Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Какие фото выкладывать на сайт?

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Какие фото выкладывать на сайт?

» 16.04.2008 11:34 am

Вова мене не правила возмутілі а пофігістичне ставлення до нас.Тіпа буде так як я сказав бо я так захотів.Одне питання чому такого кіпішу не було з початку тоді що не були гуманістами :?:

ORKO

Повідомлення: 1210

» 16.04.2008 11:54 am

Ну кіпішу тоді не було мабуть тому, що того всього було мало, а тепер як компанія збільшується, то й прибирати за нею комусь треба. От адміну з модераторами і приходиться дивитися за порядком і виконувати роботу прибиральників в на сайті. Ви чомусь ЗА акції з прибарання на природі, а в інеті порядок також потрібний. До речі кожна ваша викинута на халяву фотка комусь коштує інетовського простору. Раз дали таку можливість користуватися благами інету (спілкуватися, виставляти фото, отримувати інфу) то давайте поважати і їхні старання і не надуживати. Крім того кожна додаткова фотка збільшує час відкривання сторінки.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 16.04.2008 11:59 am

Гаразд нема питань раз ЗАБОРОНЕНО викладати фото не будем.

ORKO

Повідомлення: 1210

» 16.04.2008 12:18 pm

to Admin. В мене є до Вас запитання . Чи будуть видалятися всі старі фото, які не відповідають новим правилам , чи тільки фото , які викладаються після зміни в правилах? ( Я маю на увазі видалення після якоїсь фіксованої дати наприклад після 01.04.2008 )
:f1:

fisher

Повідомлення: 332

» 16.04.2008 12:50 pm

Возможно. Форум будет раконструироваться для удобного общения и при этом могут потеряться не нужные сообщения (болтовня и сообщения не по теме) Ни кто не подходит к вопросу с топором, все мы люди и уважаем Ваши труды. Так сказать правила есть правила, но подход с головой.

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3637

» 16.04.2008 12:55 pm

Дякую за відповіді :) Буду старатися робити естетичні фотографії :f1:

fisher

Повідомлення: 332

» 16.04.2008 01:13 pm

Спасибо за понимание, оно Вам откликнется вдвойне!

Вова

» 16.05.2008 04:50 pm

Дуже перепрошую, але у мене склалося таке враження, що на сайті так, як і в країні, усі перед законом рівні, але, є й рівніші! Після постів деяких учасників з "некоректними" фото, майже завжди іде пост одного з активних учасників, з підколкою, або проханням забрати фото, наприклад -
mishka написав:Ви би фотку нижню забрали, поки Адмін не бачить. Неможна на сайті такі фоткі вішати.
Проте переглядаючи повідомлення на форумі натрапив на фото які мало того, що були викладені на загальний огляд, так ще й не отримали жодного зауваження -
При чому, фото було викладено явно після прийняття нових правил щодо викладання фото на сайт (пункт правил 2.23., підпункт d.).
Хотілося б, щоб відношення до всіх користувачів було однаковим!
З.І.: Дякую за увагу! Проводити подальші розмови на дану тему не рахую за необхідне.

Andriy

Повідомлення: 502

» 16.05.2008 06:17 pm

нема рівніших ... просто повідомлень дуже багато ... і іноді стається так що деякі картинки пропускаються ... в кожного є кнопка "поскаржитись на це повідомлення" якою ви можете скористатись якщо якесь повідомлення пропущено модератором

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 17.05.2008 11:21 pm

Тільки, що звернув увагу на цю тему, фото щук з сигаретною пачкою, на початку теми, це мої фото, щуки зловлені моїм сином (VIRUS), але коли відкривався форум, стояло питання побільше звітів з фото зловленої риби, а так, як на рибалку беру вудки і все необхідне для риболовлі, то для звітів роблю. фото телефоном. Були фото без сигаретних пачок і спінінгів, тоді виникало питання про розмір виловленої риби, так, що брати лінійку як в міліції.
Після перегляду цієї теми більше не буду викладати фото з рибою, якщо когось мої фото обурили прошу вибачення :oops: , але до того, як підняли цю тему на форумі я не отримав жодного приватного повідомлення про обурення ні від Модераторів, ні від Адміна, ні від звичайних учасників форуму.
P.S. Скоро в звітах не можна буде казати хто і скільки зловив? :roll: :?

TVG
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 88

» 18.05.2008 12:00 am

Информация для размышления: с начала сезона мы превысили трафик в 4 раза, занимают место в основном- фото, причём я так понимаю- это только наши проблеммы. Так что давайте чтобы нам ели трафик- красивые фотографии!
И почему мы должны стараться для Вашего удобного общения, а Вы не можете выполнить небольших наших требований, причём созданных для Вас же?

Вова

» 21.05.2008 04:08 am

Для мене-це найболюча тема....і навіть будучи співвласником цього сайту я дістаю по голові від адміна! не можу виставити особисту переписку з ним,бо цензура не пройде :D І мої мотивації що народ цікавить ловля ротана на джиг,бичка на твіч і уклейку на коливалки(все це знято телефоном) адміна не зрушило і фотки були зтерті .В нас дійсно зараз виникає потрошки проблема з трафіком.Просто втрачається ентузіазм і частіше виникає питання-а за що МИ(Вова,адмін і я) платимо??? Скорочення фоток з телефонів прямо скорочує наші фінансові витрати. :D Хоча теза-Я плачу,я і викладаю-адміну не пролазить :!: -це на рахунок "рівніших".На рахунок естетики фоток-то це все фігня.Будуть надходити кошти для проплати трафіка-будем викладати фотографії своїх трофеїв хоч кожен день по пару раз!

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 21.05.2008 08:09 am

А что если сделать по принципу торент сайтов. Там же есть такой вот рейтинг. Часть можешь качнуть просто так, а потом нужна отдача файлов. Так сделать и здесь. Конечно новичку дать какой то лимит для разгона, а потом пожайлуйста проплати трафик. В личной панели управления видно сколько проплатил, сколько стоит трафик, сколько отправил гиг и сколько осталось. И с ребятами я согласен ! Потому что копеечка сейчас ой какая тяжелая! А такого шикарного на фотографии и картинки форума, мне не встречалось. Админ подумай!

Сергей А

Повідомлення: 370

» 26.05.2008 03:06 pm

даже с такой ГИГАНТСКОЙ "щукой" можно сделать интересную фотографию, а не "трава, тазик, папиросы" :D
80.jpg
Востаннє редагувалось A_K в 26.05.2008 03:18 pm, всього редагувалось 1 раз.

A_K

Повідомлення: 236

» 26.05.2008 03:25 pm

По поводу фото внесены уже правила! Дальше разговор не имеет смысла...

Вова

Поперед.

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей