Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

хочуть нажити озеро

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

хочуть нажити озеро

» 24.10.2016 02:07 pm

Доброго дня.Можливо комусь тут знайоме озерце в м,Городок під назвою торфовище?так от з минулого року тут активно почали свою діяльність так зване "общиство рибаків",як вони себе називають.Іншими словами,в зоні водозабору,так як неподалік знаходить скважина(хто тут був той знає),на березі озера,невідомі і не зовсім,поставивши шлахбаум і сторожеву будку,відтепер намагаються поводити себе так,ніби озеро належить їм.Хочеш ловити-вступай в "общиство" і плати внески,а інакше неможна,озеро в оренді(чого взагалі бути не може,мені здається).СТОРОЖАТЬ!по двоє-троє за добу!поставили декілька човнів,не одноразово спостерігались нічні прогулянки на човні з лампами,знайомі говорили що товчуть током,не говорячи про те,що зараз там копає ескаватор,углиблює дно,все озеро в плівці від соляри чи ще чогось такого,біля буди стоїть туалет,і це все за якихось пару метрів від скважини,яка качає воду на цілий район ато й область.Я живу неподалік озера,і мені не все одно за його подальшу долю,так як я тут виріс,виріс мій батько і мій дід,і споконвіку люди адекватно тут рибалили,полювали і ніхто нічого не приватизовував і не командував.Цікава Ваша думка на рахунок цього,і яким чином можна провірити законність вище описаних дій,якщо хтось в цьому компетентний.за адекватні відповіді наперед дякую

user

Повідомлення: 1

Re: хочуть нажити озеро

» 27.10.2016 12:41 pm

оброго дня.Можливо комусь тут знайоме озерце в м,Городок під назвою торфовище?так от з минулого року тут активно почали свою діяльність так зване "общиство рибаків",як вони себе називають.Іншими словами,в зоні водозабору,так як неподалік знаходить скважина(хто тут був той знає),на березі озера,невідомі і не зовсім,поставивши шлахбаум і сторожеву будку,відтепер намагаються поводити себе так,ніби озеро належить їм.Хочеш ловити-вступай в "общиство" і плати внески,а інакше неможна,озеро в оренді(чого взагалі бути не може,мені здається).СТОРОЖАТЬ!по двоє-троє за добу!поставили декілька човнів,не одноразово спостерігались нічні прогулянки на човні з лампами,знайомі говорили що товчуть током,не говорячи про те,що зараз там копає ескаватор,углиблює дно,все озеро в плівці від соляри чи ще чогось такого,біля буди стоїть туалет,і це все за якихось пару метрів від скважини,яка качає воду на цілий район ато й область.Я живу неподалік озера,і мені не все одно за його подальшу долю,так як я тут виріс,виріс мій батько і мій дід,і споконвіку люди адекватно тут рибалили,полювали і ніхто нічого не приватизовував і не командував.Цікава Ваша думка на рахунок цього,і яким чином можна провірити законність вище описаних дій,якщо хтось в цьому компетентний.за адекватні відповіді наперед дякую

Для початку можна написати(запитати), львіврибохорону: http://ryboohorona.lviv.ua/ (lvivryboohorona@i.ua)-пошта і ще паралельно додати пошту державної(це пришвидшує роботу місцевої) на сайті є пошта - http://darg.gov.ua/_kontakti_0_220_menu_0_1.html (presa@darg.gov.ua, presa.darg@gmail.com)

n.best

Повідомлення: 99

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей