Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпіонат світу в Сербії

Анонси змагань з ловлі фідером, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Чемпіонат світу в Сербії

» 19.06.2016 07:30 pm

Щось мовчимо про Чемпіонат світу в Сербії.А Давидов на другому етапі ,виступаючи вперше в житті,друге місце зайняв.

stah
 
Повідомлення: 43
З нами з: 01.06.2011 11:34 am

Re: Чемпіонат світу в Сербії

» 22.06.2016 03:26 pm

Звіти будуть, але трохи пізніше...... дайте відійти трошки, важко там було. :D

Аватар користувача
Flagman_L
 
Повідомлення: 2074
З нами з: 11.11.2011 12:22 pm

Re: Чемпіонат світу в Сербії

» 30.06.2016 03:40 pm

Важко починати звіт після того, як відчув стільки емоцій, настільки радісних та позивних, що такого я не відчував вже багато років. Важко було швидше психологічно, чи зможемо чи ні, адже змагатися треба з тими в кого навчався ловити фідером, починав ловити тоді, коли «Майстри» були вже монстрами фідерного спорту. Такі «Гуру» фідера, як Steve Ringer, Jozef Konopasek, Erdei Atilla, Mick Vialas та решта профі, які просувають фідерний спорт у світі. А коли побачив вживу як вони ловлять в турі – переконався, що не дарма вони одні з найкращих фідерменів світу.

Почну з того, що попав у збірну випадково, адже на відборах був тільки 7-й, трошки зливши останній тур. Після дзвінка від Олега Боєва , що Павло Хвас відмовився і ти ідеш в Сербію, моїй радості було мало місця. Почалася планомірна підготовка до змагань. Після збору та аналізу інформації про водойму, завдяки інформації від моїх друзів, були підготовленні всі снасті та обладнання, які були мені необхідні. Все що мені було необхідно надала мені моя компанія на якій я працюю багато вже багато років. Я був готовий до змагань на всі 100 %. Спеціально під змагання взяв пару нових фідерів — Sherman Pro 3,60 до 60 гр та Mantaray в довжині 3 метра. Відловив на них всі змагання. Дуже сподобались.
Дорога для мене розпочалась з бази Сергія Машковського, який вже 2 рік підряд допомагає збірній України у подорожах команди на Чемпіонат світу, як транспортом так і влучними підказками, які допомагали нам у вивчені каналу у Сербському місці Нові Сад. Велике йому за це дякую. Місто хоч нас і зустріло трохи «мокро», та ми знали що на протязі цілого тижня буде гарячо, і сонечко ще нам надоїсть. Трохи втратили часу на кордоні, та встигаємо на кінець першого тайму матчу Німечинна-Україна. Розчарувавшись у результаті починаємо заселятись у наші двоповерхові апартаменти, у яких нам було часу прожити цілий тиждень. Туалет, ванна, душ та кухня з холодильником - що ще потрібно рибакам, які і так проводять цілий день на водоймі.
За 5 днів тренувань було відпрацьовано багато складів прикормки, варіантів роботи з живою складовою, та різними тактиками та варіаціями лову. Було обрано суміші, які чудово поєднувались між собою. Завдяки нашим вітчизняним виробникам, таким як G-Stream та Brain а також всім відомою, старою-доброю VDE, ми були забезпечені кормами на повну. Прикормок нам точно не бракувало. В нас був чудовий тренерський штаб, який очолював Олексій Зайко та Боєв Олег. Також величезний внесок зробили Ігор Веселовський, Богданович Мішка та Машковський Сергій. Ігор не тільки виступав як один із спонсорів збірної, але й відмінно допомагав в турі своїми настановами та порадами.
Погода цілий тиждень радувала. Лише на першому тренуванні потрапили під зливу. За то в останній день змагань збирати речі прийшлось під зливу! В цілому, сам процес підготовки до змагань пройшов у нормальному робочому режимі. Ми змогли не погано розібратись практично у всіх зонах, але трошки щось пішло не так. На тренуваннях ловили всі більш менш не погано. У деяких зонах хлопці робили і більше 5 кг, в інших трошки гірше, але цього виявилось недостатньо. Не змогли ми розібратись як ловити з 5 метрів дистанції. Саме на ній і робив німець свої 15 та 11 кг щодня і виборов 1 місце. На цій дистанції ловити вкрай важко, так як в одному секторі в тебе зацепів нема, а рядом на такій самій дистанції ловити просто не можливо — відрив за відривом.
В четвер відбулося офіційне відкриття змагань. Було дуже цікаво спостерігати за цим дійством — це і колоритні національні костюми Сербії, і чудовий національний танець, який станцювали для учасників змагань. Ну і звично, це знайомство з новими людьми, багато спілкування та фото з представниками різних країн.

Вже у п`ятницю на офіційному тренуванні було обрано основний склад команди. Звичайно було трошки обідно не потрапити до основи, але це спорт і Єгорка ловив дійсно краще, тому сильного розчарування не було — так як ми виступали як одна команда і мета була тільки одна! Я навіть розібрав усі снасті, та поховав все по сумкам, так як думав що наші хлопаки справляться і виходити на заміну мені не доведеться.

1 тур очима зі сторони.
Так як я не попав в основу команди, на тур мене перевели у розряд тренерського штабу. Я виконував роль зв’язку між зонами D і Е та А,В,С. Хоча збірна і була оснащена раціями, але вони не брали повну відстань, тому і прийшлось бігати туди-сюди. Скажу так, що одному або двом тренерам дуже важко приділити увагу всім спортсменам. Потрібно більше людей і з однаковими правами, тобто з можливістю заходу в зону до спортсмена. Але це питання швидше до керівництва FIPSed. Наші тренера робили все можливе і не можливе. Ми всі працювали як одна команда і старалися показати добрий результат. Бачив зі сторони як ловлять «гуру». Дійсно є на що подивитись. Всі дії відточені, жодних зайвих рухів. Також здивувало те, що багато команд навіть не маркерились – вони все знали на перед. Таке відчуття, що весь канал був пройдений з ехолотом і були відомі всі дистанції на яких треба ловити. Про результат туру… Наші спортсмени виступили по різному. Якщо в перших зонах в цілому не погано, то в зонах D та Е гірше. На 2 тур відбулась заміна – замість Єгора буду ловити я. Чесно, трошки злякався. Адже на таких змаганнях я вперше. Треба було заново збирати снасті та в`язати повідки. Вечором розбір польотів і спати. Завтра буде важкий день…

2 тур. (Відчуття словами важко передати)
Згідно жеребу я попав у зону Е, там де вчора ловив Олег. Важка та нерівномірна зона. На початку улови до 5 кг, а в другій пів зоні до 14. Отже жеребкування було вирішальним і вже зранку взнаю що потрапив у 14 сектор, тобто в останній сектор першої півзони. Супер! Буде хоч якась перевага перед сусідами. Заношу речі в сектор і бачу сусідів. Зліва Молдова, а справа Росія у особі Сергія Пузанова. Після першого туру ми програвали 5 місць росіянам, отже боротьба намічалась важкою і не поступливою. Від цього становилось тільки цікавіше. Сів, заспокоївся, згадав що потрібно робити в зоні, зробив висновки і в бій…. По дистанціям зупинився на 21 метрі. Як показав перший тур треба було впиратись в одну точку, ловити соміків та чекати на підхід підляща та сінця. Також не забував про ближню (11 метрів) і 5-7 метрів. Закорм почав з дальньої. На неї поклав 8 кормушок. Добре що FeederSport робить великі кормаки, які ідеально підходять для стартового закорму. Решта на ближню і стартую з дальньої. З першої кормушки бачу, що з сусідами стоїмо на одній дистанції, але це не лякає. Просто вселяє впевненість у своїх діях – все робимо так як планували до того. З першої кормушки ловлю соміка, далі також сомік і так на кожному забросі. Як потім мені сказали 16 риб за перших півгодини. Сусіди явно програють в темпі. Росіянин взагалі тікає з моєї дистанції на супер ближню. Отримую від тренерів поради – ловим далі на дальній поки ловиться, а потім перехід в ноги. За спиною практично весь тур просидів Ігор Веселовський – морально це дуже допомагало, вселяло надію на позитивній результат. Я старався слухатись всіх порад – і в нас це цілком вдалось. Про свій результат старався не думати взагалі, просто ловив рибу. Взяв одного підлящика грам на 400 та пару синців, решта – соміки. Руки всі поколоті, але це мене не хвилювало. Головне було не злетіти та допомогти команді у покращені результату. Зважування показало 4373 гр і 2-й результат у своїй півзоні. Програв близько 300 грам тільки двократному чемпіону Світу – англічанину Адаму Векелайну. Тільки після цього зміг спокійно видохнути. Не поганий дебют. Дякую Ігорю та решті тренерів, за допомогою яких, вдалось досягти цього результату. В загальному команда виступила краще. У другому турі ми були 5 командою, програвши тільки пару балів іншим командам. Ми змогли піднятись вище і це було головне!

Далі було нагородження та бенкет, обмін сувенірами та знайомство з новими друзями. Ми чудово провели вечір – запалили файєр на берегах Дунаю, покричали «Слава Україні», пройшлись центром міста з новими друзями з Литви, Латвії, та перекинули пару келихів віскі за дружбу між нами. У чудовому настрої повернулись додому , адже цей важкий тиждень нарешті закінчився.

Хочу подякувати всім хто допоміг збірній. Це наші друзі-спонсори - вітчизняні виробники чудової риболовної продукції – компанії G.Stream, Brain та Feeder Sport. А також компанія Nemiroff, яка давно допомагає федерації риболовного спорту України. У наш нелегкий час вони зробили все щоб у збірної було все! Дякую всім хлопцям – Льохі та Аліку, Єгору та Олегу, Федіру, Алексею Зайко, Олегу Боєву та Сергію Машковському з Ігорем Веселовським. Також треба згадати Стаса, який заради фото збірної навіть трошки травмував руку – до весілля заживе. :)
Також моя поїздка би точно не відбулась без участі компанії, в якій я працюю і яка постійно допомагає мені як фінансово так і повним забезпеченням обладнання для виступу на змаганнях будь якого рівня. Велике за це Дякую.
До зустрічі в Португалії, адже це тепер не просто мрія – це мета!


Фото можно переглянути https://www.facebook.com/profile.php?id=100000501937091&sk=photos&collection_token=100000501937091%3A2305272732%3A69&set=a.1397911346902250.1073741846.100000501937091&type=3&pnref=story

Stenger
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 292
З нами з: 15.01.2009 02:36 am
Звідки: Львов, Стрийская-Научная


Повернутись в Спортивна ловля фідеромХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей