Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Обміняю/продам кілька воблерів

Приватні оголошення
Правила форуму
Забороняється викладати оголошення про продаж не власних речей, від чужого імені чи за проханням і з чужими контактними телефонами.
Забороняється розпочинати нову тему без чітко вказаного об'єкту продажу - на кшталт "Ахтунг, мега розпродаж!", "продам спорядження!", "Продам непотрібне" і т.д.
Будь які переговори стосовно ціни, незадоволення чи пропозиція своєї ціни - виключно за контактним телефоном чи ПП.

Будь ласка, розміщуйте кожне своє оголошення окремою темою. Теми старші 60 днів будуть видалятись.
При розміщенні теми з новим оголошенням в назві теми, будь ласка, вказуйте що це за оголошення (купівля/продаж/обмін). Наприклад: «куплю махову вудку» чи «продам Чаббіка»
Будь ласка, у випадку коли оголошення втратило актуальність (наприклад товар продано) не полінуйтесь про це написати - інші відвідувачі форуму будуть вам вдячні

Обміняю/продам кілька воблерів

» 03.06.2019 12:08 pm

1. Halcyon System Ozboz Mokka (150mm, 40g) - б/в;
2. F-tec V-Six Type-I (124mm, 8.5g) - б/в:
3. Shimano Ocea Surf Trek OM-1354 (125S. 30g) - б/в:
4. Lanble Bait Trendy 120F - б/в;.
5. Zipbaits ZBL System Minnow 11F Tidal - б/в.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Всі вживані, проте в дуже доброму стані - незначні косметичні потертості (на фото ніби видно). Крім того, при зацікавленні можна домовитися про зустріч у Львові і оглянути їх безпосередньо. Брав для себе, але на-жаль лежать без роботи, бо одні не підходять за тестом, а для інших потрібні більш глибокі водойми, ніж ті, де я переважно рибачу.
За вищезазначених хочу виміняти (в рівноцінних кількісних пропорціях моїх) наступні моделі воблерів, в порядку пріоритетності:
1. Shimano Ocea Minnow Hirame OM-1352 (135F);
2. Halcyon System Gozzo 15F;
3. Shimano Exsence Responder 149F, 129F;
4. Shimano Exsence Strong Assassin 123F, 103F;
5 Shimano Exsence Silent Assassin 140F, 129F;
6. Burns (Arkitect) Living Dead 102F;
7. F-tec R-two (90мм);
8. Halcyon System Chiquitita 15F (виключно в кольрі "MT-GO");
9. Savage Gear 3D Bat 70F, 100F.
Продам лише якщо все в одні руки (без бажання заробити).
Тел. +38 09сім 58чотири978нуль, Володимир.
P.S. Якщо мої пропозиції не цікавлять, але маєте і хочете позбутися тих, що цікавлять мене - то прошу повідомити, радий буду викупити (за адекватну ціну) або запропоную на обмін інших японців рівної цінової категорії.
Востаннє редагувалось ulterior_wolf в 23.07.2019 01:28 pm, всього редагувалось 1 раз.

ulterior_wolf

Повідомлення: 31

Re: Обміняю/продам кілька воблерів

» 23.07.2019 01:19 pm

Міноху Shimano знімаю з пропозицій (самому виявилася потрібна), решта - актуально, наразі.

ulterior_wolf

Повідомлення: 31

Повернутись в Куплю, продам, обміняю, віддам в хороші руки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей