Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Діалог з Майданівською дільницею МРГ "Старичі"

Re: Діалог з Майданівською дільницею МРГ "Старичі"

» 28.05.2018 02:06 pm

Доброго дня! Хочу запитати в адміністрації, чи можна забронювати місце, якщо можна, то за яким номером телефону? Не дуже хочеться приїхати - розвернутися та піти, бо все зайнято. Можу зробити часткову передоплату на карточку за бронювання. Чи можна в секторі на мангалі готувати?

Карпуша

Повідомлення: 18

» 30.05.2018 06:59 pm

Привіт. 0988303454 це телефон на "шлакбаум". За словами охоронця, можна передзвонити і забронювати сектор, але тільки у будній день!

Андрій К.

Повідомлення: 145

» 30.05.2018 08:59 pm

Якщо т.зв. адміністрація читає - може все ж видалити попередній пост і вломити тому охоронцю, за словами якого можливе бронювання !!!
Згідно з озвученими правилами, попереднє бронювання НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ, оскільки призводить до зловживань тих же охоронців!
На практиці це виглядає так: на пропуску кажуть, що місць немає. Насправді, озеро напів пусте, а номерки приховані в інтересах невідомо кого за пару гривень в кишеню!!!
Може краще переглянути абсурдну заборону використання корабликів, хоча б після завершення нересту?! Мотивація - "я не маю, нехай ніхто не використовує" чи "рівні умови" (якість снастей і екіпіровки теж колись рівнятимемо?!)- це повний ідіотизм!
Значна частина постійних, перевірених і порядних рибаків спеціально купляли кораблики під це озеро. Вони завжди сприяли будь-яким управлінцям водойми в заходах охорони (виявлення сіток, браків та ін), їх кошти багато років працювали на благо цих озер. Немотивавано перекреслити цілий процес з використанням корабликів, який нікому не наносить жодної шкоди, і не врахувати інтереси багаторічних клієнтів - це не правильно і не порядно!

обурений

Повідомлення: 32

» 31.05.2018 08:23 pm

ЄЄЄЄЄЄЄ......... То, якась притензія до мене? Просто поділився інфою.....
А правил тре дотримуватись, однозначно..... Не порушувати норм вилову, кількості снастей, не смітити, не шуміти і т.д.
П.С. Дозволю собі висловити думку на рахунок корабликів. Думаю, всі погодяться, що кораблик суттєво підвищує шанси на покльовку хорошого коропа.
Але з іншого боку, я жодного разу не бачив випущеного коропа на Майдані (не стверджую, що всі забирають рибу. Але за десятки рибалок на майдані, я такого не бачив). Але неодноразово чув, про десятки кг забраної риби...
Такою є моя думка

Андрій К.

» 01.06.2018 07:46 pm

Х.. то хто читає й реагує!
Справжня галицька натура - "кораблик суттєво підвищує шанси на покльовку хорошого коропа" - але я його не маю, тому підтримую заборону! А хороший карповий спінінг не підвищує?! Теж заборонити?! Гачок на оснастці теж підвищує! Давайте не будем вдосконалюватись і всі витягнем "бамбучки" й "ленінградки".
"Я не бачив як відпускають ..." - значить це має бути абсолютною істиною і не інакше!

обурений

Повідомлення: 32

» 02.06.2018 09:56 am

.. то хто читає й реагує!
Справжня галицька натура - "кораблик суттєво підвищує шанси на покльовку хорошого коропа" - але я його не маю, тому підтримую заборону! А хороший карповий спінінг не підвищує?! Теж заборонити?! Гачок на оснастці теж підвищує! Давайте не будем вдосконалюватись і всі витягнем "бамбучки" й "ленінградки".
"Я не бачив як відпускають ..." - значить це має бути абсолютною істиною і не інакше!

Доброго здоров'я! В кожного власника на водоймі існують свої правила. Захоче та введе правила ловлі без гачка - це його особисте. Ви або приймаєте ці правила, та їдете на риболовлю, або не приймаєте - і не їдете, а їдете туда, де Вам зручно і комфортно. Мені особисто не подобаються правила на деяких водоймах, але я розумію, що я туда не копійки не вклав, це приватна власність, це правила цього власника. Я просто туда не їду. У Вас є в родині правила? Уявіть собі, що Ви запросили гостей, а у Вас є правило, по хаті ходити тільки босоніж, але всі гості ходять в мештах.. А ще краще - візьміть в оренду став, та запровадьте свої правила. Але на Вашу думку простіше людину, яка лишила номер телофона та інших лайном позакидати.
Гарного всім настрою. НХНЛ. :D

Карпуша

Повідомлення: 18

» 02.06.2018 02:56 pm

.. то хто читає й реагує!

Не зрозуміли ви того, що я хотів сказати. А сперечатися і доказувати щось, не маю ніякого бажання. Дякую за увагу!

Андрій К.

» 02.06.2018 06:03 pm

Сьогодні повернувся з Майдану.Корабликами возять як має бути.7 патиків теж в єгеря питань не викликає.В садки лазить вибірково головне забирайте сміття.До слова в пятницю після обіду лишались вільними 3 містки.Водойма 100% комерційна касу збирають нормальну закінчаться тузіки привезуть з Янова свіжих

Genyk

Повідомлення: 22

ОГОЛОШЕННЯ

» 14.01.2019 10:42 am

Майданівська дільниця МРГ "Старичі" запрошує на "Йорданські св'яткування", які відбудуться 19.01.2019 року о 13-00 за адресою: с.Верещиця, вул. Майдан, 6 (став №5).
В програмі св'яткування:
- богослужіння
- осв'ячення води
- купання в ополонці
- виїзна торгівля
- колядки
- св'яткова ватра
Раді бачити вас у нас на св'яті.
Адміністрація Майданівсбкої дільниці МРГ "Старичі"
контактний телефон -0988303454

Олексій Дзизюк

Повідомлення: 5

» 19.03.2019 09:24 pm

Яка ціна риболовлі на даний час до 1 квітня? Дякую!

vоlvо :

Повідомлення: 17

» 19.03.2019 10:42 pm

180 грн. для членів товариства.
250 грн. для всіх решта. :)
Інформація від моіх колег, яки на тому тижні були там на рибалці.
Востаннє редагувалось ялок 33 в 23.03.2019 03:02 pm, всього редагувалось 1 раз.

ялок 33

Повідомлення: 171

» 19.03.2019 11:46 pm

Дякую, хай чупачупси купують!

vоlvо :

Повідомлення: 17

» 20.03.2019 01:57 am

нащо купувати ? там напевно в ту ціну "таке" входить , що пів львова свої чупа чупси привезе ... :laugh1

Дмитро Львів

Повідомлення: 4

» 04.02.2020 02:25 pm

Добрий день. Яка ціна риболовлі на 2020 рік?

Roman Tkach

Повідомлення: 1

Поперед.

Повернутись в Майдан

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей