Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бури, Пешні

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: Бури, Пешні

» 14.12.2014 06:37 pm

Почала злітати ручка в бурі барнаул 130 дворучний, може хтось стикався з даною проблемою підскажіть як зробити ремонт ( ідеться про верхню ручку) буду дуже вдячний.

Андрій Сокаль

Повідомлення: 79

» 30.01.2015 01:26 am

Дивно, але тільки цього року відчув потребу в пешні.... З решту а що дивного? З такими погодніми умовати тільки з пешнею на лід і виходити! :?
А недавно моя мрія збулась, хороший хлопака МАМАЙ подарував мені іменну, власноруч ковану пешню. Тест пройшла на ура, але моє ІМХО казало: "А чого б самому не спробувати зробити таку збрую"? :roll: Та і колєги питали чи не складно то самому забацати?
Не втримався, відкинув всі справи, порив троха інет. Багато думок, ідей, різні форми :shock: ... Але одного прекрасного дня в око і в руку "впала" проста конструкція з автомобільної ресори. Цей варіант я назвав "A la- karperman", бо власне Володимир методом проб, помилок, "вистрадав" практичні розміри, вагу, кут заточки. І що саме головне це ефективна, легка і майже безшумна робота з любим льодом. Коли поруч хтось як дятел довбав лід, то його пешня як стамеска легко і майже безшумно "тесала" потрібного розміру лунки.
Отже, до праці. "Розпустив" ресору на потрібного розміру заготовки, але заточку я таки довірив робити Володимиру. Кому як не йому знати правильний кут :roll: ! Далі моя робота: зварні роботи і "марафет".
ЗображенняЗображення
Отака от історія від двох Петровичів або від "К & K" (фірма, нє? :roll: ) Вважаю що день прожито не на марно! :)

Петрович

Повідомлення: 1018

» 30.01.2015 11:03 am

Ай, шайта-ан! :D
Петрович, браво!
Сам дуже люблю роботу з металом, вивчав металознавство, маю професійний досвід різника-зварювальника і токаря... :roll:
Стосовно пешні: яку термообробку ви робили, бо попередньо ви ж її розпускали.Чим? Бо якщо різаком, або "болгаркою" перестарались - то перегріли і метал "отпустили" або навіть "отожгли"? Ресора, швидше за все - марка 65Г, для неї треба провести "закаливание". Але якщо ресора дуже стара, випуску десь до 1990р., тоді це може бути "кремнистая рессорно-пружинная" сталь, 60С2. От для неї треба після "закаливания"- загартовування робити ще й "средний отпуск", тобто нагріти до десь до 470-480*С і встромити у гарячий (!!!) пісок, разом з яким метал потім буде повільно охолоджуватись якийсь період часу... Це зробить метал більш пластичним, дозволить запобігти сколу від ударів.
Я не дуже загрузив :oops: ?

Kingfisher

Повідомлення: 53

» 30.01.2015 01:06 pm

Kingfisher написав:Ай, шайта-ан! :D Я не дуже загрузив :oops: ?
Сашко, та який загруз? :lol: Досвід металознавства у мене в крові, пиляю метал ножовкою по дереву, стругаю рубанком :lol: . Ну а якшо серйозно то все робилось вручну. Болгаркою круг 125/1мм пиляв ніжно, мов до дівчини торкався, але іскри таки від неї сипались :lol: . При такій площі і січенню ще й температурі повітря (близько -0 С)деталь не перегрівалась, зварювальні роботи проводились "з прикалкою". Якби ця робота вибагала дотримання держстандартів і відповідно була б держприйомка- я б не брався до цього :wink:
п.с. дякую за корисну інфу

Добавлю трішки інфи.. :roll: Не пройшло і пів року! :lol:
Першу пешню (металеву частину) подарував "постачальнику" ресори :lol: . Він теж рибак, йому теж треба. :wink:
Буквально на другий день (а точніше вечір) маючи: заточене лезо, трубу та древко, я перевершив свій вчорашній рекорд. Всього за три години ці частини поєднались в одне ціле. МеталоЗварювальноШліфувальноПолірувальні та деревоРунчностугальноШліфувальні роботи "народили" другий, на мій погляд кращий, варіант пешні. Було зменшено довжину леза до 15см (проти 22см в першому варіанті), ширина3,7см. Труба звужується до леза, що надало обтічну форму. Загальна довжина 115см, комфотрна при моєму рості 175см та транспортабельна для мого авто. 8)

ЗображенняЗображення
Проведені успішні випробовування. Працює м'яко, без зайвого стуку з хорошим ККД. :)

Петрович

Повідомлення: 1018

» 06.01.2016 01:06 pm

Друзі, підскажіть будь ласка де найдешевше можна купити бур тонар 100д?

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

» 11.01.2016 11:25 pm

Христос Народився! Допоможіть порадою! маю бур старенький ленінградський, поставив нові ножі, а він не бурить)))) Нахил ножів не регулюється, тож може хтось практикував якусь методу? дякую!якщо потрібно можу сфоткати головку!

garabets

Повідомлення: 128

» 11.01.2016 11:30 pm

garabets написав:Христос Народився! Допоможіть порадою! маю бур старенький ленінградський, поставив нові ножі, а він не бурить)))) Нахил ножів не регулюється, тож може хтось практикував якусь методу? дякую!якщо потрібно можу сфоткати головку!

http://harp.valor.ua/stati/stati/zimniaia-rybalka/nozhi-dlia-ledoburov Штудіюєм! :)

Ярек133

Повідомлення: 284

» 12.01.2016 12:10 am

Дуже дякую! так і буду робити! результат відповім!

garabets

» 16.01.2016 09:04 pm

Мав змогу зупинитись на 2 хв. біля озера і випробувати ті проставки! результат відчутній! ще попробую трошки грубші! а в загальному дякую за пораду!!!

garabets

» 19.01.2016 02:31 pm

Привіт всім. :) Порадьте з вибором льодобура. Надивився iDabur 130mm - стандарт чи швед? :?: Інфа з нету однозначного вибору зробити не допомогла, та й власного досвіду в бурінні можна сказати немає. Барнаульські бури з певних міркувань поки не розглядав...

Ромко

Повідомлення: 286

» 19.01.2016 02:46 pm

Ромко написав:...Порадьте з вибором...

Розглядати менші діаметри.

@doc

Повідомлення: 763

» 19.01.2016 03:28 pm

110 мм?

Ромко

» 19.01.2016 05:39 pm

:super1 .

@doc

Повідомлення: 763

» 19.01.2016 06:40 pm

Користуюсь iDaburом діметр 130 лід ріже непоганно-задоволений(за два роки трошки підточував ножі),в порівнянні з іншими бурами якими пробував користуватись(із напівсферичними ножами і саморобними) за ті гроші що він коштував коли купляв(шведський вартував в декілька разів дорожче),тому вважаю що для рибалки(сверління 10-20 лунок-ополонок за рибалку)цілком достатньо.Хоча якщо маєте трохи фінансів і хочете мати дорогий бур-купляйте.Доречі ножі від Барнаульського на iDfbur можна ставити(отвори під болти співпадають,як запасні Барнаульські покищо не ставив).Єдине що хотілось би мати ще якийсь бур під лунки меншого діаметру( до 70 мм крупняк зимою на мормишку не так часто попадається і сверлити легше,а для жерлиць 130мм).

Андрей Popovych

Повідомлення: 46

» 24.01.2016 12:28 pm

Випробував трошки iDabur. В останній момент вирішив, що напевно схочеться спробувати жерлиці, і взяв таки 130мм. Мені нема з чим порівняти, але бурить непогано. :) Ножі щоправда не ковані, а швидше штамповані. Але при бажанні стануть тонарівські або й "пансамсклєпав" з хорошої нержавйки, 95х18, наприклад. З'єднання зовсім без люфтів, вселяє довіру, не потрібно навіть міцно затягувати. Шнек не з тонкого металу, біля центру десь 3мм, від центру до краю зменшується до 1-1,5мм. Проварений в кількох місцях по 2-3см. Ручки теж сподобались. Можливо комусь допоможе в виборі, не реклама. :D

Ромко

Поперед.Далі

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей