Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Озерний край

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Озерний край

» 03.09.2016 03:19 pm

Всім привіт. :D Планували на суботу-неділю їхати з човником кудись на велику воду, але життя внесло свої корективи, :( поїхали в Озерний. Приїхали о 06.00. Колега казав, що пускають скорше. Ага. Щас. :lol: О 06.45. приїхало чорне лачетті, і за ним заїхало 15 авто з рибаками. До прохідної бігли наввипередки, щоб заняти "рибне місце". але потім місця хватило всім. Щукарів в загальному було не більше півтора десятка. Я за пів години перебрав зо два десятки воблерів-блесен-силіконів - ніц. :( Потім на мепс логн 2 золото - метрів за 25 потужний удар, фрикціон співає, метрів 5 підтягнув і прикрий схід. Потім до 10.00. ловив тільки на ту ж блесенку. В загальному 2 щуки разом на 2.100 кг. і окунь на 600 грам рівно. Десь три сходи, коли реально відчував рибу. З цікавого. Рибак ловив на відвідний, флюр десь 0.14, твістер 2 дюйми, гачок овнер 10 (маленький), тягнув щуку на око десь 1.5 кг., тримав біля берега хвилину, зламався гачок, зійшла... Другий на блесну виважував десь під кг на глухо затягнутий фрикціон, під берегом втекла з блесною... Казав, що леска стара. :shock: "Фрикціон? Не, не чув." По мирній час від часу звеніли дзвоники, пікали сигналізатори, але як на мене, слабо, не часто. Казали, 24 серпня добре зарибнили середнє карпиком і амуром. По десятій поїхали до дому.
Фото не робив, повірте на слово... :D . Всім миру і хорошої :f1: .

Гал

Повідомлення: 183

» 25.09.2016 01:48 pm

Всім привіт. Їздив на хижака у п"ятницю 23 вересня в ОК.
Зранку приїхати не вдалось , поки дітей в школу відправив , то приїхав десь в 11.00 год.
Людей на озері мало було , але всі трималися майже до кінця закриття до 18.00. Прийшовши на перше озеро побачив рибаків- щукарів що ловили на живця, але улов був маленький у них - по пару щучок на кожого.
Зібравши спінінг першими в бій пішли блешні і вертушки - але результату не дали . Потім воблери слайдери намагався закинути на середину озера, може там щука сидить - але результат також був нульовий.
Обійшовши озеро по колу почав переходити на маленькі воблери міношки суспендери - і о чудо - :f1: перша щучка на 600 грам зловилася в 13.00 - взяла біля берега.
Потім знову пішли експерименти з блешнями і слайдерами - результат знову нульовий . Щука ігнорувала все. десь в 15.00 вирішив перейтися по третьому озері і по ходу діла подивитися що там з карпом.
Карпятників було десь до десяти чоловік. На всіх зловили два карпа за пів дня. Ні на кукурудзу , ні на опариша карп не клював :notknow . Покидавши трохи на третьому озері воблери - зрозумів що дарма час витрачаю, вирішив повернутися на перше озеро . Так я і ще деякі щукарі більше ходили з першого озера на третє - і зустрічаючись ділилися невтішними новинами :? . Зупинившись на куточку (апендицит) біля каналу з карасями, я почав уперто кидати свої приманки.
Десь в 17.00 після довгих вмовлянь нарешті удар - і щука на 800 грам опиняється на березі :) . Знову спрацював суспендер міноу.
Спілкуючись ще з іншими щукарями мені повідомили ,що щуку запускали десь два тижні тому назад - в кількості 300 кг !
Рибалка виявилась дуже трудова , результат цілої рибалки - дві щучки на 600 і 800 грам.
Також на виході з озерного краю бачив рибака який зловив амура на 3.600 кг :huge - це була його єдина риба зловлена за цілий день. Клюнув цей амур на червяка.
Бажаю всім рибакам хорошої погоди і НХНЧ. :hoop:

regent327

Повідомлення: 12

» 04.10.2016 11:47 am

Їздили в неділю на щуку з друзями. Нічого взагалі не клювало. Навіть натяків не було що є щука в озері . Все пробували - і блешні . і воблери , і силікон все по нулях в мене і в моїх друзів.
Потім з першого озера вирішили піти половити щуку на третє озеро - але і там глухо. Рибалка взагалі стала на озеному погана. Рибу мало запускають чи що ?!

sergeyRubak

Повідомлення: 4

» 05.10.2016 09:48 am

Причиною відсутності кльову є погода - друже... :( :( :(

Кузьма

Повідомлення: 137

» 08.10.2016 11:14 pm

Їздив у суботу 8 жовтня на карася в ОК. Погода була суха, але холодна і вітряна.
Карась на каналі клював слабенько, вяло :russian , але клював. Мав я з собою 3 вудочки поплавчанки. Поплавок 2 грами, а на гачках опариш, червяк , також пробував на кукурудзу.
Приїхав десь в 12.00 . Рибаків мало . Вибрав місце щоб кидати за вітром. Загодувався трохи і почав ловити :f1: . Перший карась клюнув на опариш :hook: . Потім через пів години другий карась , трохи більший за розміром, на бутерброд червяк+опарпиш. Потім була велика пауза до 16.00 . Наступні ще три карасі були зловлені на опариш. Загалом карасі виглядали досить великими - десь по 250-300 грам :fish . Загалом зловив 5 карасів і все. Також спілкувався з рибаком, який минулого тижня зловив 30 карасів - а сьогодні він зловив тільки одного :( . ,,Витовкли того карася,, - каже мені.
Карася в каналі не багато лишилося, але він є - тільки погано клює в холодну та вітряну погоду.
Тепер про щуку. Спінінгістів було приблизно 10-15 чоловік. Щука не клює ! Я заглядав у переше озеро :diver: і бачив повно малька, також є багато маленького і великого окуня. Я так зрозумів , що щука не голодна - і клювати на штучні приманки не дуже хоче :whistle: . Також бачив як ловили щуку на живця - у них все по нулях. :notknow
Карп також не клював. Деякі рибаки приходили з середнього озера на маленьку канаву ловити карася , щоб не з пустими руками їхати до дому.
Рибалка на озерному краї зараз триває з 7.00 до 18.00. Можливо на наступний тиждень буде такий самий графік.
Рибалкою я задоволений - добре відпочив, половив рибу, поспілкувався з рибаками ! Бажаю всім рибакам оптимізму і НХНЧ !!! :D

regent327

Повідомлення: 12

» 09.10.2016 09:17 pm

Всім привіт. Нині, в неділю 09.10.16 р. в складі 3-х чоловік хотіли щуку. Щука нас не хотіла... :D За 3 год. (з 07.00. до 10.00 ) ні одного натяку на тичок. :( Нарахував 20-ть спінінгуїв. По озеру зловили 3-ри щуки на живця. На штучні приманки щука брати не хотіла. Дуже зимно не було. Колега бачив, як зловили карпа дзеркального на 5 кг., :shock: рибачок казав, що на хробачка... 10.30. поїхали до додому. Зізвонювався з друзями, які були на Уграх і на Добротворі-водосховищі - аналогічно. Всім шаленої :f1: !!!

Гал

Повідомлення: 183

» 08.11.2016 02:19 pm

Минулої суботи, заядлі рибаки озерного краю, вирішили спіймати щуку на живця . Спіймали "живця" , сидять і вирішують куди йому причіпити трійник і чим його потім закинути в озеро ?! :wink:
PS Цей "живець" був виловлений в карповому озері :shock: на блешню і заважив 30 кг :!: . Блешня була з відміткою Made in СССР і він прочитавши цей надпис агресивно накинувся на неї .
Зображення

Правила Форуму 2.23: Заборонено викладати фото трофеїв в болоті, на траві.... Модератор.
Фотографувало багато людей , може хтось викладе інші фото.
Справжній рибак по середині на фото.
Востаннє редагувалось Puff в 01.12.2017 10:28 pm, всього редагувалось 1 раз.

Puff

Повідомлення: 14

» 15.03.2017 07:35 am

то знає, коли відкриття?

097 436 31 83 Андрій Масляк знає :D

Romuald

Повідомлення: 123

» 20.03.2017 03:23 pm

казав шеф, 1 квітня

dmytro

Повідомлення: 20

» 25.03.2017 09:30 pm

уточнення: п'ятниця 31-го

dmytro

Повідомлення: 20

» 31.03.2017 08:29 pm

Був сьогодні тут з четвертої до сьомої години. Мав 5 покльовок щук, піймав 3. Найбільша 1,5 кг. По озері картина була подібна до моєї. Найкраще брало на коливалки і суспендери. Ті, хто ловив зранку, казали, що брало набагато краще. Все одно кльово відпочив :)
Рибалка 40 грн. Дорога від Сокільник до Пустомит вся в ремонтних роботах.

Мишко

Повідомлення: 242

» 31.03.2017 11:22 pm

ув сьогодні тут з четвертої до сьомої години. Мав 5 покльовок щук, піймав 3. Найбільша 1,5 кг. По озері картина була подібна до моєї. Найкраще брало на коливалки і суспендери. Ті, хто ловив зранку, казали, що брало набагато краще. Все одно кльово відпочив :)
Рибалка 40 грн. Дорога від Сокільник до Пустомит вся в ремонтних роботах.

31.03. теж був в Озерному,дороги майже нема,зворотньо іхав з Пустомит ,через Оброшино , потім по вул. Городоцкій , на 2 км більше але краще.

sergo

Повідомлення: 22

» 04.04.2017 04:16 pm

були в неділю в озерному .,зловили два прекрасних карпа ,поїхали додому дуже щасливі,наварили ухи ,пожарили цілу миску,почали їсти.і тут я чую неприємний запах,принюхуюсь до риби, а вона смердит гноївкою!!! хочу взнати чи то тільки моя смерділа,чи ще в когось)))

окунь

Повідомлення: 1

» 05.04.2017 12:11 am

іяк не можу знайти...на цьому озері платна рибалка? Якщо так,то скільки? Дякую.

так 40гр плюс ще треба платити за рибу робочі дні пятниця, субота ,неділя.

vitalik 1978

Повідомлення: 79

» 05.04.2017 05:32 pm

Ціни на рибу: Щука 70 грн, карп 52, карась 40, окунь 55

Мишко

Повідомлення: 242

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей