Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карп-фідер

Все про донні снасті

Re: Карп-фідер

» 15.01.2017 08:47 pm

Хто може порадити котушку для хевіка? Придбав собі Zemex Rampage 14.2 ft, до 200 гр. Тепер вибираю катуху. Поки що зупинився на Shimano Ultegra XTD 5500. Ось тут вона підозріло дешева. Можливо хтось має досвід використання? Або може порадити альтернативу? Одним словом хотілось би почути відгуки конкретно по даній котушці і впринципі - хто які котушки використовує для карп-фідера/хеві фідера?

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 253

» 16.01.2017 01:21 pm

Mari1yn написав:Хто може порадити котушку для хевіка? Придбав собі Zemex Rampage 14.2 ft, до 200 гр. Тепер вибираю катуху. Поки що зупинився на Shimano Ultegra XTD 5500. Ось тут вона підозріло дешева. Можливо хтось має досвід використання? Або може порадити альтернативу? Одним словом хотілось би почути відгуки конкретно по даній котушці і впринципі - хто які котушки використовує для карп-фідера/хеві фідера?

Фрикціон без бейтраннера і швидкий в цій моделі.Попередня XTB має Instant-Drag(миттєвий тормоз).Це одна з відмінностей.

pavelcn

Повідомлення: 59

» 18.01.2017 01:22 am

Mari1yn написав:Хто може порадити котушку для хевіка? Придбав собі Zemex Rampage 14.2 ft, до 200 гр. Тепер вибираю катуху. Поки що зупинився на Shimano Ultegra XTD 5500. Ось тут вона підозріло дешева. Можливо хтось має досвід використання? Або може порадити альтернативу? Одним словом хотілось би почути відгуки конкретно по даній котушці і впринципі - хто які котушки використовує для карп-фідера/хеві фідера?

Чекаю якраз таку з Англії. Перед цим прийшла Shimano Ultegra 5500 ХТС але це коліщатко переднього бейтранера саме на 5500 шпулі мені не сподобалось тому виставив на продаж.В XTD ще в комплекті йдуть ці вкладиші на шпулю, щоб не модохатись з бекінгом. В мене в 420-му рості три фідера на: SPRO "BIG RIVER PELLET FEEDER XH 4,20 200-300 і на Flagman SHERMAN PRO FEEDER Heavy 4,20m 50/160g буду ставити свої карпові Daiwa windcast Z 5500 так як в цих фідерах перше кольцо стоїть вище,а Ультегру брав на Spro Team Feeder Master Carp LC,бо в неї чуть менша відносно Віндкастів шпуля і буде кращий виліт так як на Габоровському перше кільце хоть і модне,але дуже близько до катушкотримача. На рахунок ссилки- ціна так би мовити як в Європі :D :D :D а далі контрабасіком,так що наложкою щоб не рискувати можеш заказувати.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 18.01.2017 02:42 pm

Цікаво що в цьому відео (мова правда йде про катуху в ромірі Shimano Ultegra XTD 14000) розповідають, що Shimano обіцяє доукомплектувати катушку переднім бетраннером (дивитись з 3,35). Не знаю - правди чи ні. Цікаво чи буде така штуковина реалізована для розміру 5500?

Mari1yn

» 18.01.2017 08:46 pm

Brand New Shimano Ultegra 5500 XTD Reel

The Ultegra XT-D is developed with the carp angler in mind and the new reel will immediatly catch the eye of the avid carp angler because of the improved matt black reel cosmetics. In addition to the new Ultegra reel itself the package is equipped with 1 extra spool and 4 line reducers (2x10.000/2x3.500). The extra spool in combination with the 4 line reducers gives the carp angler the opportunity to fish with different types of lines and respective line capacities according to the actual circumstances on the bank. The multi-disc Instant Drag facility enables a freespool to power setting in just half a turn of the front lever, making it suitable to instantly fight the carp that is on the other end of the line. Packed with unique features like X-Ship, Super Slow Oscillation 50, Aero Wrap II, and Instant Drag the carp angler can be confident to challenge the biggest and most sought after carps of all big lakes and rivers.

Weight: 500g

Ratio: 5,3:1

Line capacity (mm/m): 0.30-390/0.35-290/0.40-210

Line capacity (lb/yds): 10-425/12-315/16-230

Bearings : 1 S-ARB + 3 S SUS & 1 roller bearing
Це опис катушки з магазину в Англії де я брав.Речення, що починається словами The multi-disc Instant Drag описує що в ній швидкий фрікціон напів оборота. Приїде побачу.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 19.01.2017 01:36 pm

ttearjerker написав: В мене в 420-му рості три фідера на: SPRO "BIG RIVER PELLET FEEDER XH 4,20 200-300 і на Flagman SHERMAN PRO FEEDER Heavy 4,20m 50/160g буду ставити свої карпові Daiwa windcast Z 5500 так як в цих фідерах перше кольцо стоїть вище,а Ультегру брав на Spro Team Feeder Master Carp LC,бо в неї чуть менша відносно Віндкастів шпуля і буде кращий виліт так як на Габоровському перше кільце хоть і модне,але дуже близько до катушкотримача.

Я правильно розумію, що розмір і розміщення першого кільця впливає на вибір катушки? Є якась порядна статейка про це?

Meshok

Повідомлення: 213

» 19.01.2017 11:30 pm

Meshok написав:
ttearjerker написав: В мене в 420-му рості три фідера на: SPRO "BIG RIVER PELLET FEEDER XH 4,20 200-300 і на Flagman SHERMAN PRO FEEDER Heavy 4,20m 50/160g буду ставити свої карпові Daiwa windcast Z 5500 так як в цих фідерах перше кольцо стоїть вище,а Ультегру брав на Spro Team Feeder Master Carp LC,бо в неї чуть менша відносно Віндкастів шпуля і буде кращий виліт так як на Габоровському перше кільце хоть і модне,але дуже близько до катушкотримача.

Я правильно розумію, що розмір і розміщення першого кільця впливає на вибір катушки? Є якась порядна статейка про це?

Є три однакових катушки і три фідера з різним розміщенням по висоті першого кільця, і на тому фідері де воно(кільце) саме ближче до катушки, при закиданні чути як перше кільце не встигає ковтнути факел жилки,що злітає з шпулі і є такий специфічний звук тертя,а на двох інших фідерах звуку не має. Які порядні статейки потрібні щоб зрозуміти,що треба підібрати катушку не менш тягову по характеристиках але з меншою по діаметру шпулею,щоб виліт став комфортнішим? Я не теоретик я практик. На цьому популярному останнім часом відео,в момент закидання, якщо слухати на комп"ютері з якісними колонками чути цей звук(наприклад на 9хв до 9,09).https://www.youtube.com/watch?v=dSnc9d36Eis

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 20.01.2017 12:13 pm

ttearjerker написав:Є три однакових катушки і три фідера з різним розміщенням по висоті першого кільця, і на тому фідері де воно(кільце) саме ближче до катушки, при закиданні чути як перше кільце не встигає ковтнути факел жилки,що злітає з шпулі і є такий специфічний звук тертя,а на двох інших фідерах звуку не має. Які порядні статейки потрібні щоб зрозуміти,що треба підібрати катушку не менш тягову по характеристиках але з меншою по діаметру шпулею,щоб виліт став комфортнішим? Я не теоретик я практик. На цьому популярному останнім часом відео,в момент закидання, якщо слухати на комп"ютері з якісними колонками чути цей звук(наприклад на 9хв до 9,09).https://www.youtube.com/watch?v=dSnc9d36Eis

Тим не менше, 150+ метрів полетіло. :) Цікаво, скільки метрів виграється завдяки більш комфортному вильоту через перше кільце. П'ять?

Meshok

» 20.01.2017 02:02 pm

Сьогодні в18-30 на В. Великого у магазині Світ Рибалки перша лекція
Тема занять 1. Підбір фідера для новачка
2. Комплект фідерів для спорту .( фідер , карп-фідер )
3. Фідерні катушки .
4. Фідерні кормушки , різне

Друга лекція 4 лютого буде на тему
1. Фідерні та карп фідерні монтажі .
2. Поводки ,для всіх видів лову фідером , практичне заняття
3.Ррізне

Третя лекція 25 лютого на тему
1.Організація робочого місця , на платформі , на кріслі .
2.Різне

Четверте заняття , на тему , техніка закиду фідером , техніка закиду фідером на дальню дистанцію 100+
Практичне заняття на водоймі .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1474

» 20.01.2017 08:59 pm

Meshok написав:
ttearjerker написав:Я правильно розумію, що розмір і розміщення першого кільця впливає на вибір катушки? Є якась порядна статейка про це?

Є три однакових катушки і три фідера з різним розміщенням по висоті першого кільця, і на тому фідері де воно(кільце) саме ближче до катушки, при закиданні чути як перше кільце не встигає ковтнути факел жилки,що злітає з шпулі і є такий специфічний звук тертя,а на двох інших фідерах звуку не має. Які порядні статейки потрібні щоб зрозуміти,що треба підібрати катушку не менш тягову по характеристиках але з меншою по діаметру шпулею,щоб виліт став комфортнішим? Я не теоретик я практик. На цьому популярному останнім часом відео,в момент закидання, якщо слухати на комп"ютері з якісними колонками чути цей звук(наприклад на 9хв до 9,09).https://www.youtube.com/watch?v=dSnc9d36Eis

Тим не менше, 150+ метрів полетіло. :) Цікаво, скільки метрів виграється завдяки більш комфортному вильоту через перше кільце. П'ять?[/quote]
Не вірь всьому що знімають,для роліка всунули 0.16 або 0.18-ту жилку і все одно б"є по кольцах,і знімали в штиль,додай вітер і реальну жилку 0.22 і вийде більше ніж 5,а в умовах змагань деколи і 5 метрів грають роль.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 27.01.2017 11:53 am

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/10237-katushka-carp-pro-blackpool-power-feeder-6500

Хтось тримав в руках вже цю катушку? Цікаво, наскільки вона якісна.

Meshok

» 27.01.2017 12:37 pm

Meshok написав:http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/10237-katushka-carp-pro-blackpool-power-feeder-6500

Хтось тримав в руках вже цю катушку? Цікаво, наскільки вона якісна.

тут трохи є інформації..
http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=14098#p284625

Barbus

Повідомлення: 77

» 03.02.2017 01:01 pm

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Сьогодні прийшла Шімано Ультегра XTD 5500(модель2017). В порівнянні з попередницею XTС 5500 катушка оснащена 8 пластиковими вставками,що заміняють бекінг. 4 тоньших заявленими як 4500 і 4 товщих заявленими як 3500. Трохи акуратніша шпуля і кноб і редуктор ,що відняло їй пару грам в вазі.(на коробці заявлено 490 грам). Підшипники,передатка і вимотка за оборот та сама. Ну і система SLOW OSCILLATION (повільнішої намотки)приближує її добільш дорогої моделі СІ4. Також в новинці відсутній передній бейтранер,тому можливості регулювання в чверть оборота не має. Від затянутого до послабленого режиму фрікціону тепер 1,5-2 обороти.По плавності ходу ніякої різниці не помітив.Буде маслати цей сезон на важких 420-х фідерах на флет-фідері.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 05.02.2017 04:12 pm

А я обзавівся Spro Team Feeder LC5500 :)
Тепер залишається дочекатись першого виїзду на карп-фідер

Meshok

» 08.02.2017 02:27 pm

Meshok написав:А я обзавівся Spro Team Feeder LC5500 :)
Тепер залишається дочекатись першого виїзду на карп-фідер

класна катушка, вже декілька років нею ловлю.. Головне не забувати ТО вчасно проводити.
єдиний мінус, це те що не має запасної шпулі.

Barbus

Повідомлення: 77

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей