Незабаром відкриття фірмового магазину SHIMANO

Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Романів

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Романів

» 02.07.2011 12:39 pm

був в романові приїхав з ранку о 7-й.Поговоривши з сторожом про рибалку взнав що :f1: рибалити можна риба е і то нормальна що потім і переконався по лову рибаків які том :f1:. :regulation: розцінка на тій водоймі 15 грн з одної удочки. Сам я пиїхав побліснити і виявилось що можна безплатно :rage бо сторож андрій говорив що багато є окуня і щуки і вони хочуть її позбутися. Подивившись по водоймі, трошки було почищене від камишів кідати воблериб селікони вертушки було де. з ранку результат був нульовим десь о 10.30 на маленький віброхвостик попалися 5-ть окунців і три карандаші які пізніше були віддані сторожу бо назад відпускати не можна І тут очікуємий результат :rage дві щуки на воблер юзурі одна 1.900 друго 1.250.так що можна туда їздити.і ще там карасики від 0.350 і вище карп від кіло і вище білий амур, толстолоб

горя
 
Повідомлення: 15
З нами з: 28.02.2009 03:43 pm
Звідки: Львів грінченка

Re: Романів

» 03.07.2011 09:02 pm

Сьогодні зранку погода вселяла надію на покращення, тому планував поїхати на рибалку. Випадково склалося так, що поїхав в Романів. Так би мовити - по гарячих слідах. Дорога Львів-Винники-Миколаїв-Романів. Від межі Львова -27 км. З траси до Миколаєва дорога так-сяк: асфальт з ямами. Від Миколаєва до траси Куровичі-Бібрка 2 км - один напрямок, без покриття , як після бомбометання. Далі по трасі до Романова більш менш нормальний асфальт, який закінчується одразу біля озера і за озером починається знов.
Погода: +12, вітер дуже сильний південно-східний. Після 17-00 заморосив дощ.

Озеро:
Оплати за спінінгування уникнути не вдалося. Сторож назвав інфу про безкоштовне спінінгування - дезінформацією. Зібрав по 15 грн. з патика і до 19-00 я його більше не бачив.

Приманок намінявся до несхочу поки не підібрав золотистий твістер на 4гр джиг-головці. Проводка: агресивний смикінг. Перший удар був такої сили, що подумав - щука :o . Виважую - окунь, але розмір - кінський. (на фото).

Загалом з одного місця видурив 8-м окунів. Чотири близнюки першого і ще чотири матроса.

На ставу ще сиділи поплавочники і фідеристи. Але в них було зовсім глухо. Тільки в одного чолов'яги на манку і кукурудзу зловилися аж декілька коропів до 1кг.
Загалом нормальне місце. Кльова, правда було вчора, але шанси щось зловити є.
Приєднані файли
Image(085).jpg
Image(084).jpg
Image(083).jpg

Аватар користувача
Boockatik
 
Повідомлення: 86
З нами з: 02.04.2007 05:52 pm
Звідки: Львів

Re: Романів

» 04.07.2011 10:44 pm

Boockatik :shock: МОЖЕ ЦЕ БУВ ЯКИСЬ МЕСНИЙ АБОРИГЕН А НЕ СТОРОЖ БО МЕНІ ГОВОРИВ ЩО БЕЗПЛАТНО І ТИЖДЕНЬ ДО ТОГО ГОВОРИВ МОЇМ ЗНАЙОМИМ І БУВ ТОЙ СТОРОЖ ВСЕ НА МІСЦІ

горя
 
Повідомлення: 15
З нами з: 28.02.2009 03:43 pm
Звідки: Львів грінченка

Re: Романів

» 09.07.2011 11:15 pm

Був з батьком сьогодні в Романові. Попали на водойму пізно-зранку батько помітив, що спустило колесо через тріснутий диск. Поки варили-бортували... одним словом десь в 12.00 вийшли на воду.Карпятники сиділи в нулях а ми почали ловити хижака. В мене на дроп-шот і поппер-зеро, декілька ударчиків. Батько на відвідний видурив декілька окунців.Романів, не вразив, можливо виною тому спека.

Аватар користувача
oleh
 
Повідомлення: 625
З нами з: 11.09.2008 04:58 pm
Звідки: Львів

Re: Романів

» 04.11.2011 11:12 pm

Як сюди зі Львова їхати маршруткою? Знайомий казав що поїде туди в неділю, якщо буде що писати - то розкажу.

Аватар користувача
Taipen
 
Повідомлення: 159
З нами з: 15.06.2009 02:12 pm
Звідки: Львів, Руставелі

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Андрій К. і 0 гостей