Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ваше мнение о сайте

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Ваше мнение о сайте

» 21.12.2014 11:34 pm

admin написав:мінуси забрав - подивимось що з того вийде

ЦУКЕРБЕРГ ОТКАЗАЛСЯ ВВОДИТЬ КНОПКУ «НЕ НРАВИТСЯ» В FACEBOOK
«Глава компании Facebook Марк Цукерберг высказался против появления среди инструментов общения в социальной сети кнопки "Не нравится" (Dislike). "Многие говорят о необходимости появления кнопки "Не нравится", - заметил Цукерберг. - Мы размышляли на эту тему. Люди хотят получить возможность говорить о том, что некоторые вещи нехороши, однако мы не думаем, что это привнесет что-то положительное". "Мы не будем создавать ее, - подчеркнул он. - Я не считаю, что Facebook нуждается в шкале градации постов "Нравится" или "Не нравится", и я не думаю, что кнопка "Не нравится" представляет какую-либо ценность или принесет пользу сообществу сети".
"Вы всегда можете оставить комментарии под любым постом", - указал он.
По данным соцсети, только 30% пользователей Facebook проявляют активность, пишут комментарии и публикуют фотографии, большая часть аудитории ограничивается чтением и проставлением "лайков"..

П.с. можливо досвід компанії Facebook пригодиться? :)

Петрович

Повідомлення: 1032

» 21.01.2015 10:04 am

admin написав:мінуси забрав - подивимось що з того вийде

Не може існувати плюса без мінуса.Це протирічить не тільки законам формальної логіки а й законам філософії :)
Якщо забрали мінус то заберіть і плюс.
А краще верніть як було.
"Лучшее - враг хорошего".

Romuald

Повідомлення: 96

» 21.01.2015 11:06 am

Від імені адміна нагадую: Ви можете скористатись функцією "Поскаржитись на повідомлення", де ви можете обгрунтувати причину скарги. Все давно придумане і ПРАЦЮЄ, а необгрунтовані "мінуси" власне працює Вам в мінус ! :)

Петрович

» 21.01.2015 07:26 pm

Петрович написав:Від імені адміна нагадую: Ви можете скористатись функцією "Поскаржитись на повідомлення", де ви можете обгрунтувати причину скарги. Все давно придумане і ПРАЦЮЄ, а необгрунтовані "мінуси" власне працює Вам в мінус ! :)

Петрович, між "неподобається" і "поскаржитись" дуже велика дистанція.
"Поскаржитись на це повідомлення:
Використовуйте цю форму для відправлення скарги на повідомлення адміністраторам форуму. Використовуйте скарги лише у випадках, коли якесь з повідомлень порушує правила форуму."

І хто ж це так хворобливо реагує на "необрунтовані мінуси" щоб аж потрібно було міняти правила форуму?
Я, наприклад, вмію відділити обгрунтовані мінуси від необрунтованих і вони заставляють мене задуматися, чому мені поставили мінус.
Інакше буде сплошне "одобрямс" і в кінці постів кожний буде писати:
НЕ ЗАБУВАЙТЕ НАТИСНУТИ КНОПКУ "ПОДЯКУВАТИ"!

Romuald

» 21.01.2015 11:23 pm

Також вважаю,що і негативний відгук потрібен на форумі ! ...але,якщо з (+) все зрозуміло,то з (-) не завжди...!
Прикро,-коли автор старається написати звіт,поділитися корисною інформацією,чи просто похвалитись уловом,а у "відповідь"негатив? ...І добре,коли ти знаєш за що...а як ні? -пробуєш вияснити,щоб знати,що виправляти,а у відповіть "тишина"...
Як приклад повідомлення,в яких не знаю,за що (-) :
/topic-t1217-30.html#p151111
/topic-t763-90.html#p150345
/topic-t763-90.html#p150411

Суканець Роман

Повідомлення: 596

» 21.01.2015 11:28 pm

Ну реально складається враження що тільки мені одному то було потрібно! :lol: Я тільки підтримав ініціативу форумчан і привів приклад з іншого ресурсу.
Romuald написав:вони заставляють мене задуматися, чому мені поставили мінус.
Ну здається це і є відповідь на Ваше питання! Якщо "плюс" це загальна характеристика звіту, то "мінус" в нас почали ставити за неправильно розставлені або відсутність розділових знаків, за помилки в словах, за неправильний вираз, за субординацію, за невипущену рибу і тд і тп... Ви думаєте що кожен зможе проаналізувати свою помилку? Була пропозиція до "мінуса" прикріпити вікно "обгунтування" і я непроти цієї опції, але поки маєм те що маєм. Зберіть однодумців і пишіть Юстасу. :wink:
Суканець Роман написав:Як приклад повідомлення,в яких не знаю,за що (-) :

Ну Роман... то ти досі не зрозумів за що? Вах-вах-вах.... :lol:

Romuald написав:Я, наприклад, вмію відділити обгрунтовані мінуси від необрунтованих !
:super1

Петрович

» 22.01.2015 10:34 am

Ти мене, Петрович, уговорив. Здаюсь.

Romuald

» 10.07.2015 07:38 am

Збій в роботі....Чому модератори вибірково гасять повідомлення з матюками і відкритими погрозами???

Суканець Роман

» 10.07.2015 12:04 pm

Суканець Роман написав:Збій в роботі....Чому модератори вибірково гасять повідомлення з матюками і відкритими погрозами???

почему что? почему где?

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3637

» 10.07.2015 12:36 pm

Вова написав:почему что? почему где?

Депа Роман написав:не раджу підйобувати чи не вдало жартувати

і т. д і т. п.

Суканець Роман

Поперед.

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей