Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Майдан. Загальна інформація

Майдан. Загальна інформація

» 20.04.2018 03:41 pm

Майданівська дільниця МРГ «Старичі»
0988303454 (охорона)

Зображення
DSC01010.JPG

Майданівська дільниця МРГ «Старичі» запрошує Вас на відпочинок і риболовлю. Тут, на лоні природи, Ви зможете відпочити, поповнити свій організм емоційними враженнями від спілкування з незказанною красою Українського Розточчя та скуштувати смачної юшки.

До Ваших послуг дві рекреаційні водойми: одна загальною площею 26 га (став №6) для надання послуг по спортивно-любительській риболовлі, а на іншій водоймі (став №5) загальною площею 16 га Ви зможете позасмагати на пляжі, покупатись, покататись на човнах та катамаранах.

DSC01009.JPG
став №5
DSC01048.JPG
став №6

Тут працює рятувальний пост в складі трьох матросів-рятувальників Львівської рятувально-водолазної служби, є індивідуальні засоби захисту як для дорослих так і для дітей.

Окрім того тут облаштовано все, що необхідно для комфортного відпочинку (столи з лавками, альтанки, мангали, встановлені біотуалети, контейнери для сміття, є питна вода).

В період літнього сезону 2018р. буде організоване харчування рекреантів (відпочиваючих), де Ви зможете поласувати елітними фірмовими рибними стравами, навіть під замовлення. Буде облаштований цікавий дитячий майданчик.
Ціни за відпочинок помірні:

01.jpg
02.jpg

До нас можна доїхати:
— щогодини з Янівського цвинтаря (м.Львів) їде автобус по маршруту «Львів-Верещиця», де Вам потрібно буде доїхати до кінцевої зупинки і тоді необхідно повернути праворуч та пройти 2 км до нас.

Подивитись на карті (Вказано маршрут з кінцевої зупинки в селі до нашої бази)

— власним транспортом — по автотрасі Львів — Краковець до зупинки «Лісна», що за 3 км до міста Новояворівськ, далі робимо поворот (якщо зі сторони міста Львова, то це буде поворот праворуч) і через 8 км Ви приїдете у село Верещиця. На першому перехресті знову праворуч і тоді через 2.3 км Ви будете в нас.

Подивитись на карті (Вказано маршрут зі Львова до нашої бази)

Якщо Ви приїхали в село і не знайшли дороги, то не соромтесь запитати в місцевих жителів дорогу на «Майдан».

Адреса: село Верещиця, Яворівський район, Львівська область
Email: mail@ozeromaydan.com
Web: http://ozeromaydan.com/news

Карта

Преса

Повідомлення: 775

Re: Майдан. Загальна інформація

» 20.04.2018 04:18 pm

- Дозволена кількість гачків -5шт.
- Норма виловленої риби (на добу) 3 кг. Кожний наступний кілограм риби можна викупити за середньо ринковою вартістю (станом на 01.03.2018р.: короп – 55,00, карась - 40,00, білий амур – 65,00, товстолоб - 45,00, щука – 70,00/за кг.)
- Мінімальні розміри риби, дозволені до вилучення з водойми:
Білий амур 40 см.
Короп 25 см.
Лин 20 см.
Лящ 32 см.
Плітка 18 см.
Сазан 35 см.
Судак 42 см.
- З метою збереження маточного поголів’я та самовідтворення рибних запасів водойми, виловлена риба, вагою понад 5 кг однієї особини підлягає випуску в водойму після обмірювання та зважування. Вказана вага до заліку зловленої риби не зараховується
- Під час риболовлі ЗАБОРОНЕНО використання корабликів для завезення знарядь риболовлі та підгодівлі. Заборонено рибалити з човнів будь-яких типів, використовувати незаконні та заборонені засоби лову (сітки, електролови, «резинки», підводна риболовля тощо)

Олексій Дзизюк

Повідомлення: 5

» 23.04.2018 11:58 am

Приїхав на Майдан 21,04 о 5.40 не впустили сказали вільних місць нема , бронювання секторів також відсутнє вот така халепа :( :cry: :f1:

NZR
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 10

» 23.04.2018 10:06 pm

Був 21.04 і бачив на свої очі вільні місточки, допустимо то був 34 місточок і ще якісь були. Вони були вільні аж до мого від їзду. Зловив за ніч 6 карасів по300- 500 гр і 1 карпика десь на 1 кг. Як на мене результат не надто успішний ну тобто "не фонтан", проте працівник організації орендаря озера, що близько 11 год. проходив з особистим доглядом по всіх рибаках і переписував кількість виловлених карпиків, сказав що по карасю я переборщив. Не будучи конфліктною особою я гонорово погодився заплатити за 1 кг карася 40 грн. Проте ноги моєї там більше не буде, де взявши з мене за рибалку "200" грн вважають що шість карасів то вже забагато. То смішно і то жлобство. Я ж не навалив пів садка.
А так озеро гарне і рибка є, шкода що підхід настільки меркантильний. Аж нехочеться на спражній кльов попасти.

Олег риболов

Повідомлення: 34

» 06.03.2020 08:58 pm

6 березня 2020 року, було проведеня зарибленя коропом 6-го озера. Запущено 1200 кг коропа вагою від
1кіло і більше. Рахуйте в озеро приблизно запущено 1000 шт коропа. Цього року зариблення буде проводитись поетапно, тобто на протязі сезону буде ще три зарібленя, наступне в кінці квітня.
Сьогодні мені пощастило попасти на це меропріемство, дещо сфоткав де що зняв на відео, і ділюсь з вами.
ЗображенняЗображення
От такі коропчуки.
ЗображенняЗображення
Сблизу подивіться на цю красу.
ЗображенняЗображення
Процесс пішов... Но це ще не основна масса риби.
ЗображенняЗображення
Тут основна масса риби.
ЗображенняЗображення
Спостерегачі...
А тут відео зарибленя

ялок 33

Повідомлення: 171

» 04.04.2020 01:21 pm

С сегодняшнего дня, отдых и рыбалка на Майдане запрещены, КАРАНТИН!!! :o

ялок 33

Повідомлення: 171

» 16.05.2020 12:27 am

Доброго вечора.
Яка зараз ситуація із рибалкою?
Карантинні обмеження зняті із багатьох речей зараз чи вони зняті із риболовлі? Чи відновилась робота рибацького озера? І які умови?
Старайтесь писати оновлення щодо ситуації на водоймі.
Дякую!

Козак Пацюк

Повідомлення: 15

» 17.05.2020 01:20 pm

Рибалка дозволена. Сьогодні був. Кльову не було взагалі, три покльовки на фідер за добу....мабуть давленіє :D . Людей дуже багато, аншлаг. Умови не змінювалися.

Андрій К.

Повідомлення: 145

» 18.05.2020 08:49 pm

Були з друзями минулого тижня 10.05 на цьому озері. Людей було тьма :roll: і годі було забронювати місток. Так як ми їхали на нічну рибалку, то ближче вечора основна масса людей поїхали по-домівках. Був реалізований одни судак на 3,5 кг :f1: і на цьому на нас трьох за вечір і потім ранок більше покльовок не було. Дув страшний вітер і дощові хмари ,які напевне і знизили наші шанси на рибу. А з загалом місце дуже гарне і кожен мостик облаштований, дякую власникам.

Orodred

Повідомлення: 8

» 12.08.2021 06:26 pm

хтось в курсі, цього року зариблювали озера?
Дякую

Salvador

Повідомлення: 13

» 15.08.2021 09:10 pm

Так, зариблювали. По інформації від адміністрації два чи три рази. перший зарибок коропець середньою вагою 200-400 грам. приблизно тисяча штук. був ще зарибок особинами коло кілограма, кількості не пам'ятаю.
навесні цей зарибок брав на все. думаю не багато залишилося

Андрій К.

Повідомлення: 145

Повернутись в Майдан

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей