Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Хребет Красна

Про подорожі з наплечником і наметом Українськими Карпатами, маршрути, звіти

Хребет Красна

» 22.09.2007 09:11 pm

map.jpg
Настільки гарний район, що навіть слів не вистачає ту красоту описати. Привожу лише коротенький опис нашою подорожі в квітні 2006.

Знаходиться між Усть-Чорною та Колочавою. Місцина повністю відповідає своїй назві. Найкращий час для подорожі це травень, коли сніг ще вкриває схили а на галявинах викльовуються проліски і крокуси. Враховуючи що місцевість є складною для добирання – розпочинати краще з Усть-Чорної.

Нажаль дорогу яка іде від Усть-Чорної на хребет ми не побачили – тому з початку поперли вверх на хребет на пряму, але з часом вийшли на нормальну тракторну дорогу, яка трошки петляючи виходить до хатки на початку хребта. Хатка на карті позначена як сарай – але на сарай вона зовсім не схоже – нормальна доглянута хатинка, правда зачинена. Далі хребтом рухаємось до Климової. За Климовою спускаємось до перемички (1 на карті). Тут власне перший день нашої подорожі закінчився.
1.jpg
5.jpg

2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg


На другий день йшли по хребту спочатку по гарній дорозі а потім вздовж газопроводом до вершини Топас на який стоїть здоровенна вишка. З Топаса вздовж газопроводу проходимо до початку підйому на хребет Манчулу (2 на карті). Тут і ночуємо.
9.jpg
10.jpg
11.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
18.jpg
12.jpg
16.jpg
17.jpg


За третій день піднімаємось на хребет. Залишаємо рюкзаки обабіч газопроводу і ідемо на Манчул. На спуску відкривається чарівний вид на ставок гідроелектростанції, рибалкам рекомендую звернути на нього увагу. Місце унікальне, правда рибу я там сам не ловив, тому сказати що і як там зловити не можу. Але одного вигляду цього ставочка достатньо щоб з’явилось бажання поїхати туди порибалити. Нажаль власне на цьому ставку мене спідкало найбільше розчарування в Карпатах – вздовж усього узбережжя в районі дамби шириною в декілька метрів плавають пусті пляшки. Вид не для слабонервних. Проте у верхів’ї ставка такого неподобства видно не було. За цей день нам вдалось лише спуститись з хребта Менчула і заночувати в точці 3.
19.jpg
20.jpg
21.jpg
23.jpg
22.jpg


На четвертий день підходимо до дамби, перевалюємо через невисокий хребтик і опиняємося на трасі Хуст-Долина.
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 359
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

Повернутись в В Карпати з наплечникомХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей