Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Какие фото выкладывать на сайт?

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Какие фото выкладывать на сайт?

» 05.04.2008 10:56 pm

giorgio написав:Звісно ж риба засмажена на красиво оформленій тарілці набагато краще виглядає ніж на траві між папіросами. :D

Чесно не чекав він тебе такого. :(
Ну тут я тобі скажу, в кого яке поняття про красу, кому сало на тарілці - красота неописуєма а кому приємніше на обєкт його захоплення (хоббі) дивитись коли він живий, здоровий, помилуватись ним як елементом живої природи тощо.
Взагалі подача думки гарна, так звучить "між папіросами" ніби то в попільничці чи на смітнику рибу сфотографував хтось. Але естетика "красиво оформленої тарілки" в мене чомусь асоціюється з і словом "целюліт" і фразою "жерти і серти". Кароче кажучи в мене слово "краса" слиновиділення не викликає, тому холодну, вогку рибину мені набагато приємніше сприймати коли вона дихає, дивиться на мене а не коли я смажу на олії її безголовий, очищений від шкіри труп. Може я естет?... х*р йог знає..

admin написав:о як все обернулось ... чесно кажучи я не сподівався що моє фе до фото викличе такий резонанс ...

Тема актуальна.
я ще раз прошу не викладати такі фото (в тазіку, на траві, особливі види натюрмортів з папіросами, це куча риби яку я зловив, фото зроблені мобільним телефоном де нічого і зрозуміти то і не можна)

З чим можна чого не можна треба розібратись і вирішити чітко, внести в правила форуму.
ІМХО: Не треба заставляти людей цілуватись з рибами (мені така "зоофілія" доречі не подобається :) ), не обовязково фотографуватись з рибом в повний ріст, на одній нозі чи наряжати рибу в костюм диназовра, вставляти їй в рот цигарку чи одягати окуляри на носа.
Але... але не треба перетворювати фоторепортажі з рибалки з фотки з "мясозаводу" чи "братські могили". Пропоную заборонити фотографії мертвої риби (фотки з кухні, ванної, городу, спід дому коло машини і т.д.). Приймемо за правило доброго тону що риба має бути жива.
Мені здається що це вирішить 90% проблем з естетикою фотографій.

А персонально щодо пачок з цигарками і фоток на траві: Так звичайно дивитись такі можливо і одноманітні фотки нуднувато, але це тому що зроблені вони одноманітно. При бажанні такій самій рибі на траві можна знайти дуже гарний ракурс і зашибісь гарно її зфоткати (можу закинути приклади таких шедеврів) просто це не кожному дано і не у кожного є для цього досвід.
Фотографії на траві порівнювати з фотографіями "в тазіку" мяко кажучи не коректно. Поперше з точки зору "щойно витягнута з водию, жива vs три години в кульку, мертва". Подруге є в багатьох такий грішок - любов до одиночних виїздів на риболовлю. Як ти собі уявляшеш в цьому випадку нормальну (!!!) фотографію автора з трофеєм без таких громіздких і малодоступних речей як штатив, пульт дистанційно спуску і фотік з рухомим екранчиком щоб бачити в кадрі ти чи ні. Добре якщо ти можеш собі позволити зробити 45 фоток, потративши на це годину часу а потім вибрати 1 нормальну. А тепер уяви собі що ти плануєш рибу після фотки відпустити, тоді треба діяти швидко, який сенс випускати трупа? :wink:

Пачка цигарок це стандартний і завжди наявний зразок маштабу (аж ніяк не прихована реклама марки сигарет, куріння чи рибака який "такі дорогі курить"). Маштаб це єдина її суть, виключно щоб передати розміри риби. Особисто я часто роблю одну і ту саму фотку двічі з і без маштабу ("з" для рибаків :) , без для себе).

BITR

Повідомлення: 781

» 05.04.2008 11:15 pm

накипело что ли? :D

Всякое бывает, поэтому ещё раз напомню- СТАРАЙТЕСЬ выкладывать красивые фотографии!
Вот пример фото без штатива :)

17.JPG

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 05.04.2008 11:32 pm

Блін, я нерозумію звідки беруться такі висліви "Замордована риба", "тушки мертвих риб", "очищений від шкіри труп" і так дальше, люди добрі та про шо Ви говорите :o ??? Так виходить що коли я чи хтось інший забирає додому рибу, для приготування якоїсь смачної страви то я повашоваму - садист???

Я тепер розумію чому на форумі нема теми "Смачні страви з риби" чи щось похоже!!!

Та люди стараються зробити хоч якісь фотографії на рибалці, бо незавжди є така змога!!!
Скажіть мені тоді наступне, якщо мова вже так строго зайшла за фотографії - чи хтось може чітко по фотографії сказати що риба жива чи вже мертва???

Чесно кажучи в мене тепер навіть відпала охота взагалі якісь фотографії виставляти на форум, бо дістануться навіть до того що я голими руками рибу тримаю а не в рукавичках щоб не пошкодити луску!!!

Це вже навіть не критика, а якісь гучні заяви про садизм над природою і тому подібне!!!

OsTTap

Повідомлення: 53

» 05.04.2008 11:43 pm

OsTTap та не нервуйся так, не звертай уваги просто люди не мають де виговоритись напевно форум грінпіса закрився от вони і тут почали. :whistle:
А рибацька кухня в нас є Рыбацкая кухня :!:

ORKO

Повідомлення: 1210

» 05.04.2008 11:46 pm

Може й і так, сорі за рибацьку кухню - недогледів :cry: (буду уважніший :) )

OsTTap

Повідомлення: 53

» 06.04.2008 12:07 am

Та нічого буває :D

ORKO

Повідомлення: 1210

» 06.04.2008 12:21 am

Прекращайте уже! Ну хочет кто нибудь похвастать 40-ка сантиметровыми щупаками на траве, ну восхищаються люди разглядывая такие фото, ну доставляет это им удовольствие и радость, ну и пускай, мало ли у кого какие радости в жизни. Каждому- свое!
Востаннє редагувалось A_K в 06.04.2008 11:36 pm, всього редагувалось 1 раз.

A_K

Повідомлення: 236

» 06.04.2008 11:01 pm

видимо ми таки один одного не чуємо ... правила - то правила

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 07.04.2008 11:34 am

2 ORKO
Мені "виговорюватись" на форумі грінпіса особливо не кортить, я й тут можу собі висловити свою думку.
Але так виглядає, що до теми мені більше немає чого додати, все вже сказали mishka і tosi (і на щастя не тільки вони).

PS: 2 Александр К.
Йдеться не за 40см чи 180 см, мова йде за сам принцип. Не порінювати фотки в тазіку з фотками на траві (не плутати з фотками в болоті).

BITR

Повідомлення: 781

» 07.04.2008 12:35 pm

Витя, все верно, но до тех пор пока не будет четких правил, каждый будет прав в этой теме (прав для себя конечно). Достаточно установить четкие правила и спор/обсуждение исчерпаються сами собой. Если такой разговор пошел, я ЗА изменения в правилах. Даешь эстетику и красивые, интересные фотки! :)

A_K

Повідомлення: 236

» 07.04.2008 12:40 pm

А я об чом. Ця дискусія невичерпна. Давайте ліпше на рибалку.

giorgio

Повідомлення: 1308

» 07.04.2008 12:57 pm

У нас не соревнования между собой, чтобы выставлять фото с пачкой сигарет в качестве масштаба- у нас Клуб любителей природы, рыбалки, охоты и здорового образа жизни! Рыбалка или другое хобби- это состояние души! Поэтому и фото должно быть соответствующие! У меня чесно говоря нет сомнений, что кто-то написал не точный вес рыбы или просто написал сообщение что поймал даже не выставив фото. Здесь собрались нормальные люди и что нам даст обман?

(admin: голосування закрито)

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 07.04.2008 01:06 pm

выставлять все эстетические, красивые и интересные фотографии наших уловов для информативного наполнения сайта :D

giorgio

» 08.04.2008 02:10 pm

А дискусія то затягує :D
Пачка сигарет, сірникова коробка, пляшка зпід пива і т.ін. - фотографування риби з такими речами було запрошене і пропаговане різними журнальними конкурсами і за часів СРСР і вже новітніх, для того, щоб можна було реально оцінити розмір риби у пропорції до всім так відомих речей, і які (як вважалося організаторами) зажди є під рукою на рибалці, завжди мають однаковий розмір і всі знають який. Вдома фотографували на лінійці, але не на 10см. а побільше. Біля котушки і спінінга - не зовсім всі будуть знати їх розмір (на даний час їх велике різноманіття). На витягнутих руках рибу не можна фоторгафувати, бо таким чином створюється оптичний обман, тільки в/на руках при собі. - Все це було визначено за правило і так воно і є до тепер.
Я наприклад нічого не маю проти фото риби біля одного з вищезгаданих предметів (як чисто інформативне), але приємніше бачити рибу нехай невелику але в руках, які готові її випустити. І памятайте фото це не відеоролік, який повністтю висвітлює подію, а лише момент, який сприймається візуально і спонукає людину, яка дивиться, до певних емоцій які в кожного є своїми. Тому адмін мабуть так і реагує, він же не бачить що рибу зловили - на траві сфоткали і (можливо) відпустили. Він бачить лише тушки риби як на прилавку в магазині і які нічим не відрізняються від статистичних фото про те, як якісь браконєри натлумили ось такої і стільки риби.
Ось так.

giorgio

» 08.04.2008 03:05 pm

Не знаю до кого до Вови чи адміна.
Як сказано у одній з найбільш авторитетних книжок в історії - "І було їм дано... по закам"янілості сердець їх" (не дослівно)

А може ці фотки редагувати таким чином, якщо вже й будуть такові закидувати (а їх і надалі закидують)
PIC_0167.jpg

І інформація є і понятно, що ACTIVE проти таких фоток :D

giorgio

Поперед.Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей