Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Жовківський р-н.

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Жовківський р-н.

» 13.12.2007 02:08 pm

Запізнілий звіт про відкриття полювання на пернату дичину.
На місце вирушили вдвох ще у пятницю, щоб зайняти територію для табору(що було дуже привильно - людей тьма) і половити коропа. До 18 год. вже стояв наш чималенький табір, прикормлені місця для коропа, і закинуті снасті. Зі спокійною душею можна було приступати до вечері.
.JPG
Наш "Вігвам"
.JPG
Прикормка
.JPG
"Сотка" Зубрівочки на природі це сила
.JPG
Цього коропця взяв на бойли

В суботу почали підтягуватися інші мисливці, дружини з дітьми, друзі для відзначення великого свята у житті кожного мисливця - Відкриття полювання. Після невеличкої прелюдії в 17.00 розходимося на точки (всі перспективні точки були вже зайняті і ми стали тупо де було місце). 17.50 в когось невитримують нерви і - пішла жара. Про полювання коротко- стріляв багато попадав мало (лисуха+крижень, якого так і незнайшов). Ввечері була смачна юшка, шашлики, печені на вогні овочі, посвята мене у справжні мисливці, горілочка, пісні далеко за північ.
.JPG
Наш колектив
22.JPG
Я і Славік, він присадив мене на полювання
.JPG
Трофеї

.JPG
Юшка за фірмовим рецептом
.JPG
Щоб стати справжнім мисливцем треба було поцілувати лиску під хвіст і грохнути повний стакан

Вранішню зорьку я звичайно проспав(тай був непроглядний туман)
12.00 З купою вражень, легким серцем та тяжкою головою поїхав додому. Свято відкриття пройшло на УРА!!!

Андрій К.

Повідомлення: 142

Re: Жовківський р-н.

» 13.12.2007 02:14 pm

Забув сказати, полювали на ставах рибгоспу біля с.Кунин

Андрій К.

» 11.08.2008 09:53 am

Відкривалися ми біля Кунина, як завжди хтось не втримався і почали стріляти десь 17:30, коли ми вийшли на стави ближче до 18:00 , вже нічого не літало, через кілька хвилин друг зразу з першого пострілу взяв крякву, і більше нічого небуло , ближче до вечора невтримались і почали стріляти лисуху. Я за вечір зробив два постріли , і то лишби стрільнути.

Мисливців було не багато, не в порівняння з минулом роком коли не було де стати.

Зранку після дощу аналогічно , качки небуло , руки чесались я взяв лисуху.

Отже за два дні на троїх один крижень , три лисухи, і з десяток карпиків( купили в місцевих).

отож відпочили прекрасно, одне бентежить де ж качка... що будем робити дальше ...
Востаннє редагувалось yurik_lviv в 11.08.2008 11:19 am, всього редагувалось 1 раз.

yurik_lviv

Повідомлення: 20

» 11.08.2008 04:31 pm

Наша компанія цього року також відкривалася в цих угіддях, нажаль я зміг приєднатися до всіх тільки в неділю.
Всі були страшно роздратовані тим, що почали стріляти 17.30. :twisted: , ти тільки починаєш виходити на дамбу - а тут вже стріляють і перший самий "смачний" льот коту під хвіст.
Взагалі не перестаю дивуватися безкультурністю (я це називаю бичізмом) наших людей і мисливців зокрема, як можна виходити із зброєю в руках і "немичати", стріляти по воді коли кругом люди і тішитись який ти класний мисливець. Це так ліричний відступ.
Відкрився я в неділю, у заліку одна лисуха. Взагалі неможна сказати, що качки нема. Прольоти були і досить непогані але снайперські навики бажають бути кращими :D
На мою думку відкриття полювання - це перш за все свято, а не полювання (каламбурчик получився :) )
Вітаю всіх з відкриттям, з полем!!!

Андрій К.

» 18.08.2008 10:35 am

В суботу знову полювали в цих угіддях, нажали забули фотік тому звіт буде не таким прикольним як про Чорний Острів :D
На стави я приїхав ще у пятницю, батько давно просився на рибалку.Спека страшна - риба неловиться, качка нелітає (за вечір небачив жодного прольоту), вся надія на вранішню зорьку.
В суботу в 5,00 приїхав напарник, випиваємо по горнятку чаю і на дамбу. А там :shock: мисливців більше ніж на відкриття, кожних 10-15 метрів стрілок. Почали стріляти також по темному. Знаходжу вільне місце і за хвилин десять збиваю на воду лисуху (йшла невисоко але зустрічна), дякую сусіду з лайкою подала. Льот продовжується летять крижні, чирки але в більшості лисухи, палять з усіх сторін з неба свинцевий дощ (якось некомфортно). Налітає ще одна лисуха - мажу.
В 6.00 на дамбі зявилися єгеря, всі документи в машині, з напарником (в нього ще пусто) йдемо за документами вертаємося не туди де стояла вся масса мисливців а подалі - міні дамба розділяє два ставки. Через пару хвилин лисуха - Славік (мій напарник по полюванню і роботі) стріляє і лисуха падає майже під ноги :D прекрасний постріл.
Проходить десь півгодини в мене з-за спини вилітає два чирка. Знову Славік. Підранок падає на воду і відразу в камиш, поки я добирав підранка Славік знову сріляє чирка-на цей раз чисто.
Далі була черга обідних промахів, крижні налітали стайками по 3-4 шт але всі в бронежилетах :D
Все збираємося виходити і тут налітає стая лисухи штук шість .......... мій перший дуплет, дві лисухи намертво падають одна за другою.
На цьому полювання закінчилося добули на двох два чирка і чотири лисухи, а крижні ще будуть....
Всіх з полем!

Андрій К.

» 26.08.2008 10:58 am

Знову на вихідних був тут.
Субота ранок, льот слабий, я практично з нулем (крижень якого привласнив сусід :) і незнайдений голуб), у напарника дві лисухи, бачили дві зграйки крижнів але поза зоною пострілів.
Субота вечір, нуль...
Неділя вечір, нуль...
Угіддя вже приїлися, хочу на нове місце. Наступне полювання буде мабуть на Сухоріччі, або якщо незаперечуєте впадемо на хвіст комусь із форумчан.
В Кунин повернуся вже на перельотну, минулого року крижнів було досить і кілька разів бачив гусей.

Андрій К.

» 02.09.2008 10:42 am

Оскільки з шановним товариствим виїхати невдалося, я планував виїзд в Сухоріччя, але нічний дощ(минулого року добряче загруз) і відсутність компанії (якось некомфортно самому по камишах лазити в темноті) перекреслили мої плани і поїхав я знову в Кунин.
Субота ранок в 5,00 вже стою на дамбі, ще по темному бачу над камишом крижня але нестріляю, знаю 100% що незнайду. І все, за зорьку небачу жодної качки. Десь 8,00 переходжу на одне цікаве місце, і чудо :D налітає грубезний крижень, без шансу - перший крижак в цьому році. Далі пішло веселіше :D . Налітає стайка чирків, штук вісім - мажу. За хвилин 10 литить качка (мисливець поруч сказав що то була чорнуха) стріляю, падає поруч, в метрах десяти в камиш, шукав я, шукав сусід, шукала сусідська собака (молоденька лайка, в цей день вперше подала з води чирка, господар аж світився від радості) але марно. :( :( :(
Більше нестріляв.
П.С. Наступного разу без фотіка навіть непоїду :D
П.С.2. Варили вдома суп з крижня...ММММММММММММММММММ..........

Андрій К.

» 29.09.2008 11:31 am

Субота 27-го. Нейгірше моє полювання за всю історію.
Зранку підйом, швидкі збори і в 5,00 я вже в дорозі. На вїзді в Крехів влітаю в яму - бридкий звук і розірвана передня шина :evil: (знаю, що там є яма, повільно їхав), ну де наше не пропадало швиденько дістаю запаску, домкрат і до роботи. Перший болт, други і упс :twisted: :twisted: зрізаються грані балонного ключа. Починаю нервувати. Через півгодини вдалося зупинити рибаків, позичили ключ. Піднімаю машину - вона зривається з домкрата :twisted: :twisted: :twisted: - нервуюсь ще більше. Але богу дякувати закінчую роботу і на полювання.
Поки приїхав в угіддя вже розвиднілось. Виходже скоренько на стави - а їх нема :shock: З 10 ставів залишився один найбільший всі решта спущені. На воді досить багато качки, але сидить твердо, підніметься пролетить пару метрів і сідає. В небі пролітало досить багато табунців, але йшли дуже високо - стріляти нереально. Бачив стаю гусей, ті йшли ще вище. Взагалі на ставах було дуже багато всіляких птахів - сірі і білі чаплі, лебеді, чорні лелеки, бекаси, купа всяких різних чайок, різні хижі птахи.
Були мисливці з чучелами але мені здалося, що манили вони гусячим манком. Хоч одна невеличка стайка таки підійшла.
Отаке видалося полювання.

Андрій К.

» 17.11.2008 10:49 am

Был 15.11.08 в этих местах, спущены все озера, кинули чучела в одном из озер где осталась "калюжка" метров 20х20 , просидели 2-3 часа ни одной качки не увидено.

yurik_lviv

Повідомлення: 20

» 07.09.2009 09:27 pm

В суботу 5.09.09 був біля Кунина на першому ставі.
Став величенький, тому взяв човна, бо собаки ще не маю. Приїхав біля 17.00. Було багато лисухи, але вся трималася подалі від берега. Вирішив човником до неї :boat1 . Поки надував човна почали сходитись мисливці. Загалом було десь чоловік з 10-12, були і з песиками.
Потім ще хтось човником поплив. Підкрався до зграйки... :boat2 а вона не дурна :!: Почався льот. Я з човна стріляю, а решту з берега. Наробили шуму :lol: а впало тільки по дві лисухи у двох мисливців з берега. Я як завжди мазав :rage
Були на воді і крижні, але не багато. На сусідніх ставках взагалі пусто. Один (з більших) стоїть спущений, а другий спускають.
Напевно там полювати вже не буде на що :(
Отак я без трофеїв і повернувся додому.

Челентано

Повідомлення: 26

» 08.09.2009 12:43 pm

Ліпше пізно ніж ніколи :)
Були в Кунині 29.08 льоту практично небуло, ще по темному налетіли три крижні і один з них впав. Через кілька хвилин товариш збив чирка, потім мажемо ще по одному крижню і все далі до 10.00 на нас нічого неналетіло, лисуха нелітала взагалі (Вся сидить в камишах або на великій воді)
Кілька фоток
2.JPG
.JPG
.JPG

.JPG
.JPG

06.09 поїхав сам. Відразу пішов на великий став льоту небуло взагалі, якби не добрий чоловік з лодкою поїхав би порожнім. Повторилася картина описана вище - зігнали лисуху лодкою, то летіло непогано , вдалося двох збити.

Андрій К.

» 28.12.2012 05:58 pm

Відкриття на пушного та ще одне полювання
Пишу з запізненням за шо і перепрошую,але муза прелетіла тільки сьогодні :D
Полювали в угіддях Жовківського УТМР.Вирушили з Львова у 7.00 зустрілись на трассі з місцевим перевіренним в боях мисливським коллективом та поїхали в угіддя.На місці інструктаж,шанування мисливських традицій,все як завжди та вийшли в поля.Брали невелики, зарощі рідкими деревами та кущами овраги.Пройшли десь п"ять таких місць. Допомагали нам в тому легева та дві лайки. Собачки відпрацювали на всі 100%.Загалом було взято 7 лисиць та 3 зайці, про шо отримали велику подяку від егерей за зачистку территорії від шкідливих хижаків, за чаркою чаю в кінці полювання :roll:
На наступний тиждень коли почалися морози заяць перейшов блище до хат та городів. Ходили по травах біля села.Було багато підь"омів але взяли тільки 3 зайці.Глибокий та скрипучий сніг перешкоджав в тому.Собакам теж працювати в таких умовах було важко.Але полювання вдалося,ноги вбиті,морди червоні :lol: Ні пуха ні пера!!!
27EFZ9P7P9M.jpg
x_bcaac3fc.jpg
iXK7XacYiPY.jpg

Дмитрий
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 131

» 02.04.2015 09:09 am

Щоб трохи "розкачати" тему, закинемо і ми...)
Закрилися цього року в с.Бишків!
Зображення
Зображення

YuraLviv

Повідомлення: 7

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей