Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Фестиваль для дітей зі школи-інтернату "Перша рибалка"

Фестиваль для дітей зі школи-інтернату "Перша рибалка"

» 31.05.2017 06:20 pm

Зображення

РОЗПОЧИНАЛОСЬ ВСЕ ТАК:
Хлопців з спінінінгової команди "SamUrAi" знаю давно, часто їздять на фести, які я роблю і от на одному з таких фестів зародилася ідея зробити щось цікавеньке для дітей, але не просто привезти своїх діте і зробити для них свято :) , а познайомити з цікавим захопленням під назвою "Рибалка" дітей, які не мають змоги їздити на рибу і які ніколи не ловили її.
Спочатку всі наші плани зводились до простих балачок - "зробимо :)", зробимо хлопаки :)", але коли вже "SamUrAi" сурйозно набили мені "стрєлку" в їх командному "логові", я зрозумів - просто відговорками в цей час не відступлюся :) мовляв "та зробимо", "ще є купа часу" та тому подібним :), прийдеться закатувати рукава і "арбайтен" :)
Зустріч пройшла в класній обстановці, за кухлем класного пива впринципі, як завжди але,....на цій зустрічі було остаточно вирішено: СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ БУДЕ!!!!
Далі був сценарій , згідно якого кожен з співорганізаторів отримав свою роль в створенні дитячого свята під назвою "Перша рибалка" .
В свою чергу, я зустрівся з директором школи-інтернату №1 I-III ст. ім. Б.І.Антонича м.Львова, домовився про дату, на яку буде можна вивезти дітей на природу. Організаційні питання по допомозі на фест були вирішені, питання "автобуса" хлопці зняли зразу, хмара виробників солодощів запропонували подарунки дітям, багато наших друзів долучилися зі своїми подарунками, багато людей скинулися коштами на харчування фесту, з кожного боку всі хто хотів - допомагали організації фесту, і всі........всі з нетерпінням чекали нарешті того дня-коли вже зустрінуться з тими, для кого все те роблять!!!!
І ось нарешті цей день настав :yahoo: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Неділя, ранок, рибаки вже на березі, хтось загодовує майбутнє місце для рибалки, хтось розкладає крісла для себе та учнів, хтось в"яже оснастки - їх сьогодні багато треба запасних :D, дехто вже пробує ловити рибу.
На імпровізованій кухні кипить робота: требе вспіти зробити 600 канапок, 100 чаїв на всіх, каву для дорослих і напитки для дітей, робота йде, але на обличчях всіх присутніх людей розбірливо читається лиш одне питання: НУ КОЛИ ВЖЕ ПРИЇДЕ ДІТВОРА, ДЕ ВЖЕ ВОНИ, ПОРА ЗАБАВЛЯТИ, А ЇХ ЩЕ НЕМА !!!! :)
Хоч ніхто нічого такого не говорить, але очі того не приховують, щось всі роблять, але то не так як має бути, вяло якось те все :)
АВТОБУС ПРИЇХАВ!!! ДІТИ ВИХОДЯТЬ!! !УХ ТИ, СКІЛЬКИ БАГАТО!!! :wow :)
Такі гучні слова враз привели впорядок всіх "наставників" :) ,бадьорі і з гарним настроєм вони вийшли зустрічати гостей - НАШИХ РИБАЧКІВ І РИБАЧОК.
Діти прийшли на берег, ми всі реально стояли одні навпроти других і роздивлялися з цікавістю одні одних........Чи сподобається дітям рибалка, кухня та відпочинок взагалі, чи зацікавляться вони видами ловлі риби і з цікавістю поринуть в них - ті питання думаю, що задавав собі кожен з присутніх на тому дійстві людей зі сторони організаторів :)
Придивившись один до одного, всі чемно стали до урочистого слова.
Ще день наперед хлопці з "SamUrAi" задавали мені запитання: а як то все має пройти, формат, програма? Хлопці, відповів їм я, дайте дітям волю і вони самі створять собі програму і формат :D, а ми вже в свою чергу допоможем їм то довести до кінця :)
ДІТИ, СЬОГОДНІ СВЯТО ДЛЯ ВАС І ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС, ХТО ХОЧЕ ТОЙ -ЛОВИТЬ РИБУ, ХТО ХОЧЕ - ПРОСТО ВІДПОЧИВАЄ НА ТРАВІ, СЬОГОДНІ ВАС НІХТО НЕ ТРИМАТИМЕ В НІЯКИХ "РАМКАХ", ЗРОБІТЬ СОБІ СВЯТО САМІ - то були слова, які мені в той час прийшли "на язик :) " і як виявилось стали девізом відпочинку :)
І ТОДІ РОЗПОЧАЛОСЯ СВЯТО!!!!
Спочатку був сніданок, а потім дітвора сама обрала собі вид ловлі риби і почала вправлятися в ньому. Щоби всім хватило знарядь лову кожен рибалка привіз зі собою по дві чи три снасті, а решти що невистачало привезли хлопці з магазину [b]"ІБІС"
, роздали дітям і шалена рибалка понеслась :D
Що можна сказати за саму рибалку - ми бачили, що дітям подобається, діти хочуть рибалити, діти не встидаються питатися, просити допомоги в рибальстві.........діти не встидаються спілкуватися!!!!!
Процес запущений, формат поставлений, все йде правильним ходом :) , далі діти почали змагатися між собою. До товариша присіла дівчинка років 8, дитина в житті не ловила риби і вперше сіла за фідер.......за фідер!!!! 8 років!!!!Дитина після години тренування сама закидала снасть!!!!!
За такий ривок в рибалці і щоби охолодити хлопців, які збоку "махалками" тягали плотвичку, я з товаришем, поки мала ходила канапку їсти, причіпили їй карася :), коли вона прийшла і почала тягти, то в "суперників" губи відвисли :) , обловила Бігфішом всіх :) !!!!
Ми бавилися з дітьми, а в той час дружини наших учасників, які приїхали також допомогти, поралися під наглядом шефа Романа на кухні і готували чергові наїдки для всіх учасників.
ЮШКА ГОТОВА!!! Роман дає команду: ДО СТОЛУ!
Обдзвонюю спінінгістів, пора їсти, але хлопці відповідають - діти не хочуть йти в табір, хочуть рибалити! Спінінгіст на то і є спінінгіст, щоб знаходити вихід з різних нелегких ситуацій :) тому незнаю чим, але хлопці задурили дітей і разом прийшли на юшку :)
Знову всі в купі, сміх, галас, галайкання - народ, це реально було СИЛА!!!
Після юшки на дітей чекав солодкий стіл, три метровий стіл закладений смаколиками від наших спонсорів виявився неабиякою атракцією для дітей :D , як в казці ти звідти береш, а воно є і є :) , знаю що неможна багато солодкого, але ......скільки там того дитинства, хай побавлять себе :) !!!!
Поїли, відпочили ,по законах рибалки треба і кимарнути :D , та де там, діти не дають: дядьку, робіть приманку, годуєм рибу, давайте ловити!!! Берем спіни, йдем ловити хижака, ми ще там не були, там точно клюне :) -балачки як в досвідчених рибалок :)
Знов діти розійшлися по водоймі, кухня знов запрацювала на повну, шеф-Роман роздав рознарядку, скоро знов треба годувати дітвору, робота закипіла!
Погода як на "заказ", сонце гріє ,хтось ловить рибу, а хтось "рубається" в волейбол з командою "SamUrAi" на новоствореному рибаками волейбольному майданчику.
Після матчу "SamUrAi" звичайно визнали, що "шланги" в тому виді спорту, але не здалися до кінця, незважаючи на синці здобуті під час гри :)
В надзвичайно дружній, драйвовій, класнючій компанії проходив фест, рибалки займалися улюбленою справою ,діти насолоджувалися відпочинком, на кухні вже був приготований плов по спец-рецепту від Романа.
ПІДВЕЧІРОК, ніби класне слово, але водночас і трохи сумне, бо сповіщало, що скоро вечір і нам прийдеться розїжджатися по домівках і прощатися з нашими новими, маленькими друзями.
Словами не передати смаку фірмового плову, Роман заслуговує, як завжди, на шалені гратуляції - Він майстер своєї справи!!!
Всі смакують плов та весняний салат, прицмокують, беруть добавки - Роман подбав і про таку "опцію", знаючи попит на свої страви :)
А далі........далі вже час прощатися, автобус на "підїзді", пора по домівках!
Ще раз загальні збори, подяки присутнім та спонсорам, подарунки від магазину "ІБІС" отримали всі присутні рибалки, подарунки від організаторів та спонсорів отримали всі присутні діти!!!
Пора розходитись.
І на кінець ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ, яке одночасно пролунало від щирого серця з уст всіх присутніх дітей!!! Друзі, того не передати, яке то було відчуття.....відчуття того, що все зроблено добре, зроблено файно і правильно!

Так пройшов наш незабутній день, який нам подарували діти зі школи-інтернату №1 I-III ст. ім. Б.І.Антонича м.Львова
ЛКАВ та команда "SamUrAi" обіцяєм, що зовсім скоро, після літніх канікул ми знову зустрінемся з нашими малими друзями, але вже ще більшою компанією !!!


ЛКАВ та команда "SamUrAi" щиро дякують:

Адміністрації водойми, в особі пана Калини, за надану водойму та умови для проведення свята.
компанії "ІБІС", за наданий реманент для дітей та подарунки для свіх рибалок.
компанії "CHOCO BOOM", за солодощі для дітей.
компаніям "БЕРТА" та "Болеро Сервіс", за надані солодощі для дітей.
компанії "Карпатська Джерельна", за воду та смаколики для дітей.
Прокопюк Юрію, за солодощі для дітей.
Овсяник Богдану, за солодощі для дітей.
Офік Юрію, за смачнюще печиво для дітей.
Кметь Роману, за транспортну допомогу з збору та доставки продукції на свято.
Краєву Олександру, за надану аудіо апаратуру.
ПОВАРУ РОМАНУ ЗА САЧНЮЩІ ТА КОРИСНІ НАЇДКИ.
Дружинам наших форумчан, які долучилися і дууууже багато допомогли на фесті.
Товаришу шефа-Романа, за надані банани для дітей.
Людям, які в той день кинули свої справи і приїхали, щоб створити свято для дітей
Всім учасникам, хто в той день прибув на водойму і всяко допоміг в проведенні свята.
Всім тим людям, які незмогли через якісь різні обставини приїхати і долучитися до свята для дітей.


Величезна і щира подяка тим людям ,які переказали кошти на допомогу фесту:

1. Веретюк Ігор Анатолійович-----1000грн
2. Озеров Павло Вячеславович-----400грн
3. Гутей Володимир Володимирович-----200грн готівка
4. Анонім-----400грн
5. Болехівська Галина Іванівна-----100грн
6. SamUrAi-----1000грн готівка
7. Драгинич Лариса Леонідівна-----100грн
8. Стравінська Тетяна Іванівна-----100грн
9. Березький Юрій Вікторович-----300грн
10. Нестеренко Назар-----200грн
11. Кишко Віталій-----100грн готівка
12. Козак Ігор Петрович-----200грн
13. Ковальчук Юрій Олександрович-----700грн
14. Шемечко Юрій Степанович-----100грн
15. SamUrAi-----1000грн готівка
16. Віжанський Віталій Володимирович-----100грн
17. Герик Віктор-----100грн готівка


Друзі, ще раз всім дякую... Дякую, що ви є такі і завжди готові допомогти!!!!

РАЗОМ МИ СИЛА!!!!


До нових зустрічей коло води!
Ваш мамай :hi
[/b]

Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Фестиваль для дітей зі школи-інтернату "Перша рибалка"

» 31.05.2017 06:43 pm

Фото з фесту можна переглянути на нашій сторінці ЛКАВ в ФБ:
https://www.facebook.com/pg/%D0%9B%D0%9A%D0%90%D0%92-155800247874216/photos/?tab=album&album_id=1356569224463973

Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Фестиваль для дітей зі школи-інтернату "Перша рибалка"

» 01.06.2017 11:49 am

До фестивалів я вже звиклий, бо і сам приймаю участь на деяких в якості співорганізатора, а от на цьому благодійному заході від ЛКАВ, я б сказав особливому, я виступив в якості учасника :f1: вперше. ))

Зображення

По приїзді відразу в табір аби привітатись з колєгами... а в таборі вже кипить робота, всі готуються до зустрічі наймолодших учасників фесту
Ніхто не залишився осторонь, всі в роботі :super1 .

Зображення
Зображення

Після загальних зборів і вітання з дітьми, зайняв вільний, і як виявилось самий дальній від "кухні" сектор )))
Підготував два місця (для себе та юного учасника), загодував точки для пікера і болонки. Місце ніби перспективне було, хотілось щоб рибка відкликнулась та клювала на запропоновану приманку.

Зображення

Пройшло небагато часу і дітвора почала підтягуватись до рибаків, біля мене ж розташувався "табір" дівчаток ))) Ну везе мені на дівчат )))))) :girl_grimace:
Але напевно їх більше цікавив затінок під березами, де можна було сховатись від палючого сонця, а ніж процес рибальства.
А клювало дуже слабенько, часті перезакиди з підгодовуванням фактично не давали результату :notknow . Тому дівчаткам напевно не було цікаво дивитись на незворушливі квівертип чи поплавок (((. :(
Рибка гуляла на дальняку та грілась біля поверхні, прийшлось змінити тактику і снасть. За відсутності спіна скумекав на 4м болонку поставити сбіруліно і відповідно діло пішло веселіше. )))
Дівчаток заінтригував даний вид лову та відразу "напросились" до спроби половити - це те за чим вони і приїхали! :rage
Покльовки були майже на кожній проводці, правда не всім вдалось видурити червонопіру. А от Вікторії це вдалось, та ще й виловила найбільшу в цей день плотвичку. Браво! :appl
Зображення
Зображення

По при ловлю на бомбарду ми трошки поговорили та й звичайно фотографувались.

Зображення
Зображення
Зображення


Загальні враження від фесту- звичайно ж на висоті, спілкування з сучасними дітьми - це щось ))))) В них зовсім інші погляди на все що нас оточує. Людяність, віра в завтрашній день- це те що ми повинні виховувати в собі та давати в приклад нашому поколінню.

Зображення

Оргкому ЛКАВ, спінклубу "Самурай" ВЕЛИКА ПОДЯКА за правильно організований захід!
"Ібісу"- РЕСПЕКТ за надані спіни та махи для дітей та подарунки для ВСІХ (!) учасників :rage
Роману за витримку і СМАЧНЮЩУ КУХНЮ- ціни тобі нема!!!
БАЖАЮ ВСІМ РОЗВИТКУ ТА НОВИХ ІДЕЙ!

З пов. Петрович :hi
Всім дякую за гарну компанію і до нових зустрічей!!!

Аватар користувача
Петрович
 
Повідомлення: 1019
З нами з: 20.08.2008 12:00 pm
Звідки: Santa Barbara, Ukraine :), Lviv

Re: Фестиваль для дітей зі школи-інтернату "Перша рибалка"

» 02.06.2017 06:16 pm

Друзі Всім привіт!
Від організаторів: клубу «ЛКАВ» і спінінгової команди «SamUrAi» Дуже Велике Дякую всім тим хто долучився до рибальського фестиваль-семінару «ПЕРША РИБАЛКА» для дітей зі школи інтернату №1 1-3ст. ім. Б.І.Антонича м. Львова.
Кажучи чесно, на кінець здійснилась одна з мрій ))). Ця ідея давно літала в думках , от тільки ніяк не могла реалізуватись(((. Повідавши колегам СамУрАям , що по при наші зариблення львівських водойм ми повинні зробити дещо набагато крутіше , ідея заполонила відразу всіх колег і ми почали вносити корективи як має відбутись свято для дітей).
Трохи відхилюсь від основної теми і поясню хто такі <SamUrAi> (щоб не називати заражених спінінговим рибальством колег по хворобі поганими словами))), ми придумали японські клички один одному ,це дуже смішно звучить) Ви можете почути на наших рибальських вилазках. Плюс це люди які не чекають нагород і похвали від людей , а хочуть щоб хтось з вище їх зацінив і поставив лайк в їхніх грішних душах))) звідти і появилась назва <SamUrAi>))) .
Отже почну розповідь як організовувався фестиваль : Так як один з нас член клубу ЛКАВ ,то організував зустріч СамУрАїв з президентом ЛКАВ Андрієм Ханасом (між активістами знайомий як «Мамай»). Він як майстер своєї справи відразу нас підтримав і вніс свої дуже важливі доповнення. Так ми почали разом організовувати свято для дітей! Андрій «Мамай» підтягнув дуже багато спонсорів, ми в свою чергу організували транспорт ,робили пам’ятні значки. Разом збирали кошти на дитяче свято, купляли продукти і т.д. Дуже допомогли люди які перераховували кошти на карту П.Б. і давали готівку для дитячого свята.
Ще ми зробили пару зустрічей з уточненнями і організацією (ми реально дуже переживали , тільки Андрійко Мамай нас заспокоював і говорив , хлопаки ви самі не знаєте в що ви влипли))).
В суботу зранку Ми з Мамаєм і Григоровичем вже ходили по базарі і скупляли продукти для дітей . З Андрія торгами нас чуть не вигнали з Шувару))). Скупившись їдемо швиденько на водойму «Калина» що в с. Долиняни Городоцького р-н.
Розпакувавшись зустрічаємо учасників що приїхали з ночівлею ,щоб допомогти нам підготуватись заздалегідь. Оглянули територію ,зібрались думками як все має відбуватись, почали обловлювати перспективні місця ,результат вражав, рибка активно ловилась цілий вечір. В вечері посортували спонсорські подарунки для дітей ,а їх було дуже багато!!! Пізно вночі полягали спати, хоча дехто ще обдумував рибальську стратегію))) і не давав заснути).
Прокинувшись від того що хтось кричав давай підсак , вискочив з будки і зрозумів що сон на природі більше ніж реалій))) після чого вже сон не брав).
Попивши з друзями чаю,кави ,ми почали працювати ,хтось чистив картоплю, а хтось з ранніми учасниками мастив канапки.
Невдовзі приїхав наш шеф-повар РОМАН з донечками помічницями і процес підготовки пішов як по маргарині))).
Почали підтягуватись учасники , помічники серед яких була і моя кохана дружина) (за що від імені організаторів Велике Дякую всім жінкам які нам помогли ,бо фізично без жіночої підтримки ми б не справились).
Подзвонив Сенсей-Сан сказав що він з дітьми вже під’їжає , що треба виїхати до траси і провести їх до водойми. Скочивши на СамУрАйського коня , поїхав зустрічати дітей .
Діти вийшли з автобуса. Привітавшись, почув перші слова: чувак дай на моті покататись ,тут зрозумів що нам кранти ))) . Коли діти підійшли до нашого табору їх зустріли рибалки-учасники , між ними промайнуло щось неймовірне словами не переказати , це був зоровий контакт, діти з зацікавленням роздивлялись нас ,а ми їх .
Провівши урочисту частину нашого фестиваль-семінару, хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих воїнів, заспівали гімн України, пояснили що до чого надали зовсім маленький інструктаж і наказали, відпочивати по максимуму))).
Почали наш дружній пікнік з частування чаєм з канапками. Рибальська атмосфера зробила свою справу і взяла верх , діти почали підтягуватись помаленьку до рибаків які почали ловити рибу. Якось все само організувалось без лишньої допомоги ,хтось пішов на поплавок ,хтось на фідер , а хтось пішов довкола озера з спінінгістами.
Спінінгісти відразу приманили дітей своїми приманками ))). Рибаки ставши на точку в один ряд розпочали ловлю, діти самостійно розприділись з ким вони хочуть ловити . До мене ж підійшов хлопчина той що хотів у мене взяти байк покататись))) Звісно дав йому свої снасті замість мотоцикла ))) і почав пояснювати як робити правильну проводку показувати на які приманки ловити, як знайти місце де стоїть риба ,під час того ми дуже здружилися. У спортсменів-спінінгістів подекуди проскакував окунь діти бігали фоткатись , у нас був повний нуль , жара брала своє (. В один момент перейшов на рівномірку з довгими паузами і тут є удар, щучка з 300 грам повисла на іншому кінці шнура, відповідно передав спін учневі Роману ,щоб він виважив рибу ). Ніколи не забуду ці емоції які побачив ,відразу повернувся в дитинство і згадав себе коли зловив першу щуку))). Після чого Роман самостійно зловив окуня!!! Далі ще пару окунів зловили разом, короче кажучи місія виконана))) з першої зарплати він верняк купить собі спінінг))) .
Подзвонив Мамай що наш шеф-повар Роман вже доварює юшку і ми зібрались на обід. Розказавши дітям про секретну точку яка знаходиться біля табору))) ми швиденько доставили їх до столу))). Обід пройшов швидко, так як діти вже були в процесі лову і хотіли тримати в руках не ложку а спінінг,фідер чи поплавчанку))). Після обіду ми ще походили трохи по березі ,бо діти не давали спокою і постійно хотіли ловити рибу))) .
Коли жара взяла своє , рибка клювала чим раз тим менше (((, але ми не розгубились . Знайшовши пару тичок для фасолі))) і змотавши скотчем типу сітку , ми створили аля волейбольне поле . Діти підтягнулись до нас моментально і зробили такий собі турнір по волейболу))).
Після чого був дуже смачнющий плов з салатом від шеф-повара і його помічників. Діти знову витягнули нас на рибалку , де ще зловили пару окунів і щучку грам 100.
Водій з автобуса подзвонив що вже під’їжає і треба було помаленьку збиратись(((.
Зібравшись ,зробили загальну фотографію, подякували дітям, учасникам, спонсорам і організаторам.
У клубі «ЛКАВ» і команди «SamUrAi» був ще один сюрприз для дітей і учасників, а саме подарунки від спонсорів і організаторів які ми фасували цілий вечір))).
Реакції дітей від чудово проведеного дня з рибаками і подарунками не було меж , це щось надзвичайне, стільки щирих усмішок ми ще не бачили))) .
Отримавши подарунки діти в один голос почали Дякувати ,емоції зашкалювали, це було щось неймовірне що запам’ятається на все життя . у кожного хто був на фестиваль-симінарі «Перша рибалка» появилась маленька іскорка в очах і кожен зрозумів для чого він тут і для чого це все робив!!!
> Звіти організаторів і учасників тут -------- http://www.active.lviv.ua/topic-t11210.html?sid=4d35d8844e056bb19e5ad66f2d578e96

> Фото від ЛКАВ тут -------- https://www.facebook.com/pg/%D0%9B%D0%9A%D0%90%D0%92-155800247874216/photos/?tab=album&album_id=1356569224463973

> Фото і відео від «SamUrAi» поки редагується --------- https://www.facebook.com/Samurai-444797849200539Так пройшов наш незабутній день, який нам подарували діти зі школи-інтернату №1 I-III ст. ім. Б.І.Антонича м.Львова
ЛКАВ та команда "SamUrAi" обіцяєм, що зовсім скоро, після літніх канікул ми знову зустрінемся з нашими малими друзями, але вже ще більшою компанією !!!


ЛКАВ та команда "SamUrAi" щиро дякують:

Адміністрації водойми, в особі пана Калини, за надану водойму та умови для проведення свята.
компанії "ІБІС", за наданий реманент для дітей та подарунки для свіх рибалок.
компанії "CHOCO BOOM", за солодощі для дітей.
компаніям "БЕРТА" та "Болеро Сервіс", за надані солодощі для дітей.
компанії "Карпатська Джерельна", за воду та смаколики для дітей.
Прокопюк Юрію, за солодощі для дітей.
Овсяник Богдану, за солодощі для дітей.
Офік Юрію, за смачнюще печиво для дітей.
Кметь Роману, за транспортну допомогу з збору та доставки продукції на свято.
Краєву Олександру, за надану аудіо апаратуру.
ПОВАРУ РОМАНУ ЗА САЧНЮЩІ ТА КОРИСНІ НАЇДКИ.
Дружинам наших форумчан, які долучилися і дууууже багато допомогли на фесті.
Товаришу шефа-Романа, за надані банани для дітей.
Людям, які в той день кинули свої справи і приїхали, щоб створити свято для дітей
Всім учасникам, хто в той день прибув на водойму і всяко допоміг в проведенні свята.
Всім тим людям, які незмогли через якісь різні обставини приїхати і долучитися до свята для дітей.


Величезна і щира подяка тим людям ,які переказали кошти на допомогу фесту:

1. Веретюк Ігор Анатолійович-----1000грн
2. Озеров Павло Вячеславович-----400грн
3. Гутей Володимир Володимирович-----200грн готівка
4. Анонім-----400грн
5. Болехівська Галина Іванівна-----100грн
6. SamUrAi-----1000грн готівка
7. Драгинич Лариса Леонідівна-----100грн
8. Стравінська Тетяна Іванівна-----100грн
9. Березький Юрій Вікторович-----300грн
10. Нестеренко Назар-----200грн
11. Кишко Віталій-----100грн готівка
12. Козак Ігор Петрович-----200грн
13. Ковальчук Юрій Олександрович-----700грн
14. Шемечко Юрій Степанович-----100грн
15. SamUrAi-----1000грн готівка
16. Віжанський Віталій Володимирович-----100грн
17. Герик Віктор-----100грн готівка


Друзі, ще раз всім дякую!!!!

З повагою Ваш Blackwolf

Аватар користувача
Blackwolf
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 140
З нами з: 19.05.2009 12:13 pm
Звідки: м.Львів

Re: Фестиваль для дітей зі школи-інтернату "Перша рибалка"

» 17.06.2017 01:10 pm

Добрий день! Ніхто випадково незабрав маховку Корморан 5 м, а то маю хіба чохол))
Ось така

ЗображенняЗображення

А може миші з"їли))

Аватар користувача
v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 399
З нами з: 08.03.2008 05:14 pm
Звідки: Львів-Зимна Вода


Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron