. Поїду ще...
.JPG
грибарі
1.jpg
білий1
2.jpg
білий2
3.jpg
білий3

.jpg
місцеві дики
.jpg
дорога
.jpg
урожай
.jpg
гуляння
Востаннє редагувалось Plitkar в 07.09.2009 10:03 pm, всього редагувалось 1 раз.

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

Re: Грибні місця!

» 07.09.2009 10:56 pm

Хотілось добавити від себе. Класна компанія,чисте повітря,прекрасні краєвиди, ну просто супер.
На рахунок грибів як що порівняти з минулим роком (300 білих) не дуже задоволений.
Але в першу чергу хотілось просто активно віддихнути.
100_5448.JPG
після першого туру
102_3763.JPG
минулорічний урожай

А тепер про місцевих лісників.
100_5455.JPG
100_5456.JPG
100_5457.JPG

По словам місцевих жителів ці уроди відкрито і масово продають ліс.
В цей ліс кожен рік на гриби катаюсь, можна сказати я там виріс. Прикро бачити як з кожним роком ліс перетворюють в руїни.
Востаннє редагувалось Джміль в 07.09.2009 11:16 pm, всього редагувалось 1 раз.

Джміль

Повідомлення: 16

» 27.09.2009 06:14 pm

був в суботу в Закартатсякій області в районі Міжгіря на грибах.
масово грибів не має, але якщо знаєш місця,то набирати можна достатньо.
завдяки мвсцевому населення, (яких там мало) що показали напрямок руху, на трьох назбирали 2 відра білих і близько 5-6 відер опеньок.
на відміну від звичних місць, був там в перше і до того ж зважаючи на це, що зі мною була моя дочка 6 років, результат хороший.
відпочинок вдався на славу, до тогож місця досить глухі.
на відміно від наших сухих лісів, там досить мокро, хоча саме озеро Синевир дуже обміліло.

для загальної інформації.
місцеві продають сушені білі гриби по 300 грн за кг.
Приєднані файли
2.jpg
1.jpg

andriy4444

Повідомлення: 81

» 28.09.2009 10:06 pm

В суботу їздили на гриби, на околиці села Завадів...
Приєднані файли
DSC00100.jpg
DSC00096.jpg
DSC00095.jpg
Востаннє редагувалось nazaruch в 26.04.2010 12:23 pm, всього редагувалось 1 раз.

nazaruch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 260

» 05.07.2010 03:03 pm

Отдыхали на тростяне на этих выходных вышли прогуляться и как результат 3 белых гриба(не грибочка) и 1 подосиновик
море черники по склонам, погода супер - отдохнули на 100%
Зображення
Зображення
фотки не урезал не обжимал по клику вся красота природы и чудо техники никона д80 ))

TAPAKAH

Повідомлення: 43

» 11.07.2010 07:23 pm

їзди в в суботу на гриби як завжди в Закарпаття в район Синевіру.
Здивувало мене те,що як завжди не вийшло.
Грибів майже не назюирали, пару білих і все.
Місцеві сказали, що ще грибів дуже не має і в них вони приходять трошки пізніше, ніж в інших місцях.
Після чого, було принято рішення міняти місце.
Швиденько поїли і поїхали, по дорозі заїхали ще за мінеральною водою.
Кому цікаво, найкраща мінеральна вода знаходиться якщо їхати з Міжгіря до Воловця, десь кілометрів з 7 за Міжгірям.
Вода дійсно допомагає, з власного досвіду переконався.
ПІсля чого вернулися назад до Міжгіря і поїхали в сторону Долини.
По дорозі заїхали в гори за грибами.
Конкретне місце сказати не можу, бо був перший раз і їхав по вказівниках якогось місцевого жирелю, за що йому окреме дякую.
На місці були десь піс чепвертої і зразу вгори.
До вечора мали на троьох по доброму ведру білих.
Попадалися різного розміру, але один вразив всіх.
Ось фото деяких.
Хто збирається на гриби, краще їхати і прикарпаття, а ні ж в закарпаття.
Кажуть на прикарпатті грибів більше, а там вони тільки починаються, хоча хто знає місця, той назбирає вдосталь.
Приєднані файли
.jpg
.jpg

andriy4444

Повідомлення: 81

Re: Грибні місця (звіти із грибовиськ :)

» 04.08.2010 04:42 pm

Тиждень тому вибрався із Батьком на гриби (вперше цього року). Вирішили відвідати гірські схили поблизу с. Розгірче (навпроти Стинави). Місця мені знайомі із дитинства - дуже мальовничі, але і гриби там збирати - треба недюже здоров'я мати та туристичну підготовку :). Схили дикі, безлюдні і дуже круті...
Отже приїхали ми ще вдосвіта і із першими променями сонця почали підйом на свої грибні місця :).
Ранковий туман, щебіт щойно проснувшихся пташок, запах прілого листя у пояєнанні із лісовими травами та грибами - все це наповнює, ба навіть переповнює, душу ейфорією :D...
Підйом видався доволі важким - по перше - трави із росами по пояс намочили буквально за перші хвилини, тай досить жарке повітря без признаків свіжого вітерця спричинило активне потовиділення :roll:...
Коли піднялись на відрог хребта - практично розсвіло... З перших хвилин грибалки почались попадатись класичні букові боровики (цар серед білих грибів ;))... Правда, не надто часто, але зато які ж вони красиві!!! Гриби зрізаємо максимально акуратно, щоб ненароком не пошкодити саму грибницю...
.jpg
2.jpg

Дещо далі буки пішли в перемішку із старими березами і боровики змінились підберезовиками (козарями - по нашому :)).
Kozar.jpg
Kozar2.jpg

Дивно, але недивлячись на недавні дощі, в лісі зовсім сухо - вирішуємо спуститись більше по північному схилі до ярів та потоків...
Наближення вологи підтвердила і несподівана знахідка ...
Zaba.jpg

Батько нерозуміє чому я регулярно затримуюсь фотографуючи природу та різних тваринок - ех-х-х, він просто не живе у Львові, де повітря - смог, суцільні корки тай люди заклопотані..., а тут такий спокій, тиша, нетронутісь природи та чистота повітря... - насолоджуюсь я, одним словом :yahoo:...
Svitanok.jpg

Блище до вологих урвищ грибів трохи побільшало, але переважно вони вже дещо підстаркуваті. Батько каже що за 2а тиждні буде їх "жор" :)...
Назбиравши достатню кількість грибів - вирішуємо перейти на іншу перспективну ділянку (секретну, конечно ;)), там красиво, сонячно тай гриби трапляються цікаві і рідкісні - краси неймовірної...
Grybovisko.jpg
Prikol.jpg
Fin.jpg

Назбиравши достатню кількість різних грибочків, вирішуємо поволі повертатись до машини... Але Батько ще має бажання на інший схил перейти, тому віддає мені свої гриби і відсилає до низу, а сам майже в приприжку :D перебігає на сусідній схил...
Спускаючись до долу я милуюсь прадавнім лісом, постійно натикаюсь на молоденькі калічки, але, нажаль місць в кошиках уже не має - рахуйте вам повезло :wink:.
Згодом повертається Батько, задоволений що перевірив своє ще одне місце (хоч і не надто вдало) і ми поспішаємо в Стрий щоб почистити грибочки і поставити їх посушити...
Ех, шкода що такі виїзди трапляються не так часто як того хочеться - весь вільний час забирає рибалка :D...

Smutok

Повідомлення: 774

» 07.09.2010 12:11 pm

В неділю 5.09.10 вирішили поїхати на розвідку в Старосамбірський район. По дорозі нас постійно супроводжував дощ, та коли проїхали Старий Самбір дощ зупинився. В село Тур"є, 14 кілометрів по розбитій дорозі ми прибули в 6.00. Було ше досить темно і ми вирішили розпочати "веселі старти"
100_6082.JPG
"веселі старти"

Ліс нас зустрів сильним туманом, та холодною росою.
100_6104.JPG
місцеві краєвиди
100_6094.JPG
в пошуках грибочків
100_6096.JPG
головний грибалка

Коли зайшли в ліс, нас здивувала присутність інших грибалок :shock: адже було ще досить темно, і ми подумали що вони займаються нічною грибалкою разом із фонаріком :D
Початок був не зовсім оптимістичним, за пів години в кожного по два-три білих, пару маслят та баранюх. В лісі ми зустріли як приїжджих, так і місчевих грибалок. Місцеві розповіли
нам- що ціле літо зовсім не було грибів, і тільки пару днів тому як появились. Тим і пояснюється велика кількість грибалок, та щей вихідні- неділя.
100_6099.JPG
ще один грибочок
100_6102.JPG
місцеві грибалки
100_6092.JPG
хехи
100_6103.JPG
маслята
100_6088.JPG
білий

Загалом відпочити вдалось. Тільки в кінці настрій спортив дощ, який промочив нас до нитки.
Приєднані файли
100_6105.JPG
100_6106.JPG
100_6091.JPG

Джміль

Повідомлення: 16

» 11.09.2010 10:24 pm

Були сьогодні з 14.00 до 16.00 з дружиною та дітьми в Івано-Франковому. Дуже хотілось знайти моховиків (хоча б на підливку). Зайшовши в ліс доця одразу натрапила на моховикову жилу. Опеньок нажаль не зустрічали. Були сліди від ранішніх грибарів, тому на багато розраховувати і не могли. Результатом нашого виїзду були 30 моховичків, 40 сироїжок, 1 польський гриб, 2 синяки та маса задоволення у дітей (тиша та запах лісу).
Приєднані файли
DSC00305.JPG
1
DSC00304.JPG
2
DSC00303.JPG
3
DSC00302.JPG
4
DSC00301.JPG
5

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 144

» 13.09.2010 10:24 am

Був в Страдчі в суботу, на годинку забіг в ліс, біляків можна трошки назбирати.
IMG_5560.jpg
IMG_5542.jpg
IMG_5545.jpg

Юра

Повідомлення: 329

» 16.09.2010 07:35 pm

Сьогодні по роботі трапелось вікно і так десь пів 12-ї подумав, - а може перевірити чи є гриби.
Тут відразу одягнувся і мотанув в Липники, там зліва. Так як на Загі"я (здається ) з правого боку ліс і туди на опеньки їздять.
Мене опеньки мало цікавлять і я пішов зліва, в поле на якому вже сосенки, березки і інші деревця по-проростали. Спочатку ходив
від сосенки до сосенки і був в шоці, такої кількості маслюків і решіток (решіток більше), я вже давно не бачив. Як накосився під
сосенками на берізки переключився і ще бідберезовиків назбирав добряче.
Висновок такий - гриби є.
f1.jpg
Решітки - там далі вони також видніються.
f2.jpg
А це підберезовики

SAS

Повідомлення: 328

» 19.09.2010 01:24 am

Вчора, пiсля обiду вдалось вирватись на гриби в Ковирi. Коли виїзджали, почався дощик, який згодом перерiс в дощище (принаймi нам, промоклим до нитки так здавалось)...
Ми одразу пiшли до запримiчених кiлька днiв тому, "опенькових точок", та дарма: їх цiлими сiм'ями вже хтось повирiзав. Пiсля годинних блукань пiд холодним дощем, все ж знаходимо кiлька повалених берез, "посипаних" опеньками. По дорозi на вихiд знаходимо поляну, яку облюбували моховички. Так що попри погоднi умови, мокрi та по колiна в болотi, повертались довольнi, як коти на валерiановому заводi =].
В недiлю планується вилазка в Липники - по рекомендацii SASa :).
Буде можливiсть - розмiщу фото.

vrzzz

Повідомлення: 77

» 19.09.2010 08:44 pm

Привіт грибакам! Були в суботу в районі Руда Крехівська. Кілька білих, трошки польських і достатньо маслючків.
Приєднані файли
180920101072.jpg
180920101065.jpg
180920101063.jpg

Sergij

Повідомлення: 19

» 19.09.2010 10:39 pm

Всім привіт! Вирішили сьогоднішній "День лісника" :wink: відсвяткувати вилазкою в ліс. Зібрались, закупили шашличка і виїхали сім'єю в Сколе, а точніше в НПП "Сколівські бескиди", де нещодавно облаштували так званий "Туристичний притулок" :laugh1 :laugh2 :laugh1 (ну і назву придумали). Бесідки, чистота, мангал, дрова нарубані і поскладані, а найголовніше - чисте повітря, гори, природа. Що ще потрібно для відпочинку сім'єю? І от попробувавши юшки, та поки смажилися шашлички, відправився з сином у пошуках грибочків навколо " притулку". І як результат, за пів години, невеличкий кошик грибочків, серед яких два боровичка. Оскільки ціллю поїздки був саме відпочинок на природі, то вилазка в гори вдалася. Відпочили, подихали повітрям, помилувались природою і зарядились позитивними емоціями на новий тиждень. Гарного всім відпочинку.
Невеличкий фотозвіт додаю :arrow:
Приєднані файли
HPIM1682.JPG
Грибочок
HPIM1681.JPG
Невеличкий "улов"
HPIM1677.JPG
Карпатська краса
HPIM1676.JPG
Жителі карпатських лісів
HPIM1643.JPG
HPIM1641.JPG
HPIM1633.JPG
Ось так виглядає "Притулок"

bodja1715

Повідомлення: 135

» 20.09.2010 09:34 am

Грибна вилазка на полігон (19.06)
Проснувся вчора в шостій ранку та й думаю, що то робити. Не довго думавши, буджу тата і намовляю його на грибалку. Місце вибрали одразу - Яворівський полігон. Так от поки поснідали, поки зібрались, виїхали з дому десь майже в восьмій. Проїхали Янів і тут я почав мяко кажучи "офігівати" - кожні 20 метрів машина, а місцями й по 2-3-4-5. Ну, думаю, назбирали. Повернули на Старичі, тут ще веселіше - майже суцільний ряд машин. Але вже як доїхали сюди, то розвертатись не стали. КПП проїхали без проблем, навіть без 5 гривень. На самому полігоні людей, як в Стрийському парку. Але чим ближче до наших "тупікових" місць, тим менше ставало людей. Добрались на місце аж в 9, бо їхали такими дебрями, що моментами здавалось, що там і залишимось. Вийшли з машини і що приємно здивувало - майже повна відсутність стежок в траві. І тут почалось:
- маслята (старих багато, але назбирав відбірних молоденьких відро).
- польські білі (в старому сосновому лісі в моху, всі як один молоденькі, теж з відро).
- моховички (зайшов в старий ліс, присів і навприсядки, поки два відра не зібрав).
- білі (білих не багато, штук 25 на двох, але молоденькі).
Добре, що вчасно зупинились. :D
Грибалочка вдалась. Гриби чистились до пізнього вечора.
Так от, що скажу - почались моховички, при чому масово (в основному сірі осінні, але вже й чорних чимало) і полізли осінні польські (чорна шляпка, груба ножка).
Опеньки бачив, але не брав, бо й так хватило))

v'JurOK

Повідомлення: 461

Далі

Повернутись в З кошиком по гриби

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей