Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Полювання на лисицю

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Полювання на лисицю

» 28.02.2016 12:42 am

Розкажу і я вам байку. Завершення сезону. На зайку вже не можна, бо в нього почався " цей" період :oops: . Та на лисицю відстрілки разові ще давали. Тож вирішив я вкотре попробувати свого щастя мисливського. Думаю, ще разок тай піду, подзвонив до друга котрий сильно хотів щоб я його взяв з собою на полювання, підкозачив батька, котрий не хотів іти, тай пішли. Цей недільний ранок був морозяний, сніжок рипів під ногами. А зайці не стидаючись, прямо в нас на очах, займались своїми лямурними справами :roll: . Ну але зась стріляти, треба потомства. Скажу зразу, зайців в цей день ми бачили стільки скільки за цілий сезон не бачили. Прийшли ми до одної тростини, загінка нічого не дала, друга, третя...нічого. Ну думаю, ще одна і домів. Прийшли, стали з двох боків, заслали молодого мисливця з псами і чекаємо. Тут дивлюсь вискакує один і в поле, другий рижий і в поле, ну думаю не там я встав :( , проводжаючи їх поглядом. Але відволікшись на секунду помічаю, що прямо по дорозі на мене валить третій. Я присів і чекаю, та він мене замітив і чкурнув назад в кущі. Ну думаю все, але ні пси його плани поміняли, своїм гавкотом, і він через секунд 40 вискакує на чисте поле, метрів за 60 від мене. Ну думаю цей,єдиний момент я не профукаю, пожалію патрон а потім буду жаліти цілий тиждень. Вистріл і рижик робить сальто через голову, думаю є. Але де там, рижик включає передній міст і гребе в кущі. Тут мені прийшлось розімяти ноги, так як не хотів шкіру портити, тай псові молодому дати можливість попрацювати. Добіг я до нього метрів з 10 а той "професор" сів і сидить. Так і сидів коло мене до кінця загінки, поки пси не вийшли і не зробили своє діло. По дорозі додому ще були лисички але далеко, тай вечоріло. Тож ніхто і ні в кого вже не цілився. Ось таке полювання. Всім ні пуху :wink: Зображення.https://youtu.be/htHasHhyg2c

MiwaHunter

Повідомлення: 196

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей