Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мотиль :як зберегти мотиля на довше

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: Мотиль :як зберегти мотиля на довше

» 19.02.2013 01:40 am

Я зберігаю мотиля досить успішно в пластиковій коробці-банці від крему для шкіри)))! На дно стелю мох з дерева або старенького пенька і туди мотиля і знову накриваю мохом! Раз в тиждень можна зволожити мох-зробивши ту саму операцію! а лежить баночка в холодильнику на дверці! термін зберіга досить довгий! на даний момент в мене мотиль вже 17 днів.

garabets

Повідомлення: 128

» 22.02.2013 09:50 am

спасибо nazaruch1 ,попробую этими выходными пополоскать мотыля в рясне :f1:

yurco

Повідомлення: 21

» 11.12.2013 11:13 am

Я его держу в пластиковом контейнере. В крышке куча дырочек.
На дне в несколько слоев ХБ тряпочка.
Все поливаю водой на столько - сколько способна впитать тряпка, но п ри этом не было стоячей воды.
ложу мотыля и сверху еще 1 слой ХБ тряпочки и опять же немного воды.
Раз в три дня перебираю и пересмачиваю тряпочки.
Две недели жизни в холодильнике обеспечено.

ДмитрийАлекс-ч

Повідомлення: 27

» 11.12.2013 02:18 pm

Є ще досить ефективний спосіб для зберігання мотиля. Я його знайшов в інтернеті цього року і вже випробував. Мотиль зберігається живим місяць, можливо ще довше збережеться. Краще один раз побачити ніж 100 разів почути, тому даю посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=3fmkjl7bhVA Даний "контейнер" я зберігаю під морозильною камерою.

Miller

Повідомлення: 19

» 11.12.2013 02:54 pm

В холодильниках з системою охолодження =No Frost= картоплина швидко засихає, поміщаю в пакетик- робиться мокра, потіє аж занадто :x . Тому зупинився на варіанті =волога тканина в щільній пінопластовій коробочці= :P . Збереженого мотиля використовую тільки для прикорму, шо свіже то свіже!

Петрович

Повідомлення: 1018

» 20.12.2014 05:48 pm

Маю справу з кілограмами мотилю постійно! Бо працюю у риболовному магазині.
Для ТАКОЇ кількості беру велику пластикову ємкість, десь 50\60\7 см, висипаю мотиля та ОБЕРЕЖНО, через дуршляг заливаю чистою фільтрованою водою на пару см вище (всього!). Але!!!!!!!
ОБОВ*ЯЗКОВО ПЕРЕД ЦИМ ВИТРИМАТИ ЯКИЙСЬ ЧАС І ВОДУ І МОТИЛЯ В ОДНОМУ ПРИМІЩЕННІ, ЩОБ ЗРІВНЯТИ ТЕМПЕРАТУРУ.
Потім раз на добу зливаю воду через край дуже обережно, перекладую Їх у сито з отвором 2,5\2,5 (квадратне), наливаю у ємкість нову воду (тієЇ ж т-ри!) та опускаю сито у воду. Воно не повинно торкатись дна. Саме у такому порядку. Декотрі залишаться плавати - нехай, живі самі потім потонуть. Зазвичай це роблю на ніч. До ранку вони поділяться на живих та мертвих. Живе місяцями!
Фу-у, писати довше, ніж зробити...

Kingfisher

Повідомлення: 53

» 21.12.2014 01:30 am

во-во...А зняти весь процес на камеру і викласти сюди,і отримати массу лайків і позитиву на ауру-саме то :D Нехай то відео з телефону-головне комент під час дій .Дуже просимо.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 21.12.2014 01:53 am

можна все простіше зробити....береться банальна газета, або газетний папір, складений в 2-3 рази, насипається змочений в воді мотиль шаром 1-2 см і загортається.....виходити плоский прямокутний пакетик, який кладеться на нижню полку холодильника......папір має бути злегка вологий

Olehkh

Повідомлення: 160

» 24.04.2016 04:28 pm

Годував рибку в акваріумі мотильом, сам намивав у потоці біля хати але прийшла весна і мотиль пропав, весь як один. Чому?

Nalsur

Повідомлення: 1

» 13.06.2016 08:29 am

Зберігається в мене короборк мотиля в півлітровій стікляній банці вже більше місяця збирався на верховодку,вода мутніє якщо забуваю раз в день поміняти воду,деякий пропадає але ще більше половини є.Тримаю зверху морозильної камери в мене вона внизу холодильника.

Danik A

Повідомлення: 48

Поперед.

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей