Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Re: Куровичі (Золочивський напрямок)

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

» 13.09.2017 09:40 am

Був кілька разів(правда не було дощу),дорога хороша, думаю в дощ проблем не буде

nazar-lviv

Повідомлення: 3

» 16.09.2017 10:01 am

Юрій8808 написав:Доброго дня всім рибалкам. Минулих вихідних були хлопці з ночівлею, зловили амура приблизно 10 кг. Звичайно я попросив випустити цю рибу в обов'язковому порядку. Якщо Ви раніше зустрічали мої публікації в цьому форумі, то це не буде новина про правила рибалки протягом 2017 року (хто не бачив їх рекомендую прогортати трошки назад і ознайомитись). Додадтково нагадую про :!: заборону :!: вилову трьох видів риби: амур(будь-якого розміру), лин та судак. Також заборонено брати коропа менше 0,5 кг та більше 3 кг. Є сумлінні рибалки, які все розуміють і поєднують рибалку з приємним відпочинком, а є такі які беруть все, що зловили "бо заплатили гроші". Ну і наостанок, вилов раків раколовками заборонений, якщо Вам потрібні раки звертайтесь до мене безпосередньо.
:!: Якщо Ви перебуваючи на озері замітили порушення :arrow: інформуйте за т. 067 725 37 13 :arrow: Юрій.

1) Більше заборонено ніж навпаки, амура на випуск - відколи то рідкісна риба? Шо ж тоді ловити :(
2) Чим ще можна ловити раків? На вудочку? :?: :) чи як курей гукати - ціп ціп ціп :lol: .
3) Ти розумний чоловік? Думаєш хтось хоче стати Павліком Морозовим :).

P/S/ - Не думайте, шо я БРАК, більше двох карпів ніколи додому не беру з рибалки, або випускаю або віддаю менш удачливим на рибалці сусідам по озеру. Одного готуємо дома, а другого віддаю сосідам по квартирі.

Просто орендатори почули себе феодалами, і вже таке пишуть, шо на вуха не налазить. То хіба дурний на таку рибалку поїде.
Востаннє редагувалось Сурамі в 19.09.2017 08:16 am, всього редагувалось 1 раз.

Сурамі

Повідомлення: 33

» 17.09.2017 02:24 pm

Доброго дня. Спеціально для рибака Сурамі: цей форум створений для того, щоб писати тільки звіти про рибалку на водоймі. Раз ми перейшли на ти, то можеш написати мені в приватні повідомлення чи подзвонити і висловити все своє невдоволення, якщо ці зауваження будуть грунтовні то обіцяю, що візьму їх до уваги. За певний період часу озеро стало рідним для багатьох рибалок, які вже знають всі правила і побажання щодо ловлі, питання які висвідчуються на данному форумі є новинною хіба для тих, хто бажає відкрити для себе нову водойму. Щодо того, що можна брати: короп від 0,5 до 3 кг, товстолоб, карась, плотва, краснопірка, верховодка, окунь та щука від 0,5 кг. Амура ловити заборонили, тому що озеро заростає очеретом, для того щоб чистив озеро, а лина і судака запустили в невеликій кількості для того аби прижився. Вилов раків раколовками - заборонений, якщо потрібні раки їх можна купити на озері.
П.С. На кожному підприємстві, закладі, орендованному приміщенні відкритому для публічного доступу вставновлюються правила, рибак Сурамі, ти коли приходиш в кафе і витягаєш свою пляшку чи закуску на що отримуєш звернення від адміністрації закладу, що це заборонено правилами чи коли приходиш в зоопарк і пробуєш забрати зі собою декілька звірів, а до тебе вже біжить охоронна також скандуєш що ці люди феодали і те, що вони кажуть не пити/випустити тварин, щось таке що на вуха не налазить:?:

Юрій8808

Повідомлення: 12

» 17.09.2017 06:10 pm

Люблю річки, але отримавши останній раз на Дністрі :baby:, вирішив махнути, десь недалеко, на озеро. Прочитавши тут, в темі, що під'їзд як по Бродвею, вирішив відвідати данне озеро. Вдосвіта, біля 6-40, був коло води. На озері- хіба по мирній, але побачивши мене також повитягували всякі спінінги. Вода порівняно з травнем ( :D ) - впала, береги покошені, містки - живі, смітники, туалети, мангали, альтанки. Заплатив 50 грн. за спін. Працівник озера на забороненому березі розставляв чи то раколовки чи жерлиці. Згадуючи останню тут рибалку, головною приманкою обрав воблер. І не помилився, дві щучки клюнули саме на них, одна на JAXON KARAŚ (біля 35см.), друга на SPRO MINNOW (олівець). Отакі:
Зображення
ЗображенняЗображення
Зображення
ЗображенняЗображення
На силікон і залізо брати не хотіло ніяк.
Пів першої поїхав додому.
P.S. Про дорогу.
Кілька місць підсипали незрозуміло чим, чи то вапняк чи чорт зна що. Невідомо як на "це" вплине вода...
З попереднім дописувачем посперечаюсь на рахунок дороги після дощу. Я не впевнений в комфортному доїзді на легковому авто. Моє ІМХО. Для ознайомлення даю посилання на кіно дороги з реєстартора.
https://youtu.be/pKX74Ke70XQ

vlodko

Повідомлення: 62

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Volodymyr91 і 2 гостей