Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Пустомитівський р-н,с.Сухоріччя

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Re: Пустомитівський р-н,с.Сухоріччя

» 20.10.2009 09:19 am

Були там, де відкривались на качку... На плесі біля лісу вода є, а як на самому Сухоріччі - не знаю, думаю що ще нема води...Так само і про качку не скажу нічого - на Сухоріччі на неї тепер не полював... Над Гамаліївкою в суботу зранку перельотка йшла - табунки бачив, але висота космічна... :?

Muk

Повідомлення: 561

» 20.10.2009 11:48 am

Це до 10-ї ранку, потім я полетів до Львова :? , Саша лишився... Протягом дня йому дзвонив, слухав скільки там вальдшнепів :shock: - в Саші було вже 5, розгрібся зі справами нарешті, і не витримав - біля 5 год. рванув назад до нього... :) До темноти встигли ще декількох знайти, взяли 1... :)
2.jpg
1.jpg

Muk

» 20.10.2009 03:10 pm

Скільки він в нас ше буде - невідомо, ми самі з ним тільки знайомимся :) Наскільки я знаю - перельот іде "хвилями", тобто сьогодні є, завтра може вже не бути, а ше через два дні буде знову багато... Багато залежить від погоди - як буде тепло і мокро - може тут і затриматись надовше...
В неділю Саша вже знайшов тільки одного... :?
Я на собаку чіпляв дзвіночок - і вперед, в хащі, в терник, в ожину... В тих місцях собаки практично не видно - як перестав дзвеніти або тріщати гілками - значить пес стоїть, піднімали по команді... Деякі вальдшнепи стійку не тримали, вилітали з-під собаки самі...

Muk

» 04.01.2010 11:18 pm

Як там в кого закриття ?? Нам дуже похвалитися нічим, але принципово вийшли 3-го січня. Зайця навіть не бачили, проте качка нам нерви попсувала, літаючи над нами ! :evil: Дарма ми ховались по кущам в надії, що вона сяде, бракон"єрами вона нам не дала стати ! :lol: :D :lol: :D
Ну в кінці дня баня, баби, краби ..... ну ви в курсі ЗАКРИТТЯ корочше. Дякуємо Юрі за гостинність, запаси дичини в холодильнику забов"язуємось відновити !
Ось трохи фото
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
Востаннє редагувалось Sanych в 05.01.2010 01:43 am, всього редагувалось 1 раз.

Sanych

Повідомлення: 330

» 05.01.2010 02:27 pm

Закрили сезон нормально-взяли двох,двох промазали.Були біля Басівки (біля ГрандРезорту).
Якесь сплошне невезіння-я шанс взяти зайця прої..в,а тепер ше й фото :cry: :cry: :cry:
DSC_2069.JPG
Вибачте за якість-я забув зберегти оригінал і лишилось тільки це ;(

e8ra

Повідомлення: 241

» 15.12.2014 03:24 pm

Доброго всім дня !! Я новенький, підскажіть будьласка яке товариство в сухоріччі управляє і в кого купляти відстрільну карточку ?? хто єгерь ??? хто директор мисливського угіддя!! І взагалі хочу піти на зайця, як це має виглядати, можливо хтось може взяти собою?? Транспорт є і серйозний уаз )) Дужя дякую)

Chipsuk

Повідомлення: 10

» 15.12.2014 08:41 pm

Сухоріччя це угіддя УТМР,картка купляється на пасічній або у єгеря(живе в с.Сухоріччя,Прима Петро).

doctor_com

Повідомлення: 668

» 15.12.2014 10:16 pm

Скажіть, а як це має виглядати?? Купив я картку і сміливо в неділю можу іти на зайця???? З якої години?? В ліс заходити можна ???? А пасічна під яким номером???

Chipsuk

» 15.12.2014 10:21 pm

кажіть, а як це має виглядати?? Купив я картку і сміливо в неділю можу іти на зайця???? З якої години?? В ліс заходити можна ???? А пасічна під яким номером???

Шановний мені здається,що вам треба починати з самого початку.У вас мисливський квиток є?екзамен здавали?

doctor_com

» 15.12.2014 10:52 pm

мисливського квитка ще нема, збираюся якраз все зібрати і подати докумени, тому і питаю як це все відбувається у досвідчених мисливців!! Ніколи не розумів, що так важко пояснити якщо в чомусь розбираєшся??? Наприклад до цього моє основне хоббі була рибалка, я завжи з радістю всім відповідав і давав поради, мені навіть було цікаво, адже це моє хоббі )) Нікого не хотів образити, просто вже не раз бачив на форумах, коли хтось новенький щось питається, а всі досвідчені його починають обсміювати!! Але згадайте коли ви починали полювати все зразу знали перфект і вміли робити !! Просто не хочу ставати на граблі і не хочу порушувати закон через його незнання)) Дякую
Востаннє редагувалось Chipsuk в 15.12.2014 11:40 pm, всього редагувалось 1 раз.

Chipsuk

» 15.12.2014 10:57 pm

Пасічна 141.Від кільця на дск вверх по Пасічній і за заправкою направо.

Віталік777

Повідомлення: 59

» 15.12.2014 11:53 pm

исливського квитка ще нема, збираюся якраз все зібрати і подати докумени, тому і питаю як це все відбувається у досвідчених мисливців!! Ніколи не розумів, що так важко пояснити якщо в чомусь розбираєшся??? Наприклад до цього моє основне хоббі була рибалка, я завжи з радістю всім відповідав і давав поради, мені навіть було цікаво, адже це моє хоббі )) Нікого не хотів образити, просто вже не раз бачив на форумах, коли хтось новенький щось питається, а всі досвідчені його починають обсміювати!! Але згадайте коли ви починали полювати все зразу знали перфект і вміли робити !! Просто не хочу ставати на граблі і не хочу порушувати закон через його незнання)) Дякую

просто ви почали не з того,чого треба,думаю полювати вам прийдеться вже на наступний сезон,поки позбираєте всі доки.
Для початку вам треба отримати мисливський квиток,здавши екзамен в Управлінні лісового господарства(Львів Ліс,вул.Яворницького 8б)-
http://www.active.lviv.ua/topic-t1287.html
там само отримаєте картку обліку добутої дичини ( в народі-матроска)
далі треба стати членом будь якої організації мисливців(можна і не ставати,але відстрілочні картки дуже дорогі)-
http://www.active.lviv.ua/topic-t730.html
в кожного товариства є свої межі угідь,далі оплачуються внески за рік і купляється відстрілочна картка.
Це так дуже коротко,а взагалі почитайте форум і деякі питання відпадуть самі собою.
Будуть питання-в приват.

doctor_com

» 16.12.2014 11:49 pm

росто ви почали не з того,чого треба,думаю полювати вам прийдеться вже на наступний сезон,поки позбираєте всі доки.

Займіться мисливським квитком - на зайця може і не встигнете, а на лиса, ще часу достатньо.

nestor ivanovich

Повідомлення: 52

» 21.12.2014 05:44 pm

Я думаю,що і на лиса вже не встигнете,а от на качку,в новому мисливському сезоні,якраз!!Але все треба робити в темпі і особливо не затягувати!!Успіхів.

Арго

Повідомлення: 3816

Поперед.

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей