Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

р.Луга і найближчі водойми

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

р.Луга і найближчі водойми

» 10.02.2008 11:04 pm

Ловлю в основному тут. Місця не надто віддалені від цивілізації, але природа класна: є багато бобрів та лебедів. Останніх бачив десятками на воді, люди їх підгодовують і слідкують за ними, тому вони підпускають до себе близько. Місцями по берегах велику площу займають такі хащі з очерету і верболозу, що не пролізеш, та й заболоченість місцями немаленька - інколи йдеш по землі як по хвилях чи подушці. З риб назву тих, яких ловив особисто або бачив в чиємусь садку: плотва, карась, густера, короп, окунь, щука, піскар, краснопірка, білий амур, уклейка, верховодка, ротан. Ніби всіх назвав. Річка в штучному руслі, тому ям небагато, практично нема, рельєф дна нуднуватий. Однак "совєти" відступили і річка знов міняє потроху русло як їй захочеться. Течія різна: від повної відсутності її як такої до швидкої. Річка сполучена з кількома ставками, озерцями, безліччю канав, і в неї впадає ще одна невеличка річечка - Стрипа. Літом сильно заростає. Далі буде.)))

071103_114750.jpg
071103_114954.jpg
071103_115752.jpg
071103_125722.jpg
071103_130642.jpg
071103_130819.jpg
071103_140905.jpg
080204_143142.jpg
080208_124136.jpg
080208_142150.jpg
080208_142207.jpg
Востаннє редагувалось Ромко в 31.10.2008 06:19 pm, всього редагувалось 1 раз.

Ромко

Повідомлення: 286

Re: р.Луга і найближчі водойми

» 11.02.2008 02:38 pm

Дуже красиво. А де ця річка, в якому районі? Сам деколи ловлю(правда, рідко) на р. Гнила Липа перед Рогатином, там теж є 500-600 гр карась, плотва, окунь. Правда, клюють не часто .

andlot

Повідомлення: 22

» 11.02.2008 03:57 pm

А оце от все це де і скільки км від Львова, як доїхати? Спс.

BITR

Повідомлення: 781

» 11.02.2008 05:40 pm

Річка тече в Іваничівському районі Волинської області (та ділянка де я ловлю і фотки відповідно звідти, якщо грубо, то: Лугове-Павлівка). Зі Львова десь 100 км, їду поїздом до рідні в смт.Іваничі, тоді й рибалю. Потім вивішу більш-менш детальну карту (здається в 1см 2км) і знімок з супутника якщо цікаво. Шкода тільки, що трофейної риби практично нема і я для себе зробив висновок, що поки риба не вийде остаточно з зимувальних ям - робити там нічого. Причина: на річці немає місць придатних для зимівлі (хіба-що одиниці), тому риба зимує у двох проточних озерах, які розміщені десь за 5 км одне від одного.(Це все про ту маленьку ділянку) Доказом того є те, що досконало знаючи річку я за дві рибалки спромігся на кілька піскарів. :( Хоча можу помилятися, бо додатковим чинником міг бути дуже низький рівень води в річці.

Ромко

» 11.02.2008 06:10 pm

Може просто не клювало? :)

Для контролю пропоную зробити пару конрольних виловів "павуком" :D а якщо серйозно то "риба шукає де глибше..."

BITR

» 11.02.2008 10:55 pm

З вивішених фото виглядає як реальний "Бобруйськ" :D
Ну а сама ріка не дуже вразила - аналог Верещиця, Щирка і т.д. Не тра за 100 км в іншу область катати, а може я і не правий...

Smutok

Повідомлення: 697

» 11.02.2008 11:03 pm

2 Smutok
Про Бобруйськ класно сказав :D
Катати за 100 км непевно дійсно не варто, але якщо вже я там живу деякий час (канікули, чи на вихідні приїжджаю) то чому б і не проїхатись пару км ровером?..
2 BITR
Може й справді не клювало ,бо літом риби достатньо...Часом навіть на полавочну на хробака щупачки чіплялись, а плотва то взагалі окрема тема з її кльовом, карась і короп зимою теж не надто активні щоб залишатися на течії...Одне ясно: зіпсували "совєти" річку... :evil:

Ромко

» 12.02.2008 10:22 am

Одне ясно: зіпсували "совєти" річку...

Хто вс***вся? - невістка! :)

Браконєрів там напевно бігає менше ніж на Щирці чи Верещиці?

BITR

» 12.02.2008 04:37 pm

Одне ясно: зіпсували "совєти" річку...

Хто вс***вся? - невістка! :)

Браконєрів там напевно бігає менше ніж на Щирці чи Верещиці?

Та нє, на річці максимум екрани, і то не часто бачу. Про електриків мовчу бо навіть ніхто не розказував, а сіточники рідкість. От на озерах вже більше гадів. Зіпсували я пишу тому, що до меліорації річка була надзвичайно звивиста: безліч розворотів під 180 градусів, ям з обраткою, не так заростала і замулювалася як тепер. :( Зараз місцями нагадує канал. А на Щирці і Верещиці не був, тому не порівняю. Правда на нерестові заборони ніхто не зважає з місцевих.

Ромко

» 11.03.2008 05:36 pm

Був на рибалці, накрутився педалями майже як спортсмен. :D
...встаю, мужньо вислуховую всі коментарі щодо мого інтелектуального розвитку, які випливають (на їхній погляд) з мого рішення їхати, а не ніжитись в теплому ліжку...зібрався, поїхав...Холодне повітря, яке обдуває лице, швидко приводить до тями, і я кручу педалі так, що смуги на дорозі минають все швидше і швидше, і стає тепліше. Потім траса закінчидась, і почалась дорога, яка чомусь асоціювалась з підталим шоколадним морозивом. Мушу вести велосипед в руках, бо примерзле болото так заліплює колеса, що треться по болотнику...Побачене нарешті плесо надії не вселило: вода дуже впала, тому не повторював минулої помилки і поїхав по озерах.

Торфовиська.
Тут і літом води не більше 70 см, а зараз, напевне, і 40 нема, водорості практично під верх. :( Не знаю точно, що це за рослина, але влітку виглядає так, ніби то не озерце, а газон з грубої трави. Чимось подібне на алое, має такі самі шипики на краях листків. Може яка валіснерія? Мулу стільки, що можна втопитися, і пахне він ой як оригінально...

Без назви...
Про це озеро ходять легенди. По-перше, підійти до води це вже щось. Звертаю з польвої дороги на стежку, впевнено йду вперед, проходжу кілька десятків метрів, і тут земля піді мною прогнуляся сантиметрів на 10, швидко забираю ногу - все стало на свої місця...Попробував ще раз - те саме, земля розгойдувалась від ритмічних натисків ногою в радіусі не менше двох метрів (але таким собі півколом, я стоя в на твердому) і з затухаючою до країв амплітудою 3-10 см...розгойдувати більше не ризикнув. Якось перейшов те місце, але неодноразово потрапляв на такі самі. Як таке утворюється? Невже там, під сплетінням коренів, вода? :shock: Крім того, нога час від часу провалюється в чорну багнюку, і запах такий, що словами не передати...Стояти біля води бажано на накиданих завбачно кимось чи самим гілках - інакше ноги вгрузають. Хтось з місцевих карасятників зробив собі лавочку...А легенди про глибину озера. Кажуть, що там метрів 10-12, не менше.(при ширині маскимум 130м) Інші кажуть, що так не більше 3...Аргументують шаром кропивки на тій глибині. Але аргумент у відповідь - ніби там "подвійне" дно, а кропивка просто зависає в товщі води.(перевіряти не хочеться) В тих місцях дуже близько до поверхні залагають крейди і мергелі (така собі крейда з домішком глини). Тому може бути, що озеро карстове, і тоді байка про 12 метрів не така вже і байка. Рослинність доповнюється тим "алое", щой на торфовиськах.

Павлівське озеро.
Озеро природнє, як і "без назви", проточне, тому не спускалось ніколи. Глибини до 8 метрів, плесо 600м. Практично зі всюди заросле очеретом, крім невеличкого пляжу. Ситуацію рятують кілька місточків до чистої води. А взагалі без човна не розгуляєшся. Трави особливо нема, принаймі я не помічав.
На березі якийсь оздоровчий табір, в подробиці не вникав. Та й взагалі про те озеро ще мало чого знаю.

Про браконьєрів.
Хтось повипалював очерет, все стало краще видно, і на кущах знайшов дві поплутані сітки. :evil: Не розумію тих людей, які випалюють очерети. Ну це ж не сінокіс, де трава має краще рости (нібито). В полум'ї гинуть комахи, дим який стоїть, насіння навряд чи витримує...Дрібні тварини і деякі птахи втрачають прихисток. Розпитав друга. Так-от краще б не питав, а то зіпсував собі настрій. Не чув і не бачив не означає, що чогось нема. По річці били струмом, перекривали хід рибі, яка йшла на нерест сітками, і так далі. Не підберу слів, щоб назвати тих "рибаків". Можу продовжувати, але не хочеться.

Улов.
Нема улову. Знов безкльов'я. Десяток рибаків, які були на озерах, зловили те саме, що і я. Найбільше досягнення - вихід окунька за твістером до самого берега і кілька пощипувань.
080310_082500.jpg
Торфовиська
080310_082622.jpg
Без назви...
080310_082701.jpg
Свята криниця
080310_084810.jpg
Отакі хащі
080310_110153.jpg
Павлівське озеро

Ромко

» 11.03.2008 05:53 pm

То Ромко
Дякую за описане, читав з величезним задоволенням від красоти опису. А про сумне... На жаль є речі , яким ми не можем завадити...

andlot

Повідомлення: 22

» 05.05.2008 09:13 pm

Пишу коротко. За вихідні вдалося 3 рази побувати на рибалці. Першого разу на ділянці річки в штучному руслі. Майже весь час йшов дощ, клювала уклейка, але досить невпевнено, інша риба не показувалась як у мене так і у моїх друзів. На другий раз поперся на свою голову ровером за 17 км на рів біля орендованого ставка. В результаті кілька карасів не товарного розміру і обрив снасті після кількох секунд потужних ривків, як казали місцеві, то був короп, який "втік" зі ставка. Карась вже був з бородавками на зяберних кришках. Хто мав макуху (я обходився пшеницею) досяг прмітно кращих результатів. Замахують екранщики, які ставлять свої "телевізори" і бовтають нами, перевіряючи, під носом у рибаків, які сприймають таке як належне... :evil: культура... Останнього разу поїхав на "стару" річку. Там був справжній жор крупної уклейки, можна було зловити дуже багато, але така ловля, коли риба клює на кілька сегментів хробака на згині гачка раз за разом, дуже одноманітна, обмежився кількома десятками на тараньку, зважуючи на те, що риба нерестова. Крім того мусив втікати, бо від дощу почала підніматися вода, а береги і так заболочені...набрав в чоботи води...По хижаку кілька окуньків. З приємного: спілкування з природою; а конкретно: ніколи ще не бачив так близько ненаполохану козулю в дикій природі...звуки в очеретах...
Після ловлі уклейки почав задумуватись про графітове болонське вудлище ,а то після китайського скляного 5м телескопа можна буде скоро в армрестлінг податися.

Ромко

» 11.06.2008 12:00 pm

Рибалка так собі була, але як там зараз гарно... :roll: Як зміг, так сфоткав...але передати все вбудованою камерою з телефону не так просто. :) Вперше так близько побачив бобра: кілька метрів він плив, зовсім не звертаючи на мене уваги, потім я тупнув ногою - він з сильним ударом по воді пірнув. Бугаї - окрема тема. :) ...Волинь моя, краса моя))) :D
Приєднані файли
451.jpg

Ромко

» 11.06.2008 01:11 pm

Чисто українська натура - тваринка собі плила, нікому не мішала. Але не звертала на тебе увагу зараза така. Ну ти тоді тупнув щоб перевірити чи в неї слух хороший. :D :wink:
А що таке "Бугаї" якщо не секрет?

BITR

» 11.06.2008 01:17 pm

исто українська натура - тваринка собі плила, нікому не мішала. Але не звертала на тебе увагу зараза така. Ну ти тоді тупнув щоб перевірити чи в неї слух хороший. :D :wink:
А що таке "Бугаї" якщо не секрет?

:D ...Я хотів перевірити, чи правда, що зляканий бобер попереджує інших про небезпеку ударом хвоста по воді...правда :) . Бугай то пташка, подібна чимось на чаплю, з довгою шиєю, мені якогось баклана нагадує. :D Вони видають низькі звуки, бичання якесь, від того й назва. Я міг помилитися, не орнітолог все-таки...Ше ніби "випь" її називають.

Ромко

Далі

Повернутись в р. Західний Буг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей