Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Re: р.Стрий. Звіти

» 16.07.2017 10:40 pm

Гостював на вихідних у Стрию.
Вирішив у неділю зганяти порибалити на річці, але не в межах міста, а десь вище по течії.
В 5-00 збудився, скочив в машину і погнав до Верхнього Синьовидного.
Знайшов місце де приткнути машину, спустився до ріки і офігів. :o Вода не те щоб кава з молоком, а подвійна кава з подвійним молоком. :( Спробував закинути мепса, то побачив його після того як витягнув з води.
Зі знищеним настроєм сів у машину і поїхав назад, роздумуючи що робити далі. Інших точок крім ріки біля Стрия не знаю, тому вирішив глянути що робиться у заплавках на проти Епіцентру. Підійшовши до річки офігів другий раз, в межах міста вода чиста як сльоза. :shock: Розмотався і пішли в хід мепси, коливалки, твістери, віброхвости, раки, ларви ... Час минав а на гачку як в пустому холодильнику, миша повісилась. Краєм вуха почув розмову поплавочників, що верховодка нині теж ніц не клює. Настрій знову підвпав, але вирішив не йти додому а розвідати, на майбутнє, перспективні місця вниз по течії. Так, до 11 години, добрався до заплавки, гарної, як намальованої.
ЗображенняЗображення
Як виявилось, вона не тільки гарна, але й добра. :) Подарувала мені аж три окуньці, дозволивши відійти від нуля.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Можна було ловити далі, але подзвонила дружина і спитала чи не хочу я кави з сирником. :D
Рибка поплила підростати а я полетів на сирник, поки є. :D
На рибі був, рибу бачив, оскому збив. Всім НХНЛ.
P.S. Всі риби зловлені на 1,5 дюймовий твістер (колір видно на фото), не пам'ятаю чий і звідки в мене взявся.

vlodko

Повідомлення: 67

» 24.07.2017 02:01 pm

Відпочивав два дні у Стрию на річці.
Поміж купанням, загорянням і поїданням м'яса вдалось трішки покидати спінінг.
В суботу, за пів годинки, зловив мегаокуня на ларву. :D
ЗображенняЗображення
В неділю було більше часу, десь години дві.
Спочатку полював за голавликами на мепс нульовку, а клювала верховодка. :shock:
Зловив дві штучки і ще три зійшли.
ЗображенняЗображення
Був ще схід чогось пристойнішого, не бачив чого.
Потім прийшов до ями і переключився на силікон, в надії зловити окуня, а зловив голавля, на 2" Tsunik від Select. :yahoo:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Рибка поплила підростати, а я, з хорошим настроєм, пішов збиратись до Львова.
Всім гарного відпочинку.

vlodko

Повідомлення: 67

» 26.07.2017 10:28 pm

З першої проводки.. ;)
Приєднані файли
2607201710435-002.jpg

Суканець Роман

Повідомлення: 600

» 13.08.2017 05:23 pm

Всім привіт!) Нарешті відвідав вчора річку Стрий, перший раз в цьому році) Запізнився на маршрутку і, як результат, біля води опинився лише в 10ій годині. Якраз почалась різко підніматись температура і приємна ранкова прохолода стрімко змінювалась важкою спекою…Мда-с, нормально так приїхав(( Зразу ж побачив, що Стрий висох приблизно на 50-60 см – аномальна спека останній тиждень не пройшла марно(( Одне, що тішило це мала кількість відпочивальників (як на цю пору року і місце лову) та «чиста, як сльоза» водичка…Проте риба була пасивна –вже наїлася в ранкові години і засмагала на сонці. Дуже обідно було бачити, як 5-6 півкілюшних голавликів просто пливуть за коливалкою/воблером/волкером/вертушкою і ніяк по-іншому на приманку не реагують((…Покльовку принесла зміна приманки на силікон. Та й дуже дивну покльовку, мені взагалі незнайому – риба після засікання почала крутитись на одному місці, я аж подумав, що зачіпив змію. Але це лодошечний бичок захотів врятувати мене від нуля))…Потім були ще покльовки маленьких окушків і влетів ще 300грамовий бонус) А в 12ій вже почав збиратись додому, оскільки нереально було вже ловити в таку спеку…От-така получилась рибалка, в сам пік пляжного сезону))
Коротенький відеозвіт – https://youtu.be/3pUbDcaay0E

ISK

Повідомлення: 55

» 04.09.2017 06:05 pm

Пробую ловити в Стрию на воблери, там, де в нього впадає Опір, попадається клень та окунь. Я ніколи до цього не ловив в таких річках, в річках, де швидкість течії буває настільки сильною, що збиває воблер, де вода може бути прозорою як скло, де річку можна перейти майже в любому місці, де рівень води коливається від опадів, а не від плотини нижче.

Мені цікаво, зараз пішли дощі, вода стала митною, річка дуже швидкою. Пробував ловити вчора, позавчора. Коли краще - коли вона прозора як скло чи коли митна?

rybolov

Повідомлення: 12

» 09.09.2017 07:08 pm

покидав спин в Стрию прецес тривав хв 40 результат два голавлика непогані і один окунь на гр 150 .ловив на вертушку мепс 2
Приєднані файли
2.jpg
1.jpg

Володимир 1983

Повідомлення: 1

Поперед.

Повернутись в р. Стрий

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей