Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Какие фото выкладывать на сайт?

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Какие фото выкладывать на сайт?

» 08.04.2008 04:59 pm

Якщо це запровадити то чи лишаться люди на форумі і чи прийдуть нові. :?: На інших форумах люди такої проблеми з того не роблять там в них основна вимога щоб не було дійсно садистських фото :!: .А під час опису рибалки завжди вимагають фото підтвердження.Я веду до того що форум має бути інформативним ,людина зайшла на форум побачила звіт, де зловили на що зловили, і далі все фото риби немає бо заборонено викладати, так буде раз другий і все в людини пропаде інтерес тому що в нас поки що на слово люди не дуже вірять :?

ORKO

Повідомлення: 1210

» 10.04.2008 11:05 am

Є загальновідоме правило - "все добре в міру"!
Не варто із надмірним фанатизмом ставитись до фото із маштабними предметами і грубо викидати 80 % фоток з форуму (це дійсно може когось за живе задіти - старався фоткав, хотів поділитись враженнями, похизуватись перед друзями, а тут лише дозволять фото живої риби в профіль на фоні водойми погожого літнього світанку...)...
Хто читав тему, в загальному, прийняв до уваги побажання адміна - будем старатись, по-можливості, робити найкрасивіші і найякісніші фото :).

Smutok

Повідомлення: 774

» 10.04.2008 12:10 pm

1. все буде добре :)
2. ми неодмінно виробимо набір правил/рекомендацій щодо світлин так щоб кожен учасник прочитавши прості рекомендації зміг зробити гарне фото і воно несло позитивні емоції всім без вийнятку відвідувачам цього форуму ... нажаль процес створення таких правил для мене трудоємкий і вимагає часу, але це буде зроблено !

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 10.04.2008 12:43 pm

Smutok написав:Хто читав тему, в загальному, прийняв до уваги побажання адміна - будем старатись, по-можливості, робити найкрасивіші і найякісніші фото :).

Ну нарешті хтось сприйняв інформативне побажання правильно. Я думаю, що саме до цього і треба стриміти. Що було то було, а дальше давайте інакше і краще.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 11.04.2008 01:39 am

На всякий випадок нагадую що риба-холоднокровна істота,тому будь яке тримання в руках-100% опік для неї.Тому я фоткаю тільки на траві і з приманкою в роті,збоку пачка сигарет (для розміру),в роті приманка-яка ще інформація краще за цю???Переважно фоткаю телефоном і немає збоку нікого щоб мене зазняв.Який тепер в мене вихід? Перестати виставляти фото!!

ryvak
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 11.04.2008 02:21 am

Вихід є : 1) купити хороший фотоапарат (завжди пригодиться) :) ;
2)брати на рибалку друзів (бажано з рулеткою в кишені) :) ;
3)менше вірити в брєд на рахунок термоопіків від рук - ІМХО (правда Я дипломований лікар - а не біолог) . Риба захищена від всяких негараздів шаром слизу :roll:
Якби з опіками було так серйозно - Нам вже не було кого :fisher1 .
PS: Зате на державному екзамені по Нормальній Анатомії Людини :shock: ( в 1993році) - Я від викладача дізнався - чому риби короткозорі :shock: :shock: :shock: (при чому тут риби) - на це питання не знав відповіді навіть наш Декан (зав. кафедрою біології) - але це по секрету при зустрічі 8) .

reno72

Повідомлення: 143

» 12.04.2008 01:05 pm

Та давайте просто зробим топік спеціально для фотографій - фото конкурс придумаєм якісь призи за кращу фотку на рибалці - і повірте що кожен захоче зробити саму кращу фотографію і вся ця прблема розвяжеця сама собою.
А розробляти якісь окремі правила які будуть регулювати які фотографії виставляти на форум - це зовсім неправильно. А якщо так тоді робіть такі самі правила для мисливців :D :D :D щоб фотографувались тільки з живими тваринами - трофеями :D :D :D ото сміхота буде :D :D :D

OsTTap

Повідомлення: 53

» 12.04.2008 08:25 pm

OsTTap написав:А розробляти якісь окремі правила - це зовсім неправильно.
А я считаю что правильно. :D
OsTTap написав: А якщо так тоді робіть такі самі правила для мисливців :D :D :D щоб фотографувались тільки з живими тваринами - трофеями :D :D :D ото сміхота буде :D :D :D
Смiхота для кого буде? Для тебе?

A_K

Повідомлення: 236

» 12.04.2008 08:32 pm

OsTTap написав:Смiхота для кого буде? Для тебе?

і для мене також і для міліонів мисливців :D :D :D , тай чесно кажучи вже просто бажання нема на ту тему писати, це вже просто в анегдоти переростає :shock: :D :D :D

OsTTap

» 12.04.2008 09:04 pm

уважаемый, какие анегдоты? Обсуждаем вопрос, который считают важным многие пользователи сайта- вас что рассмешило в их постах? Расскажите нам- вместе посмеемся. В противном случае, попробуйте научиться уважать мнение своих собеседников.

A_K

» 12.04.2008 10:08 pm

Успіху вам, і супер вдалих фотографій та побільше таких "моральних" тем :?
Александр К. написав:попробуйте научиться уважать мнение своих собеседников
то поважайте і мої (навіть ящо я меншість серед вас)

OsTTap

» 12.04.2008 11:33 pm

OsTTap написав: то поважайте і мої

а где я неуважительно на ваш пост отозвался??? Смехотворным и анегдотичным ваше мнение не называл(в отличии от вас).. Да и на форум гринписа не я вас отправлял,.. Просто скажу- не доводилось мне ловить "курящих" щук, наверное поэтому, фото "щука с папиросами" положительных эмоций не вызывает. Все! Никаких "моральных тем"! Дискус на этом предлагаю закрыть.

A_K

» 15.04.2008 11:56 am

Дякую всім хто висловив свою думку. Ми розробили доповнення до правил щоб уникнути таких дискусій та можливих непорозумінь в майбутньому. Будь ласка, ознайомтесь з пунктом 2.23. правил форуму. Повідомлення з вже розміщеними світлинами, по мірі можливостей, будуть переглянуті і приведені у відповідність до вимог правил форуму.

Враховуючи жвавість дискусії, нагадаю що обговорення діючих правил на цьому форумі у відкритому режимі заборонено.

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 15.04.2008 09:33 pm

Просто немає слів :!: немає слів :!: Який форум став заангажований :!: Замість того щоб зблизитись з рибаками зробити одну міцну сімю робиться щось чого я простий рибак не розумію зовсім. В мене одне питання кому це вигідно для чого ламати старі добрі стереотипи :?:

ORKO

Повідомлення: 1210

» 15.04.2008 10:41 pm

Орко, почему многим и не нужно было добавлять эти правила, а тебя они возмутили?
Такое впечатление, что никто не умеет фоткать нормально.. :?

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

Поперед.Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей