Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок України , Недогарки Полтавська обл.

Кубок України , Недогарки Полтавська обл.

» 13.06.2017 07:31 pm

Все таки як весело писати звіти після перемог , і як важко писати після поразок , а саме поразкою я можу назвати особисто свій виступ на цьому Кубку України .
Тяжко писати звіт , але треба . Треба писати насамперед , щоб зробити висновки ,проаналізуватив спокійній обстановці , без ємоцій ,щоб не повторювати таких помилок . а помилки були і після змагань вони здавались єлементарними , але все по порядку .
Травень для нашої команди виявився дуже напруженим , Три змагання по флет фідеру і зразу на Кубок ,чесно кажучи перестроїтись було важко , але ми старались . Підготовку звичайно проводили , готувались . Збирали інформацію , дзвонили друзям , слідкували за змаганнями , і нам здалося що водойма дуже схожа на Орельську дамбу .
Прибули в Світловодськ в середу біля 12-00, скоренько поселились , перекус і на воду . перше тренування було більше для знайомства з водою . Прикормку використовували G Stream і Sensas . Риба ловилась непогано ,прощупали дно , зразу перевірили декілька дистанцій і в принципі картинка почала малюватись .Спортсменів майже не було , тому висновки робити було рано . Четвер , повноцінне тренування . Розбились по дистанціям , корм знову Дж Стрим і Сенсас , три години міні тур зважування і знову три години і знову зважування . Потихеньку почала вимальовуватись картина по дистанціям , по довжині поводка , по гачкам і по кормам .
Дуже сподобась прикормка G Stream преміум . Ми мішали дві плотви , дві ріки і один спорт , скажу більше в тур Ми вийшли не з Sensas а з G.Stream , бо вона себе дуже класно показала і в четвер і в пятницю. Три дні промайнули дуже швидко , і ось готуємось до першого тура . Після тренувань картина по дистанціям слідуюча . Є основні три дистанції перша ближня від 5 до 20 метрів , там ловився бичок і всяка мелочовка , ми її майже не відпрацьовували і розглядали як резервну на випадок катаклізму . Друга дистанція в районі 35 -45 метрів , треба було шукати бровочку , або полосу дрібної ракушки і третя дальня 55-68 метрів , там також проходила бровка перед якою і треба було ловити батонисту плотву . По вудилищам всі готували майже все що мали , шок лідера викинули щоб на вузлі не збирати пух , кормушки пулі від різних виробників поводочна жилка 0,1 від ТМ Brain і гачки Мавер Катана 1090
І ось перший тур ,погода змінилась, похмуро , інколи накрапав дощик , в мене зона С швидко розкладаюсь і за маркер . Все по плану ось бровочка 66 метрів , і ось бровочка 47метрів , на ближню навіть не звертаю уваги.Кліпсую вудилища і чекаю стартового закорму .Кормлю дві точки з добавкою пінки і опариша , мотиля не добавляю щоб не підтягнути бичка . Стартую з дальньої дистанцції Зразу починаю ловити непогану плотву , але через пів години кльов затихає, релізація жахлива, почались сходи . Постійно йде зміна насадки , і по кількості і по кольору , мотиль не працює , добавки, спреї , трішки оживляють і знову затихає. Часті провали кльову , нервовий виявився тур . Зважування вага 2300 я 13 в зоні . Я не міг зрозуміти в чому помилка , чому риба гірше почала ловитись і основне реалізація жахлива , сходів дуже багато , Вечірній розбір нічого не дав , кожна зона була особливою , і по дистанції і по насадці .
Другий тур я знову в зоні С сектор 7 , знову маркерюсь дальня 60 метрів бровка і 45 бровка . Старт і все почало повторюватись , зразу почав ловити з дальньої , а потім кльов почав затухати , а тут ще вітер почав посилюватись . і хвиля почала добивати до платформи , так що аж до насадочного столика доставало . Розумію що не добиваю до точки , збільшив дистанцію , на дугу , сильніше закид , відстріл . Розумію що халепа , ловлю без шоків , а шнур не витримує , ще при натяжці , кормушка не тримається і таке враження що котиться з верху вниз , але я вперто тримаю точку , бо з другої дистанції ще гірше . Я думаю це і була моя помилка , кормушка дійсно скочувалась так як я кидав на вершину вала , а не за бровку . Треба було просто перекліпсуватись на метрів 4-5 ближче , а не впиратись в дальню " бровку" . Ось і висновок треба вчитись розуміти рельєф. Я його не зрозумів , за що і був наказаний , ще й команду сильно підвів .
Але змагання закінчились і як кажуть після драки кулаками не машуть . По команді хочеться відмітити дуже хорошу робочу атмосферу , всі працювали на командний результат , старались , не сачкували . Особливо хочеться відмітити , Юру Прокопюка , нашого дебютатнта , який з кожним роком росте в плані фідерного спорту , молодець , якщо не зазнається, а буде і далі працювати то впевнений з нього буде толк . Ще велике дякую нашому спонсорові , компанії IBIS і ТМ Brain , Ви нам дали все і трішки більше , з Вами приємно співпрацювати .#BrainFishing #Ibis #Braingroundbaits #IronFish #Sensas #Prologic #IbisFishing #IbisBrainLviv

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей