Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Звенигород. Озеро біля Дубневичів

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Звенигород. Озеро біля Дубневичів

» 10.04.2016 05:19 pm

"Нове озеро" с.Звенигород

Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Звенигород
Нове озеро в с.Звенигород утворено в 2013 році. Ширина озера – 60-100м., довжина озера 220 м., площа - приблизно 2 га. Середня глибина - 1,8 м. Дно по правому березі та більша частина біла глина. По лівому березі місцями-мул, торф.
«Мешканці озера»: короп, толстолоб, білий амур,щука, окунь, лин, карась.
На озері займаються рибальством. Промислово (сітками чи в інший спосіб) риба не виловлюється та не виловлювалась. Озеро на зиму не спускається. Можлива ловля спінінгом, поплавчанками.
Схема доїзду: дві фото мапи + фото візитки. На фото мапи схематично зазначено проїзд до «Нового озера». Дорога вся асфальтного покриття крім приблизно 500 м. до самого озера.
Проїзд, відстань, час:
- якщо на машині – виїзд за місто по вул..Зеленій, в напрямку с.Бібрики. Проїжджаєте перше село Давидів, потім – Шоломия (є вказівник з траси). Повертаєте з основної траси в село, проїжджаєте село (все по головній з асфальтним покриттям дорозі). Доїжджаєте до роздоріжжя – Гаї-Звенигород. Повертаєте праворуч. Далі приблизно 250 м. з лівого боку дитячий садочок. Перед садочком поворот наліво(грунтова дорога). Якщо доїхали до церкви - то поворот вже проїхали. Відстань від м.Львова приблизно 16-20 км., час-20 хв. Також можливий доїзд з Тернопільської траси через с.Гаї.
- якщо на маршрутці то сполучення Львів–Звенигород , Львів-Водники, Львів-Городиславичі. Всі маршрутки виїжджають з а/с №5. Їдуть приблизно 35 хв. Виходити біля садочка, перед садочком наліво. Пішком до озера 5-7 хв.
Умови рибальства – в додатках.

ПРАВИЛА РИБАЛКИ ТА ВІДПОЧИНКУ НА ТЕРИТОРІЇ «НОВЕ ОЗЕРО»
1.Рибалка організована на водоймищі. Зона лову визначається секторами.
2.Час рибалки з 6.00 до 22.00. Затримка на території водоймища довше встановленого часу оплачується додатково.
3.Рибалка дозволена виключно з берега. На одну людину дозволено використовувати не більше 3-х поплавцевих вудок або вудок далекого закиду, або спінінгів з кормушками, за наявністю не більш 2-х гачків на кожній снасті.
4. Оплата квитка для ловлі риби проводиться до початку рибалки.
5. Обмеження по вилову товарної риби на один квиток для ловлі риби — 2 кг. Вилов риби понад норми оплачується додатково згідно з існуючими розцінками. При вилові риби до 0,4 кг; а також трофейних екземплярів понад 3 кг — рибалка зобов’язаний випустити їх в озеро.
5.1. Вилов трофейного екземпляра, за виключенням товстолобика організований за принципом “зловив-відпусти”, тобто будь-яка риба може бути спіймана, зважена, сфотографована та випущена назад у водоймище.
5.2. У садку у рибака може знаходитися лише та риба, яку він планує приготувати або забрати з собою.
5.3 В разі вилову рибалкою трофейного екземпляру понад 10-ть кг за умови огляду улову і повернення трофейного екземпляра у водоймище, рибак може бути заохочений однією безкоштовною рибалкою.
6. Рибалкам та відвідувачам надається можливість самостійного приготування шашлику та юшки безпосередньо на водоймищі, при цьому дотримуючись правил протипожежної безпеки та санітарії. Риба, з якої планується приготування юшки, має бути заздалегідь зважена у присутності власника.
7. По закінченню риболовлі необхідно запросити власника для зважування і обліку зловленої риби. При цьому, до моменту контролю зважування, садок з рибою повинен бути у воді. Зв’язок по телефону: 098-063-8660.
8. У випадку пошкодження майна рибаки або відвідувачі зобов’язані відшкодувати вартість нанесеного збитку чи вартість ремонту пошкодженого майна.
9.Під час перебування на ставку забороняється:
а) ловля риби за допомогою сітки, “макушатників”, вибухових, хімічних, електричних і колючих знарядь лову;
в) надмірне вживання спиртних напоїв;
г) купання людей і тварин. Домашні тварини, привезені з собою на водоймище, не повинні залишатися без нагляду, не повинні становити загрозу або дискомфорт оточуючим і сусідам. Наявність на собаках намордника, ошийника та повідця обов’язкова;
д) миття посуду у водоймищах;
е) миття автотранспортних засобів;
ж) засмічення недопалками від сигарет і будь-яким іншим сміттям ставка і території;
і) Стоянка автомобілів в прибережній зоні водоймища.
10.Діючі ПРАВИЛА РИБАЛКИ ТА ВІДПОЧИНКУ НА ТЕРИТОРІЇ можуть змінюватися та доповнюватися.
Приєднані файли
 озера.jpg
Востаннє редагувалось Svyat55 в 04.04.2018 06:10 pm, всього редагувалось 2 разів.

Svyat55

Повідомлення: 25

Re: Звенигород. Озеро біля Дубневичів

» 10.04.2016 09:25 pm

Був 10.04.з ранку і до 14год. Ловив на фідер,флетку метод і соску... Наживки-хробак,опариш,пуфіки, каша,кукуруза. Клювало як з кулемета-в улові біля 40 карпів...аж рука боліла від фідера...єдине то те що розмір +-долоня, більшої не було риби і не тільки в мене а й ще 7-8 рибаків-сусідів. Вартість 100грн день,150 доба. Озеро невелике десь 250м довжина на 60-70 м ширини-фідером можна перекинути. З риби Має бути карп, лин, амур , трохи карасика і щуки. Власник казав що озеро не спускав 3 роки-розмір карпа 2-3 кг,але казав що там плаває мамка на 10кг і амур непоганий. Дорога не складна-зі Львова по головній дорозі в центр Звенигорода і перед дитсадочком наліво(по правій стороні буде церква) по грунтовій дорозі 300м і впираєтеся в огорожу озера. Глибини невеликі-думаю більше 2м не має,дно мулисте і має водорості. Озерце прибране, власник привітний, береги мають кілочки з номерами місць для рибалки-затишне озерце щеб риба трофєєм порадувала а так посидів-відпочив... За 50м через канал починається озеро Дубневичів. Всім НХНЛ

lisotex314

Повідомлення: 53

» 12.04.2016 10:50 pm

Теж був в неділю 10.04 на цій водоймі.В принципі непогана місцина ,доїзд хороший ,чисто.Але дрібний короп недає спокою ,ловив на фідерну снасть з наживки використовув спочатку опариш але зрозумів що ці малі ненажери недадуть дочекатись на щось пристойніше,перейшов на кукурудзу спочатку помогло але ненадовго.Результат штук 30 коропців до лодоні ,1-ин грам 600 всі поплили підростати.Не знаю чи є там щось більше мені не пощастило.Всім удачі...

nazar-doker

Повідомлення: 6

» 13.04.2016 12:02 am

Думаю, справедливо буде перенести свій минулорічний звіт з цієї водойми сюди. Трофеї там є, друзі.. :)

02.08.2015р. запланували з товаришем рибалочку в Звенигороді на новому ставі (Г-подібної форми). Приїхали перед 6.00 год, на в"їзді зустрів власник - п.Ігор. Водойма доглянута, трава по всьому периметру покошена, чисто. Зайняли місце ловлі, і "фойер" :f1: ... Використовували сипучки фруктово-шоколадних ароматів з додаванням ванільного печива і перловки вареної. На гачки - "куки" полуниця і тутті-фрутті. Заключили ПАРІ з товаришем по "Біг фішу", кількості і ваги улову для азарту. :) Покльовки почались відразу, але це був дрібний карпик 50-ти грамовий, тому домовились що в залік іде все, що більше 250гр. Досить швидко гарна покльовка в товариша, і карп (1,15 кг) на березі. Сигналізатори постійно давали зрозуміти, що мілюзга активно опрацьовує наші кормушки, тому я вирішив перекинути спіни суто на бойли для серйозніших рибин. Близько 10:00 крайній спін дає не активний "паровозік", підсікаю і :o ... в голові "Я не можу її зупинити! :shock: ". Вдалі маневри з фрикціоном, 15хв. боротьби і холоднокровні дії товариша з підсаком принесли результат - мій кращий "Біг фіш" сезону на березі :D
IMG_6052.jpg
Карп 8,48 кг

Недовга фотосесія і "мамаша" пливе собі в "безкрайню водяну далечінь"
IMG_6055.jpg

Використовував хитру комбінацію фідерної оснастки з карповим поводком 8)
IMG_6062.jpg

Потім було ще декілька невеликих екземплярчиків 400-450гр, які дозволили мені виграти парі по всіх статтях :) (Привет Льоліку :wink:... Нагадую свої вчорашні слова "...читай теорію і тренуйся, студент..." :lol: :lol: )
P.S. Рибалкою задоволені, власник привітний і простий, бажаю йому успіху, приїдем ще

Dima363

Повідомлення: 45

» 04.05.2016 12:32 pm

Скиньте будь-ласка карту доїзду

Вова_РиБаК

Повідомлення: 1

» 10.05.2016 09:42 am

5.3 В разі вилову рибалкою трофейного екземпляру понад 10-ть кг за умови огляду улову і повернення трофейного екземпляра у водоймище, рибак може бути заохочений однією безкоштовною рибалкою.

"Може бути заохочений" , а може і не бути заохочений?)) Якщо є таке трактування, то або пишіть конткретні умови заохочення, або не пишіть слово може, або взагалі не пишіть такого

Олаф Андварафорс

Повідомлення: 5

» 10.05.2016 10:50 am

Там же написано "за умови огляду улову"... Може ви в процесі жабри рибі відірвали...

Кот Баюн

Повідомлення: 337

» 10.05.2016 08:59 pm

09 травня я був на роботі, а напарник втік на рибалку у Звенигород. Його на форумі немає, тож черкану я, бо рибку зловив достойну. Приїхав перед обідом, почав підбирати ключики. В прилові був лише дрібний карпик розміром до долоньки, який клював на все, що влазило йому в писок. Збільшувати розмір риби можливо шляхом збільшення розміру приманки. До вечора було чотири сходи більшої риби ( колєга грішив на замалі гачки), а біля 16.00 взяла рибка, яку не соромно показати на фото. 8690 разом з дужкою підсака. Крім нього реалізував ще одного карпика на 700гр. В підсумку за неповний світловий день- 4 сходи, пів-відра дрібноти, 700гр. і бігфіш.
Зі слів власника- водиться повний набір звичної риби наших широт, включно з хижаком, але вона не чисельна, домінує короп. Повно дрібного карпика, основний для лову розмір 700 -1500гр., і маточне поголів"я 7-12 кг., яке, звичайно, безумовно випускається назад. Всі правила докладно розписані в першому повідомленні, але народ наш не любить читати, тому продублюю : вартість рибалки- день 100грн., доба 150грн., в ціну входить 2 кг. риби, хочете більше- доплата 40грн. за кг.
Озерце ось це, трапецієвидної форми https://goo.gl/maps/bJdZZxJ35T22, шляхи доїзду вибирайте самі.
P.S. фейс колєги обрізав, бо шеф переглядає форум, так що від гріха подалі :D
P.P.S. уважно роздивився фотку. А це часом не той самий красень, якого Діма у повідомленні вище зловив минулого року? Ну брат-близнюк точно :)
Приєднані файли
13180937_218929688488214_992676380_n.jpg
13153256_218930398488143_1557632223_n.jpg

Віктор Л.

Повідомлення: 222

» 10.05.2016 11:40 pm

:) Це вона точно, при детальному порівнянні все сходиться. Єдине дивно, що так мало набрала ваги... Мені попалась 02 серпня - день ВДВ. Пропоную з такої нагоди наректи її "МАМА СВЄТА" (бо сі лове на свєта :girl_grimace: ) :D

Dima363

Повідомлення: 45

» 12.05.2016 11:17 pm

Доїзд до місця призначення :f1:
Приєднані файли
kcMW_5X0T4U.jpg
ssUluOVVx1I.jpg

Svyat55

» 12.05.2016 11:29 pm

Фото :D
Приєднані файли
S4pvVCf-oqM.jpg
ieKBCmxUyGA.jpg
b1Um8cxRO_I.jpg
4Rh8duNb6nM.jpg
te1jahABkNg.jpg

Svyat55

» 23.05.2016 02:42 pm

Привіт рибацькому товариству.
Так як з виїздом на річку не склалося, довго не думаючи вирушив сюди "протестувати" озерце.
При вході коротко побалакали з власником, обілетився за 100грн і пішов в 4 сектор шукати свого рибацького "щастя".
Щастя довго не заставило себе чекати, дрібонький карпик клював мега активно і топився.
Тому задача була поставлена відсікти мацьопство щоб зловити щось побільше.
З тим набором що у мене був це було нереально, тому були сподівання більше на фарт.
Десь до обіду після втопленого третього десятка, бачу що болоночка моя тихенько повзе в бік озера, підсічки не було змісту робити, просто послабив фрикціон і завів 500 грамового красеня в підсак.
На фідер покльовка взагалі була унікальна, легенькі подьоргування як в дрібноти і тишина... вирішив вимотати, є... в заглот просто... гачок десь в пузі вже був.
На метод так і не дочекався покльовки, дивно, бо в сусідів на метод регулярно клювало.
Отже мій висновок, риба є но мала і багато малої.
По плесу були руху чогось великого, але там їх небагато.
Товарного карпа до 2-х кг думаю небагато, або мальок недає йому просто підійти.
Також непогана тренувальна база для основ карпової ловлі.
Якщо будуть люди берегти озеро, то за 2-3 роки буде дуже класно

Yuras

Повідомлення: 230

» 30.05.2016 12:23 pm

Були перший раз на цьому озері в неділю, з 16.00 до 21.00. Озеро сподобалось чистотою, приємним у спілкуванні власником, пристойною дорогою до озера, можливістю підїзду до місця ловлі на машині(тіко на один берег).
По рибалці - купа дрібного коропа розміром від мізинця до долоні, який зїдає все що закинеш - кукурудзу, мастирку, опариша, хробака. Тому єдиний порятунок - бойли або картопля. Крупна риба ніби є, але нам не пощастило. Я витягнув одного на +/-600 грам, а дівчина першого в житті коропа на 350 грам(втопили, хоча дівчина мене за то чуть самого не відправила в те озеро "підростати":)).
Виглядає так що є багато товстолоба, але як казав власник - не клює ні на що:). Так само по хижаку - з такою кількістю малька не відомо що треба робити щоб його піймати.

Як тут вже казали - якщо за озером будуть і далі так доглядати то буде дуже пристойна місцина. Хоча і зараз досить цікаве і доглянуте озеро з привітними власниками.

Dimidroll

Повідомлення: 5

» 01.08.2016 10:34 am

Був вчора на цьому озерці.
дійсно озеро дуже чисте, ухожене, власники приємні і привітні.
Але той мальок, який вище згадувався, вже підріс до 150-200 грамового стану. І він зжирає все: бойли 15-ку, картоплю 20х20, обсмоктує технопланктон, вибирає кубік макухи за годину...
Я перебрав всю наживку, збільшував розмір гачків... але так і не зміг позбутись "мєлочі"...
Загалом відпочилося добре, а вот по рибалці - могло бути і ліпше... з десяток екземплярів під 300 грам зайшло і на цьому все. біля 50 штук 100-200 грам поплили рости...

mahas

Повідомлення: 18

» 04.09.2016 05:41 pm

ВІтаю рибальське товариство. Вчора 3.09.16 був на цій чудовій водоймі. Кльов у мене був шо на "чорних камнях". За три години зо 15 карпиків різної величини. Я вже довго приїзджаю до пана Ігора на рибалку. На цій водоймі я трохи готувався до змагань в Києві які відбулись минулої неділі. Результат друге місце по ловлі на східну махову вудку. Так що водойму рекомендую.

Тараскін

Повідомлення: 13

Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей