Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

pop-up

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

pop-up

» 06.02.2011 08:39 pm

чи можна використовувати pop-up для ловлі карпа ,чи суто на амура?

guige

Повідомлення: 57

Re: pop-up

» 06.02.2011 09:56 pm

Не тільки можна, а і треба... Звідки інформація, що поп-ап тільки для амура?

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 06.02.2011 10:31 pm

прочитав.....я запідозрював що тут щось не то тому і питаю

guige

» 08.02.2011 07:11 pm

познайомився з бойлами тільки осінню, пробував на тонучі галімих виробників повний ноль :( , попробував на поп апи і результат прийшов 8) не скажу що дно в якихось зарослях, просто нінашо не бере а на плаваючий бойл бере і ніодного схода, снасть бойлова рулить, не встиг попробувати хороші тонучі це вже весною думаю в комбінації тонучий поп ап буде бомба. :f1:

Zan
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 143

» 08.02.2011 10:29 pm

А що для тебе хороші і погані бойли? Перед тим як рибалити, ти пробував прикормити рибу? І чи пробував маркером найти місце де ймовірно може харчуватись риба? Подивись на нашому форумі часто піднімались питання про ловлю на бойли. Я думаю ти знайдеш відповідь на більшість своїх питань. Якщо щось буде не зрозуміло-питай, допоможемо. Удачі!

Євген Янчук

Повідомлення: 160

» 08.02.2011 10:38 pm

в мене є питання: чи є різниця монтажа волоса при використанні поп апа,сніговика і тонучого бойла?*)

guige

» 10.02.2011 12:45 pm

Євген Янчук написав:А що для тебе хороші і погані бойли?
брав тонучі карпзум і ще якісь поштучно брав взагалі повний ноль, взяв поп ап адер та динаміт є результат, тобто виробник має велике значення, з тонучими хороших виробників не встиг познайомитись.
Євген Янчук написав:Перед тим як рибалити, ти пробував прикормити рибу?
прикормлював ПВА сітка набита пелетсом двох видів та різані бойли на які не клює.
Євген Янчук написав:І чи пробував маркером найти місце де ймовірно може харчуватись риба?
з маркером не знайомий пока планую до літа розібратись, поки задача обзавестись хорошими снастями.
Євген Янчук написав:Якщо щось буде не зрозуміло-питай, допоможемо. Удачі
Дякую.

Zan
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 143

» 10.02.2011 10:36 pm

Спробуй бойли фірми Адер. Вони недорогі і досить добре працюють. Ніколи не бери бойли поштучно. По перше вони можуть бути невідомого походження, старі, і я взагалі не знаю, що можна на риболовлі робити з десятком бойлів. Бери бойли в кілограмових пакетах і старайся тримати їх добре закритими. Перед риболовлею спробуй закормити вибраний тобою сектор. Закинь хоча б 20 шарів прикормки (суха суміш "Флагман" або "Клевый денек", різані бойли, пелетс, запарена конопля, бустер...). В магазинах продаються парашути, для того, щоб закинути шари сподом. Але саме головне зрозуміти, яке меню в цей день сподобається карпу. Якщо вгадав, то чекати довго не прийдеться. А взагалі подивись фільми "Підводна ловля карпа" від фірми Корда. Їх можеш знайти навіть в інтернеті. І тоді багато зрозумієш. Удачі!

Євген Янчук

Повідомлення: 160

» 27.01.2012 02:39 pm

Де у Львові можна купити Pop-Up mix?

Smixotylka

Повідомлення: 41

» 27.01.2012 10:37 pm

Smixotylka написав:Де у Львові можна купити Pop-Up mix?

Останній раз купляв в Fortuna Fishing ринок Південний.

fantom

Повідомлення: 113

» 22.10.2012 04:08 pm

ловлю на бойли від тандема(точніше пробував ловити),але нічо не зловив ше( :| тепер хочу стпробувати на поп апи,які самі такі хороші порадите?чи може комбінації якісь?

Дмитро23

Повідомлення: 150

» 23.10.2012 01:35 pm

Дмитро23 написав:ловлю на бойли від тандема(точніше пробував ловити),але нічо не зловив ше( :| тепер хочу стпробувати на поп апи,які самі такі хороші порадите?чи може комбінації якісь?

З таким підходом до справи ,краще, віддай гроші на притулок для тварин , чи на зариблення ставів :wink:
Раджу для початку : http://lovimkarpa.at.ua/publ/bojly_dlja_lovli_karpa/1-1-0-17
Також там є ше підборка статей.

ЗІ. Ну а ,якщо не вмоготу, то ось :http://www.sportfishing.ua/communities/boils_pop_up/comm_blog/11061.html

Кот Баюн

Повідомлення: 319

» 23.04.2013 02:58 pm

Дмитро23 написав:ловлю на бойли від тандема(точніше пробував ловити),але нічо не зловив ше( :| тепер хочу стпробувати на поп апи,які самі такі хороші порадите?чи може комбінації якісь?

Якщо всі рибаки почнуть відповідати на це запитання,то ти зайдеш в глухий кут.Я раніше використовував одні бойли,потім вони,просто перестали працювати,купляв пробував інші і минулого року працювали бойли власне від Tandem Baits Impact perfecion hookers і perfection pop-up.Поп-ап це просто вспливаючі бойли,вони виготовляються всіма виробниками і всіх смаків.Я минулого року найчастіше лапав на сніговички 18ммтонучий і 16мм поп-ап в ананасовому смаку.

Viktor69

Повідомлення: 26

» 02.05.2013 09:12 pm

Якщо проаналізувати останні роки карпової рибалки,то виходить що і я,і мої товарищі використовуть pop-up у 99 %.Не помилюсь,якщо скажу що на більшості водойм дно мулисте,і навіть дуже.Рибалки закидують свої приманки,важкий груз з поводком і наживкою йде під товстий слой муляки,і коропу дуже важко найти ваш гачок.В результаті "аналіз" ситуації-риби тут нема,поміняли рівень і т.д...Бойли звичайно це добре,але ніколи не треба забувати про такі прості і надійні "міні-бойли",як домашня кукурудза.
P5020402.jpg
Про приготування кукурудзи коротко:зерно+конопля+ріпак.Тепер про pop-up.
P5010355.jpg

1-це магазинний пінопласт.2-"бочечки" під кукурудзу.3-"шайби" для бойлів.Для чого весь цей цирк.Проексперементуйте,і ви все зрозумієте-при використанні магазинного пінопласту через 0.5-1годину волос повністю впаде по причині того,що кульки втягують воду і стають важчими.З нашим пінопластом онастка не міняє положення навіть і через добу.
P5010351.jpg
На декількох водоймах при активному кльові робили експеримент.На одну точку кидали дві палки з пінопластом,і дві без.Результат приблизно 6:1.Я використовую щільний "технічний" пінопласт.Подібний можна знайти в рятувальних кругах старого зразку,або щось типу того.Для його вирізання треба зробити пару тонкостінних трубок різного діаметру(напр.з телескопічної антени,ковпачок від авторучки і т.д. ).Одну сторону заточуємо,а на другій припаюєм ручку для зручності при вирізанні.Канцелярським ножем нарізаєм "бочки",але бажано в "+",бо і кукурудза буває різних"калібрів",і гачки різної ваги.А на водоймі не дуже складно підрізати поступово пінопласт ножничками,і виважити оснастку у відрі з водою.В ідеалі ,коли гачок стоїть на "задніх лапках".Якщо пінопласт тягне гачок вгору ,а на поводку закріпити вольфрамовий пластилін нижче 4-7см.-прекрасно бере білий амур.Якщо при перезакиданні через пару годин ми помітили,що нижня кукурудзина потемніла,значить вона була в мулі і бажано плавучість оснаски збільшити.Ще один плюс всієї цієї кухні-на водойму виїжджаємо з готовими поводками,де довжина волоса 24-25мм.Це підходить і під кукурудзу,і під бойли 18мм(з використанням"шайб"з пінопласту прибл.діаметр 15-16мм)
P5020381.jpg
P5020382.jpg
Додам,що при виготовленні поводків,бажано використовувати частинку гумового стопору.
P5020378.jpg
От і все.А в загальному,висновок-POP-AP FOREVER!!!
Всіх з наступаючим ВЕЛИКОДНЕМ,здоров"я,щастя,хороших уловів,і щоб у Вас завжди...POP-AP!!! :lol: :lol: :lol:
Востаннє редагувалось Ярек133 в 03.05.2013 10:32 am, всього редагувалось 2 разів.

Ярек133

Повідомлення: 353

» 02.05.2013 09:47 pm

Якщо проаналізувати останні роки карпової рибалки,то виходить що і я,і мої товарищі використовуть pop-up у 99 %.

корисна стаття. для тих хто вчитається. я замість пінопласта використовую корок. переваги- завжди під руками, форму робиш любу, продаються фірмові кульками або циліндрами, діпуються як бойли- плавучості майже не втрачають. всю зиму діпував новинки- подивимось як будуть працювати.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 764

Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей