Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ваше мнение о сайте

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Ваше мнение о сайте

» 07.12.2014 08:48 pm

kuzyaguar написав:Петрович
І тим не меньше ви скористались, поставивши мамаю мінус!

Мене на форумі все влаштовує(буде ця фішка +-чи ні форум для мене гіршим не стане) ,це я для таких як Мамай кому мінус в повідомленні робить велику погоду.

Мені робить погоду-тому що після мінуса я роблю висновок-це сигнал того що щось зроблено неправильно і надалі стараюся все робити "гуд".Той мінус і є для того щоби такбимовити показати людині на її неправильність.Але зараз почали мінуси ставити просто так,чому ,Х.З(хто його знає) і тому я написав що треба боротися з тим безчинством,вніс свою пропозицію.Якшо вас все влаштовує то чого ви пишете?
Р.С-ваші мінуси для мене ролі неграють.

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1074

» 07.12.2014 09:14 pm

А можна хоча б кілька повідомлень де "-" "просто так" поставили? Самому цікаво!
Тільки без посилань на мінуси в цій темі.

Z_SouL

Повідомлення: 207

» 07.12.2014 09:27 pm

Мій випадок-/post131155.html#p131155

мамай

» 07.12.2014 09:49 pm

Привіт усім! Хорошу темку підняли :) Давно пора. Останнім часом на форумі щось не так. Постійні розборки, інтриги. Є форумчани, в основному нові, котрі не написали ні одного звіту, зате критикують всіх і вся. Маю пропозицію: Форум, це в першу чергу корисна інформація про водойму, про риб, стан води, практично в першу чергу це має бути звіт про риболовлю: де, на що, чим, як , коли і т. д.Ну є правила зрештою. Мамай правильно підняв тему, хлопчина швидко нашкрябав 50 повідомлень, і кинувся в торгівлю, та й ще чим? Торгувати,- так тільки тим , що стосується риболовлі! Модераторам побажання :гасити флуд і конфлікти( якщо такі ще будуть) на корню.Є п.п. Розборки там, якщо хочете тих розборок...
За хамство, банити назавжди, форум не для хамів. 50 звітів про риболовлю, а тоді права показуй :D :f1:

karperman

Повідомлення: 357

» 07.12.2014 10:19 pm

Хлопці а може я дійсно як та "НОКІЯ" з посту Вови і мої пропозиції якісь нетакі .Всьо що я напишу з добрими намірами-переростає в суперечку і спори.Може дійсно я щось не то пропоную.Як зрозумів-благі наміри та конструктивні (на мою думку) пропозиції які би мали покращити роботу сайту-наказуємі.То чого щось видумувати,щось оновляти-та хай буде як є........Хоча...Та ітак того нікому не треба.
з пов.мамай :hi

мамай

» 07.12.2014 10:27 pm

Понял за что или нужно объяснять? :)

Вова

Повідомлення: 3635

» 07.12.2014 10:35 pm

А тепер в мене без коментарів! :D

мамай

» 07.12.2014 11:13 pm

мамай написав:Всьо що я напишу з добрими намірами-переростає в суперечку і спори.Може дійсно я щось не то пропоную?

Вова, твій мінус- це канешна аргумент! :?
Мамай, полюбе "Ініціатива карає ініціатора" , тримай плюху :kick... зав'язуй і лови рибу! :?

А тепер по темі "мойо мнєніє о сайтє"...

ЗображенняЗображення

Можливо це був жарт, але він недолугий і явно був адресований конкретній особі. Адміністратор (супермодератор) повинен тримати себе в рамках, як не крути!
Тему не розкручую, з адмінами вести суперечку нема змісту.

Петрович

Повідомлення: 1032

» 07.12.2014 11:53 pm

Петрович написав:Можливо це був жарт, але він явно недолугий і явно був адресований конкретній особі. Адміністратор (супермодератр) повинен тримати себе в рамках, як не крути!
Тему не розкручую, з адмінами вести суперечку нема змісту.

Это была шутка, я всегда ставлю после шутки смайлик. Без переходов на личности, люди которые неоднократно нарушают правила меня поняли.

Кстати, Петрович, тебе задавались вопросы по аргуменации твоих сообщений в теме конкурса, тишина.

Вова

Повідомлення: 3635

» 08.12.2014 12:13 am

Давайте подивимось це і проаналізуємо вище написане(цілу сторінку)https://www.youtube.com/watch?v=fjuil8wgrzk

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 08.12.2014 12:33 am

ryvak написав:Давайте подивимось це і проаналізуємо вище написане

Олег, дякую. Розумію про що ти хотів сказати, але в кінці прозвучала фраза:"Лєсніца у каждого своя, двух одинакових- нєт!"
Вова написав:Петрович, тебе задавались вопросы по аргуменации твоих сообщений в теме конкурса, тишина.

Хтось мінуси ліпить без аргументів а я маю відчитуватись? А чому б ні?

"будем цепляться к неуказанной Фамилии когда весь форум знает данного человека?"- .... не впевнений шо навіть 20% його знає.
"Мы тут уже не первый год, поэтому знаем в чьей честности можно не сомневаться"- .... аналогічно з пунктом вище
"Некоторые рыбаки подали заявки сделав нам большое отдолжение"-....без коментарів
А сейчас давайте закроем данную тему, пусть люди получат свои призы-.... після такого спору "робим шо хочемо" і пофіг чиїсь думки?

Я аргументував свою думку? Вона склалась на основі твоїх висловлювань. Поставити смайлик? Думаю він не вирішить проблеми...

п.с.Крім мене висказалось з десяток форумчан, всі отримали подібне "питання по аргументації"?
Востаннє редагувалось Петрович в 08.12.2014 01:16 am, всього редагувалось 2 разів.

Петрович

Повідомлення: 1032

» 08.12.2014 12:41 am

Для мене форум,є дуже інтересним і повчальним! Яким він буде далі -невідомо,але це залежить від нас всіх!...Бажаю всім бути пом'якше,не ображати і не ображатися!!!

Суканець Роман

Повідомлення: 595

» 08.12.2014 12:51 am

Багато хто на ліфті їздить...нажаль.

ONOFF

Повідомлення: 75

» 08.12.2014 01:10 am

Я поважаю вибір кожного в способі пересування(це про ліфт-дуже тонко підмічена еволюційно-психологічна складова індивіда) :D .Завжди можна доказати що крокодил зеленіший ніж довший.Головне відчуття -воно вам помогло в реалізації себе як індивідуума?Чи тут спрацювали інші ,нижчі речі-тимчасові емоції,вечірній алкоголь,невдалий робочий день і т.д.Ми ж дорослі і відчуваємо перебіг часу і розуміємо змінність процесів-завтра ненавість зміниться на любов(по хімії це один х...),прийде тверезість ,х...день вчорашній зміниться на класний(теорія зебри).І ми по іншому почнемо дивитись на НАПИСАНЕ вчора,з думкою як то стерти,якого х..я так зреагував на НЕістотні речі.Тому я і закликаю людей спокійніше відноситись до процесів,відноситись як до обставин,як до приходяще і відходяще.Бо,якщо індивід запіниться,то ніщо і ніхто його не переконає.Але тими ніхто по обставині являємось ми,читачі цього форуму.Х... відчувати себе в ролі ніхто-ти почитай тут всторонке,поки дядьки пари спустять.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 08.12.2014 01:25 pm

Вітаю. В цьому ж розділі є топік /topic-t1400.html. На початку цього року там вже обговорювались схожі питання, і досить бурхливо. Я і сам вносив пропозиції, хтось підтримував, хтось ні. Дискусію в темі припинив, бо відповідь модераторів була однаковою: щось на зразок "дякуємо за вашу думку". Кому цікаво- почитайте починаючи з 6-ї сторінки.
Вважаю, для того, щоб робити зміни, в першу чергу треба бути до них готовим. Якщо немає ресурсів, технічної можливості чи навіть часу або бажання братися за великий об"єм роботи, для чого починати дискусію?
Дуже хочеться бачити чіткі відповіді від модераторів. Коли людина вносить якісь пропозиції, ділиться ідеями, їй потрібно відповідати : "ні, вибачте, це технічно неможливо", "ні, це суперечить правилам та політиці сайту", " так, супер ідея", " так, спробуємо реалізувати, про результат відзвітуємо" і т.д. Без цього дискусія дійсно перетворюється на, вибачте, срач з переходом на особистості.

Щодо обмеження в 50 повідомлень. При потребі людина легко набиває їх в топіках про "стан води", "товщину льоду", "гумор", "алкоголь/куріння" , або філософствуючи про "безпеку судноплавства" і т.п. Може якось відділяти такі повідомлення від власне звітів, і рахувати лише звіти?

Терпиміше став відноситись до так званого "флуду". Правила пропонують про все, окрім самого звіту, писати і питати в чаті. Але тут є проблемка. Справа в тому, що останнім часом чат перетворився на приватну переписку 5-7 форумчан, які за день наганяють по кілька сторінок повідомлень на зразок : "привіт", "здоров", "пиво" і сотні смайлів.(Тут без образ, просто гляньте зі сторони :roll: ) Така переписка виглядала б краще у фейсбуці чи контакті, а не на сайті клубу активного відпочинку. Сам не один раз задавав у чаті запитання, вони лишались без відповіді. Не відповідали ні модери, ні форумчани. Людина, яка не отримує відповіді на свої питання у активному чаті, відчуває себе дещо "чужою на цьому святі життя" :) Але марно вишукуючи можливу відповідь, мені доводилось перегортати купу цих сторінок з привітиками і смайликами, що трохи дратує...Тому у якісь мірі розумію людей, які свої запитання задають у темах, а не в чаті.
Ідеальним вирішенням булj б включення коментарів до кожного окремого звіту, якщо це можливо.
Востаннє редагувалось Віктор Л. в 08.12.2014 06:09 pm, всього редагувалось 1 раз.

Віктор Л.

Повідомлення: 228

Поперед.Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей