Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рибальські сплав-тури разом з КСТ "За Обрій"

Все про сплав річками. Вибір спорядження, маршрути, звіти

Рибальські сплав-тури разом з КСТ "За Обрій"

» 30.04.2016 01:25 pm

Рибальські сплави

Зображення

Велику популярність серед затятих рибалок набувають рибальські сплави!

Для невтомних риболовів, в основному любителів спінінгової ловлі, сплав – це чудова нагода обловити самі цікаві і недоступні з берега місця. За 8-9 годин такого сплаву можна, рибалячи з байдарки, пройти 20-30 км ріки, обловити всі бровки, звали і стариці, затриматися на перекатах і ділянках зі зворотньою течією, причому вибрати оптимальну позицію відносно місця, куда здійснюється закид приманки, обловити з середини ріки всі прибережні кущі і скупчення корчів, завали, ями, а також очеретяні та травяні кордони. Прекрасною є варіант ловлі на озерах, ви в рази швидше долатимете великі відстані, чого ніяк не зробиш на звиклому човні без мотора – швидка, безпечна, надійна, комфортна надувна рафт-байдарка – це найкркащий варіант, причому в будь-яку погоду!

Всі пропоновані маршрути і відтінки різних річок Ви можете переглянути в розділах «одноденні» (оптимальні для рибалки є:на р.З.Буг - Маршрут №8, Маршрут №9,
на р.Турія - Маршрут №11,
р.Дністер є придатною для рибалки практично по всій протяжності від Н.Роздолу до Бакоти, для певної категорії риболовів цікавими будуть відвідини малих річок, таких як Рата, Солокія, Вижівка. В розділі «кількаденні» сплави в основному пердставлені варіанти маршрутів по р.Припять, Стохід та навколишнім озерам.
Ми з задоволенням порадимо Вам оптимальний варіант тривалості сплаву, річку на Львівщині чи Волині і період в залежності від запросів, пам’ятаючи одну з формул вдалої у будь-якому випадку рибалки: «Ми не за рибою, ми – на рибалку!»

Алгоритм вибору і замовлення сплаву:

1) Вибираєте оптимальну для ваших запросів річку Львівщини, Волині чи Рівненщини. Визначаєтеся з ділянкою (ми детально опишем Вам характер річки та іхтіофауну.
2) Калькулюєте витрати з розрахунку: вартість 2-місної байдарки в день – 120 грн. Транспортні витрати розраховуються з розрахунку 3 грн/км. Веземо до місця старту, забираємо з місця фінішу і повертаємо до місця прибуття– складання, розкладання і миття суден – наш клопіт. Ваш – сісти і отримати задоволення.
3) Окремо калькулюється варіант кількаденного сплаву з супроводом і обслуговуванням інструктора. Є варіанти замовлення садиб у селах, організації базових таборів, замовлення місць у природних парках, тощо.
4) Контакти: 066 825 10 01, 097 573 00 35, 093 420 89 00 ( Михайло )
Непорушним правилом для нашої спільноти є дотримання чистоти природи під час сплавів. Ми не тільки все своє сміття забираємо з собою, а також намагаємося очищати від сміття береги. Будемо щиро вдячні тим, хто розділяє нашу позицію.

То ж - ні хвоста – ні чешуї!

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 775
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Повернутись в Рафтінг, каякінг, сплав річкамиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей