Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Депутати.Еконагляд.Гроші.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Депутати.Еконагляд.Гроші.

» 04.03.2017 11:32 pm

Пару місяців тому мене покликали на зустріч по питанням ЕКОЛОГІЇ обл.Кінцевим продуктом якої мав бути розподіл коштів.Десь 30 хв я тупо не міг зрозуміти куди я потрапив.Маючи певні розумові здібності та логіку я робив висновок ЩО:
1.Екологія займається 3 пріорітетними речима!
а.Охорона і відтворення
б.Освіта
с.Наукова діяльність.
Слухаючи 30 хв про те,що треба виділити кошти на каналізацію і закупівлю сміттєвозів ми почали кіпіш.Я ,Рома Депа,почали чітко вимагати відкладення коштів на охорону(рибінспекція) і на зариблення наших річок.Яке не відбувалось за часів України НІКОЛИ!Суму яку ми вирвали тоді акурат хватило б на 3 човни з моторами і 1 джип аля Л200(б.у)=1 млн.грн(37000 баксів на 2017 рік) включно з бензином.На зариблення погодились,але попросили програму-що ,куди і скільки...
Програму Депа разом з рибінспекторами і акворозвідниками зробив.Вся програма 3,5 млн.грн,яка має наукове підтвердження і базується на досвіді всіх розводчиків риби.Вихід-протягом 3-4 років риби буде тьма(так як станом на 1990 р.).Вирішили навіть проблему з аборигенними рибами-судак,сом,лящ,з язем проблема найдорожча.
Це все планувалось і обговорювалось на зустрічі в 2016 році,в будуванні бюджету ЕКОЛОГІЇ на 2017 рік....І що ми отримали :twisted:
На охорону-0 грн :!:
на відтворення -0 грн. :!:
І це при тому що вони розписали 106 млн.грн...Це просто пипець,це уроди,які дупля не ріжуть в своїх функціях.Вони виділили на каналізацію 40 млн.І покупку 9 смітєвозів -по 2 500 000 за шт. Я чітко розумію що гроші закопані в землю і машини куплені на відкати дають тим сапієнсам хліб з маслом.Я не можу зрозуміти чому вони не виділили тих 3% на рибу???.Я збираюсь писати в всі вищі органи про корупцію і некомпетентність цього незрозумілого управління,тих депутатів...
Хто мені підкаже що робити?Бо мене тупо розриває від того що роблять ці бурлаки і раби гаманця.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей