Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карп-фідер

Все про донні снасті

Карп-фідер

» 06.12.2016 05:15 pm

Всім привіт!

Пропоную розпочати тему по карп-фідеру, оскільки це є окрема гілка в фідерній риболовлі зі своїми нюансами.

І розпочну я ця тему з досить актуального для мене запитання - снасть для максимальної дальності забросу (100+ метрів).

Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, яку снасть ви використовуєте для максимальної дальності забросу фідером:

1) Удилище - марка, тип
2) Катушка - марка, тип
3) Жилка (чи шнур) - марка, діаметр
4) Шок-лідер - тип, марка, діаметр

Наперед вдячний!
Всім вдалого пересиджування зими :lol:

Meshok
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 213

Re: Карп-фідер

» 07.12.2016 12:49 am

Meshok написав:Всім привіт!

Пропоную розпочати тему по карп-фідеру, оскільки це є окрема гілка в фідерній риболовлі зі своїми нюансами.

І розпочну я ця тему з досить актуального для мене запитання - снасть для максимальної дальності забросу (100+ метрів).

Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, яку снасть ви використовуєте для максимальної дальності забросу фідером:

1) Удилище - марка, тип
2) Катушка - марка, тип
3) Жилка (чи шнур) - марка, діаметр
4) Шок-лідер - тип, марка, діаметр

Наперед вдячний!
Всім вдалого пересиджування зими :lol:

Я з відкриттям біля Рівне цього сезону карподромчика поліз в СПРО,там їх для тих цілей багато моделів на любий смак,любий тип закидання,і любу вагу риболова.Катушки ті ,що і в карпфішінгу,в мому випадку Даіва Віндкаст Z і добрав Шімановську Ультегру 5500.Однозначно жилка,шок - любий бюджетний 0.20 шнуртемного кольору.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 253

» 07.12.2016 11:16 am

Дякую!!
Я теж приліз в СПРО.
Цього року мав постійні проблеми з шоком - часто утворював бороду (але він був напевно занадто грубий). На коропових удилищах ніколи не мав таких проблем, а тут що не виїзд, то якась халепа. Тому, дуже цікаво, який досвід в інших і які комбінації снастей найменш проблемні :) треба за зиму оновити катушку + жилку + шок.

Meshok

» 07.12.2016 12:32 pm

Meshok написав:Дякую!!
Я теж приліз в СПРО.
Цього року мав постійні проблеми з шоком - часто утворював бороду (але він був напевно занадто грубий). На коропових удилищах ніколи не мав таких проблем, а тут що не виїзд, то якась халепа. Тому, дуже цікаво, який досвід в інших і які комбінації снастей найменш проблемні :) треба за зиму оновити катушку + жилку + шок.

Шок не грубий а занадто довгий.При закиданні оснастка тяне а перше фідерне кольцо не встигає пропусти через себе факел шнура,що злітає з шпулі,при вкороченні шоку до 6метрів і більш плавнішого в порівнянні з карповиком закиду —проблема зникає.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 09.12.2016 10:58 am

Тепер все зрозуміло! :)
В мене був ближче до 9-10 метрів шок і явно грубший за 0.2
Дякую!

Meshok

» 09.12.2016 11:22 am

Всім привіт! Ще раніше чув що шок має бути 2 вудилаща, тобто якщо фідер 3,90 то шока 7,80 м, повністю вистачає. Наразі так ловлю, проблем з бородами нема.

Wow@

Повідомлення: 203

» 09.12.2016 11:27 am

Wow@ написав:Всім привіт! Ще раніше чув що шок має бути 2 вудилаща, тобто якщо фідер 3,90 то шока 7,80 м, повністю вистачає. Наразі так ловлю, проблем з бородами нема.

Ну, на короповику в мене х3 вудилища шок.

Meshok

» 09.12.2016 11:21 pm

З мого досвіду причин може бути декілька,
1. Багато шнура або лески намотано на шпулю
2.Покручений шнур .
3.Катушка погано укладує шнур або леску , получається сброс петель
4.Неправильний вузол шок лідера і основи і за цей вузол чіпляється шок і знову зкидає петлю.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1474

» 11.12.2016 10:44 am

Meshok написав:
Wow@ написав:Всім привіт! Ще раніше чув що шок має бути 2 вудилаща, тобто якщо фідер 3,90 то шока 7,80 м, повністю вистачає. Наразі так ловлю, проблем з бородами нема.

Ну, на короповику в мене х3 вудилища шок.

Для карпового трохи забагато шоку. Тонший шнур - меньше гальмує при виході через кільця. Відповідно для карпфідера ставлю 1-ну довжену. :)

Кот Баюн

Повідомлення: 319

» 11.12.2016 06:18 pm

Я ставлю шоклідер в півтори вудилища, поки-що все нормально без борід в якості шнура ставлю шнур 0,18-0,2. Як основу використовую тоненький шнур або жилку 0,2-0,22. Катушка СПРО спеціал фідер від Доме Габора з низькопрофільними шпулями 5500 вони є з бейтранером і без. Так важкуваті, але ж карп-фідер не спінінг весь час в руках не тримаєш.

Роман Григорович

Повідомлення: 227

» 12.12.2016 11:36 pm

ОКСИГЕН написав:З мого досвіду причин може бути декілька,
1. Багато шнура або лески намотано на шпулю
2.Покручений шнур .
3.Катушка погано укладує шнур або леску , получається сброс петель
4.Неправильний вузол шок лідера і основи і за цей вузол чіпляється шок і знову зкидає петлю.

1 - точно не багато
2 - та, ніби, не був.. хоча він пару рокі лежав без діла, поки я його не знайшов )
3 - та, ніби, нормально вкладала років так 6 :)
4 - а ось тут може бути... з вузлами в мене ще не все так гладко..

Meshok

» 13.12.2016 12:41 am

Meshok написав:4 - а ось тут може бути... з вузлами в мене ще не все так гладко..

Трохи дивно це чути від людини,що в 2014,15,16 роках приймала участь в змаганнях(марафон), які включають в себе використання щок лідера,а значить відповідно і правильність в"язання вузлів.Там є стільки всього,що потрібно відпрацьовувати і над чим тренуватись,що тратити 3 роки на вузли трохи довгий срок.
Я особисто навіть в класичному фідері ловлю на відносно тоненькі кіслотні шнури з використанням темного чуть грубшого шоклідера. Вяжусь "морковкою" 11 витків в одну і 4 в іншу сторону,затягую вузол на сухо так як це не жилка і нема риску її перепалити при затяжці.Деколи буває що витки добре не влягаються і приходиться перев"язувати по 2-3 рази,але в кінцевому результаті при такій пропорції витків вузол виходить конусний,але тоненький і видовжений як вістря стріли тому при вильоті через маленькі кільця лайтових фідерів його взагалі не чути.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 13.12.2016 01:33 pm

ttearjerker написав:
Meshok написав:4 - а ось тут може бути... з вузлами в мене ще не все так гладко..

Трохи дивно це чути від людини,що в 2014,15,16 роках приймала участь в змаганнях(марафон), які включають в себе використання щок лідера,а значить відповідно і правильність в"язання вузлів.Там є стільки всього,що потрібно відпрацьовувати і над чим тренуватись,що тратити 3 роки на вузли трохи довгий срок.
Я особисто навіть в класичному фідері ловлю на відносно тоненькі кіслотні шнури з використанням темного чуть грубшого шоклідера. Вяжусь "морковкою" 11 витків в одну і 4 в іншу сторону,затягую вузол на сухо так як це не жилка і нема риску її перепалити при затяжці.Деколи буває що витки добре не влягаються і приходиться перев"язувати по 2-3 рази,але в кінцевому результаті при такій пропорції витків вузол виходить конусний,але тоненький і видовжений як вістря стріли тому при вильоті через маленькі кільця лайтових фідерів його взагалі не чути.

Дякую за пораду про "моркву". Я переважно робив багато витків в одну сторону і трошки менше в іншу. Якщо рахував, то це було до 10 витків точно..

Людина на змаганнях в 2014 році мала шнур на 1 фідері і жилку на іншому. Шнуром кидав метрів на 65-70. Жилкою не докидував метрів 5-10 з флеткою на 45 грам. Тоді так клювало, що основною задачею було втримання риби на точці.
В 2015 році схема залишилась тою ж. Тільки місце опустилось з 5 на 12 :)
В 2016 році купив СПРО фідер з тестом на 150 чи 170 грам. Зламав його за тиждень до змагань (тут почалась моя чорна полоса). Почав використовувати шок на фідері і з того моменту маю з тими шоками гємор. Я не спортсмен і навряд ним колись стану. Моє основне завдання - отримувати від риболовлі задоволення і відпочивати душею на природі. Цього року я більше нервувався, ніж відпочивав. Тому і завів цю тему про карп-фідер :) Щоб до психотерапевта не йти :lol:

Meshok

» 15.12.2016 10:17 pm

З Нового Року , а може і до Нового плануємо відновити фідерну школу , запрошую всіх . Там про вузли і побалакаєм. Обовязково буде тема карп-фідер , флет .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1474

» 17.12.2016 10:00 pm

ОКСИГЕН написав:З Нового Року , а може і до Нового плануємо відновити фідерну школу , запрошую всіх . Там про вузли і побалакаєм. Обовязково буде тема карп-фідер , флет .

Супер!

Якщо школа буде модульна (можна буе ходити тільки на обрані теми), то я буду :)

Meshok

Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей