Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Каяк

Про надувний човен, електродвигун, двигун внутрішнього згорання, GPS навігаію, карти, ехолот

Каяк

» 10.07.2018 05:46 pm

Всім привіт!

Мене цікавить думка громади про використання каяків для рибалки.
Хочу попросити вас висловитись в цій темі - які ви бачите переваги або недоліки цих плав засобів?
Моя поточна думка:

Переваги.
1. Легкість і швидкість використання - практично не треба збирати, надувати, мити і розбирати;
2. Мускульна сила або електромотор - каякі досить швидкі при греблі а також можуть бути обладнані і електро-мотором, що дозволяє рибалити на водоймах де заборонені мотори В.З.;
3. Маневреність і тиша - дозволяє тихо підійти в зону ловлі;
4. Індивідуальність - так як я знаходжусь в каяку один, то я сам собі капітан;
5. Зручність - риболовні каяки ергономічні і спроектовані суто під потреби риболова, що надає переваги при ловлі;
6. Не потребують реєстрації;
7. Не можливо пробити;
8. Не займає місце в багажнику;

Недоліки.
1. Зберігання - треба мати довге вільне місце для зберігання каяку;
2. Транспортування - кріплення на дах авто;
3. Ціна - залежно від класу і комплектації ціна можу бути до кількох тисяч USD, але є і досить оступні моделі від 500 USD;
4. Одномістність - для декого може бути проблема знаходитись без компанії;
+ хочу наголосити, що я не розглядаю стійкість каяку на воді, бо не збираюсь з нього випадати, чого і вам бажаю.

І ще будь ласка, мене цікавить, чому на вашу думку риболовні каякі не популярні в нашому регіоні?

Дякую.

eXPadre

Повідомлення: 5

Re: Каяк

» 11.07.2018 01:23 am

ти не зможеш стояти в цьому плавзасобі)
на будь-якій великій водоймі під час вітру ти отримаєш ще й купу проблем...

Molfar

Повідомлення: 34

» 11.07.2018 01:18 pm

Molfar написав:ти не зможеш стояти в цьому плавзасобі)...

Я б не стверджував так категорично :wink: ----- https://www.youtube.com/watch?v=GyjSfGXhT34

RAT

Повідомлення: 581

» 11.07.2018 04:27 pm

RAT написав:
Molfar написав:ти не зможеш стояти в цьому плавзасобі)...

Я б не стверджував так категорично :wink: ----- https://www.youtube.com/watch?v=GyjSfGXhT34

відео дуже гарне:) забавка дуже чудова за свої 3000 баксів:)
але є але....це чудо не практичне...уяви собі осінь, будь-яке так зване "львівське море", вітерець, хвильки...і це все чудо залите водою, ти мокрий...я вже мовчу що цього двигуна не хватить щоб йти проти вітру, проти хвилі....в результаті ти дуже щасливий що тебе прибило до берега і декілька кілометрів тягнеш це чудо до авто)))

Molfar

» 11.07.2018 04:59 pm

Плавав на колібрівському каяку на морі, то навіть боком до вітру було не дуже складно тримати рівновагу, без ніякого досвіду до того. Щоправда висота хвиль була не така вже й велика - сантиметрів до 40-50. Але не думаю, що на надувному човні було б набагато комфортніше, і взагалі чи комфортно на воді в так погоду? Для тихих і невеликих річок, як наприклад наприклад Стохід чи Прип'ять на Волині, це може бути дуже цікавий варіант. Надувним човном там не розгуляєшся, а з берега мало де підійдеш хоча б близько до води.

Ромко

Повідомлення: 284

» 11.07.2018 05:23 pm

to Molfar: Я ж про "стояти" у каяку. :) Про комфорт не скажу нічого, жодного разу не плавав на ньому. :oops:
На мою думку плавзасіб потрібно вибирати під власні уподобання, можливості і завдання. Як на мене один з важливих недоліків не популярності каяку у наших широтах- компактність. Особисто для мене- перші два вказаних пункти у переліку недоліків. :roll:
p.s. :!: Модератори, об'єднайте будь-ласка з вже існуючою подібною темою: /topic-t6101.html
Востаннє редагувалось RAT в 12.07.2018 12:30 pm, всього редагувалось 2 разів.

RAT

Повідомлення: 581

» 11.07.2018 05:28 pm

Хлопці, я не вибираю щось одне між каяком і човном, бо розумію, що кожній ситуації свій плавзасіб, як і вудка.
Мене цікавлять фактори яких я міг не врахувати, тому і питаю вашу думку про каяк.
Бачу, що практичного досвіду в нас дуже мало в тому напрямку.

Тому цікавлюсь чому ніхто не придбав, або не хочу придбати каяк для нашого регіону?
Дякую, за відповіді.

@Molfar -
1. стояти зможу, залежить від конструкції каяку і моєї конституції.
2. На веслах каяк дуже швидкий, насправді йому не потрібен мотор.
Так, ти правий, що невеликі каяки до 4м не для велитенських озер, але для справки є і морські/океанські моделі 6-7 м довжиною.

eXPadre

» 11.07.2018 06:06 pm

eXPadre написав:Хлопці, я не вибираю щось одне між каяком і човном, бо розумію, що кожній ситуації свій плавзасіб, як і вудка.
Мене цікавлять фактори яких я міг не врахувати, тому і питаю вашу думку про каяк.
Бачу, що практичного досвіду в нас дуже мало в тому напрямку.

Тому цікавлюсь чому ніхто не придбав, або не хочу придбати каяк для нашого регіону?
Дякую, за відповіді.

@Molfar -
1. стояти зможу, залежить від конструкції каяку і моєї конституції.
2. На веслах каяк дуже швидкий, насправді йому не потрібен мотор.
Так, ти правий, що невеликі каяки до 4м не для велитенських озер, але для справки є і морські/океанські моделі 6-7 м довжиною.

ти повинен зрозуміти що рибалка в 99% це не професія....рибалками бувають різні люди....і багато рибалок далеко не бідні люди і для них декілька тисяч баксів не гроші....цей плав засіб не практичний і просто не придатний для рибалки

Molfar

» 12.07.2018 11:47 am

...цей плав засіб не практичний і просто не придатний для рибалки...

@Molfar, розкажи це тисячам рибалок в кожній країні. І будь-ласка, якщо ти себе вичерпав і не маєш що додати по суті - не флуди більше.

eXPadre

» 12.07.2018 11:55 pm

eXPadre написав:
...цей плав засіб не практичний і просто не придатний для рибалки...

@Molfar, розкажи це тисячам рибалок в кожній країні. І будь-ласка, якщо ти себе вичерпав і не маєш що додати по суті - не флуди більше.

насправді, не флуди...навіщо ти створив цю тему? Щоб самоствердитись? Чи навязати свою параною іншим? Ну не вдало...

Molfar

» 19.07.2018 11:29 pm

В Канаді каяки популярна тема,серед рибаків в тому числі,в Відні на Дунаї багато рибаків на каяках

OR83

Повідомлення: 40

Повернутись в Човни, мотори, ехолоти, GPS, навігація, карти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість