Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

PROFESSIONAL CUP - 2017

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

PROFESSIONAL CUP - 2017

» 23.01.2017 03:32 pm

Нащадок легендарного Кубку Львова!
Деталі незабаром :)

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 01.02.2017 11:34 pm

ЛЬВІВСЬКИЙ КАРПОВИЙ КЛУБ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ «PROFEESSIONAL`S CUP 2017»
Прилбичі, 02.05 - 07.05.2017 р

Формат змагань - відкриті, міжнародні.

Розклад проведення змагань

02 травня 2016 р
- З 14:00 до 16:00 - збір і реєстрація приїзджаючих команд.
- З 16:00 до 17:00 збори капітанів, відкриття, жеребкування.
- О 17:00 роз'їзд по секторам
- Вечір і ніч – встановлення табору, підготовка прикормки, зустрічі друзів :)

03 травня 2017 р
- З 06:00 до 07:00 маркерування
- 07:00 - старт змагань.

з 03 по 07 травня 2017 р.- змагання.

07 травня 2017 р
- 10:00 закінчення змагань.
- 10:00 до 12:30 згортання снастей і таборів, збір на стоянці.
- 13.00 оголошення підсумків, нагородження переможців, оголошення закриття змагань;
після закриття - продовження зборів, посиденьки, роз'їзд учасників.

РЕГЛАМЕНТ
1. Основні положення:

1.1. Команда складається з максимум 3-х повнофункціональних учасників.
Протягом турніру припускається тільки одна заміна.
1.2. У залік йдуть спіймані коропи та білі амури, вагою від 2 кг.
1.3. Номер сектора позначений відповідною табличкою, робоча зона (ринг) - 20 х 12 метрів знаходиться в центрі сектора і позначена стрічкою, в цій же зоні розташовуються снасті, прикормка і табір команди. Відстань між центрами секторів +/- 50, але не менше 40 метрів. Основна зона лову обмежена стрічками, що визначають ширину рингу. Вільну зону між межами сусідніх рингів учасники мають право використовувати для лову спільно з сусідами. У разі виникнення суперечок щодо використання вільної зони, судді можуть зобов'язати учасників ловити в зоні рингу з того боку, де не було досягнуто спільна домовленість.
1.4. Переможець визначається за найбільшою сумарною вагою всієї спійманої риби. У разі рівності результатів перевага віддається команді, що має більшу середню вагу риби.

2. ВИМОГИ ДО СНАСТЕЙ, ОСНАСТКИ, НАСАДКИ, ПРИКОРМКИ І ПІДГОДОВУВАННЯ:
2.1. Використовується тільки донна снасть.
2.2. Кожна команда ловить на 4 вудки, по одному гачку на кожній. В запасі у команди може бути не більше 4 оснащених запасних вудлищ.
2.3.В якості робочого вудлища дозволено використання спода, але тільки в тому випадку, коли його довжина відповідає параметрам, обумовлених в п.2.15.
2.4. Заборонено використання плетінки в якості основної волосіні - тільки відрізок довжиною не більше 2,5 довжини вудилища дозволений в якості шок-лідера.
2.5. Заборонено використання будь-яких видів годівниць, в т.ч. «Метод» і облеплювання прикормкою будь-якого елементу монтажу, крім гачка, причому на гачку не повинно бути ніяких пристосувань для фіксації обліплюючого матеріалу.
2.6. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються в воду разом з оснащенням під час закидання спорядженої снасті.
2.7. Заборонені тваринні насадки і ікра, а також їх використання в прикормці в якості складових.
2.8. Максимальний розмір насадки не обмежується, в той же час використання макушатників, «сосок», тощо заборонено.
2.9. Дозволено встановлювати в своїй зоні лише два маркера, в той же час робота третім маркером (але не встановлення його) протягом змагань дозволена. Використання ехолотів заборонено.
2.10. Використання ракети, ложки, парашута або стаціонарної рогатки для доставки великих порцій прикормки буде дозволено, орієнтовно з 9 до 19 годин. Використання пристосувань для підгодовування, що приводяться дію за допомогою стисненого повітря заборонено.
2.11. Дозволяється протягом всього часу проведення турніру докормлювання за допомогою кобри або стіка для доставки дрібної прикормки – бойлів і т.п., фабричного приготування або підгодовуваннями, виготовленими самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань, діаметром не більше 30 мм.
2.12. Закид і підгодовування ведеться тільки з рингу з берега - захід у воду заборонений.
2.13. Використання дистанційно керованих засобів і плавзасобів для доставки прикормки і оснасток заборонено.

2.14. Вимоги до монтажу:
Основною вимогою до безпеки монтажів є можливість звільнення риби від грузила і можливих інших елементів в разі обриву снасті.
а) безпечна кліпса.
б) при прохідному або інлайн монтажі з'єднання лідкора з шок-лідером тільки петля в петлю або буферним вузлом - заборонено використання застібок і вертлюгов!
в) те ж саме при напівпрохідному монтажі або "вертольоті", але в додаток до цього, верхній стопор (а) (той (ті), що ближче до з'єднання лідкора з шок-лідером) повинен бути незакріплений наглухо.
г) оснащення типу Зіг Ріг дозволені - головне, що б вони відповідали основним вимогам з безпеки до монтажу. Поплавці-контролери, які використовуються в деяких монтажах дозволені, якщо не є частиною індикації клювання.
2.15. Довжина робочого вудлища обмежена 13 ft, заявлених виробником.
2.16. Заборонено використання вудилища типу «ківер-тип», фідер або пікер.
2.17. Дозволені сигналізатори клювання - будь-якого типу.

3. ЛОВ, ПОВОДЖЕННЯ З РИБОЮ, ЗВАЖУВАННЯ, ПОВЕДІНКА НА БЕРЕЗІ.
3.1. Тільки учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників не мають права допомагати підсачувати або виводити рибу.
3.2. Закид вудок, маркерування і маніпуляції з закормочним обладнанням виконуються тільки зі свого рингу з берега або вимостки, встановленої організатором - захід у воду заборонений. Бічний закид заборонений. Для виважування дозволено використовувати драбину. Використання транспортних платформ, самотоятельно збудованих «пірамід» з піддонів і ін. - заборонено. Закид, маркерування і закорм (підгодовування) з драбини заборонений.
3.3. Заходити у воду при подсачуваніі і виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж на висоту забродочних чобіт, але тільки в межах, обмежених бічними стрічками робочої зони (рингу).
3.4. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсачека. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою і є караним - дискваліфікація. Підсак повинен мати сітку, що завдає мінімальної шкоди рибі. Застосування підсак з сіткою з жилки заборонено, вважається навмисним необережним поводженням з рибою і карається дискваліфікацією команди.
3.6. Спіймана риба дістається з підсачека і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному матраці або в воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без коропових мішків (мінімум 5 шт) і карпового матраца до змагань не допускаються.
3.7. Не забувайте рибу, що знаходиться на матраці, поливати водою.
3.8. Зважування буде проводитися з періодичністю, яка буде оголошена на відкритті змагань. Про великого (понад 10 кг) спійманого коропа або білому амура будь-якої ваги відразу ж повідомляється суддям для якнайшвидшого зважування.
3.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
3.10. Риба, що має ознаки недбалого поводження з нею, не зараховується, а команда отримує жовту картку. При загибелі риби - дискваліфікація.
3.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, проводиться відразу ж після зважування в присутності судді, після чого риба повинна бути відразу ж відпущена. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.12. УВАГА! При фотографуванні риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над карповим матрацом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаку. У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце без подальшого падіння риби, команда, яка пртпустилася цього, отримає жовту картку. ПРИ ПАДІННІ РИБИ - Дискваліфікація.
3.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків - використання потужних ліхтарів, а також освітлення води, не пов'язане з процесом виважування карається попередженням.
3.14. Заборонено шуміти на березі, купатися, вживати алкоголь і розводити багаття.
3.15. Учасники зобов'язані не чинити перешкод в роботі журналістів, фото- і кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом змагань (це означає, що все, що не заховане з «секретної зброї» або з не заклеєною етикеткою, має право бути сфотографованим і знятим, але не доторкане рукам , крім суддів в окремих випадках).
3.16. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні з суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- і відеооператорами.
3.17. Заборонено перебувати учасникам в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів.
3.18. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда.
3.19. Все сміття повинен бути акуратно зібране в поліетиленові мішки (видаються організаторами), які вивозяться організаторами протягом і після змагань. Вітається самостійний вивіз сміття по закінчкні змагань.

4. ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ, ГОСТІ І ГЛЯДАЧІ.
4.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. Зона проведення змагань - не менше 50 метрів від берегової лінії, таким чином, транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною. Подальші пересування тільки пішки.
4.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не перешкоджати візуальному спостереженню за тим, що відбувається в робочій зоні (ринзі).
4.3. Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий пропуск для даного ТЗ. Виїзд ТЗ учасників із зони проведення змагань без спеціальної перепустки карається жовтою карткою. Повернення ТЗ на місце відбувається також з відома судді. Переміщення ТЗ учасників уздовж берегової лінії (по зоні змагань) заборонено. За порушення, зазначені в даному пункті - жовта картка.
4.4. Знаходження гостей і глядачів в зоні проведення змагань дозволено тільки в світлий час доби.
4.5. Гості допускаються в зону лову, але не в ринг, тільки при виконанні седующіх умов:
а) учасник зобов'язаний попередити суддю своєї зони про майбутній візит, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
б) гості в обов'язковому порядку реєструються в штабі змагань, після чого вони отримують пропуск для відвідування певного сектора- пропуск повинен бути розміщений під лобовим склом а / м в зручному для прочитання зовні місці;
в) заборонено пересування автотранспорту гостей по дорогах уздовж озера;
г) при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а в відношенні приймаючої сторони розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
д) учасники несуть відповідальність за поведінку своїх гостей, згідно з Регламентом;
4.6. Глядачі в сектор (ринг) не допускаються, і можуть знаходиться тільки біля кордонів сектора (рингу)!

5. ШТРАФНІ САНКЦІЇ.
Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному Регламенту карається попередженням (жовтою карткою). Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється до жовтій картці.
Крім того:
5.1. Застосування тварин насадок (або як складових прикормки), а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників карається дискваліфікацією команди.
5.2. Порушення положень, що стосуються вимог до монтажу та оснащенням карається дискваліфікацією команди.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою, крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю, АБО діях що призвели до смерті РИБИ - в цьому випадку команда дискваліфікується.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів прирівнюється до навмисного необережному поводженню з рибою і карається дискваліфікацією.
5.5. Невикористання карпового матраца карається дискваліфікацією.
5.6. При наявності трьох жовтих карток команда дискваліфікується. Причому друга жовта картка позначає зняття з заліку найбільшої на даний момент спійманої командою риби (в разі відсутності риби - першої, що йде в залік).
5.7. Діскваліфікая команди означає, що її результати анулюються, команда видаляється із зони проведення змагань, а кошти, внесені командою при реєстрації, не повертаються. Дискваліфікована команда повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.

6. СУДДІ, СУДДІВСТВО, ЖЕРЕБКУВАННЯ І ПРЕТЕНЗІЇ.
6.1. Судді розподіляються по зонам відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.
6.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибка вимірювання, і перевіряються до початку змагань в присутності комісії, що складається з 5 (п'яти) учасників змагань.
6.3. У регламентні періоди (визначається на відкритті турніру) зважування проводиться суддями в присутності хоча б одного сусіда.
6.4. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями. У протоколі в обов'язковому порядку проти кожного результату зобов'язані стояти підписи учасника, судді і свідка зважування.
6.5. жеребкування проводиться наступним чином:
-команда, що тягне жереб першою (визначається за домовленістю), після того. Як витягне кульку з номером сектора, тягне кульку з номером наступної команди, що буде тягнути жереб;
- так само роблять наступні команди, аж допоки не будуть розіграні всі наявні сектори.
Наявність куль або капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед її початком комісією з 5 членів-учасників турніру.
6.6. Претензії повинні подаватися суддям зони протягом 60 хвилин з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, а так само свідчення сусідів.
6.7. Претензії розглядаються комісією в складі: головний суддя змагань, судді відповідної зони, двоє сусідів команди, до якої виникла претензія. Присутність пред'явника претензії обов'язково. Якщо виникла потреба в голосуванні щодо виниклого питання або претензії, то за однакової кількості голосів, голос головного судді є визначальним.
6.8. При розгляді спірних питань, але не претензій, рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає.
6.9. Рішення про дискваліфікацію затверджується журі, обраного зі складу учасників змагань
7. ОПЛАТА І РЕЄСТРАЦІЯ.
• Оплата за участь в змаганнях становить 6 000 грн з команди.
• Мінімальна кількість команд – 18. У випадку меншої кількості зареєстрованих команд за 30 днів до старту, змагання не проводяться, або організатори разом з зареєстрованими командами приймають окреме рішення.
• Підтверджуючий внесок становить 2000 грн з команди (попередня реєстрація), і повинен бути переданий до фонду змагань на протязі місяця з моменту подачі заявки. Повна вартість участі повинна бути сплачена не пізніше 30 днів до старту змагань. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань.
• Черговість реєстрації визначається датою і часом подачі заявки.
• Дозволена передача права участі в змаганнях на розсуд і вибір зареєстрованої команди.
* Реквізити для оплати:
Залишаємо в маг. Фортуна, ринок "Південний".
Переклад на картку Приватбанку 5168 7423 5906 4791, Кравцов Андрій Васильович, до суми додаємо 1%.

8. ПРИЗОВИЙ ФОНД.
За участю 18 команд призовий фонд становить 69 000 грн, які в грошовій і матеріальній формі вручаються командам переможницям і призерам в пропорції:
Велика риба (10 000 грн).
III місце (10 000 грн).
II місце (19 000 грн).
I місце (30 000 грн).
Крім того будуть вручені призи від спонсорів в тих та інших номінаціях.
За бажанням учасників можлива організація Джек-потів, номінації та ставки в яких будуть запропоновані організаторами при реєстрації учасників безпосередньо на водоймі в день старту.

9. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ.
• Для зареєстрованих команд водойма відкритий для тренувань до 28.04.2017 р.
• На час проведення змагань буде можливо замовити харчування з доставкою в сектор, вартість харчування буде оголошено додатково.
• Дотримуйтесь чистоти і порядку в секторах під час змагань - вас можуть невдало сфотографувати з подальшим розміщенням знімка для публічного ознайомлення. Самостійна доставка мішків зі сміттям на пункт збору після змагань (по можливості) вітається.
• Оргкомітет залишає за собою право доповнити чи частково поміняти деякі пункти регламенту, але не пізніше, ніж за 1 місяць до старту змагань.
• Оргкомітет має право, в окремих випадках, відмовити команді в реєстраціі без пояснення причин.
• Будь-яке умисне порушення цього регламенту, принципу fair play (чесної гри) карається дискваліфікацією.

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 05.02.2017 10:08 pm

Не забываем правильно настроить часовой пояс у себя в кабинете!
В противном случае могут быть недоразумения со временем подачи заявки :).

_часов.png

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:00 am

PLEYSTON м.Львів
о67-37і-19-45

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:00 am

АВАНГАРД м.Стебник
Корній Івасівка
о97-745-34-57

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:05 am

Прошу зареєструвати команду "Вінкарп"м.Вінниця. 0977705401

vincarp
 
Повідомлення: 16
З нами з: 30.12.2011 12:06 pm

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:10 am

Зареєструй нас будь ласка:Хата Рибака-Karel Nikl Team

Аватар користувача
CCMoore
 
Повідомлення: 398
З нами з: 21.08.2013 03:28 pm

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:21 am

Зареєструйте, будь ласка,
"Сазан" Рівне-Ковель
Востаннє редагувалось Sergey в 06.02.2017 02:33 pm, всього редагувалось 1 раз.

Sergey
 
Повідомлення: 40
З нами з: 28.12.2011 02:32 pm

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:29 am

Зареєструйте Карптайм м. Фастів

Аватар користувача
lesorub
 
Повідомлення: 36
З нами з: 30.07.2012 11:44 pm

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 10:59 am

Доброго дня. Прошу зареєструвати команду Карбон м. Вінниця.

rihtik
 
Повідомлення: 16
З нами з: 24.01.2012 01:29 pm

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 12:46 pm

Карп Енглерс
тел.0990188549 :f1:

CarpioP
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 79
З нами з: 26.04.2012 03:07 pm
Звідки: Мукачево,Львов

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 12:57 pm

+
CyberCarp Team

Аватар користувача
X-Vlad
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 96
З нами з: 11.08.2014 10:06 am
Звідки: Львів

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 02:14 pm

Прошу зареєструвати команду "РК Кричевичі 1"
0673534626

lvovroman
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 85
З нами з: 10.05.2007 06:44 pm
Звідки: Львів

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 02:37 pm

Прошу зареєструвати команду "Полосатік"
0977739921

Sniper
 
Повідомлення: 2
З нами з: 21.09.2016 09:26 pm

Re: PROFESSIONAL CUP - 2017

» 06.02.2017 02:56 pm

Aquarius )))) 0676702478

Аватар користувача
Andriy_Leda
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 98
З нами з: 14.05.2012 10:58 am
Звідки: львів

Далі

Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron