Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ваше мнение о сайте

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Ваше мнение о сайте

» 08.12.2014 03:50 pm

Привет! Спасибо за сообщение, всё абсолютно правильно. Вот только хочу вернуться к написанным уже статьям, чтобы разобраться как же работает ЛКАВ и за какие средства существует. Кто такие администраторы и модераторы? И оказывается - такие же люди, как вы все только с общественной нагрузкой. И почему я всегда говорю, что какому форуму быть зависит от каждого из нас?

Про деятельность ЛКАВ

История и люди

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 08.12.2014 04:26 pm

Віктор, дякую за першу частину, все вірно. А стосовно чату то в правилах форуму не прописано жодного пункту про нього, отже користуємось ним в загальнопринятій формі.
"Чат (англ. chat — «балачка») — мережевий засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами інтернету у режимі реального часу. "
Пропонуєте "приходити і виходити по англійськи", зустрічатись та балакати на інших ресурсах- тоді для чого цей форум і конкретно чат?
п.с. стосовно флуду то ви перегинаєте, "компанія 5-7 форумчан" вже давно нічого подібного не робить, бо щодня спілкуються вживу чи в скайпі. Застарілі дані...

Петрович

Повідомлення: 1032

» 08.12.2014 05:39 pm

Вже більше року тупо не звертаю увагу на чат, якраз через купу беззмістовних повідомлень. Але недавно треба було прочитати повідодомлення двух денної давності, прийшлось гортати 33 стрінки. Іце 33 сторінки за два дні пробалакали дорослі чоловіки...
В кого як і в мене алергія на пусту балаканину, дам рецепт -
Зкопіюйте посилання "Переглянути активні теми" в закладки і заходьте прямо туди, без головної сторінки. Працює навіть без входу-логування на сайт, але без логування не видно тем які виключно для членів Актіву, ЛКК.

ramanuch

Повідомлення: 321

» 08.12.2014 06:03 pm

Віктор Л. написав:Справа в тому, що останнім часом чат перетворився на приватну переписку 5-7 форумчан, які за день наганяють по кілька сторінок повідомлень на зразок : "привіт", "здоров", "пиво" і сотні смайлів.(Тут без образ, просто гляньте зі сторони ) Така переписка виглядала б краще у фейсбуці чи контакті, а не на сайті клубу активного відпочинку. Сам не один раз задавав у чаті запитання, вони лишались без відповіді. Не відповідали ні модери, ні форумчани. Людина, яка не отримує відповіді на свої питання у активному чаті, відчуває себе дещо "чужою на цьому святі життя" Але марно вишукуючи можливу відповідь, мені доводилось перегортати купу цих сторінок з привітиками і смайликами, що трохи дратує...Тому у якісь мірі розумію людей, які свої запитання задають у темах, а не в чаті.

Тут все просто, як дві копійки :)
Чат був значно пізніше "прикручений" до форуму, щоб його постійні відвідувачі могли коротко поспілкуватись, побалакати між собою в якийсь зручний час нашого робочого дня на будь які теми і не флудити цими розмовами в основних, інформативних темах! І в чат всіх посилали з якимось приватними чи терміновими питаннями. Відповіли - добре. Ні - ну то ні. Чат не є основною формою спілкування на форумі і є тільки елементом фактично розваги. Просто інструмент швидкого спілкування :)

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 08.12.2014 06:19 pm

ramanuch написав: недавно треба було прочитати повідодомлення двух денної давності, прийшлось гортати 33 стрінки. Іце 33 сторінки за два дні пробалакали дорослі чоловіки...

ramanuch, не гріши! Ти гортав 33 сторінки щоб глянути хто тебе привітав з днюхою а не шукав відповіді на поставлене питання! Чат мав завмерти до твого приїзду з відпочинку? Для чого ця розмова ні про шо?

Петрович

» 08.12.2014 07:10 pm

Нічого не маю особисто проти чату, однозначно що прописувати якісь правила спілкування чи обмеження щодо чату неправильно.
Я вів до того, що можливо треба трохи модифікувати правила, або модернізувати по можливості самі теми. Тому що є :
-Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Все-таки більшість погодиться, що отримати відповіді на свої питання у чаті дуже важко. А задавати їх в темі не можна. От і вся проблемка. І бачу, що загалом Вова і Павло згідні.
До Петрович: не сприймайте близько до серця. Глянув в чат, щось Вас дуже зачепило :) Але -на сайт заходжу постійно. Коли відкриваю чат, бачу там одні й ті ж знайомі ніки. Прекрасно, що є велика компанія, що спілкується і вживу, і в скайпі, і в чаті. Та людині, яка не є членом клубу і не знайома особисто з активними форумчанами, пробитись важко. Тому і пропоную додати можливості коментування в темах, а чат хай буде розвагою, як сказав Павло.
До Вова: можливо треба створити топік, я якому ознайомлювати користувачів з поточним життям форуму і сайту, озвучувати проблеми і потреби? Безперечно, і модератори і адміни- звичайні люди, без зарплати і власного інтересу. Однак звичайні користувачі не завжди знають про ваші проблеми і поточну ситуацію. Наприклад, я сам останні три роки постійно жив і працював на Волині, приїжджав до Львова лише на окремі вихідні і відпустку. Тому я і не член клубу, і на зустріч прийти не міг, і ні з ким з модерів і активних форумчан особисто не знайомий. Інформацію беру тільки з сайту. Віслідковувати всі теми на сайті дуже важко, а топік "История и люди" - швидше звіт про пророблену роботу і проведені акції...
Коли Ви задаєте питання щодо покращення - ми вносимо пропозиції. І я не знаю, які ресурси вам потрібні. Додаткові люди для модерування, програмісти, якась сума коштів? Думаю, що не члени ЛКАВ також з задоволенням вносили б свою частку, якщо б хтось сказав:" Народ, плануєм зробити те і те, але для цього потрібна сума Х". А так кожен пише про те, що йому більше болить- комусь плюси/мінуси заважають, комусь барахолка, комусь застарілі неактивні теми...
Звиняйте за "многабукв", хочу, щоб правильно зрозуміли :)

Віктор Л.

Повідомлення: 228

» 08.12.2014 07:49 pm

ramanuch написав:Вже більше року тупо не звертаю увагу на чат, якраз через купу беззмістовних повідомлень. Але недавно треба було прочитати повідодомлення двух денної давності, прийшлось гортати 33 стрінки. Іце 33 сторінки за два дні пробалакали дорослі чоловіки...

І що ти там хотів знайти? :)
Якщо простіше пояснити функціонал цього чату - то це просто курілка! Так колись називали місця для перекуру, де збирались люди на виробництві фактично за ради швидких балачок. Присутній - послухав, відсутній - ну то шо зробиш... Ніколи інфа з чату не була важливою і активною, там навіть пошуку нема!
Чат був прикручений до сайту виключно за ради балаканини. Ну треба он-лайнщикам погутарити, ну треба, живі люди. Оптимально, для всіх - чат. От і все. Гості не чатяться, свої - так.

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 08.12.2014 07:53 pm

Этот год очень сложный, я не говорю про текущие вопросы Клуба, рыбалка стала не в милость из-за событий в стране. Но пришло сознание, что мозг должен отдыхать обязательно иначе можно сойти с ума, поэтому потихоньку возвращаемся ко всем вопросам связанным с позитивом и нашим хобби.

Предназначение чата изначально было запланировано как информационное дополнение к форуму для объявлений, вопросов.... но мы ничего не имеем против простой переписки пользователей, это же чат. Просто просим чатовскую "мафию" поспособствовать если проскакивает важный вопрос. Тогда все будут довольны.

Как-то получил выговор от опытного программиста - у Вас всё правильно, аж через чур, форуму для рейтинга нужны эмоции и скандалисты :D
Честно говоря я задумался потому что он прав, но по своему. У нас форум используется не по назначению, он действует как информационный сайт. Смотря что ставить в приоритет - информативность или весёлое времяпрепровождение? Мы поставили ставку на информативность, развлекухи сегодня завались в соц сетях.

В общем будем смотреть, анализировать и делать лучше, у нас в активе есть для этого хорошие специалисты.

Вова

Повідомлення: 3635

» 08.12.2014 08:43 pm

Петрович написав:
ramanuch написав: недавно треба було прочитати повідодомлення двух денної давності, прийшлось гортати 33 стрінки. Іце 33 сторінки за два дні пробалакали дорослі чоловіки...

ramanuch, не гріши! Ти гортав 33 сторінки щоб глянути хто тебе привітав з днюхою а не шукав відповіді на поставлене питання! Чат мав завмерти до твого приїзду з відпочинку? Для чого ця розмова ні про шо?

Петрович, привітання в чаті, це також повідомлення...
Pavel K, Я гортав сотрінки щоб подякувати людям які мене привітали (якщо привітали), от івсе. А взагалі, як вже і писав, намагаюсь чатом не користуватись.

ramanuch

» 08.12.2014 09:46 pm

А давайте таки розберемось що саме цікавить форумчан і які питання ставляться в чаті?
Чесно признаюсь, що однозначно відповісти на своє ж питання важко... Чому? Бо ці питання деколи різного характеру, від абсурдних до стратегічноважливих для країни! То ж напрошується слідуюче: а хто саме має з'явитись в чаті, щоб відповісти на них? Тільки Бог має відповідь на любе питання!
Далі можна не продовжувати бо вважаю, що краще зробити окремий топік "Питання-відповідь" в профільних розділах і по мірі поступлення питань тема буде "свтитись" як активна і кожен зацікавлений зможе відповісти та допомогти!
Це складно? Я вже готовий започати цю справу! Також рекомендую всі нагальні оголошення розміщати в подібних топіках, забудьте за чат як за "дошку оголошень"! Ви не переробите чат під себе, він завжди тут чи на любому іншому ресурсі був і буде "кімнатою" для живого спілкування групи (!) людей. І нехай це вважається флудом, але як мінімум він несе дружній характер! Повірте що власне дякуючи чату багато хто з нас найшов в житті колегу, товариша (були б серед нас дівчата то і кохання! хто зна? :wink: )

п.с. всіх перепрошую за різку форму звернення в попередніх меседжах, надіюсь без образ!
п.с.2. ramanuch, вибач, скільки раз таке було коли чатівці, оті 5-10 "мафіозі" вітали відомих всім форумчан.... "ні атвєта, ні прівєта"... абідна, да?

Петрович

» 09.12.2014 01:05 am

Петрович Також вибачаюсь за різкість, я не з притензіями писав (якщо так здалось) і не хотів щоб мене хтось чекав у чаті. Просто хотів привернути увагу до кількості написаного, чесно, я був трішки здивований з цьго. А шукав привітання, якраз розуміючи що такі могли бути і не хотів щоб хтось засмучувався.

ramanuch

» 09.12.2014 05:53 pm

Реанімуючи топік, Вова просив конструктивних пропозицій. Закінчилось як завжди :) Посварились- помирились, тему затушили :(

Віктор Л.

Повідомлення: 228

» 09.12.2014 06:16 pm

Вітаю. Суб"єктивно мікродоза конструктиву- спробувати прибрати з форуму кнопку "мінус"... :wink:
Всі емоційні "впорскування", побажання, рекомендації що до "з"їв/не з"їв" і т.п. автоматично перенаправляться в приват(ПП), або ж "скарга на повідомлення". Залишити потрібну(на мою думку) кнопку "плюс" для ефекту оцінки повідомлення і підняття духу морального заохочування автора до написання наступних змістовних творів по темі. :roll: З пов.
p.s. Дружно мінусуємо... :laugh2

RAT

Повідомлення: 571

» 09.12.2014 06:33 pm

Віктор Л. написав:Реанімуючи топік, Вова просив конструктивних пропозицій. Закінчилось як завжди :) Посварились- помирились, тему затушили :(

Петрович написав:...краще зробити окремий топік "Питання-відповідь" в профільних розділах і по мірі поступлення питань тема буде "світитись" як активна і кожен зацікавлений зможе відповісти та допомогти!
Стосовно чату це хіба не пропозиція? Інша справа що нема реакції...
Інші пропозиції вистраждані форумчанами: плюсом набираєм позитиву, мінус пропоную прибрати. Всі незадоволені тиснем "поскаржитись наповідомлення" де власне є опція вибору причини скарги. Все просто!

п.с. RATе, брате, не дочекаєшся!

Петрович

» 10.12.2014 12:26 am

мінуси забрав - подивимось що з того вийде

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

Поперед.Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей