Анонс

Увага Розіграш: «Наші подяки за корисну інформацію на active.lviv.ua !!!»
Львівський Рибоохоронний патруль: Нерестова Заборона - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

Водойма Львівського Карпового Клубу

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 30.01.2012 03:52 pm

Правила зимової рибалки на озерах Прилбичі і Терновиця.

1. Загальні положення.

1.1. Лов риби дозволений при температурі повітря нижче 0 °С на льоду, товщина якого не менше 12 см, і виключно з дозволу охорони озера, для чого всі рибалки повинні зареєструватись на пункті охорони озера.
1.2. Лов риби дозволяється тільки на мормишку, або поплавочну вудочку. Кількість вудочок – не більше 2 (двох)!
1.3. Використання жерлиць, балансирів і будь яких зимових блешень, оснащених як одинарними гачками, так і трійниками - категорично заборонено!
1.4. Категорично не дозволяється забирати коропа, амура, судака, лина та щупака!!! У випадку, якщо таку рибу спіймано, її негайно треба відпустити назад у водойму!
1.5. Вартість одного дня рибалки – 20 грн з одного рибака. Знижки діють згідно загально прийнятих правил.

2. Правила безпеки і поведінки на водоймі.

1.1. Міцним льодом вважається прозорий лід з синюватим або зеленуватим відтінком при товщині 12 см.
1.2. Міцність льоду перевіряється тільки пішньою. Не дозволяється перевіряти міцність льоду ударами ніг.
1.3. Якщо після першого удару лід пробивається і на ньому з’являється вода, то вихід на лід забороняється.
1.4. При пересуванні по льоду треба бути обережним, уважно стежити за його поверхнею, обходити небезпечні і підозрілі місця (швидка течія води, вмерзлі в лід кущі, траву та ін.).
1.5. Не дозволяється виходити на лід у нічний час!!!
1.6. Під час групового переходу по льоду необхідно рухатись на відстані 5-6 метрів один від одного і уважно стежити за тим, хто іде попереду.
1.7. Суворо забороняється кататися на льоду дітям без нагляду дорослих, або самостійно виходити на лід.
1.8. Під час підлідного лову риби не можна на невеликому майданчику пробивати багато лунок, стрибати і бігати по льоду, скупчуватись у групи. Рибалки повинні пробивати ополонки одну від одної на відстані не менше 5-6 метрів.
1.9. Заборонено ловити рибу в місцях, означеними табличками!
1.10. Біля технологічних ополонок на місцях зимувальних ям в радіусі 50 метрів лов риби категорично заборонений!!!
1.11. Категорично заборонено зловживання алкоголем!
1.12. Автомобілі розташовуються тільки в місцях, які вказує охорона озера!
1.13. Сміття викидати тільки в смітники, або забирати з собою!

ЗА НЕДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ РИБАЛКА ВИДАЛЯЄТЬСЯ З ОЗЕРА, І В ПОДАЛЬШОМУ НА ВОДОЙМУ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ, А ГРОШІ ЗА РИБАЛКУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ,!!!

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3841
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 30.01.2012 06:56 pm

Просьба ко всем, кто выбирается на рыбалку на озёра: берите с собою документы, подтверждающие Ваше право на льготную рыбалку!
Без предъявления таковых документов охрана взимает полную стоимость рыбалки!

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3841
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 07.03.2012 05:22 pm

Був на Озері в неділю 4.березня ловили по лівому березі за островом , надіялись половити краснопірку , але так її не побачили , зате по окуню відірвались, на двох зловили штук 250 великих не було. На ці вихідні їдемо закривати сезон , надіюсь краснопірка проявиться.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1603
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 14.12.2012 02:41 pm

Итак, лёд установился правильный! Ура!
Первые пробы дали неплохие результаты - попадались весьма крупные окуни и краснопёрки.
Завтра официально открывается зимний сезон 2012/2013 г.г.
Езжайте, пробуйте, делитесь информацией.
Ждём фотографий с уловами.

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3841
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 15.12.2012 04:52 pm

Всім привіт.Сьогодні з тестем відкривали зимовий сезон на даній водоймі.
І та приблизно біля 7 ,00 ранку ми на озері темнота хоть очі виколи :shock: . Довго не думаючи пішли грітись до охорони. :) (дякую п. Івану за гарячий чай :) ).
Роздобувши в охоронця секретну інформацію :writer щодо уловистих місць вирушили в напрямку "Кравцового саду " :o (я теж здивувався, що наприблбичах такий сад є виявляється він там є охоронець показав де :) і риба в там ловиться не погана тільки лід потріскує подекуди :!: :!: :!: )
Щодо товщини льоду то вона трохи насторожила, попадавс лід товчиною і до 15 см було і 5 см .
Рибалкою з тестем лишились задоволені на двох зловили 25 окунів 8 з яких по грам 500-700 решта не дотягувало ло 200. Фото не зміг зробити так як сіла батарея .
Рибалкою лишились задоволені сезон відкрито
P/S Зауважив що з кожної лунки витягували по одному окуню. І ще якщо після окуня клюне йорж то лунка автоматично стає не робочою

Аватар користувача
Zaya
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 202
З нами з: 13.08.2008 07:09 pm
Звідки: м. Львів (Сихів)

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 17.12.2012 03:44 pm

По гарячим слідам на мокрому снігу...

Дуже важко стримати себе від настирливого бажання відкрити зимовий сезон, навіть коли бачиш зовсім не комфортний прогноз погоди на вихідні.
"+1+3, мокрий сніг з дощем, вітер 8-10 м/с, і вітер 9-12 м/с, і вітер 4-5 м/с..." Але вихідні ми на пальціх рахуєм, тож сильно з бажанням не сперечались і ще у п'ятницю домовились - їдем!!! Мотиль куплено, бури перевірено, з холодильника витягнуто і поковиряно пальцем напівживих опаришо-кастерів, куплено у Флагмані новий пластиковий пінгвінячий ящик :super1 ... Прихожу на роботу, лізу в нет дивитись погоду, звично захожу на актив - і на тобі :o ... Zaya підливає масла у вогонь своїми розповідями про мега-бонусних окунів :huge . Все, свалу нема. Ввечері аккуратно перекладаю свій зимовий скарб у новий ящик, шось там перетасовую, підкладаю м'якеньке у різні секції і коробочки, перечіпляю мормишки і балансири. Відкладаю в сторону потемнілі, дивні за формами і виконанням мормишки дідових часів (виявляється, давно жили з протилежної сторони поролонки в коробці, я вже й забув про них :roll: ). А потім все ж таки встромляю їх гачками в пінку нової коробки. А хай лежать... талісман. Раритет!
в 7 ранку Віталік в мене, мете мілкий і мокрий сніжок, таким самим засипано дороги. Іхати можна, але тяжко. Доїхавши до Кульпарківської, вирішуєм звертати на об'їздну, бо їзда по нечищеним дорогам міста - жесть. Помаленьку наближаємось до Прилбич, по дорозі сніг посилюється, стає лапатий і видно, як мете вітер. Нарешті добрались до дамби - біля неї вже чотири машини і компанія, яка знову пакується в машину і їде сторону 2 сектора по трасі. Який на вулиці колючий вітер і яким неприємним може бути мокрий снігв лице я відчув, як тільки виліз з машини :o Бігом в сторожку, по дорозі тримаю капюшон руками. Відмітились, розписались в журналі пінгвінів :), послухали, що робилось вчора і в ночі. А був дощ і сильний вітер, який -"зараз вже не такий, а вот вчо-ора, ото дуло..." Але треба йти до визначеного місця, як би воно там не дуло. Єдине що тішить - назад буде йти легше, так як вітер кидав мокрий сніг аккурат в напрямку дамби. Позастібавшись на всі замки, кнопки і ліпучки забираєм з машини ящики і бури, по найкоротшому маршруту напряму йдем до очеретяного острова. Йшли спокійно, лід міцний. Сніг прибило і підморозило, слой максимум 5-6 см. Місцями провалювалась кірочка там, де під снігом проступила вода. Добравшись до острова зустрічаєм компанію пінгвінів, серед яких і знайомі. Ловиться, але не густо, дрібний окунець. Домовившись з Юрою, що ми йдем далі і якщо шось, то дзинькну топаєм в сторону наміченої цілі. Замучившись всліпу йти проти колючого вітру, який прямо таки кидає мокрий сніг в лице і очі, зупиняємось на пів дороги між островом і вищезгаданим "Садом Кравцова", біля якого крізь сніг видно силуєти 4-5 чоловік .
IMG_8708.JPG
IMG_8712.JPG


Почнем тут, і по потребі будем продиратись далі. Відхожу від края полоси кущів 20 м починаю робитилунки, наближаючись до кущів. Останню бурю в прогалині між кущиками. Витягаю шумовку, безпалу рукавичку, мотиля... Жовту, сріблясту, чорну, з бісером? З якої почати? А з такої, щоб і ні вашим, і не нашим :D Беру класичну "овсінку" чорний низ, срібний верх. Починаю обхід лунок. Тишина. Вже зайшов в куші - нічого. Пару лунок за кущами, на чистому - нічого. У Віталіка теж... Вертаюсь в зворотньому напрямку і з лунки, яка 3 м від кущів перша чітка покльовка і матросик на снігу. Слідуюча проводка - ще один, ще один, четвертий. Потім окунь зникає. Знову прохожу різні лунки і знову безрезультатно. Вертаюсь на обловлену і знову 2-3 окушка. Потім знову пауза.
IMG_8713.JPG
Хтось там в темноті живе...
IMG_8710.JPG


На горизонті появились силуети і до нас приєднуються знайомі рибачки, розприділившись вздовж кущів. Поки по 50, перекур, побалакали. Вертаюсь на лунку і та сама картинка -3 окунця підряд і риба зникає. Знову по різним лункам - пусто. І Віталіка така сама картина - пара-трійка матросів і довга пауза. Пробуєм побавитись різними мормишками. Я ставлю середню фольфрамову срібну каплю, Віталя таку саму золотисту. Лівіше від мене по лункам переходить Юра. Картинка повторюється знову - пара-трійка 30-100 гр окунця і тишина. На одній з проводок, під час ступінчастого опускання мормихи десь з 50 см над дном чітка коротка покльовка і дістаю 200 гр красавця. Пробую міняти мормишки, але це на результат особливо не впливає. Окунь проходить короткими набігами, стайками. Зупиняється під лункою і так само швидко тікає кудась далі. Спроба зрозуміти куда і побігати за ним результату не дає, як бере - то у всіх, як ні - то ні у кого. А окунь брав чітко і швидко. Коротка проводка від дна або на опусканні і чіткий окуньовий "жим". Брало навіть без мотиля на сріблясту вольфрамову "краплинку". Тільки проводку треба було робити плавнішу і амплітуднішу, з паузами. Попалось ще пара хороших окунців, але в основному то був 50-70 грамові матросики.Сніго-дощ то перестає, то валить з новою силою. Спини і п'ята точка відчутно мокрі :D Але сидіти на ящику всерівно спиною до вітру. Крізь шум стукаючого в капюшон замерзшого дощу чую таке підозріло спокійне "- Блін, я його не витягну! Окунь! Окуняра!!!". Повертаю голову до Юри і дивлюсь, як він бавиться з кимось "там" в перетяжки. То рука до лунки, то від неї. Питаю, чи треба помогти, а сам намагаюсь витягнути з ящика ще не складений багорчик. Поки я вовтузився, Юрка поспішив в азарті і окунь, який кругами ходив під лункою кувиркається і випльовує мормишку... :( Далі було багато-багато всяких різних загальноприйнятих для таких випадків фраз :D . Було згадано всіх, хто на думку Юри був винен в цьому сході. Дісталось і тому, хто подзвонив під час виважування на мобілку. Ну, зійшов. Але адреналіну дав добре, руки в Юрки тримтять, можна "автопроводку" робити.
IMG_8714.JPG
IMG_8716.JPG


Трошки змучені негараздами погоди, збивши оскомину першою пінгвінячою рибалкою близько 2 дня починаєм збиратись. По дорозі на "базу проходим сусідів рибачків, питаєм що і як - улови різні. На мотиля дрібний окунець, на балансир витягнули декілька хороших 200-250 гр окунів. Добрались до машини, привели себе і речі в порядок, відчистили "морду" машини від налипчого снігу і додому. Сезон відкрито, рибку половили, задоволення отримали. Дорога назад була нормальна, видно, сніг розчистили.
IMG_8719.JPG

Аватар користувача
Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 2654
З нами з: 12.02.2007 09:10 pm
Звідки: Львів, Cихів O67927O677

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 19.12.2012 06:29 pm

Всім привіт, рибалили сьогодні з батьком на даній водоймі. Приїхали на світанку, зустрів нас противний морозний вітер :spiteful Забігли в сторожку, оплатили, записались, бури, ящики на плечі і по завєтним місцям :wink: Перші лунки не принесли результату, потім потрошки пішло, капризно покльовував окунець 20 - 80 грам. Весь час бігали, бурили, шукали... З лунки ливилися 1-5 окуньків. Батько таки знайшов одного окунька заслуговуючого уваги грам 150, одразу клюнув ще такий самий, але удача була на його стороні, схід :) Після обіду під кущиками клюнув судачок, швидка фотосесія, виймання гачка, і бігом нагулювати вагу....
В загальному кльов не дуже, але всеодно задоволення получено, і з гарним настроєм поїхали додому.
Вибачте за якість, фоткав телефоном...

080.jpg
100.jpg

Аватар користувача
Avtor
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 249
З нами з: 23.12.2010 05:31 pm
Звідки: Львів

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 22.12.2012 06:28 pm

Внимание! В связи с тем, что на озере участились нарушения:

- ловля рыбы запретными снастями
- воровство ценных пород рыб попадающих под немедленное отпускание

Просим внимательно изучить правила зимней рыбалки на водоёме Прилбычи (1-я страница темы) , а так же немедленно сообщать про нарушения начальнику охраны - Петрову Сергею Васильевичу ( 0963823665 ) При возможности сфотографировать нарушителя для дальнейшей индификации.

С уважением, Администрация водоёма.

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 790
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 22.12.2012 07:45 pm

можна поцікавитись причинами "табу" на балансири і зимові блешні?

Аватар користувача
Strange_R
 
Повідомлення: 113
З нами з: 02.10.2008 12:58 pm

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 22.12.2012 09:42 pm

На жаль, воно банальне. Не всі розуміють вартість зусиль і праці, затрачених на зариблення водойми судачком, а для більшості це взагалі пуста справа. Так само не вписуються в умови рибальства "драчка", по суті багріння. І в цьому сенсі не може бути "ваших", "наших", "своїх" і "чужих". Просто введено таке обмеження. Розумію і співчуваю, для багатьох це майже образливо. Бо чесні, чемні і сумлінні. Але поки що нас таких мало...

Аватар користувача
Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 2654
З нами з: 12.02.2007 09:10 pm
Звідки: Львів, Cихів O67927O677

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 22.12.2012 11:52 pm

Сьогодні з Віталіком дуже гарно прогулялись по зимовим Прилбичам. В порівнянні з минулим візитом цей був просто казково комфортним :) Мороз відчувався тільки по швидко заростаючим лункам сіткою з кришталиків льоду і намерзанням на монці білих бусинок. Всі інші зимові негаразди просто не відчувались. Вітру майже немає, сніг не падає, небо хоч і сіре, але спокійне :)
Якось спонтанно вирішили сьогодні спробувати на другому полі, там де незакінчена розчистка секторів і локальні полоси кущів та перепади глибин біля них. Поїхали поверху вздовж дамби, якась колія була на цій дорозі, але місцями намело снігу так, що пузом йшли як на лижах. В кінці дамби, на почищеному вітром п'ятачку розвернули машину, забрали речі і на лід :)
Дотопали до початку другого поля, пройшли впадіння каналу і надірявили лунками лід вздов полоси кущів, заскакуючи в прогалини і проміжок між кущами та берегом. Перші проводки - пусті. З третьої лунки вискакує матросик грам 50-60. Поки Віталік чаклував над своїми мормишками, з цієї лунки вициганив ще трьох. Дійсно вициганив, бо всі покльовки були зовсім не такі, як в минулий раз. Минулий раз то були чіткі "жими" кивка вниз, а на цей раз просто зупинка кивка або різкий короткий "тюк". Ловився окунець різний, 30-70 гр. Рідко влітав "анчоус", який тут же топився. Інколи наступна покльовка такого самого анчоуса відбувалась миттево, при першому опусканні. Але все ж таки були робочі одна-дві лунки, які приносили покльовки гарних окунців. Найбільший натягнув 290 гр (дома зважений), а в основному з достойних уваги екземплярів були 80-120 гр окунці, які рідко, але кусали наші мормишки. Як тільки з лунки при стуку мормишки в дно чіплявся йорж - хана. Окунця не буде і в пів- води...
IMG_8728_res!.jpg
IMG_8727_3.jpg


На протилежному березі, від "острова" і далі постійно пересувались групки рибаків. Не знаю, чи вдалим в них був пошук, але близько 11 години до нас приєдналось ще три компанії.
IMG_872_25.jpg


Близько 12 години кльов просто зник. Можна було знайти "анчоусну" лунку, з якої ловились мізиночного розміру окуні, але мии вирішили протопати через все озеро і зупинитись навпроти 5-го поля, теж в кущах. Перехід був легкий і безпечний, сугробів немає, основна частина льоду міцна, хоча попадалась 2-3 см слойка. Ну топали собі і топали... :D Добрались, пошукали... А чого там шукати? Окунь як окуньо, лови і тішся. Фотік, нажаль, мабуть замерз і просто відмовився включатись. Але набуривши там з три десятки лунок особливо результатом не переймались. Віталік набив руку на тих самих анчоусах, я спробував свої безмотитлки... Ловиться! А що ще треба :0...

Аватар користувача
Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 2654
З нами з: 12.02.2007 09:10 pm
Звідки: Львів, Cихів O67927O677

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 23.12.2012 07:22 pm

Був сьогодні на Прилбичах , погода супер ,прогулялись з Пашкой К и охоронником Славіком , по всьому периметру озера , слідів сіток і інших браконьерських знарядь не виявили , зробили зауваження одному рибачку який ловив на глаз але блесною , він зреагував адекватно , чемно перевязав на велику мормишку і дальше тягав окунців .Лід хороший , але було пару місць промоїн , видно бьють джерела , так що будьте обережні не розслабляйтесь , по одному не бігайте по водоймі . Прохання до клубників , активістів і членів федерації , ви наша опора, не проходьте мимо порушників правил , не хочете самі сваритись дзвоніть негайно на охорону, або кого знаєте з карпового клубу. Особливо не допускайте заборонених способів рибалки це різні дьоргалки , шарпалки, єкрани і т. д. якщо хтось побачить що зловили карпа , судака і не випустили, негайно прийміть міри або позвоніть на охорону, не будбте байдужими . Ще одне важливе питання сезон пінгвінів тільки почався , а на льоді вже і сміття і порожні пляшки , самі не гадьте і слідкуйте за нікчемами інакше їх не назвеш , бо ви розумієте чим це закінчується, пляшку розбили вона потонула , а потім хтось потрапляє в лікарню з розрізаними ногами. Все хлопці , з наступаючим Новим Роком і до зустрічі на водоймі .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1603
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 11.02.2013 02:28 pm

Были 10.02. С Сашей Борода прибыли на озеро в 08.30 и были удивлены.Рыбаков нет.Ни одного! :shock: Странно,воскресенье,погодка супер!Вот только возле берега после оттепели лед немного отошел.Но это нам не помешало зайти на лед по деревянному пирсу возле домика охраны.Дальше лед прочный.Думаю стоять еще будет долго.Двинулись в "Сад Кравцова".По дороге Саша контрольно попробовал лед ледобуром.Тольщина больше 25см.С утра поклевывал мелкий окунь и ерш.Рыба не очень активна.Оно и неудивительно-глухозимье.Но тройку бонусных хороших плотвиц Саше взять всетаки удалось.
Ближе к обеду переместились к дамбе к охране.Мне показалось что рыба в этом месте поактивней.Может сказалось что с таянием льда возле берега пошла под лед свежая вода насыщенная кислородом.Ерш задалбливал.Но моймали десяток хорошых окуней и одного зачетного ерша.
Наблюдали работу персонала озера по рубанию лунок -отдушин по всему периметру озера.Приятно что у такого красивого озера есть хозяин.
IMG_1893.jpg
IMG_1896.jpg
IMG_1897.jpg

Аватар користувача
Дмитрий
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 131
З нами з: 02.09.2011 09:29 am
Звідки: Львів

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 10.02.2014 11:57 pm

Був сьогодні з другом в Прилбичах. Попередньо планували виїхати чим раніше, але дощ трохи змінив наші плани. А, якщо чесно, то мало не відмінив рибалку взагалі, бо мокнути взимку на льоді з водою чомусь не дуже хотілось :). Але врешті "здоровий глузд" взяв своє :). В результаті всіх перетрубацій на водоймі опинились суттєво після 12, тому часу на "розкачку" було небагато.
Спочатку періодично покльовував йорш, що вже почало наводити думки про традиційну йоршову уху :), але щастя тривало недовго... Кльов припинився і понад два десятки лунок не дали жодної покльовки протягом години. Після цього почали переміщатись по водоймі. Спочатку було зовсім глухо, а потім було те, чого зовсім не очікував - клюнув невеличкий судачок. Ще ніколи цей вид риби взимку мені не попадався! Реально я був дуже втішений такій покльовці, а судачок був нагороджений кількома фото і побажаннями якнайшвидше підростати :) Далі ще трохи походили по льоду аж поки не знайшли "своє місце". Клювати почало вельми шалено, при чому були і плотва пристойного розміру, і окуні, які не стидно людям показати, а в мого колеги то і взагалі по окуню трофейний екземпляр (принаймі, з його слів, більших він ще не ловив:) ). Але щастя довго не могло тривати, почало темніти (як завжди невчасно) і довелось збиратись додому... А як ще хотілось годинку-другу посидіти над лункою...

IMG_20140210_162146.jpg
IMG_20140210_162206.jpg

rbrechko
 
Повідомлення: 25
З нами з: 13.07.2009 01:45 pm
Звідки: Львів

Re: Зимова рибалка на Прилбичах

» 07.01.2015 12:00 pm

Всіх пінгвінів і нормальних рибаків з Новим Роком і Різдвом Христовим , міцного всім здоровья , грубого льоду , миру і розуміння.
Як там на Прилбичах лід , тримайте нас в курсі .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1603
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Далі

Повернутись в ПрилбичіХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей