Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Відкритий кубок ЛКАВ "ФІДЕРНА БИТВА"

Відкритий кубок ЛКАВ "ФІДЕРНА БИТВА"

» 13.06.2017 09:51 am

-Мамай,для "спінінгу" фестів "вагонр",для "поплавка" фести тоже передбачена а для "фідера" ? Для фідера нема нічого!!!!!!
-Григорович,"не дзюр в узвар :) ",буде і для фідеристів свято від ЛКАВ!
Пройшло майже чотири місяці від нашої з Романом Григоровичем розмови на рахунок фестів на "фідерну тему".
-Мамай,пора!
-Робим фест
Так ,дякуючи Григоровичу в області народилося цікаве дійство якє я маю надію ,що переросте в кожнорічне під назвою "ФІДЕРНА БИТВА"

Зображення
Неділя,досвіта,я з Григоровичем вже на березі Гамаліївської водойми починаєм розмічати сектора.Розмічених було 30 і ми ще вирішили намалювати фарбою 20 секторів,купив балон з фарбою і коли зняли корок з балона "офігелі :) "-там нема корка на який натискати щоб бризкала фарба-на допомогу прийшла кнопка від дезодоранта і трубка від шарікової ручки :-руки правда по лікоть були в фарбі але 16 секторів я домалював :)!!!!
Починає сходити сонце,ніби купаючих в хмаринках чимраз вище і вище піднімається догори в небі ніби хоче подарувати нам класного,сонячного дня-нажали ми того не бачим бо небо захмарене і над водою пропливає туман але незважаючи на це в буші в нас "сонячний день :) "Помало приїжають учасники,сьогодні явка велика,всім цікаво "побуцатися" в "ФІДЕРНІЙ БИТВІ"
Реєстрація,жеребкування,учасники розходяться по своїх секторах,дві години на підготовку і СТАРТ!!!!
20170611_074908.jpg
20170611_075627.jpg
20170611_080033.jpg
20170611_080408.jpg
20170611_075055.jpg
20170611_080206.jpg
20170611_074719.jpg
20170611_073649.jpg

45 учасників стоять на березі водойми,урочисте шикування,привітальне слово,слова вдячності спонсорам які долучилися до рибальського свята,узгодження деталей правил щодо змагання і вже всі учасники на своїх місцях.

Зображення

СТАРТ!!!!!!!
Перші закиди снасті майже всім учасника приносять риб а потім настає тиша,риба перестає активно їсти запропоновані їй рибалками "смаколики" і як кажуть серед спортсменів-"риба закрила рот.
Вирішую пройтися вздовж берегової лінії де рибалять наші учасники,спостерігаю хоч і не значний але всеж таки кльов в окремих учасників-ці вже підібрали "ключик" :)
Пройшов якийсь проміжок часу і риба знову активізувалася-це стало зрозуміло від того що учасники активніше замахали фідерами :)
Що цікаво:спортсмени змагаючись між собою-жартували одні з одними ,"дерли лаха " одні з других а любителі-сама серйозність :)
Час ,відведений на рибалку добігає кінця,"рибальськє радіо" повідомляє що хтось зловив карпа а хтось здорового карася чи величезну червонопірку з плотвою-є риба,буде що важити :)
ФІНІШ!!!!!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Починаєм зважувати рибу,на підмогу в тій справі прибув Андрій Маркєвич -товариш по "поплавочному цеху" ,він точно і безпомилково зважує риби всім учасникам,я занотовую в протокол,ще трохи і фініш зважування.
Нарешті закіньчили з вагами,всі учасники з рибою-що не може не радувати!
Підбиття підсумків,вже відомі результати,пора переходити до найочікуванішої частини фесту-НАГОРОДЖЕННЯ!!!!
А нагороджувати сьогодні було чим!
Дякуючи нашим чудовим спонсорам які долучилися до проведення фесту -подарунків в нас було дууууже багато!!!

Отож,наші переможці та номінанти:

СПОРТ

Зображення
Зображення
Зображення

ЛЮБИТЕЛЬСЬКИЙ ФІДЕР

Зображення
Зображення
Зображення

НАШІ НОМІНАНТИ

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

ЩЕ ТРОХИ ФОТО З ФЕСТУ
Зображення
Зображення

фЕСТ ВДАВСЯ!!!
Зображення

Від імені Львівського клубу активного відпочинку та всіх учасників фесту щиро дякуєм всім спонсорам що долучилися до проведення фесту і подарували цінні подарунки нашим учасникам!!!!!

ДЯКУЄМ ВСІМ І БАЖАЄМ РОЗВИТКУ ,ДОБРОБУТУ ТА ПРОЦВІТАННЯ!!!!!!!!!!!!!!

-Компанії-виробнику смачних напоїв "HERBAL PARK"

-Інтернет-магазину "UZH-FISHING" (Ужгород) http://uzh-fishing.com.ua/

-Компанії "G.STREAM" http://gstream.com.ua/tm-g-stream

-Інтернет-магазину "КарпМетод" http://haldorado.com.ua/

-Рибальський магазину "Fortuna Fishing (м.Львів, вул.Щирецька 36, ринок Південний)

-Компанії "FISH DREAM" і магазину "SHIMANO" (Львів,вул Городоцька 160)

-Магазину "ІБІС" (Львів вул.Лемківська 9А) та компанії "BRAIN"

-Магазину "СНАЙПЕР" (Львів п-кт Червоної Калини 109)

-Магазину "Рибальська крамниця"

-Компанії " TRINITY BAITS"

-Компанії "ADDER Carp"

-Виробнику фідерних кормушок,компанії Rivne Fider Team

ДО СКОРОЇ ЗУСТРІЧІ КОЛО ВОДИ!!!!!
З пов.мамай

мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1260

Re: Відкритий кубок ЛКАВ "ФІДЕРНА БИТВА"

» 13.06.2017 01:11 pm

У неділю відбулась довгоочікувана зустріч учасників Кубку ЛКАВ 'Фідерна Битва' . У цій боротьбі мені вдалось посісти друге місце. Рибка половлювалась з перервами, в кльові постійно були паузи. Після нашого суботнього тренування із Петром та Вовою розібрались із зволоженням корму та поставили ціль на недільну боротьбу, щоправда до очікуваного результату не дотягнули - рибка внесла свої корективи в наші плани. Дякую спонсорам змагань за призи для учасників, організаторам кубка ЛКАВ 'Фідерна Битва', зокрема Мамаю Андрію.
Приєднані файли
image-0-02-05-65dbc7004b411bac5a3825d2e3a7ba4f65ce3d42a792a3e1efdf0ab41a03cbf6-V_500x281.jpg
image-0-02-04-e4c9a5532d19a0780fed548dca8a08dbb2663d49781850b92907866a9a96f1f1-V_500x889.jpg
image-0-02-04-eb35e5e70d3144d02a2aa47f3cac80cd082d683635a9fa7edf2951e64c641df3-V_500x281.jpg
image-0-02-05-81e3848c0dfade3c5b7c348d2fe4ef448c266e3a57a32b1877df2b26cf9449da-V_500x281.jpg
image-0-02-05-895ec81c7a3f6c8f341f27a71d34e858c7c300e24e4bd85a74543e620c93ccbe-V_500x225.jpg

Суховецький Ростик
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 69

Re: Відкритий кубок ЛКАВ "ФІДЕРНА БИТВА"

» 14.06.2017 06:34 pm

Цими вихідними проходив перший, Рибальський фестиваль "Фідерна битва,кубок ЛКАВ" на гамаліївському водосховищі. Дивлячись на активність регістрації учасників на ці змагання, а їх зібралось близько 50чоловік, зрозуміли що обовязково потрібно поїхати потренуватись.В суботу в колі друзів Ростіком і Вовою, відвали водойму. Замішали корм, я ловив на Flagman Big Roach and Bream+ Secreat Roach Black, прикормка має ярко виражений запах коріандру, а плотві такі запахи завжди до вподоби. З насадок все просто пінка опариш, мотиля навіть і не замовляли, так як думали що його і не потрібно. В принципі на тренувані на 2піночки клювало дуже добре. В уловах в нас була плотва, краснопьорка, верхушка і інколи влітав як бонусом карась. Вроді все нам було зрозуміло з дистанцією і темпом ловлі. Але як все буває на тренувані ловиш а на самих змаганнях все міняється. І ось неділя день змагань, прожеребкувались. Мій напарник попадає в 1сектор я відправлюсь в 16. Починаєм ловити і я розумію що біда))за 1годину зловив тільки 5рибок. Зізвонюсь з Ростіком в нього в принципі ситуація не краща, але всі заготовки з тренування з переміним успіхом вдаються. А в мене паніка нічого взагалі не получається, ловиш серію рибок 1-2-3 і все провал, який доходив в інтервалі і до 30хвилин. Риба відказується клювати, і не клює практично ні в кого, більшість покльовок це випадковість чим якась стабільність. Але все-таки були спортсмени які знайшли підхід до риби і їм вдалось вирвати перемогу. Я зайняв 7місце здавалось би на рідній водоймі, мій напарник 2! Ну нічого все ще впереді, головне правильно все проаналізувати.
Вітаю всіх переможців. Дякую організаторам особливо Андрію Мамаю, що організовує для нас такі прекрасні фестивалі. І дуже приємно, що навіть фестиваль збирає стільки людей, які люблять фідерну ловлю. Фідер у Львові тільки розвивається. До зустрічі на воді. НХНЛ....#33
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Petry4o

Повідомлення: 179

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей