Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сокальський р-н.

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Сокальський р-н.

» 07.02.2008 03:22 pm

Сокальський р-н.

23122007(002).jpg
грудень 2007
6.jpg
грудень 2007
5.jpg
Відкриття

ІВАН

Повідомлення: 1

Re: Сокальський р-н.

» 08.02.2008 12:32 am

Трофеи хорошие, но интересней было бы ещё и почитать отчётик.. :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

Re: Сокальський р-н.

» 14.09.2010 03:49 pm

Доброго дня. Можете привітати мене з моїм першим відкриттям! :) Поїхали ми з товариством в Комарів Сокальського району до так званого «німця». Відкриття о 16:00. Оскільки в п’ятницю нам було добре :) (день народження друга то святе) то в суботу виїхали ми м’яко кажучи із запізненням. Приїхали за 5 хв. четверта. Не встигли зібрати рушниці і «навострити око» як почався армагедон. Зенітні установки ховаються перед тим шквалом вогню, що був там! :) І це при тому, що наша «маншафт» не зробила жодного пострілу! Качви було море. Дійсно, після першого пострілу з очерету піднявся рій качви! Проте здобичі було мало. Чи то мисливці були в шокові від такої кількості «пернатих», чи то через те, що не перекрили все озеро, качка в доброму здоров’ї та гуморі відлетіла. І почалося свято….. газ-квас…. :) Оскільки я хотів все ж таки здобути свій перший трофей стояв як вкопаний біля того озера і чекав… чекав… чекав… і, о чудо! Летять! Недолуге прицілювання майже вертикально над собою, постріл (в мене один заряд) і ….. легенько «вільнувши» в бік качечка регочучи полетіла дальше! Так тривало до заходу сонця. :) Розчарований через відсутність трофеїв, проте радісний, що прогрів стволи, я пішов до товариства відмітити початок сезону.
П.с. Було класно хоч і не результативно! Висновок: вчуся стріляти. Точніше - влучати! :)

andrij_c

Повідомлення: 73

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей