Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

ФішингКлад: 26.11 - 10.12.2018 р. Конкурс МОЯ ТОП-ТРІЙКА ВОБЛЕРІВ
Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чохли та Тубуси

Чохли та тубуси, Поляризаційні окуляри, Відцеп, Поводки, скрутки, безвузловки та інші

Чохли та Тубуси

» 03.11.2007 08:27 pm

Хотілося б почути враження і рекомендації по сабжу. Чи варто купувати таку штуку, чи справді він захищає прут, яким він має бути("каркасним" чи вистачить і звичайного чехла), як правильно вибрати і на що звертати увагу?
Хто юзає скажіть: "Зручно, Вам, з ним на рибалку виїжджати?"

Z_SouL

Повідомлення: 207

Re: Чехли і Тубуси

» 03.11.2007 11:35 pm

Тільки так без тубуса навіть спін не беру, кидаєш в машину загружаєш речі і друзів а спін буде захищений незламаеш випадково. Тубус під довжину спіна, наприклад нормальний Флагман під 2,7м спін колись давав 70грн., а якщо хочеш дешево береш трубу каналізаційну відповідного діаметру і підганяєш під свій спін. :)

Paull

Повідомлення: 14

» 04.11.2007 12:17 am

тубус однозначно потрібна річ...у машині чи у маршрутці , часто трапляються непередбачені обставини....
мій перший тубус -студенський(обшив його брезентом)... :) :) :) ....самий бюджетний....але спіни потрібно обовязково у ньому перевозити у чихлах(особливо карбонові)...якщо бюджет дозволяє-однозначно фірмовий..зрештою,не такі вони вже і дорогі(фірмові)....
якщо комусь "влом" буде робити,подарую конгеровський тубус,з чихлом зі шкірзамінника(для 2-х спінів по 2,10-2,15 м.)...
презент лінивим студентам :D :D :D

Остап

Повідомлення: 246

» 04.11.2007 09:37 pm

тубус, однозначно ніяких варіантів більше не шукайте. Я б навіть не парався з каналізаційною трубою. Перше тубус потрібно 75мм в діаметрі, каналізаційні труби в основній своїй масі або 50 або 100. 50 - не годиться, а з 100 будеш виглядати як терорист з базукою. Звичайно є труби і 75 я свого часу знайшов таку, але коли знайшов тубус голден кетч за 75грн навіть не захотів заморочуватись з тією трубою. По ціні ви особливо нічого не виграєте, трубу ви купите за 25грн, з чохлом потрібно кумаритись і то не впевнений що зможете пошити щоб він плотно прилягав і при тому легко натягнувся на трубу. Ще один мінус труби її товщина і вага, фірмовий тубус буде легший :) Правда з фірмовим теж потрібно помучитись, я свій обрізав під довжину спінів і так щоб він легко поміщався в автомобілі за заднім склом, стандартний не поміститься.

tosi

Повідомлення: 1423

» 04.11.2007 09:49 pm

і де того голдена мона купити у Львові? :)

Z_SouL

Повідомлення: 207

» 04.11.2007 11:51 pm

виконання тубусу голден кетч, як на мене найкраще (хоча це така річ, що пофіг), є деякі моменти в виконанні які приємно радують, хоча в більшості випадків тими фічами не користуєшся, такою як н-д кишенькою для ярличка з твоїми даними (це коли подорожуєш н-д і свій спін хочеш возити з собою). А бачив я його тільки в одному ларьку на Сихові, там є базар секонд хенду і відразу за ним ряди серед них є декілька риболовних, от в одному з них і були тубуси голден кетч, якщо щось не зрозумів, звертайся в лічку :)

tosi

» 05.11.2007 12:05 am

tosi написав:тубус, однозначно ніяких варіантів більше не шукайте. Я б навіть не парався з каналізаційною трубою. Перше тубус потрібно 75мм в діаметрі, каналізаційні труби в основній своїй масі або 50 або 100. 50 - не годиться, а з 100 будеш виглядати як терорист з базукою. Звичайно є труби і 75 я свого часу знайшов таку, але коли знайшов тубус голден кетч за 75грн навіть не захотів заморочуватись з тією трубою. По ціні ви особливо нічого не виграєте, трубу ви купите за 25грн, з чохлом потрібно кумаритись і то не впевнений що зможете пошити щоб він плотно прилягав і при тому легко натягнувся на трубу. Ще один мінус труби її товщина і вага, фірмовий тубус буде легший :) Правда з фірмовим теж потрібно помучитись, я свій обрізав під довжину спінів і так щоб він легко поміщався в автомобілі за заднім склом, стандартний не поміститься.

На рахунок базуки ти праваий але подивись на тубуси Салмо ото справжня базука діаметр 110-120 мм були в Зеника на схові такий тубус аж страх наводить мужна декілька спінів запхати ше й бутилку пива :)

Paull

Повідомлення: 14

» 05.11.2007 12:10 am

Салмо це для матьорих рибаків :D , а нам потрібно оптимальний тубус, на мою думку це тубус діаметром 75мм в нього запросто входить 2 спіна, я думаю що для рибалки це цілком достатньо, а то й забагато :)

tosi

» 05.11.2007 10:23 am

Свого часу замахався шукати нормальний тубус по нормальній ціні, Більшійсть або дорогучі або замалого діаметру, або задовгі або закороткі. В самого тоді була Мега 2,70 яка в складеному стані потребувала труби 78мм (великі лапки і кілець). Купив недорого універсал "карп про" 1,45м - 10см зайвих і вага велика щоб на собі тягати. потім успішно його загубив :?
Довго шукав тубуса знов.... В результаті знайшов водопровідну трубу 75мм - якраз все влізло тільки трохи під кутом. Разом з муфтою і двома заглушками обійшлось все у 56грн (муфта насправді непотрібна). Робота зайняла 2 години. Спецінструменту не потрібно було. Маса вийшла така сама як "карп про" може навіть легше. Габрити саме такі як мені потрібні. На відміну від фірмових тубусів мій ні на міліметр не зігнеться і є надійним як танк навіть якщо на нього впасти, лягти чи стати. При поїдках в маршрутці якщо народу купа на нього можна опиратись . Матерчастий чохол не шив - зайвий гемор. Детальну інструкцію з виготовлення можу описати при потребі.
Основна проблема - знайти водопровідну трубу 75мм і заглушки. Сам шукаю - хочу зробити персональний мінітубус для Ультри. Думаю вирішення одне - "Епіцентр". Якщо хтось там буде гляньте будь-ласка - просто так туди їхати влом. :oops:

BITR

Повідомлення: 781

» 13.11.2007 10:48 pm

Точно думаю що тубус потрібен а сьогодні купив аж 2 штуки зразу . Були в Хрінниках а в нього шиманівський антарес 2.7 метра ..Колись такий самий собі хотів і запитую а де тубус під нього а він каже тубуси не вожу принципово бо немаю машини а тягнути тяжко .... Ну тод кажу продай вот так і получилось але він ще і від спід мастера теж продав ...каже що це непотрібне .... Ну раз каже значить так йому краще ..... І мені добре і йому непогано .... :)

v.pavlo
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 296

» 29.08.2008 04:00 pm

Тубус- це корректно по відношенню до снасті! :)
Не важливо на скільки він "перфект" виглядає, або з чого зроблений. Сам факт його наявності підтверджується практикою. :)
Не логічно би було ритися в інеті, каталогах, ганяти по магазинах, вибрати нарешті Саме Той (спінінг чи ...), а потім по-недбалості шпурнути його в багажник між засмальцованими каністрами, лахами, палаткою, лійкою, сіткою з дровами, або мішком з вуглям... :( В маршрутці ніхто навіть не здогадається що Ви- "чайник". :D :D :D
Люди бувають різні і відношення до речей у кожного своє, але неприємностей поменшає коли така річ присутня на виїздах. :)
В мене воно вийшло якось само- собою: "прийшов" спін в чохлі і тубусі. Туди з успіхом помістився мій "ветеран" трошки довший. Так вдалося безкровно вирішити проблему. :D
На сьогоднішній день просто не уявляю собі спін навіть середнього цінового класу в матерчатому чохлі навіть при зберіганні.(ІМХО) :)

RAT

Повідомлення: 585

» 29.08.2008 09:50 pm

А я уявляю :D навіть більше - тубуса в мене немає і придбавати його зовсім не збираюсь :D Моя Мега почуває себе в рідному матерчатому чохлі просто офігено... Якщо серйозно - вважаю, що тубус необхідний якщо при транспортувані спінінга є вірогідність вкоротити йому життя або ж коли рибак такий "лапоть", що "входить" спінінг на рівному місці (знаю одного - умудрився вдома при мені наступити на спінінг :lol:). А коли людина акуратно поводиться із своїм спінінгом (з врахуванням, звісно, вище сказаного) то тубус і не потрібний, хоча це особиста справа кожного. (ІМХО)

Shurik

Повідомлення: 348

» 30.08.2008 06:46 pm

Про тубуси і чехли в кожного є своя думка . Буду говорити своє . Тубус перш за все ще один захист для спіна , неважно скільки спін коштуватиме , а лишній захист ніколи не буде зайвим.

v.pavlo
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 296

» 22.02.2009 01:54 pm

По просьбам трудящихся выкладываю фоты тубуса. Задумывался под "вафельку" (кто знает тот поймет). Но до ума его довели только сейчас, таперь в нем живет 782 :D .
DSC_0117.JPG
DSC_0116.JPG
DSC_0114.JPG
DSC_0113.JPG

A_K

Повідомлення: 236

» 22.02.2009 03:15 pm

Молодец :) Ну давай рассказывай че как? и по чем? .....Я тоже сейчас свой мастерю,скоро покажу обществу.. :wink:

Jakal

Повідомлення: 29

Далі

Повернутись в Аксесуари для ловлі спінінгом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей