Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

SALMO-ІІ Кубок Львівської області

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

SALMO-ІІ Кубок Львівської області

» 12.09.2017 02:38 pm

http://raccoonfishing.in.ua/?p=1772

tzerberv78

Повідомлення: 25

Re: SALMO-ІІ Кубок Львівської області

» 12.09.2017 02:49 pm

SALMO-ІІ Кубок Львівської області з лову хижої риби спінінгом з берега
10 вересня 2017 року. С. Долиняни
Кажучи наперед на таких серйозних змаганнях востаннє я був того року і чесно кажучи це важко – 3 тури в один день по три години лову дуже дрібної риби на екстраултралайтові снасті з постійним переміщенням по зоні.
Реєстрація була заявлена заздалегідь і водойма оголошена. Спочатку зареєструвався в особистому заліку аж раптом дзвіночок – Володимир Зарума « Привіт! Як справи? Давай до нас в команду з Олегом Підгірним! ». Я дуже зрадів пропозиції тим більше від людини яка мені свого часу подала руку і врятувала від купання на дамбі в Гамаліївці! Отже команду назвали «Made in Ukraine» і почали готуватися. Інформації у мене по водоймі не було тому спираючись на загальні дані сформував два комплекти :
- Graphiteleader Finezza Nuovo GNFS-682SUL-S до 4 гр в парі з котушкою Shimano 16 STRADIK c2000hgs + шнур Nanofil 0.04
- Tenryu Lunakia Sonic LKS77M до 5гр. в парі з котушкою Shimano 13 Rarenium CI4+ 2500S + шнур Sunline New Super PE #0.4
По приманках в принципі особливо втбирати не треба було – тільки 100% уловистості – твістера FISH UP і найдрібніші твістера MANNS, aji ringer shad від Reins, і улюблена приманка « наноміноу»))))
Дорога до Львова була швидкою і легкою незважаючи на перенесену перед тим нежить і насморк ( кляті кондиціонери і пил дали своє). І ось ранковий Львів зустрів мене. Вечором того ж дня провели нараду з Володею в теплій дружній обстановці і прогулялися старовинною частиною центру. Картина вимальовувалась проста – дрібна риба і тактика були ясні.
Отже ранок неділі і ми мчимо в повному складі з Львова до Долинян – дорога пройшла в розмовах і от вже сонний табір учасників нас приймає в свої обійми. Багато лиць знайомих - рукостискання і от вже на загальному шикуванні Назар Боженко піднімає державний прапор під гімн України. Жереб розсилає нас по зонах готуватися до баталій. Сонце піднялось і погода нам нагадує про те що літо ще в своїх правах. Йду в зону «А» - перший тур почну по порядку) Жереб мені намалював – «А» «B» «C». Немудруючи скажу що в першому турі я зрозумів як ловити рибу тільки в кінці першої години і за 10 хвилин зловив 6 мікроокунчиків, в другій годині мені попався бонус вигляді карся грамів під 600 і два окунця було зваблено мікротвістером в кольорі «ватермелон», в третій годині окунь від берега відійшов і довелось його ловити на середній дистанції – знову два «матроси» в моєму садку прийшли на зважування. Так закінчився перший тур - Володя відловився добре, а у Олега справи були так само як і у мене, командою ми поки в 10-ці але цього катастрофічно мало.
Коротка перерва і ми знов розходимось – другий тур я в зоні «B», знову стабільно ловлю окунів але в недостатній кількості – починає активні чати щучка – маю два зрізи і дуже сильну «подачу» з дальняка на 3 грами + твістер, в зоні два «нулі» - починає меншати кількість риби….. В другому турі Олег відловився так само Володя утримав стабільність.
В перерві була смачна юшка і трохи спілкування – бо в турах нема на то часу,
На третій тур вирішую брати тільки один комплект і ловити щуку – в принципі мені це вдалось – щука на 571 гр. реалізована, два зрізи на різних дистанціях причому останній зріз за хвилину до фінішу – але цього достатньо було щоб забити «гол престижу» і виграти останній тур. По висновку ми зайняли 8 командне місце. В Особистому заліку Володимир -17 місце, я посів -20 місце, Олег -33місце.
Вітаю переможців – Upstream Lviv – хлопці ви молодці! Якісна командна робота!
По висновку водойма виявилась дуже спортивна і зручна для проведення – єдине що бажано проводити в суботу – бо є трохи дороги в Київ) А того вечора в Київ їхав не тільки я – тому довелось поїхати одразу після нагородження.
Слова теплої дружної вдячності хочу сказати команді «Made in Ukraine» ;) Володя і Олег дякую що Ви є і є такі, Юрі Болехівському , Олександру Краєву, Олегу Попів і взвгалі цей список дуже довго друкувати)))) Дякую Львіщина за емоції і тепло.
З повагою Віктор.

tzerberv78

Повідомлення: 25

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей