Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

мормишки.

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: мормишки.

» 11.12.2013 01:57 pm

Таки да. Кстати насчет преимуществ разных "дырочных". В том году извращаясь наномормышками на 0,06 леске ощутил преимущество "дырочных" с пластиковой втулкой. Дольше живут. Факт.

ДмитрийАлекс-ч

Повідомлення: 27

» 19.01.2014 12:05 am

Які мормишки краще підходять для ловлі плотви,а які для окуня?

Tarik

Повідомлення: 26

» 19.01.2014 01:42 pm

Однозначної відповіді ти не отримаєш бо в арсеналі потрібно мати різні варіанти.
Колір- вибираю під погодні умови, просвіт льоду. Вага- прив'язка до глибин.
Великий розмір мормишки- відсіюємо дріботу, хочеш бачити кльов незалежно від розміру- став мінімальні дробинки.
Улюблені кольори: срібло,золото, темний металік. На плотву рекомендую спробувати Stream "лодочка", реально виручає і окунь теж не відмовяється.
Зображення
Рекомендую перед використанням любої мормишки протестити її в домашніх імовах (висока ємність з водою). Таким чином можна зрозуміти як вона працює і який "дроч" їй більше пасує.
На окуня використовую все підряд методом підбору по ситуації.
Кормова база річки та стояків різна, тому без експериментів та досвіду- риба не бачити! Вдачі.
п.с. сорі, колеги, якщо ця інфа вже звучала, але тре ж помогти колезі! :)

Петрович

Повідомлення: 1018

» 05.02.2014 12:35 am

класна мормишка, сам користуюсь і іншим рекомендую, сьогодні мене виручила :)

Felix

Повідомлення: 63

» 13.02.2014 08:14 pm

Обіцяв в чаті виставити фото "чудо-чортика", тому виконую свою обіцянку. Ще раз наголошую, що в цій справі я вихідний, тому , як говориться: за що купив...Попав як раз в магазині на міні- конф. місцевих рибаків.І мої сумніви підтвердились. Як на мене- " чорт, як чорт" тільки з трьома рожками,ще й "очі" добрі... :) Місцеві профі запевнили, що цей чортик не є якесь "ноу-хау", але результати дає завжди позитивні, в чому я і сам переконався по уловах мого товариша.А з фантазією і руками :huge в нього порядок...Єдине, рекомендували на жовтій стороні "чортика" поставити чорні точки маркером.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
А ще по крупному окуню в них добре працює така фольфрамова " безмотилка" з "бігаючою" червоною бусинкою ( особливо Грушів)
ЗображенняЗображення
А може комусь ця інфа і стане в нагоді...

Ярек133

Повідомлення: 284

» 14.02.2014 02:09 am

Ця "вольфрамова" безмотилка дуже схожа на ручної роботи срібні мормихи одного шановного майстра дідуся, який колись дуже давно і досить рідко їх пропонував на краківському. Форма, як для вольфрамки досить складна, явно не точена. Якщо порошкова - то має бути на поточному виробництві, але ребро на фото не дає впевненості, що то фольфрам. Форма дійсно класна, працює по хорошій рибі добре, не тільки по окуню. Тільки не варто її використовувати з лавсановими кивками, треба стальні. Гра специфічна, рискає в сторони класно.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

» 14.09.2015 02:11 pm

Tarik написав:Які мормишки краще підходять для ловлі плотви,а які для окуня?

Окуня і плітку ловлю на мормишку однієї формі капля. Різниця тільки в розмірі і колірі мормишки. Також різниця гра мормишкой.
Розмір мормишки. Чим більша глибина тим біьшу мормушку треба використовувати і навпаки. Чим активніша риба тим більшу мормишку можна використовувати, звичайно в розумних межах. Наприклад для актівної плітки яка ловится на глубині 3-4 метра, використовую мормишки 2.8 і 3 мм, мідну або чорну, інколи нікель.
Для окуня при тому самому розмірі риби, можна використовувати більші мормишки, оскільки рот в окуня набагото більший ніж в плітки. Для активного окуня розміром 50-100 грамм, можна вікористовувати мормишки від 3 до 4.5 мм. Головне щоб риба брала активно і гарно засікалась.
Короче кажуче більше експерементуйте і все буде ок! Часто настрій риби змінюється дуже швидко.

Vitaha

Повідомлення: 6

» 10.01.2016 07:36 pm

Як думаєте, вдасться переконати рибу що це - мормишки а не нахлистові німфи?
mormoflies.jpg

Голови - вольфрам, 2.5 - 3.0 мм.
Тобто, я все одно спробую :D , але цікаво почути коментарі матьорих "пінгвінів". Можливо, є грубі порушення пінгвінярки, наприклад гак завеликий, або розвернутий не туди...

hudz

Повідомлення: 35

» 11.01.2016 01:20 am

Мислю шо переконливо, але зубатій офік шо "зрізати" а по окуню все залежить від його настрою і правильної гри. Деколи на свинець без "декорації" кидається, а деколи з підсадкою навіть не нюхає.
Ну і другий аспект- ватрість мухи, для мене це шедевр який шкода втрачати. :) Стосовно розмірів чи кута гачка- питання відносне, але точно можу сказати що в моєму арсеналі переважають менші мормихи та безмотилки.

Петрович

Повідомлення: 1018

» 12.01.2016 08:39 pm

Протестовано в Гамаліївці. крайні зліва нормально ловили з підсадкою мотиля, центральна працювала "наголо" :). А якщо ще й нормально проводкою володіти (не про мене) - можна ловити. Як і казали адепти-безмотильщики, середній розмір риби при ловлі без мотиля був чуть більший, принаймні плотва.
Ту Петрович - а вартість мухи тут смішна, і робиться досить швиденько. Оскільки нахлистом на німфи тепер фактично не ловлю, можу пустити головки і гачки на мормихи :))

hudz

Повідомлення: 35

» 04.12.2017 11:22 am

.JPG
Друзі, може хтось знає як зав"язати ці мормишки, дірок на них немає (фото знизу). ДЯКУЮ!

gvolodumur

Повідомлення: 2

» 04.12.2017 11:54 am

Провір добре голкою повинні бути просто затянуті .....

Navarych
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 62

» 06.12.2017 01:08 pm

знайшов)

gvolodumur

Повідомлення: 2

Поперед.

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей